Gdzie spotkać wolnego mężczyznę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 31,035 ]

77

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Nie sadze ze ustala z gory kto co powinien.. Jak napisala poprostu nie ma smialosci... Ja tez bym na to sie nie zdecydowal podejsc do kapletnie nieznajomej i zagadac tongue Nie wszyscy maja latwosc w takich sytuacjach.. to sie naprawde tylko wydaje proste

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-28 20:35:50)

To jest proste, jeśli zmierzymy się z własną świadomością:
- przyczyną STRACHU
- jeśli jest to odrzucenie to przeanalizujmy powody odrzucenia, czy się z nimi zgadzamy i ich skutki w dalszym życiu

W większości wychodzi, że jest to kompletna abstrakcja i ograniczenie umysłowe smile
Odrzucenie złych przekonan i przełamywanie lęku jest najlepszym sposobem na takie sytuacje. Rozmyślanie, analizowanie i umartwianie się nic nie daje.

Tez tak kiedys myslalem jak wy (jak miałem 15 lat), ale pozniej z czasem wyrobiłem w sobie umiejętność podchodzenia.
Najpierw do wszystkich dziewczyn (które ja wybrałem), a pozniej zacząłem reagować na sygnały zainteresowania. 90% zainteresowanych dziewczyn mnie nie odrzuciło, a reszta różnie. Czasem sie spieszyły, powiedziały że np mają chłopaka to co najwyzej zaśmiałem się i poszedłem. Nie ma co panikować.
Co innego gdy uważa się tego kogoś za jedynego nam danego partnera. Z takim podejsciem chcemy uniknac odrzucenia, bo przeciez tylko jego chcemy. Nawet jak go nie znamy, prawda? Cały sęk tkwi w desperacji i oczekiwaniach, a także skutkami odrzucenia. Jak ktoś nas odrzuci kogo nie znamy to co sie dzieje? A powiadam wam - nic. Dalej zycie sie kręci.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

79

Cieżko to przedstawić słowami ale nie stoję jak ten tak zwany słup soli ale staram sie dawać sygnały ale jakoś chyba daje słabe sygnały albo widocznie faceci nie są zainteresowani. Nie wiem moze zapomniałem już jak dawać sygnały facetom.

Reklama

80

Uwazasz ze jest to proste bo Tobie sie udalo.. Gratuluje. Nie wszyscy jednak tak latwo moga sobie poradzic z niesmialoscia lub
niepewnoscia..mowisz o przyczynach a sa ludzie rozni z rozmaitymi doswiadczeniami w zyciu i nie ma znaczenia czy ktos ma 15 czy 30 lat.. 
Abstrakcje i ograniczenia umyslone.. jesli tak o tym myslisz to wporzatku .. Mimo to sa tacy ktorzy sobie probuja radzic z tymi
problemami nawet czutajac/piszac na tego typu forach..bo ciezko im na to zeby zebrac sie na odwage i podejsc do dziewczny/chlopaka na ulicy i zagadac na byle jaki temat... tak dla samej rozmowy nie upatrujac w danej osobie dluzszej znajomosci badz zwiazku. To nie jest proste przelamac dany lek i nie jest z tym tak samo u kazdego.. jedni znaja przyczyny a inni nie.
Hetera: to tak jest ze wiekszosc dziewczyn oczekuje na pierwszy krok w naszym wykonaniu ale dla faceta jak ja jest to tez problem bo nie mam smialosci . To ze nie widza sygnalow sie zdaza ale nie znaczy to ze wszyscy ich nie zobacza i ze wszyscy nie beda zainteresowani wiec sie nie poddawaj. W rzeszowie sa wporzatku faceci ktorym zalezy na dziewczynie i chca czegos wiecej poprostu trzeba probowac.. uwierz mi sa to tez samotni faceci

81 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-28 22:25:53)

Na razie jedyne co piszesz to to, że jest Ci ciężko. To że jest ciężko to ja to wiem, bo jakby wszystko w zyciu było lekkie to każdy by osiągał co by chciał w mig. Czas przestać gadać i się użalać, a próbować, bo jak na razie to nawet nie widzę byś miał chęci znaleźć przyczyny swojej nieśmiałości a i wiec znalezienia sposobu jej rozwiązania. Mozesz co najwyzej liczyc na litosc ze strony kobiet przy takich rozmowach. Tego chcesz?

