Dlaczego Kobiety nie lubią prawiczków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego Kobiety nie lubią prawiczków

Strony Poprzednia 1 2 3 4 24 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 890 ]

39

Odp: Dlaczego Kobiety nie lubią prawiczków

Im dłużej was czytam tym bardziej się zastanawiam za jakimi wy pannami się uganiacie (?) i z kim wy mieliście okazje się spotykać skoro przejmujecie się tym że nie daj boże się dowie o tym i tamtym i co wtedy? Nagle cały podryw, całe poznawanie idzie w diabły? Weźcie się zastanówcie ...

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Metyl napisał/a:

Im dłużej was czytam tym bardziej się zastanawiam za jakimi wy pannami się uganiacie (?) i z kim wy mieliście okazje się spotykać skoro przejmujecie się tym że nie daj boże się dowie o tym i tamtym i co wtedy? Nagle cały podryw, całe poznawanie idzie w diabły? Weźcie się zastanówcie ...

tylko prawda jest też taka, że w dzisiejszych czasach ludzie bardzo szybko idą ze sobą do łóżka, zanim pojawi się jakieś bardzo głębokie uczucia. Dlatego potem nie mają wyrzutów sumienia kończyć znajomość, jeśli seks jest słaby. A nie oszukujmy się - z pączątku seks z prawiczkiem taki jest. No i to rodzi kompleksy.

41

Dlatego napisałem wcześniej nie bez powodu że:

"jeżeli prawictwo jest jedyną rzeczą przez którą dana dziewczyna skreśla faceta myśląc w domyśle o stałym związku to ... no jest lekko niepoważna mówiąc delikatnie. Ergo nie należy sobie zaprzątać taką głowy tylko poszukać mądrzejszej ..."

Ale jeżeli nadal w domyśle dążymy do związku z kimś ergo prędzej czy później idziemy do łóżka to podejście 'MUSISZ być doświadczony bo coś tam coś tam' jest po prostu idiotyczne. Rozumiem że może to być mało komfortowe ale czy danie osobie z którą chce się związać najbliższą przyszłość przynajmniej paru szans na 'naukę' to tak wiele? Odpowiedzcie sobie sami. Ja bym się nie chciał wiązać z dziewczyną która nie dałaby mi się w ogóle wykazać i od razu przylepiła łatkę tego czy owego.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***
Reklama

42

Iami napisał/a:
Metyl napisał/a:

tylko prawda jest też taka, że w dzisiejszych czasach ludzie bardzo szybko idą ze sobą do łóżka, zanim pojawi się jakieś bardzo głębokie uczucia. Dlatego potem nie mają wyrzutów sumienia kończyć znajomość, jeśli seks jest słaby. A nie oszukujmy się - z pączątku seks z prawiczkiem taki jest. No i to rodzi kompleksy.

Moja pierwsza kobieta była zachwycona chociaż ja nie byłem jej pierwszym mężczyzną... lata fantazjowania o tym i tamtym zrobiły swoje smile a do łóżka nie poszliśmy tak szybko, znaliśmy się chyba z rok z czego parę miesięcy jako para.

43

Metyl napisał/a:

I powtórzę coś jeszcze - myślę że jeżeli coś dziewczyny odrzuca to nie sam fakt prawictwa a to że po prostu taka osoba MOŻE zachowywać się inaczej. Sam po sobie chyba widzisz że to wiąże się z nerwami, stresem, odrzuceniem, ciągłymi myślami o tym. Takie zachowania generalnie nie sprzyjają szukaniu kontaktów a tym bardziej takich 'związkowych'. I to myślenie właśnie o tym że jest się beznadziejnym bo jest się prawiczkiem jest problemem a nie same prawictwo. Ot i tyle.

