Gdzie spotkać wolnego mężczyznę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 31,024 ]

39

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

pogoda robi się letnia ale wysiadywanie w parku na ławce nic nie pomoże. Widzę tu piszą osoby samotne ale NIEŚMIAŁE i lepiej napisać w temacie jak pokonać nieśmiałość by kogoś poszukać.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Napisz kochana skąd jesteś??
Jak z moich okolic to możemy razem poszukać ,:)
zawsze raźniej ;)a gdzie? Możemy wszędzie...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź tongue

41

hej,mam ten sam problem,a po 40 do tego i wieczorami  spędzanymi w pracy to po prostu niemożliwe poznać kogoś,wiec rozumiem.Pozdrawiam

Reklama

42

O, tutaj jestem smile
Noc tak ciepła była że aż się wręcz chciało w samotności posiedzieć przy teleskopie:)

Życie mam tylko jedno!

43

No wlasnie jest taki problem u mnie ze poznaje dużo ludzi jestem otwarta uśmiechnięta ale jakoś poznaje same pary i osoby zajęte. A jeśli już poznaje faceta to albo ma kompletne pstro w głowie albo chodzi im tylko na seksie.

Reklama

44

nie wiem czy ja tylko tak mam,ale jak byłam w związku to widziałam samych szczęśliwych singli ,będąc samotną wszędzie dostrzegam zakochane pary.
Nie jest łatwo spotkać kogoś ''sensownego'' ,chociaż wydaje mi się,że w większości marnujemy okazje jeśli mamy możliwość poznania wyjątkowej osoby,zawsze zabraknie nam odwagi by podejść i zagadać.

Sama należę do takich osób, niestety

45

Określ słowo "wyjątkowość", to czysty przypadek czy ktoś taki nam się trafi!!!, To jak gra w totolotka, albo masz 6 albo 1, a co do zagadania, człowiek cię za to nie pogryzie, najwyżej ucieknie, nic w tym strasznego, ja też z tym brakiem odwagi mocno walcze, bo to wbrew logice, własny umysł twoim przeciwnikiem!!!, chce się wyzbyć wszelkiego strachu przed zagadaniem, to tylko mi pomoże, bo teraz to różnie z tym bywa

Rakietowy króliczek

46

sidney_ napisał/a:

,chociaż wydaje mi się,że w większości marnujemy okazje jeśli mamy możliwość poznania wyjątkowej osoby,zawsze zabraknie nam odwagi by podejść i zagadać.

Sama należę do takich osób, niestety

Po czym sądzisz, skąd wiesz, że jest to akurat wyjątkowa osoba i należy ją poznać ??? Moim zdaniem można się  o tym przekonać dopiero po zapoznaniu, a czasem wymaga to głębszego poznania, więc zmiana nastawienia na poznanie nowej osoby, która może się okazać wyjątkową  był by trafniejszy, ale z przyjemnością wysłucham jak to wyglada z Twojego punktu widzenia

Boso, ale zawsze w ostrogach.

47

ja mam dla ciebie pomys kup sobie np pieska albo kotka (chyba ze nie lubisz zwierzat ja kocham nawet nie jadam:) ) ale takigo rasowego i udaj sie na wystawe jak naprwade sie w to wkrecisz to nie bedziesz mogła odpedzic sie od znajomych ,tak mam i kazdy kto w to wchozdi ;)a o wspolny temat nie bedzie trodno . Wiesz zalezy kto co lubi moga to byc inne grupy, czy kluby o innych zainteresowanich ktorzy zawsze chetnie przyjmuja nowych i organizuja spotkania , impezy  (motocyklisci,iluminati tongue ) wiesz zasntanow sie co cie kreci poszperaj po necie wtedy napewno poznasz kodos w swoim typie

48

Nie wiem mozee ja jestem jakaś inna bo niby wszystkie rady są dobre i proste w wykonaniu. Wydawało mi sie ze nie jestem nieśmiała ale jakoś nie mam smialosci podejść do faceta i zagadac. Obawiam sie ze nigdy nie zrobię tego pierwszego kroku;(

49

Maju.... Mi się zdaje, że to czego Ci w tej chwili najbardziej potrzeba to odwaga smile

Sama kiedyś przez to przechodziłam. Po rozstaniu się z wieeeloletnim chłopakiem skończyłam z obniżoną samooceną, dołkiem i przekonaniem że nikt mnie nie zechce bo jestem stara i brzydka, a wszyscy fajni faceci są już zajęci. Nie jestem i nie są :>
W końcu kilka dobrych duszyczek zmusiło mnie do założenia konta na sympatii i ty powinnaś zrobić to samo! smile
Nie oczekuj jednak, że poznasz tam kogoś z kim spędzisz całe życie (ogółem jeśli będziesz z takim założeniem podchodzić do facetów na pierwszej randce, to większość pewnie to zauważy, spanikuje i ucieknie wink ). Nie o to chodzi byś spotkała dzięki portalowi randkowemu swoją miłość życia,chodzi o to byś ty się zmieniła!

