Gdzie spotkać wolnego mężczyznę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 153 do 190 z 31,044 ]

153

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

big_smile:D
Rob powtarzaj  to czesciej a ochrza Cie desperatem smile smile
Inni jak wrozki wiedza ze nie ma tu dla nich nikogo i to jest jak chory dogmat.
Poklikac i pojsc spac - to jest caly pozytek z netu dla wydawaloby sie dojrzalych ludzi hmm

Ty zaczepisz to choc masz o czym gadac jestes nudny z odgornego zalozenia, za to pojawi sie ciacho, tepak czy najlepiej jakis ciemnoskory i choc pisze 'ja byc ok, stop, pogoda ladna lasko...' to jest "mistrzem" slowa i "megazalotny" a sam mozesz sobie pojsc tylko z podwinietym ogonem i narzekac na forum jaki olewacki pustostan poznajesz !!

Każda epoka ma swoje wady, które sumują się z wadami epok wcześniejszych - i to właśnie nazywamy dziedzictwem ludzkości.
Człowiek, który zaczął dostrzegać swe wady, wie już, jaką ma wybrać drogę.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

154

Peeter smile
jaki Ty jesteś negatywnie nastawiony...do osób w necie, a może to tylko wrażenie?

155

Popieram roba to prawda ze w necie mozna spotkać kogoś wyjątkowego. Zarówno przyjaciół jak i jeśli sie los usmiechnie partnera. Nie rozumiem czemu zniechecania ludzi do prowadzenia konserwacji na forum. Moze ktoś potrzebuje rady , czasem moze tylko napisać. Mimo ze już chwile tu pisze jak czytam niektóre wpisy to mnie szokuje czemu ktoś jest tak negatywnie nastawiony na osoby co potrzebują rady...

Reklama

156

Niemniej temat gdzie można spotkać wolnego mężczyzne - w necie to jak w sanatorium ludzi pełno, a ci wolni nie bywają w sanatorium smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

157

Moze taki pozytek z tego wszystkiego jest dla Ciebie.. A inni cos zyskaja zastosuja sie do rad a moze i kogos poznaja.

Reklama

158

asiaasj79 napisał/a:

Peeter smile
jaki Ty jesteś negatywnie nastawiony...do osób w necie, a może to tylko wrażenie?

Krytykuje zle nastawienie innych do tego bo ile mozna traktowac serio tych ktorzy robia sobie jaja ze wszystkich tylko dlatego ze sa wirtualni ?? W taki sposob podchodzac to bedzie zawsze tu glupia zabawa bez zadnych wynikow hmm
Kolezenstwa tu nie szukam bo nie o tym marzylem jak zaczynalem a na tym jednak konczy sie bycie w sieci

Każda epoka ma swoje wady, które sumują się z wadami epok wcześniejszych - i to właśnie nazywamy dziedzictwem ludzkości.
Remi napisał/a:

Niemniej temat gdzie można spotkać wolnego mężczyzne - w necie to jak w sanatorium ludzi pełno, a ci wolni nie bywają w sanatorium smile

Natomiast wolni w necie i owszem.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

160

peeter,mam pytanie za 100 punktów:
jesteś taki zgorzkniały z ntury,czy "nadzialeś się" na minę z internetu?
Swoją malkontencką postawą jesteś każdą potencjalną kobitkę zniechęcić.
Mnie- z pewnością -skutecznie odstraszyłeś tongue

...jutro będzie lepiej...

161

Wolnego faceta można spotkać pod nickiem Abizer. Ale to zależy w jakich godzinach;)

Niszczyć swą zdobycz ? kakij smysł?
Na czarne ? ?białe? mówić nada, bo to przemawia do Zapada; na knuty, kaźnie i tortury ?że to gumanne manikiury!
Nada ich przekonywać mudro, że wojna ? mir, że chlew to źródło, że okupacja ? wyzwolenie, a będą cieszyć się szalenie!
A kiedy z wolna, po troszeczku w tej dialektyce się wyćwiczą, to moją staną się zdobyczą.