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|
Reklama

82

thepass napisał/a:

Na razie jedyne co piszesz to to, że jest Ci ciężko. To że jest ciężko to ja to wiem, bo jakby wszystko w zyciu było lekkie to każdy by osiągał co by chciał w mig. Czas przestać gadać i się użalać, a próbować, bo jak na razie to nawet nie widzę byś miał chęci znaleźć przyczyny swojej nieśmiałości a i wiec znalezienia sposobu jej rozwiązania. Mozesz co najwyzej liczyc na litosc ze strony kobiet przy takich rozmowach. Tego chcesz?

Zgadzam sie z thepassem. Wiekszosc z nas (i kobiet i mezczyzn) ma problemy z zagadaniem, zwlaszcza do nieznajomej osoby. Ale od mowienia o tym, ze jest ciezko nic sie nie zmieni. Malymi kroczkami, ale trzeba sie konfrontowac ze swoimi slabosciami smile

"Prawdziwy mężczyzna z lateksu nosi tylko czarne kondomy o smaku Dom Perignon, ręcznie rolowane na udach tajskiej dziewicy..." - ICENI

83

Thepass ty miałeś 15 lat jak zaczoles zagadywac dziewczyny i to był wiek młodzieżowy wiec odrzucenia nie robiły na tobie wrażenia co innego ja z robem mając prawie 30 na karku odrzucenia odczuwa sie troszkę inaczej. Jakby nie było wiek ma znaczenie bo mając te 10 lat mniej tez bym sie pewnie nie przyjmowała.

84

Ja niebardzo rozumiem co ma na celu zagadywanie obcych osób o których się nic nie wiem i to w wieku około 30, gdzie większość jest w małżenstwie:) No chyba, że ćwiczenie ogólnie otwartości i komunikatywności to w sumie czemu nie, można zagadywać w sklepie czy w poczekalni itp:)

85

Dokladnie Hetera... bylo sie mlodszym myslalo sie inaczej a i czlowiek sie mniej przejmowal.. latka lece w okolo same pary znajomi w malzenstwach zwiazkach wiec i widzac ich samotnosc dokucza bardziej.. thepass nikt sie nie uzala nad soba i kazdy na swoj sposob radzi sobie i probuje stawiac male kroczki do zmiany tego jak jest... poprostu czasem latwiej cos napisac troche z siebie wyrzycic  czujac ze osoby w podobnej sytuacji sa czytaja i napisza

86 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-29 15:50:37)

Hetera22 napisał/a:

Thepass ty miałeś 15 lat jak zaczoles zagadywac dziewczyny i to był wiek młodzieżowy wiec odrzucenia nie robiły na tobie wrażenia co innego ja z robem mając prawie 30 na karku odrzucenia odczuwa sie troszkę inaczej. Jakby nie było wiek ma znaczenie bo mając te 10 lat mniej tez bym sie pewnie nie przyjmowała.

Daj spokoj. To są tylko wytłumaczenia. Uwierz mi, że mając 15 lat miałem psychikę jak 3 letnie dziecko, które najchętniej reagowałoby na wszystko płaczem. W tym rzecz, że pokonując bariery trochę "stwardniałem", czy jak wolę nazywac - wydoroślałem.

A jaki cel jest w podchodzeniu do ludzi? Smieszne pytanie kiedy temat jest o tym, by kogoś poznać. To się powinno rozumieć samo przez sie.
A że nikt nie ma na czole napisane "wolny" to akurat nie zalezy od wieku. Jakbym chciał sie poużalać to bym powiedział, że w wieku 15 lat, albo 20 to wszyscy są zajęci, bo to są te młodociane miłostki, że tym MOCNIEJ wyśmiewają bo cholera są dziećmi i nie są nauczone ogłady!
Jak człowiek starszy to wie jak sie zachować i jest stabilniejszy przy takich podejściach. Pyskująca młodzież jest dużo gorsza w tym aspekcie.
Ale to tylko tak w gwoli wyjaśnienia czym są wymówki, wytłumaczenia i stawianie swoich problemów jako tych gorszych niż ktoś ma (a w rzeczywistosci nie jest to prawda, bo problem każdy rodzi się tylko i wyłącznie w głowie). Problemy sie rozwiązuje, a samo rozmawianie o problemach jest jednak bardziej babską (nie kobiecą) cechą.

Dlatego do Roba powiem tak - nie bądź baba.
A do hetery - cóż, licz na los, moze ktos podejdzie do Ciebie. Jak łaskawie spojrzysz komus w oczy, usmiechniesz się i pokażesz "z wnętrza" że jesteś otwarta.

|Tylko pod mailem|

87 Ostatnio edytowany przez Przemuś (2014-05-29 16:43:33)

Dlatego ja będe zagadywał, już to robiłem i było fajnie, najwyżej trafi się jakaś mało otwarta kobieta to mnie spławi...
potraktuje to  jako zabawę i wyzwanie...