Powiem Ci szczerze.... dla mnie pierwsze randki z sympatii były katastrofą!!!! Ale z czasem zaczęłam się rozluźniać i dobrze bawić, nawet rozdałam kilka buziaków wink
Zaczęłam się cieszyć życiem, dbać o wygląd, stałam się pewna siebie... i w końcu... nie przez portal, ale na jednej z imprez u znajomych poznałam kogoś z kim jestem do teraz :>

Ważne jest byś nauczyła się rozmawiać z mężczyznami, była bardziej otwarta na nowych znajomych i nie krępowała się od czasu do czasu zagadać smile

50

Hetera22 napisał/a:

Nie wiem mozee ja jestem jakaś inna bo niby wszystkie rady są dobre i proste w wykonaniu. Wydawało mi sie ze nie jestem nieśmiała ale jakoś nie mam smialosci podejść do faceta i zagadac. Obawiam sie ze nigdy nie zrobię tego pierwszego kroku;(

Może zmień nastawienie i nie traktuj tego jako zagadanie do chłopaka, który ma się stać potencjalnym materiałem na bliską Ci osobę, tylko do człowieka, który może stać się tym jedynym, ale nie musi. Najtrudniejszy pierwszy krok, a i nawet po pierwszym niepowodzeniu nie można się zrażać, trochę optymizmu i wiary w siebie by się przydało.

Boso, ale zawsze w ostrogach.

51

ciężko pisać gdzie możesz poznać kogoś, bo to jest tak, że jak gdzieś wyjdziesz z nastawieniem, że tam poznasz miłość np do parku czy na imprezę- to zwykle nic takiego się nie dzieje.  Trzeba pewnie wychodzić w różne miejsca , bywać na necie i w końcu się trafi a nikt nie przewidzi tego GDZIE.

52

Dobrze cie rozumiem , ciezko gdzies kogos poznac. Zajmuj sie poi pracy czyms co lubisz, mozesz ogl;asdac cos sobie pograc poczyrac wyjsc na spacer spotkac sie z kims nawet pojs samej do kina tam mozesz spotkac tez facta a temat filmu moze rozwinac rozmowe. A portale randkowe probowalas ?

53

Hetera22 napisał/a:

A tam wcale nie jesteś dziwna - jakiś czas temu założyłam identyczny temat. Jeśli chodzi o facetów mijanych na ulicach to jak spojrzy na mnie z zainteresowaniem facet który mi się podoba to nie potrafię nie uciec wzrokiem. Też nie wierzę żebym kiedyś zagadała do faceta który mi się podoba poza pytaniami w stylu "czy ten pociąg zatrzymuje się w Żarowie?".
Można poznać ogólnie ludzi np. ja w stowarzyszeniu na którego spotkania chodzę - gramy tam w gry planszowe, co nie oznacza że poznawanie nowych ludzi od razu procentuje poznaniem kogoś "dla siebie".

I'll be a story in your head, but that's okay, because we're all stories in the end. Just make it a good one, eh? Because it was, you know. It was the best.

54

Ja znowu mam takie samo podejscie do kobiet big_smile idac ulicą często widze jak panny spoglądają a ja co robie, oczywiscie uciekam wzrokiem bo mnie to peszy, za czasów szkoły dziewczyny tudziez konkretna dziewczyna potrafiła sie patrzyc dzien w dzien co mnie zaciekawiło a wrecz inspirowalo i podobalo ale nie potrafiłem podejsc i spytac tudziez zagadac smile Czasem juz mam dosc jakiejs niesmialosci i zaczac w sklepie konwersacje z nieznajomymi dziewczynami bo niby raz sie zyje ale eh gdy przyjdzie co do czego to nie daje rady big_smile... takiee zycie, chyba zostaje wirtualne zapoznywanie i z czasem przenoszenie na realne znajomosci bo jest latwiej.

Miłość prawdziwa zaczyna się wtedy, gdy niczego w zamian nie oczekujesz.