162

asiaasj79 napisał/a:

hmm.....
czasami trudno odgonić wink, zresztą....który mężczyzna widząc mnie i dzieci w ogóle podejdzie smile
mało jest takich
i niby wiem, że przecież mogę żyć szczęśliwie tak jak teraz...niby,
cieszę się tym czasem z dziećmi, planami na wakacje, fajną grą, wyjściem do kina czy teatru...ale naprawdę czasami mi samotno i smutno sad
miłego dnia wszystkim smile

Wiesz, moim zdaniem mało jest facetów, którzy poznaliby Cię jako fajną dziewczynę i odrzuciliby, gdyby się dowiedzieli, że masz dzieci. Spotkałem kiedyś pewną dziewczynę i od razu bardzo mi się spodobała. Chwilę później okazało się, że ma dwójkę dzieciaków, ale już zdążyłem ją przez ten czas poznać jako pogodną i energiczną osobę. Za chwilę się okazało, że kręci się koło niej jakiś facet i miałem tylko nadzieję, że to nie jej facet smile
Jeśli chodzi o portale randkowe, to kobiety często afiszują się swoimi dziećmi - po co? Jest to coś, co faceta na początku przeraża i od razu rezygnuje z dalszej znajomości. Ale gdyby ją najpierw poznał, to te dzieci już nie były dla większości facetów przeszkodą. Spotykam nawet takie opisy, w których kobieta informuje, że jej dziecko jest dla niej najważniejsze i nic tego nie zmieni. Z całym szacunkiem, ale gdyby nawet kobieta, z którą miał bym dziecko powiedziała mi coś takiego, to miałbym poważne wątpliwości. Jeśli więc chciałabyś się z komuś związać, to musisz sobie najpierw przemyśleć, czy ten ktoś mógłby być dla ciebie równie ważny co dzieci.

A poza tym spraw sobie koszulkę z napisem "jestem fajna, wolna i lubię dzieci" smile

Annuszka już kupiła olej...

163

Pytanie było gdzie poznać wolnego mężczyznę :)skoro wracam po pracy do dzieci....to po prostu mam mniejsze możliwości....:)
Byłam w związku..., który skończyłam i usłyszałam....o zgrozo.....,że tak się poświęcił, bo chciał być ze mną mimo, że mam dwójkę dzieci smile no i co by ludzie powiedzieli... wink ale On chciał mimo to wink a ja teraz mówię " koniec" wink
mam już do tego dystans. I myślę sobie, że dobrze, że taką podjęłam decyzję.

a i....wiem...,mam świadomość ,że w związku najważniejsza jest druga osoba

164

pomysł z koszulką świetny wink

165

Oczywiście znajda sie wariaci na necie jak i osoby które robią sobie jaja ale są rownież ludzie normalni. Ludzie na necie są porozmawiać z innymi jak rownież tez szukają szczęścia. To co - znaczy to ze to idioci? Kto tak sadzi to sam jest troszkę nie tego i sam sie powinnien zastanowić czy warto sie widuje wypowiadać bo to świadczy o nim a nie o innych.

166

Ludzia w kazdym wieku dokucza samotnosc maja rozne problemy i sytuacje w zyciu. Jesli pomaga im poszukanie zrozumienia w internecie czy nalezy ich osadzac? Mysle ze trzeba ich zrozumiec i jesli sie wie co powiedziec zeby choc w malym stopniu pomoc lub podniesc na duchu to trzeba sprobowac.
Peeter jesli chcesz myslec o mnie ze jestem desperatem to prosze bardzo. Kazdy ma powod znalezienia sie na tym forum dla jednych jest to ciekawosc dla innych potrzeba rady dla innych proba znalezienia szczescia i daje to rozne skutki..
Ja sie ciesze ze tu sie znalazlem choc byl to czysty przypadek a udalo mi sie poznac kogos jak ja. Wiec polecam innym niech nie rezygnuja nie wazne co inni mowia.