Rakietowy króliczek

88

Moze dla mnie sie los w końcu usmiechnie. Wierze w to. Jestem otwarta na nowe znajomosci nie koniecznie na partnerstwo. Jeśli mi pisane kogoś poznać to tak będzie. Mam mnóstwo znajomych różnej orientacji jak i narodowości i nauczyłam sie ze nic na sile. Nie chce szukać faceta a bo zeby był i męczyć sie. Życzę powodzenia osobom niesmialym aby znalazły swoją 2 polowke smile

89

GamerGirl napisał/a:

A w druga strone - jak reagujecie/ zareagowalibyscie, gdyby kobieta podeszla do Was? smile

To zależy jaka i co by powiedziała. Im atrakcyjniejsza, tym zapewne chętniej bym się z nią skonfrontował. Gdyby wypaliła wprost, że jej się podobam, to pewnie też bym się zastanawiał, czy w coś mnie nie wkręca.

Annuszka już kupiła olej...

90

Tobie rowniez powodzenia Hetera.. wyslalem Ci mail gdybys chciala popisac daj znac cos wymyslimy smile

91

Rób jak będę miała kompa to na bank sie odezwę bo w tym momencie siedzę na tel wiec nie zrazaj ze sie na razie nie odezwę smile a tak szczerze kasy jest inny jedni maja wiecej smialosci inni mniej tak samo inni są bardziej urodziwia a inni maja swoje niedoskonałości w urodzie. Nie ma ludzi doskonałych

92

nie zrazam.. poczekam smile prawda ze nikt nie jest doskonaly a wyglad to tylko powloka.. nie jest taka wazna a co do smialosci.. um napisalem do Ciebie tongue tak czy tak nikt sie nie poddawac i poprostu isc do przodu jak mu pasuje.. trzeba wierzyc i dazyc ze sie cos zmieni

93

No tak szata nie zdobi człowieka ale mało kto tak sadzi. W dzisiejszycch czasach większość ludzi patrzy na wygląd ale nikt sie nie przyzna.

94

wiele osob patrzy na wyglad urode itp ale naprawde nie wszyscy kieruja sie jedynie tym.. sa tacy dla ktorych to nie jest najwazniejsze.. a bardziej liczy sie wiele innych cech.. bo patrzac na to z prostej strony.. osoba ktora obdarzysz uczuciem zawsze bedzie ta najpiekniejsza. wiec lepiej kogos poznac a nizeli skreslac bo nie jest "przystojny/piekna"

95

Dokładnie sama mam kilkoro znajomych co nie grzeszą uroda delikatnie mówiąc i znaleźli swoje połówki ale ci ludzie maja pokoleji w głowie. Masz 100% racje jeśli ktoś kocha to nie liczy sie wygląd

96

tez znam takich ludzi.. moze mieli wiecej smialosci moze sie bardziej starali a moze poprostu dopisalo im szczescie.. a tak naprawde to moim zdaniem lepiej miec kogos przy sobie na kogo mozna liczyc zaufac porozmawiac na rozne tematy i czuc kochanym chcianym... a nie pusta lecz "piekna" osobe zeby sie nia chwalic przed innymi lub ze dana osoba jest takze z toba z tego wlasnie powodu

97

Hetera22 napisał/a:

Dokładnie sama mam kilkoro znajomych co nie grzeszą uroda delikatnie mówiąc i znaleźli swoje połówki ale ci ludzie maja pokoleji w głowie. Masz 100% racje jeśli ktoś kocha to nie liczy sie wygląd

no ale za coś tę osobę trzeba pokochać a  jak myślę to by kogoś poszukać tę osobę co za iskrzy to właśnie chyba musi się podobać lub jak się mówi miłość od pierwszego wejrzenia

98

Nie wiem co ich połączyło moze miłość od pierwszego wejrzenia czy rozumowanie czy coś innego. Ale jestem zdania ze każdy zasługuje na miłość.  A Rob masz racje lepiej być z kimś kto cię rozumie niż z pusta osoba tylko dla szpanu.