55

A ja nie mam z tym problemu. Jak dziewczyna spojrzy, odwzajemni, a juz nie daj Panie Łaskawy sie usmiechnie - to lece w podskokach. Szkoda tylko, ze to jest tak rzadko smile

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

56

chciałbym miec twoją śmiałosc ;D lubie jak te panny idąc przez miasto sie patrza bo to urocze ale ufff raz dwa bym sie zaczerwienil dluzej patrzac a co dopiero podejsc i zagadac wink ale eh trzeba chyba sie wkoncu zaczac przełamywac bo jakos nowe osoby trzeba poznawac smile

57

To nie jest smialosc. Jak kobieta pokazuje, ze masz zielone światło to co w tym śmiałego? Tu ryzyko jest nikłe, a i nie trzeba sie napalać na nie wiadomo co. Tak pogadamy sobie, posmiejemy. Powiem np, że patrzy na mnie jakby miała mnie zjeść (albo zgwalcic wzrokiem - dla tych bardziej otwartych i z dystansem) ;p

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

58

kurde zainspirowales mnie big_smile chyba zaczne probowac takowe podejscie zastosowac smile przeciez nie umre, raz sie zyje wink

59 Ostatnio edytowany przez maga164 (2014-05-27 21:36:08)

szukamzaufania napisał/a:

kurde zainspirowales mnie big_smile chyba zaczne probowac takowe podejscie zastosowac smile przeciez nie umre, raz sie zyje wink

Czy ja wiem? U mnie to wychodzi automatycznie, niepowstrzymywalnie - po wyminięciu faceta jest tylko wewnętrzna złość, że znowu się nie udało zareagować odpowiednio. Wiedza że nic złego się nie stanie to jedno - a faktycznie zachować się inaczej to zupełnie co innego.

I'll be a story in your head, but that's okay, because we're all stories in the end. Just make it a good one, eh? Because it was, you know. It was the best.

60

A w druga strone - jak reagujecie/ zareagowalibyscie, gdyby kobieta podeszla do Was? smile

"Prawdziwy mężczyzna z lateksu nosi tylko czarne kondomy o smaku Dom Perignon, ręcznie rolowane na udach tajskiej dziewicy..." - ICENI

61

ohoo jakby do mnie podeszła pani i zagadała to byłoby mi milo smile strasznie lubie byc adorowany i mimo ze to tylko rozmowa tudziez zagadanie to czuł bym sie fajnie ale to moze byc tylko me odczucie smile

62

Hm, ok, to poniewaz nigdy do zadnego faceta nie podchodzilam to zastanawiam sie: o czym z takowym zagadac? smile

"Prawdziwy mężczyzna z lateksu nosi tylko czarne kondomy o smaku Dom Perignon, ręcznie rolowane na udach tajskiej dziewicy..." - ICENI

63 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-27 22:02:09)

GamerGirl napisał/a:

A w druga strone - jak reagujecie/ zareagowalibyscie, gdyby kobieta podeszla do Was? smile

Bezposrednio do mnie dziewczyny nigdy nie podchodziły, ale raczej duzy + by takowa dostała - jako że podjęcie inicjatywy oznacza brak pasywności (kłoda big_smile). Z drugiej strony miałem mnostwo roznych zaczepek - np jedna dziewczyna otwierała mi drzwi przy tym sie usmiechając - wtedy mowilem, ze powinnismy jednak kiedys te role zamienić i tak nawiązywała sie miła gadka. Jedne machały, jedne spoglądały. Zawsze dostrzegam takie sygnały, ale ostatnio tego jest malutko. Pewnie zbrzydłem na starość i to dlatego ;p

O czym gadac? O tym o czym mezczyzni zagadujący rozmawiają. O pogodzie nawet. Jak ktos sie podoba to kazda rozmowa jest okej. Ja zazwyczaj sie drocze, więc jesli kobieta by podeszła to juz bym zaczął rozmowe w stylu: oo to juz wiemy kto bedzie nosił spodnie w tym związku big_smile

|Tylko pod mailem|

64

Ja nie słyszałam aby ktoś kogoś na ulicy poznał do związku.. ale może się zdarza..

65

Jak ktos odrzuca i ucieka - to nie ma co sie dziwic. Prawda jest taka, ze wiekszosc kobiet ucieka, jesli ONE PIERWSZE NIE WYBIORĄ (nie pokażą zainteresowania). Pozniej wszystko toczy sie wlasnym rytmem i spokojnie mozna do zwiazku dazyc. Sam tak poznalem pierwsza dziewczyne. Z 3-4 razy mijalismy sie na miescie z usmiechem, pozniej przybicie piątki, rozmowa i jakos poszło.

|Tylko pod mailem|

66

@thepass,
podchodzenie do dziewczyny bardzo na plus, jakis mily komplement czy zaczepka (nawet zartobliwa-zlosliwa) z usmiechem bylyby jak najbardziej pozytywnie przeze mnie odebrane, ale jakbys mi wyskoczyl ze zwiazkiem (dla mnie za szybko, nawet, jesli w zartach) to bys mnie speszyl wink

A poza tym to dzieki za info, pewnie sprobuje podejsc do jakiegos faceta, jesli mnie zainteresuje smile