167

asiaasj79 napisał/a:

Pytanie było gdzie poznać wolnego mężczyznę :)skoro wracam po pracy do dzieci....to po prostu mam mniejsze możliwości....:)
Byłam w związku..., który skończyłam i usłyszałam....o zgrozo.....,że tak się poświęcił, bo chciał być ze mną mimo, że mam dwójkę dzieci smile no i co by ludzie powiedzieli... wink ale On chciał mimo to wink a ja teraz mówię " koniec" wink

Tak jak by spotkał cię zaszczyt z jego strony, że akceptuje dwójkę twoich dzieci. To lepiej już być samym, niż liczyć na łaskę:)

@antykobieta
Kobiety po prostu chcą być szczere wobec potencjalnych partnerów, dlatego piszą o posiadaniu potomstwa. To że dla kobiety dziecko jest najważniejsze, nie ma nic dziwnego. Zastanawia mnie, dlaczego umieszcza taką "informację" w swojej wizytówce na portalu randkowym. Co próbuje w ten sposób zakomunikować? smile

168

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Remi napisał/a:

Pobożne życzenia, czy nieznajomość netu?

169

Rob1984 napisał/a:

Ludzia w kazdym wieku dokucza samotnosc maja rozne problemy i sytuacje w zyciu. Jesli pomaga im poszukanie zrozumienia w internecie czy nalezy ich osadzac? Mysle ze trzeba ich zrozumiec i jesli sie wie co powiedziec zeby choc w malym stopniu pomoc lub podniesc na duchu to trzeba sprobowac.
Peeter jesli chcesz myslec o mnie ze jestem desperatem to prosze bardzo. Kazdy ma powod znalezienia sie na tym forum dla jednych jest to ciekawosc dla innych potrzeba rady dla innych proba znalezienia szczescia i daje to rozne skutki..
Ja sie ciesze ze tu sie znalazlem choc byl to czysty przypadek a udalo mi sie poznac kogos jak ja. Wiec polecam innym niech nie rezygnuja nie wazne co inni mowia.

Pisze o tym jak inni postrzegaja nawolywania do otrzezwienia, to co powtarzam ironicznie to czesto cudze mity denerwujac gdy wstydza sie ze wg nich mysla i zyja. Ludzie powinni sami rozumowac a tak nie robia - to powod wieeelu problemow hmm

170

Też jestem wolny:)

Remi napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Remi napisał/a:

Pobożne życzenia, czy nieznajomość netu?

Ani jedno, ani drugie.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

172

tykwer napisał/a:
asiaasj79 napisał/a:

Tak jak by spotkał cię zaszczyt z jego strony, że akceptuje dwójkę twoich dzieci. To lepiej już być samym, niż liczyć na łaskę:)

@antykobieta
Kobiety po prostu chcą być szczere wobec potencjalnych partnerów, dlatego piszą o posiadaniu potomstwa. To że dla kobiety dziecko jest najważniejsze, nie ma nic dziwnego. Zastanawia mnie, dlaczego umieszcza taką "informację" w swojej wizytówce na portalu randkowym. Co próbuje w ten sposób zakomunikować? smile

Co chcą zakomunikować?
Może po prostu nie ukrywają prawdy, żeby zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań..typu...a to Ty masz dziecko? To nie dziękuję!