Otóż właśnie! Do prawiczków zniechęca nie sam fakt braku doświadczenia w seksie, ale znacznie bardziej zakompleksienie na tym punkcie.
To jest chyba porównywalne z wymyślonym kompleksem małego penisa - potrafi z całkiem fajnego faceta zrobić znerwicowanego dziwaka tongue

Jak facet nie zachowuje się jak rozhisteryzowana dziewica to pralnictwo nie ma znaczenia tongue a żeby się prawiczek rozhulał w łóżku wystarczą trzy noce i po kłopocie big_smile

Za to jak już załapie o co chodzi i zacznie nadrabiać stracony czas... big_smile big_smile big_smile

|---------------|------>

44

Iceni, no w końcu ktoś raczył odpowiedzieć na moje mądrości które tutaj klepię. tongue

Od siebie dodam tylko że też jestem 'przed' i jeżeli już z kimś bliższym schodziłem na ten temat to chyba zawsze wszyscy, którzy się o tym dowiedzieli byli zdziwieni. Ergo uważali że jestem 'po'. wink Chociaż i tak nadal jestem wolny, heh.

Poza tym ja słyszałem z wiarygodnego źródła że wystarczy jedna. wink Z resztą posta też się zgadzam.

PS Co to jest pralnictwo? lol

45

A co ja mam powiedzieć ? 32 lata i prawiczek. Nawet kijem mnie żadna nie tknie. Po co w ogóle żyją ludzie tacy jak ja ? Każdy dzień to wegetacja i cierpienie.

Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi.

46

No rzeczywiście! Bo ludzie żyją tylko dla seksu! A jak nie posuwa to klęska...

Jestes prawiczkiem, to jestes - pomyśl sobie, że to się przynajmniej w oczy nie rzuca ????

|---------------|------>

47

Iceni napisał/a:

No rzeczywiście! Bo ludzie żyją tylko dla seksu! A jak nie posuwa to klęska...

Nie, to nie jest klęską.
Klęską jest to, że nie jest się w stanie zainteresować sobą kobiet - chociażby patrząc z zewnątrz trudno byłoby o to taką osobę posądzać - i to bardzo frustruje i dołuje.
"Posuwanie" to jedynie efekt tego, o czy marzą prawiczkowie - o zdobyciu kobiety, spędzaniu z nią miłych chwil, czułych słowach, mrowieniu w podbrzuszu.

48

Bujda.

49

Iceni napisał/a:

Otóż właśnie! Do prawiczków zniechęca nie sam fakt braku doświadczenia w seksie, ale znacznie bardziej zakompleksienie na tym punkcie.
To jest chyba porównywalne z wymyślonym kompleksem małego penisa - potrafi z całkiem fajnego faceta zrobić znerwicowanego dziwaka tongue

Jak facet nie zachowuje się jak rozhisteryzowana dziewica to pralnictwo nie ma znaczenia tongue a żeby się prawiczek rozhulał w łóżku wystarczą trzy noce i po kłopocie big_smile

Ciężko być na tym punkcie super śmiałym, skoro do tej pory traktowano to u mnie raczej jak coś, co powinienem mieć dawno za sobą.

kathon napisał/a:

Nie, to nie jest klęską.
Klęską jest to, że nie jest się w stanie zainteresować sobą kobiet - chociażby patrząc z zewnątrz trudno byłoby o to taką osobę posądzać - i to bardzo frustruje i dołuje.
"Posuwanie" to jedynie efekt tego, o czy marzą prawiczkowie - o zdobyciu kobiety, spędzaniu z nią miłych chwil, czułych słowach, mrowieniu w podbrzuszu.

Zdecydowanie. Taki prawiczek we własnych oczach widzi siebie jako małego chłopca, który nic nie ma do zaoferowania kobietom.

50

Iami - proste pytanie. Czy potrafiłbyś / potrafisz rozmawiać o seksie z jakąś bliższą osobą ( niezależnie od płci i kontekstu )? Wiesz o co mi chodzi pożartować, wymienić się hmmm ... doświadczeniami, sugestiami, pytaniami, taka dosyć luźna rozmowa.