99

Oj i tak ludzie wybierają tego kto sie podoba, a nie tego co ich rozumie. Krocze nie sługa.

|Tylko pod mailem|

100

wazne ze tak sie stalo cos zaiskrzylo i polaczylo.. dana para jest szczesliwa i to jest najwazniejsze. bo prawde mowiac powodow moze byc tysiace i to takie o ktorych pewnie nie mamy pojecia smile Milosc jest taka ze znajdzie sobie droge a pojawic sie moze w najmniej oczekiwanym momencie do kogos kogo znalismy cale zycie lub kogos kogo poznalismy w pracy w szkole itp dlatego to uczucie jest nie do opisania i tak niezwykle

101 Ostatnio edytowany przez Revenn (2014-05-29 22:57:46)

Hetera22 każdy kto jest uczciwy, prawy i szczery.

Muszę się zgodzić że jeśli dziewczyna jako pierwsza podchodzi i stara się nawiązać kontakt to jest to jak najbardziej godne uznania. Że ma odwagę przełamywać te standardy i tutaj miałaby na start plusa. Żadną sztuką jest ubrać się w miniówkę i czekać aż ktoś podejdzie.

Tak swoją drogą dlaczego taki nick GamerGirl? czyżby graczka?:P

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

102

Threpas własnie widać ze dla ciebie ważna jest pusta powloka byle by dała. To gratuluje bo widać ze masz wartości które są ważne w związku. Wiec jak spotkasz dziewczynę która ci nie da to jest już bee. Zajebiste podejście do znalezienia dziewczyny...

103

Nie wszyscy tak wybieraja.. dla wielu osob jest wazniejsze cos innego i nie oczekuja jedynie seksu... W zwiasku bliskosc z druga osoba jest bardzo wazna ale to nie tylko lozko.. naprawde spacer za reke czy siedzenie wtulonym na lawce nawet w ciszy moze byc czym cudownym.. pozatym jest wielka roznica miedzy seksem a kochaniem sie z ta druga polowka z ktora poprostu chcesz byc jak najblizej.

104

To jest natura. I tak wybieramy na początku (choć niektorzy do konca) dolną częścią ciała, a nie górną. Dlatego tak wiele mozna miec przyjaciol innej płci, a nie moc z nimi sie związać. Pytanie czemu? Bo są idealni, ale nie podniecają nas.

|Tylko pod mailem|

105 Ostatnio edytowany przez redapples (2014-05-30 18:33:59)

thepass napisał/a:
Hetera22 napisał/a:

Daj spokoj. To są tylko wytłumaczenia. Uwierz mi, że mając 15 lat miałem psychikę jak 3 letnie dziecko, które najchętniej reagowałoby na wszystko płaczem. W tym rzecz, że pokonując bariery trochę "stwardniałem", czy jak wolę nazywac - wydoroślałem.

A jaki cel jest w podchodzeniu do ludzi? Smieszne pytanie kiedy temat jest o tym, by kogoś poznać. To się powinno rozumieć samo przez sie.
A że nikt nie ma na czole napisane "wolny" to akurat nie zalezy od wieku. Jakbym chciał sie poużalać to bym powiedział, że w wieku 15 lat, albo 20 to wszyscy są zajęci, bo to są te młodociane miłostki, że tym MOCNIEJ wyśmiewają bo cholera są dziećmi i nie są nauczone ogłady!
Jak człowiek starszy to wie jak sie zachować i jest stabilniejszy przy takich podejściach. Pyskująca młodzież jest dużo gorsza w tym aspekcie.
Ale to tylko tak w gwoli wyjaśnienia czym są wymówki, wytłumaczenia i stawianie swoich problemów jako tych gorszych niż ktoś ma (a w rzeczywistosci nie jest to prawda, bo problem każdy rodzi się tylko i wyłącznie w głowie). Problemy sie rozwiązuje, a samo rozmawianie o problemach jest jednak bardziej babską (nie kobiecą) cechą.

Dlatego do Roba powiem tak - nie bądź baba.
A do hetery - cóż, licz na los, moze ktos podejdzie do Ciebie. Jak łaskawie spojrzysz komus w oczy, usmiechniesz się i pokażesz "z wnętrza" że jesteś otwarta.

Hetera22 ja jestem już trochę po 30 i wydaje mi się ze w tym wieku już wszystko jedno czy ktoś mnie odrzuci czy nie. Czasem sama się proszę się o odrzucenie, jeżeli zagaduje mnie w knajpie gburowaty i pijany typ, pokazując jakim to osobnikiem alfa jest, lekka ironia i facet robi dzióbek w podkówkę, strzela focha i po rozmowie, po tym tez poznasz z kim masz do czynienia. Również zagaduje sama czy to w sklepie stojąc w kolejce po ziemniaki, czy to w górach jak jestem np w schronisku. Małymi kroczkami trzeba próbować.