173

asiaasj79 napisał/a:

Wiesz...może to po prostu był nie ten facet.
Ja miałam szczęście trafić na mężczyznę, który pokochał moją córkę jak własną. Ma dwóch synów z poprzedniego związku.
Szczęśliwa byłam, gdy powiedział...całe życie marzyłem o córce, to teraz mam smile
Nie trać nadziei smile

174

Wiadomo faceci są różni. Jeden zaakceptuje i cienkie i twoje dzieci a innemu będzie to przeszkadzać. Nie zalamuj sie. Popieram moze to nie ten facet, ale nie poddawaj sie;) głowa do góry;)

175

lukasz51237 napisał/a:

Powodów do chwały nie ma.
Zauważyłem, że wolni faceci w necie, są wolni gdyż są w realu postrzegani jako mało atrakcyjni dla kobiet. A co atrakcyjne dla kobiet - jak facet zaradny, wygadany, przystojny albo pewny siebie. Brak cech przeciwnych owocuje brakiem partnerki. Zupełny brak zainteresowania, nawet w necie wzbudzają faceci niezbyt urodziwi i nie umiejący rozmawiać.

Co do kobiet - mój kolega rozmawiał z dziewczyną 2 mce, a ta na 1 randce go oświeciła, że ma dziecko. Więc nie wszyscy afiszują się z tym.

176

Widze na tym forum jedno - najglupsze pytania generuja najwiecej postow, w tym przypadku pytanie tendencyjne jak te gdzie kupic mleko czy wypic piwo hmm Tak jak pytanie gdzie poznac kobiete, gdyby bylo normalnie, jak dawniej - w kazdym miejscu ale ze ludzie sa dzis dziwni nie pomaga im nic - nawet internet co dla naszych dziadkow bylby objawieniem a w ktorym latwo mozna poznac czy "przerzucic" tysiace osob by poznac ideala, za duzy wybor czy zepsucie ludzi ze nie pomaga im obecnie?

177

Remi napisał/a:
lukasz51237 napisał/a:

Zauważyłem, że wolni faceci w necie, są wolni gdyż są w realu postrzegani jako mało atrakcyjni dla kobiet. A co atrakcyjne dla kobiet - jak facet zaradny, wygadany, przystojny albo pewny siebie. Brak cech przeciwnych owocuje brakiem partnerki. Zupełny brak zainteresowania, nawet w necie wzbudzają faceci niezbyt urodziwi i nie umiejący rozmawiać.

Co do kobiet - mój kolega rozmawiał z dziewczyną 2 mce, a ta na 1 randce go oświeciła, że ma dziecko. Więc nie wszyscy afiszują się z tym.

No cóż... Ja powiedziałam od razu, ze mam dziecko. I jakoś faceta to nie odstraszyło.
A później mi powiedział, ze ten fakt nawet go zachęcił...
No cóż...więc nie generalizujmy może.

178

moniaCo napisał/a:
Remi napisał/a:
lukasz51237 napisał/a:

No cóż... Ja powiedziałam od razu, ze mam dziecko. I jakoś faceta to nie odstraszyło.

Sugerujesz, że faceci wolą kobiety z dzieckiem, bo to ich zachęca. To jest generalizowanie raczej. Ja mówię, tak - kobieta z dzieckiem, mogło się nie ułożyć, życie bywa różne, nie można więc skreślać takiej osoby.

179

uff..... smile
oczywiście.....czasami sobie myślę, że może jeszcze spotkam kogoś....no nie wiem....na parkingu jak będę walczyła z zamarzniętym zamkiem w samochodzie wink oczywiście, że nie mówię, w pierwszym zdaniu : cześć mam na imię Asia i mam dwójkę dzieci...bo to niedorzeczne...ale przecież to często gdzieś tam " wychodzi" w rozmowie....uważam, że to ważne, żeby o tym powiedzieć jak umawiamy się z kimś na kawę...bo to tak bardzo ważna część naszego życia...
ok. mojego życia
Zastanawiam się tylko...czy rzeczywiście kiedyś tak się stanie....czy spotkam fajnego, mądrego mężczyznę....który mnie polubi smile

no i gdzie..... smile jak w pytaniu wink

180

moniaCo napisał/a:

Może po prostu nie ukrywają prawdy, żeby zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań..typu...a to Ty masz dziecko? To nie dziękuję!