67 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-27 22:30:19)

Z tym związkiem to był żart - i wlasnie problem jest jak ktoś nie zrozumie (kobieta podchodzi, jest aktywna, więc w tym "związku" będzie nosiła spodnie - taki zart na wstęp. Podobnym jest - "aa nie tak łatwo zaciągniesz mnie do łóżka!"). Wlasciwie poczucie humoru jest bardzo wazne u kobiety, bo inaczej nie wysiedze z nią. Albo jak kobieta podejdzie, juz wiem, że "coś" chce - i np moge powiedziec "prosze bardzo, podrywaj mnie, czekam" big_smile
I bym jakoś ją naprowadzał. Wszystko zalezy jaki kto stosuje poziom rozmowy, humor, ironię. U mnie to sie zawsze sprawdzało na dziewczyny do lat ~24, ale niektóre są juz tak powazne, ze nie da rady. Uciekam od tych kamiennych twarzy, ale też od braku dystansu, obrażania się, czy tego peszenia (kiedy sie kurde usmiecham, czyli nie mowie na powaznie - a kobieta wszak specjalistka od mowy ciała!).

|Tylko pod mailem|

68

Domyslam sie, ze ze zwiazkiem to zart smile Mowie Ci tylko co MNIE by speszylo.
Ale juz zart "aa nie tak łatwo zaciągniesz mnie do łóżka!" bylby ok smile
Ogolnie uwazam, ze zart, ironia to naprawde potezne narzedzia a na dodatek pokazuja, ze ktos ma do siebie dystans co zawsze jest (dla mnie) na plus smile

69

Zeby to było tak proste jak się mówi i gdyby to zawsze działało...
Widzisz, Ciebie związek by speszył, a większość dziewczyn łóżko - kolejny zboczeniec i to jeszcze jak nie jest sie w typie fizycznym kobitki ;p

|Tylko pod mailem|

70

Nie wstyd wam pisać "ja jestem wolny wybierz mnie" ? Jak szczeniaczki, dlaczego jak tyle jest tutaj postów samotnych mężczyzn to żadna takie coś nie powie.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

71

Może u ludzi bardzo młodych to się sprawdza, że na ulicy można poznać kogoś i to jeszcze odpowiedniego na związek i wolnego, ale ja to nawet w pracy nie flirtuję, bo zwykle okazuje się, że wszyscy są zajęci

72

Hetera22 napisał/a:

Myśle ze byłoby łatwiej gdyby każda wolna osoba miała jakieś oznakowanie ale cóż to pobożne życzenia. U mnie w Rzeszowie jak pójdziesz gdziekolwiek to widać same pary i trudno wynalesc kogoś wolnego.

Dokladnie.. U nas w Rzeszowie to same pary chodza:P Jestem tu nowy i natrafilem na ten temat tak jakos przegladajac net wlasnie z samotnosci. Samotnosc dokucza wielu w tych czasach nie raz ciezko sobie znalesc miejsce badz to druga polowke samemu, a czasem strach bo jest sie po przejsciach.. a czasem poprostu nie ma smialosci do zagadania dziewczyny na ulicy.. a jesli chodzi o autorke posta - nie poddawaj sie bo zycie naprawde bywa spontaniczne i nie wiesz kiedy spotkasz tego kogos.. szukac mozesz wszedzie bo czesto fajni faceci to Ci na ktorych normalnie nie zwracasz uwagi a masz ich pod reka.. Bycie samemu nie raz jest okrutne, bolesne i tak najzwyklej do bani bo nawet nie ma sie do kogo (i tu pewnie sie beda inni panowie ze mnie smiali) przytulic smile

73

GamerGirl napisał/a:

To zależy ale myślę że zareagowałbym pozytywnie, uśmiech, rozmowa i tego typu sprawy. A o czym rozmawiać - szczerze mówiąc - o czymkolwiek, serio.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

74

ja znam 2 atrakcyjne kobiety które znalazły w Rzeszowie:) Ale chodzenie po ulicy nic nie przyniosło, jedna poznała w pracy faceta a druga na kursach salsy.

75

Ale ja wcale w każdym spotkanym facecie nie widzę potencjalnego partnera na chłopaka ale nie mam smialosci podejść na ulicy i zagadac z facetem. Fakt jestem otwarta na nowe znajomosci ale na ulicy to musi chyba facet zrobić pierwszy krok.

76

A skąd ten facet ma wiedzieć, że ma do Ciebie podjeść? Z resztą takie sztywne ustalanie co kto powinien zrobić, to tylko ograniczanie swojego dostępu do szczęścia.

|Tylko pod mailem|

Posty [ 39 do 76 z 31,024 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016