To nie chodzi o to by się spinać na każdy okołoseksualny temat jaki istnieje ani też nie chodzi o to by to był temat do rozmowy tak samo powszedni jak praca czy tam studia, wałkowany non stop itp itd. Chodzi po prostu o to by pomimo braku doświadczenia w tej konkretnej materii nadal być normalnym facetem, normalną osobą.

Poza tym te całe bujdy w stylu:
- powinno się / nie powinno się być prawiczkiem/dziewicą do wieku x
- powinno się mieć tyle a tyle partnerek
- tyle a tyle takiego a takiego doświadczenia
- etc etc

to ... to są takie duperelowate pierdoły że po prostu nie ma co się tym przejmować.

51

Jak mozna rozmawiac o czyms o czym nie ma sie pojęcia? big_smile

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

52

A wiesz co to jest wiedza teoretyczna? Wiesz co to takiego fantazja erotyczna, łóżkowa? Wiesz że wielu ludzi tego nie ma?

A potem są tematy na forum w stylistyce:

- mój facet nie robi mi dobrze
- moja partnerka lubi tylko jedną pozycję
- moja partnerka odmawia mi seksu, czemu?
- mój partner się nie myje
- moja dziewczyna mnie zdradziła

I tak dalej i tak dalej ... No nie powiesz mi że rozmawiać o seksie mogą / powinni tylko Ci co są doświadczeni.

53

Troche to napisałem sarkastycznie, poniewaz wielu ludzi używa takiego argumentu w rozmowach. Oczywiscie mozna sobie fantazjowac, ale mozna szybko sie od tego odbić widząc jaka jest rzeczywistość.

"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

54

Metyl napisał/a:

Iami - proste pytanie. Czy potrafiłbyś / potrafisz rozmawiać o seksie z jakąś bliższą osobą ( niezależnie od płci i kontekstu )? Wiesz o co mi chodzi pożartować, wymienić się hmmm ... doświadczeniami, sugestiami, pytaniami, taka dosyć luźna rozmowa.

To nie chodzi o to by się spinać na każdy okołoseksualny temat jaki istnieje ani też nie chodzi o to by to był temat do rozmowy tak samo powszedni jak praca czy tam studia, wałkowany non stop itp itd. Chodzi po prostu o to by pomimo braku doświadczenia w tej konkretnej materii nadal być normalnym facetem, normalną osobą.

Poza tym te całe bujdy w stylu:
- powinno się / nie powinno się być prawiczkiem/dziewicą do wieku x
- powinno się mieć tyle a tyle partnerek
- tyle a tyle takiego a takiego doświadczenia
- etc etc

to ... to są takie duperelowate pierdoły że po prostu nie ma co się tym przejmować.

Nie potrafię, bo nie mam o czym mówić. To dla mnie taka abstrakcja, jak rozmowa o silnikach okrętowych. Nic o tym nie wiem, oprócz kilku teoretycznych rzeczy zasłyszanych czy przeczytanych w sieci.
Zresztą znacie chyba takie pojęcie jak "erotoman gawędziarz"? Nie chcę też gadać o seksie, bo stworzę obraz siebie jako kogoś zupełnie innego, a przecież potem wyjdzie szydło z worka.

Oczywiście gdybym kogoś miał to nie widzę takiej opcji by o seksie nie rozmawiać. Ale tak teraz, teoretyzować? Nie.

55

Iami ale załóż taką sytuację - masz jakąś znajomą/koleżankę, whatever. Tak - dziewczynę. I nie startujecie do siebie wzajemnie. Załóżmy że ona jest doświadczona - z taką osobą też nie miałbyś o czym rozmawiać? Nie widziałbyś tutaj pola do rozmów, do wielu tematów, dyskusji ...?

Poza tym jaki to jest problem albo gdzie ( bo naprawdę nie wiem ) jednocześnie być niedoświadczonym i lubić/umieć/potrafić o tym rozmawiać? Wydawało mi się że nabywanie wiedzy teoretycznej bez zaplecza w postaci doświadczenia, fantazjowanie, luźne rozmowy nie są przeszkodą także i w tej tematyce ...