Miałem na myśli to, co chcą zakomunikować kobiety, piszące w swojej wizytówce, że dzieci są dla nich najważniejsze.

181

tykwer napisał/a:
moniaCo napisał/a:

Miałem na myśli to, co chcą zakomunikować kobiety, piszące w swojej wizytówce, że dzieci są dla nich najważniejsze.

Właśnie, też mnie to zastanawiało zawsze gdy widziałem profil kobiety samotnie wychowującej dziecko i niemal jedyna informacja na jej temat to: moje dziecko jest dla mnie najważniejsze. Ja rozumiem że dla matki jej własne dzieci są ważne, tylko dlaczego tak o tym krzyczeć?

182

Kobiety robia rozne opisy, nie ma co sie nimi sugerować. Wiele pisze "jestem jaka jestem, mnie nie zmienisz". A pozniej ani krzty asertywnosci, czy stanowczosci w nich nie ma, uzalezniaja sie i daja sie totalnie zdominowac ;p w ogole nie ma co zwracac na to uwagi, bo jest to wyraz emocji przy pisaniu tego opisu, a nie tego jak sie bedzie zachowywała wobec mena.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

183 Ostatnio edytowany przez prekvapenie (2014-06-05 00:13:00)

"Jestem jaka jestem" w polu "O mnie" to hit portali randkowych. Zawsze takie dziewczęta zagadywałem smile

184 Ostatnio edytowany przez Revenn (2014-06-05 01:38:28)

Ale taki opis jest według mnie trochę bezpłciowy.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

185

a może taki opis gdzieś na portalach to tylko konsekwencja wcześniejszych doświadczeń?

186

W kwestii dzieci - dzieci w wieku kobiety >35 lat to naturalna kolej rzeczy. Może świadczyć tylko o ich normalnym toku rozwojowym. Generalnie pozytyw.

187

Remi napisał/a:
moniaCo napisał/a:
Remi napisał/a:

Sugerujesz, że faceci wolą kobiety z dzieckiem, bo to ich zachęca. To jest generalizowanie raczej. Ja mówię, tak - kobieta z dzieckiem, mogło się nie ułożyć, życie bywa różne, nie można więc skreślać takiej osoby.

Niczego takiego nie zasugerowalam. Stwierdziłam po prostu, że posiadanie dziecka nie zawsze dyskwalifikuje w oczach faceta.

188

Asiu, ja parę miłych znajomości nawiązałam na portalu Zakochany Rodzic. Ostatecznie te znajomości pozostały na płaszczyźnie przyjaźni, ale może warto?
Ja mojego partnera poznałam na imprezie u koleżanki. To był znajomy jej znajomych. Sympatyczna rozmowa, potem jedna randka, druga...
I jesteśmy parą od półtora roku :-)

189

Napewo czesc facetow odrzucila by dziewczyne poniewaz ma dziecko lub dzieci nawet nie probujac Jej poznac. Jest to dla mnie dosc dziwne.. Moze moja sytuacja jest inna poniewaz od lat pomagam w wychowaniu 3 i to nie od swieta ale na codzien.. Lubie dzieci jestem do nich przyzwyczajony i napewno nie zrazilo by mnie to. Rozumiem ze wiele kobiet zamyka sie na nowy zwiazek z powodu posiadania dzieci ale naprawde nie robcie tego tez macie prawo i szanse na szczescie z innym.

190

Różnie bywa w życiu. To ze kobieta ma dzieci nie znaczy ze nie ma już szans na znalezienia kogoś bliskiego. Jednym będzie przeszkadzać, drugiemu nie a trzeci sam moze mieć własne dzieci. Należy sie nie poddawać tylko wierzyc ze jednak istnieje gdzieś ten właściwy.

Posty [ 153 do 190 z 31,044 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018