106

Prawda jest taka jeśli komuś zależy na drugiej osobie to nie ważne jak wyglada ani co ma miedzy nogami. Natomiast jeśli ktoś ma na celu tylko łóżko no to związek nie ma sensu. Lepiej być na układzie łóżko i rozchodzimy siee w swoje strony.

107

Wszystko fajnie, tylko nie dowiesz się przy takim myśleniu czy komuś chodzi tylko o łóżko. Mi nie chodzi, a próbujesz mi to wmówić. Za to ten inny w ogóle o tym nie wspomni, a będzie do tego dążył i jesteś ugotowana. A romantyczne gadki są fajne, żeby sie razem poużalać i zostać przyjaciółmi od wypłakiwania się.

|Tylko pod mailem|

108

Po części masz racje ale nie wyobrażam sobie związek głownie na seksie. Wiadomo każdy jest człowiekiem i każdy ma swoje potrzeby. Tylko zauwaz ze tobie łatwo jest podejść np. W klubie do faceta. Ja niestety tej smialosci nie mam, chciałbym tak jak ty nie przejmować sie odrzuceniem. Wyjaśniając weszlam na to forum moze z ciekawości moze chęci poczytania a nie o to zeby sie uzalac;)

109

A każdy człowiek jest inny i inaczej zapatruje sie na spędzanie wspólny czas na ławce. A prostujac wiem ze nie poznam nikogo ani sie nie zaprzyjaznie wypalajac od razu o seksie, ale musisz przyznać ze wiele jest facetów co chodzi im tylko o seks.

110 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-30 19:22:32)

Pytanie jakiej płci Ty jesteś ;p
Jest tez wiele kobiet którym tylko o seks chodzi. Co nie zmienia faktu, że nie musimy sie na nic godzic, ani tez niczego ukrywać.

|Tylko pod mailem|

111

Ja Cie rozumiem Hetera bo rowniez nie wyobrazam sobie by byc z kims jedynie dla seksu badz tym probowac zwalczac samotnosc lub pustke ktora sie czuje nie majac tej drugej polowki.. Jak dla mnie to nie o to w tym wszystkim chodzi.. Wielu ludzi lubi romantyczne "gadki" gesty czy nawet napisac cos ladnego ..jakis wiersz czy sms/mail do dziewczyny na ktorej zalezy.. Ja lubie takie sprawy.. jednak nie czyni mnie to kims kto nie ma potrzeb czy nie respektuje potrzeb partnerki ale nie uzaleznia zwiazku od tego bo ile mozna tak..

112

Ja jestem dziewczyna;p sorki za ortografie i błędy. I prostujac nie chce ci wmawiac ani przypisywać ci znaczka ze chodzi ci " tylko o seks". Jeśli odniosles/as takie wrażenie to sorki nie to było moim zamiarem.;)

113

Hetera22 napisał/a:

Myśle ze byłoby łatwiej gdyby każda wolna osoba miała jakieś oznakowanie ale cóż to pobożne życzenia. U mnie w Rzeszowie jak pójdziesz gdziekolwiek to widać same pary i trudno wynalesc kogoś wolnego.

Ja mialem kiedys problem podobny. Zacząlem patrzec na rece tu masz w pewnym sensie biuro informacyjne, czasem trzeba nanosic pewne poprawki. No i jeszcze jedno zacznij do nas gadac pytac sie bo kilku fajnych minelas moze nie byly to extra ciacha ale mozesz przynajmniej troche pogadac bez narzucania. Tylko uwazaj co nir przepaniesz bez reszty ha ha.

114

Czytajac posty Hetery nie sadze zeby zalezalo Jej na jakims extra ciachu a raczej na kims kto Ja pozna doceni zrozumie a wyglad to drugorzadna sprawa.. Wszystkie rady wypowiedzi i doswiadczenia innych mozna wziasc sobie do serca i sprobowac je w jakis sposow wykorzystac. . Jesli chodzi o rozmowe to zawsze mozna sprobowac bardziej prywatnie niz tu.. poczekam jak bedzie miala czas i mozliwosc i Jej nie przestraszylem:P Mamy podobne zdanie na temat zwiazkow uczuc itp. podobny wiek i to samo miasto wiec kto wiem moze bedzie wiecej tematow do rozmowy a i latwiej czesto gdy sie kogos odrazu nie widzi twarza w twarz smile

Posty [ 77 do 114 z 31,035 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016