56

Ależ ciekawe zjawisko... Na kobiecym forum faceci wykłócają się między sobą czy kobiety lubią prawiczków czy nie lubią... Nieśmiałe wypowiedzi pań już dawno zostały zakrzyczane, bo kogo by interesowała opinia kobiet w tym temacie...

57

vinnga, nie wykłócają tylko dyskutują i nie zostały zakrzyczane tylko przeczytane. tongue Każdy post kobiet które nie widzą w tym problemu mamy 'wytykać' i świętować? big_smile

58

Metyl, o fantazjowaniu to tak mogę lekko pogadać w formie czego chciałbym kiedyś doświadczyć, bo inaczej to raczej nie

vinnga, moje dotychczasowe rozmowy na ten temat z kobietami nijak mają się do tego tutaj

59

Metyl napisał/a:

Każdy post kobiet które nie widzą w tym problemu mamy 'wytykać' i świętować? big_smile

Ależ skąd! Przecież znacznie lepiej świętować post każdego kolejnego prawiczka, który najlepiej wie, że WSZYSTKIE kobiety prawiczków nie lubią i już big_smile

60

vinnga, myślę że skoro ktoś jest na forum to umiejętność czytania jeszcze jest w jego zasięgu. Skoro sam nie rozumie słowa pisanego trzeba czasami pokazać jak krowie na rowie, tak to się mówi, znaczy się pisze? wink

61

vinnga napisał/a:
Metyl napisał/a:

Każdy post kobiet które nie widzą w tym problemu mamy 'wytykać' i świętować? big_smile

Ależ skąd! Przecież znacznie lepiej świętować post każdego kolejnego prawiczka, który najlepiej wie, że WSZYSTKIE kobiety prawiczków nie lubią i już big_smile

Ale nikt nie napisał, że kobiety nie lubią. Nie kochają ich po prostu. Lubić mogą, ale za coś innego, a ze względów niedoswiadczenia mogą być co najwyżej uroczy - to na pewno komplement zaciągający do łóżka big_smile

|Tylko pod mailem|

62

thepass, powiem wprost - sam hm ... poznałem co najmniej kilka dziewczyn które nie widziałyby w tym problemu a niektóre to wręcz podniecało, intrygowało. Więc te teorie o nie lubieniu można w dużej mierze wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi.

63 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-05 22:31:59)

Tak, tylko gdy bycie niedoświadczonym nie zbiega się z pewnością siebie. Jeśli facetowi to nie przeszkadza, jest męski przy tym, a nadal jest prawiczkiem (nie ma jak tego sprawdzić) to może i kobiety tak reagują. Ale jeśli komuś to ciąży i brak zdobyczy wpływa na jego poczucie męskości i tak jak napisał Iami, że czuje sie przy kobietach jak dzieciak - to widać to po zachowaniu i prędzej zostanie wyśmiany (i zdołowany jeszcze bardziej). Nawet jak powie, że miał stado dziewczyn w łóżku.

Dlatego kobiety sie dziwią. Taki niesamowity mężczyzna, a on nadal wolny, nadal czysty? Jak to możliwe? Skarb.

|Tylko pod mailem|

64

Kwestia gustu, ale pytanie jest źle postawione. Ja moge kogoś lubić, albo nie za jego charakter i zachowanie, bez względu na to czy jest prawiczkiem, czy nie. Inna sprawa, że mam fetysz prawiczkowy

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

65 Ostatnio edytowany przez Metyl (2014-05-05 22:34:45)

No dlatego już i ja i dziewczyny wcześniej pisały że chodzi o by być 'ogarniętym' mimo wszystko i z faktu za przeproszeniem nie-zamoczenia nie robić swojej największej życiowej tragedii.

I to zdziwienie o którym piszesz to jedno z możliwych. To o którym mówię przedstawiła wyżej Iceni i ono jest prawdziwe, wierz mi.

@up, o patrz, jak na zawołanie. big_smile

66

Metyl napisał/a:

thepass, powiem wprost - sam hm ... poznałem co najmniej kilka dziewczyn które nie widziałyby w tym problemu a niektóre to wręcz podniecało, intrygowało. Więc te teorie o nie lubieniu można w dużej mierze wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi.

Taak?! A to ciekawe.
Ja spotykałem wyłącznie takie które gardziły prawiczkami, kiedyś u mnie w technikum ktoś zarzucił temat, " co dziewczyny myślicie o prawiczkach''? i każda, nawet te małomówne od razu się uaktywniły i zaczęły mówić że prawiczek to ten którego żadna nie chciała itp.
Może w pewnym wieku prawictwo to nic takiego ale w moim wieku to chłopacy mieli z co najmniej kilka przygód seksualnych a ja nie.

67 Ostatnio edytowany przez Metyl (2014-05-05 22:51:16)

Tomie, może to dlatego że ja nie sprawiałem ( jak sądzę ) wrażenia kogoś kto swoim zachowaniem, mową itp itd chce powiedzieć 'MUSZĘ W KOŃCU ZAMOCZYĆ, MAM XXX LAT!' tylko kogoś nie wiem ... normalnego?

Poza tym te dziewczyny jeżeli dobrze pamiętam w większości były starsze od Ciebie o co najmniej parę lat. Prawda jest taka że w szkole, nawet średniej mało kto jest ogarnięty na tyle by można było porozmawiać NORMALNIE o seksie a tym bardziej o związkach składających się z czegoś więcej niż lizanie na korytarzu i chodzenie za rączkę.

Czyimi Ty opiniami się przejmujesz? Nastoletnich dziewic z LO? Proszę Cię ...

edit, literówki

68

Metyl napisał/a:

Tomie, może to dlatego że ja nie sprawiałem ( jak sądzę ) wrażenia kogoś kto swoim zachowaniem, mową itp itd chce powiedzieć 'MUSZĘ W KOŃCU ZAMOCZYĆ, MAM XXX LAT!' tylko kogoś nie wiem ... normalnego?

Poza tym te dziewczyny jeżeli dobrze pamiętam w większości były starsze od Ciebie o co najmniej parę lat. Prawda jest taka że w szkole, nawet średniej mało kto jest ogarnięty na tyle by można było porozmawiać NORMALNIE o seksie a tym bardziej o związkach składających się z czegoś więcej niż lizanie na korytarzu i chodzenie za rączkę.

Czyimi Ty opiniami się przejmujesz? Nastoletnich dziewic z LO? Proszę Cię ...

edit, literówki

Naprawdę myślisz że jak rozmawiam z jakaś dziewczyną to moja mowa ciała mówi że "muszę to zrobić bo jak nie teraz to kiedy?" 

Nie, nie, ja na zewnątrz jestem twardy i jestem przede wszystkim sobą, nikt z najbliższych nawet nie wie że czuje się samotnie ponieważ umiem się maskować.

I normalnie olał by te opinie ale naprawdę wiele dziewczyn już mi dało odczuć to że gardzi prawiczkami, np. z technikum, owszem to jeszcze małolaty ale np. koleżanki siostry reagowały tak samo jak z nimi gadałem, a są starsze.

69

Tom, nie wiem i generalnie niewiele mnie obchodzi. Wystarczająco się już na ten temat naczytałem i napisałem, nie tylko na forum. Przeczytaj sobie ten wątek od samego początku do końca - może w końcu załapiesz o co chodzi.

Słuchaj - co ja mam Ci powiedzieć? Że mam odmienne doświadczenia? Że trafiałem na inne, bardziej rozgarnięte dziewczyny? Dla mnie podejście dziewczyny choćby do tego jest pewnym wyznacznikiem pokazującym jaka jest, jak jej nie pasuje to niech sobie szuka 'lepszego'. Skoro jest taka mądra że olewa faceta nie dając mu choćby cienia szansy na wykazanie się to tylko świadczy o niej samej i o tym jakim jest za przeproszeniem pustakiem. End of story.

70

Metyl napisał/a:

Tom, nie wiem i generalnie niewiele mnie obchodzi. Wystarczająco się już na ten temat naczytałem i napisałem, nie tylko na forum. Przeczytaj sobie ten wątek od samego początku do końca - może w końcu załapiesz o co chodzi.

Słuchaj - co ja mam Ci powiedzieć? Że mam odmienne doświadczenia? Że trafiałem na inne, bardziej rozgarnięte dziewczyny? Dla mnie podejście dziewczyny choćby do tego jest pewnym wyznacznikiem pokazującym jaka jest, jak jej nie pasuje to niech sobie szuka 'lepszego'. Skoro jest taka mądra że olewa faceta nie dając mu choćby cienia szansy na wykazanie się to tylko świadczy o niej samej i o tym jakim jest za przeproszeniem pustakiem. End of story.

Ale ja wiem o co chodzi, wyznaje prostą zasadę, "nie chcesz mnie? To nara, twoja strata nie moja" tylko problem polega na tym że ja ciągle trafiam na te pustaki, no cóż, jeśli ktoś z was planuje się przeprowadzić do Warszawy to odradzam z całego serca, tutaj poziom próżnych i zadufanych w sobie dziewczyn już dawno przekroczył wszelkie unijne normy.

71

Metyl napisał/a:

thepass, powiem wprost - sam hm ... poznałem co najmniej kilka dziewczyn które nie widziałyby w tym problemu a niektóre to wręcz podniecało, intrygowało.

to Ty te prawictwo miałeś kilkakrotnie, czy byłeś z tymi dziewczynami nie śpiąc z nimi i potem zerwaliście związek? big_smile

72

Nie, po prostu takie poznałem do tej pory, that's all. Inne mniej rozgarnięte ( pod różnymi względami ) także ale nie o tym jest ten temat.

73

Iami napisał/a:
kathon napisał/a:

Nie, to nie jest klęską.

Zdecydowanie. Taki prawiczek we własnych oczach widzi siebie jako małego chłopca, który nic nie ma do zaoferowania kobietom.

Czyli potwierdzasz moje słowa, ze to nie prawictwo jest problemem, tylko zakompleksienie? A kobiety nie lubią zakompleksionych facetów 0 obojętnie z jakiego powodu, tak samo jak faceci nie lubią zakompleksionych kobiet.

Już nawet w tym temacie przebija się lamentacja niektórych osobników, która mnie nawet zniechęca tongue

|---------------|------>

74

Black Dragon a dlaczego właściwie pytasz? wink

75

Iami napisał/a:

Nie potrafię, bo nie mam o czym mówić.

Zresztą znacie chyba takie pojęcie jak "erotoman gawędziarz"?

Jasne, z drugiej strony, pytanie czy wyrażasz swoje pragnienia? Czy nie boisz się ich komunikować? Czy się ich nie wstydzisz?

76

Prawictwo mi nie przeszkadza. Być może ze względu na mój stosunkowo młody wiek (24 lata), w którym spotkanie mężczyzny, który nie ma jeszcze "pierwszego razu" za sobą, nie jest niczym niespotykanym. Jednak ważne jest sposób, w jaki on swoje prawictwo traktuje. Jeśli jest ono efektem przekonań religijnych bądź światopoglądowych (np. czeka na tę jedyną, a z byle kim nie chce sypiać), to jest to ok. Istnieje jednak pewna grupka panów (niestety wypowiadających się również w tym temacie), którzy zachowują się tak, jakby na czole mieli napisane: "Jestem prawiczkiem, jest mi z tym źle, to mój kompleks, weź się zlituj I daj się przelecieć", od których aż zionie brakiem poczucia męskości I desperacją. Tacy zawsze mnie odstraszają. Mogę więc z czystym sumieniem powiedzieć, że toleruję prawiczków, ale nie wszystkich.

Posty [ 39 do 76 z 890 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 24 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego Kobiety nie lubią prawiczków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016