Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 87 ]

1

Temat: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witam.
Mimo iż mam partnera czuję sie bardzo samotna.
Bardzo go kocham ale jesteśmy diametralnie inni w ważnych dla mnie sprawach.
Tutaj postanowiłam się udać celem poszukania wartościowej i dobrej istoty na przyjaciela.
znajdzie się takowa?
Zuzia, 33 lata,Szczecin

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

podaj jakies namiary na siebie jak mozesz tel

3 Ostatnio edytowany przez aviva2014 (2014-04-30 14:21:44)

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Też mam narzeczonego i dziecko, ale jakoś często brakuje mi kogoś do wypłakania, wygadania itp. Ciekawa jestem czy znajdzie się tutaj jakaś fajna i otwarta dziewczyna wink

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej! Jestem spod Szczecina i mam podobnie. 30 lat na karku, w domu facet i dzieciaczek, kocham ich bardzo, ale czasami mam ochotę wyjść i pogadać z jakąś fajną, normalną dziewczyną. Tak po prostu, spotkać się, wyjść na kawkę, pochodzić po sklepach, porozmawiać o sprawach ważnych i nieważnych. Dopiero raczkuję na forach, nie bardzo wiem, jak to się tu odbywa, ale bardzo chciałabym mieć koleżankę, która nie będzie szukać wymówek i zastępować moje towarzystwo czymś ciekawszym/ wygodniejszym. Co z tego, że mam znajome, skoro wolny czas przeznaczony na babskie pogaduchy i tak spędzam samotnie.Przyjaciółka byłaby spełnieniem marzeń. Mało kto rozumie taką sytuacje, bo skoro mam rodzinę, pracę, mieszkanie i jestem zdrowa to pewnie doszukuję się problemów. Otóż nie, jestem wdzięczna za wszystko, co przyniosło mi życie, brakuje mi jedynie bratniej duszy, takiej która odpisze na smsa, z którą wybierzemy się na spacer, zaplanujemy wolne popołudnie... Czy jest na świecie ktoś taki? Moja przyszła super koleżanko, napisz do mnie smile

5

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Dziewczyny,każda z nas szuka bratniej duszy,prawdziwej przyjaciółki , takiej zwyczajnej dziewczyny z którą można konie kraść.Niby mieszkamy w tym samym mieście a tak trudno się odnaleźć.Ja mam 42 lata,mieszkam na niebuszewie,mam męża,dorosłą już córę,niby jestem szczęśliwa a jednak coś jest nie tak,brakuje mi dobrej kumpeli z którą mogłabym pogadać,pośmiać się,czasami wypłakać na ramieniu,iść z psami na spacer do parku,do kina czy pogadać o ostatnio przeczytanej książce.Mam przyjaciółkę,taką jeszcze z czasów liceum ale odkąd 10 lat temu wyjechała za granicę to już nie jest to samo,żadne maile nie zastąpią kontaktu z żywym człowiekiem.Jeśli tylko macie na to ochotę to piszcie!Sa­mot­ność jest jak ogród, w którym dusza usycha, a kwiaty przes­tają pachnieć.

6

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witam kochane! Ja rowniez ze szczecina.mam 30lat.dwojke dzieci i nieudany związek. Również szukam kogos z kim moglabym pogadać,zwierzyc sie czy poprostu spotkac sie przy kawce :)

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Cześć dziewczyny, mam podobny problem - samotność. Wówczas kiedy najbardziej potrzebuje partnera to on ucieka albo musi porozmawiać z bratem godzinami albo z córka. Jak on ma problem, to jestem dla niego i nic nie jest ważniejsze, ale jak ja ma problem to on ucieka zamiast pomoc, wesprzeć, podać ramie do wyplakania się. Za każdym razem zostaje sama i właśnie sobie uswiadomilam, ze nie mam z kim porozmawiać, z kim popisać. Leże w wannie i płacze samotnie.

8

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie
Natka87szczecin napisał/a:

Cześć dziewczyny, mam podobny problem - samotność. Wówczas kiedy najbardziej potrzebuje partnera to on ucieka albo musi porozmawiać z bratem godzinami albo z córka. Jak on ma problem, to jestem dla niego i nic nie jest ważniejsze, ale jak ja ma problem to on ucieka zamiast pomoc, wesprzeć, podać ramie do wyplakania się. Za każdym razem zostaje sama i właśnie sobie uswiadomilam, ze nie mam z kim porozmawiać, z kim popisać. Leże w wannie i płacze samotnie.

I szukasz przyjaciółki?? Przykro mi ale to nie rozwiąże twoich problemów... nie szukaj zastępstwa, bo rozwalisz swój związek... staraj się go naprawić...

9

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie
Natka87szczecin napisał/a:

Cześć dziewczyny, mam podobny problem - samotność. Wówczas kiedy najbardziej potrzebuje partnera to on ucieka albo musi porozmawiać z bratem godzinami albo z córka. Jak on ma problem, to jestem dla niego i nic nie jest ważniejsze, ale jak ja ma problem to on ucieka zamiast pomoc, wesprzeć, podać ramie do wyplakania się. Za każdym razem zostaje sama i właśnie sobie uswiadomilam, ze nie mam z kim porozmawiać, z kim popisać. Leże w wannie i płacze samotnie.

Witaj!!! Mam podobnie tez czesto jestem samotna mimo ze mam 2 dzieci i partnera ale nie zawsze o wszystkim mozna pogadac z mezczyzna czasmi potrzebujemy towarzystwa kolezanki najlepiej przyjaciolki ktorej osobiscie nie mam ....jak chcesz pogadac pisz na gg3239568

10

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Wszystkie te wątki powinny przeczytać dziewczyny, którym wydaje się, że posiadanie męża-faceta-dziecka spowoduje, że nie będą czuć się samotnie, że zaspokoi to ich wszystkie potrzeby, a tu nic bardziej błędnego.

11

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

hej, jestem na forum nowa jak i w Szczecinie. Mam 25 lat, meza i wlasnie przeprowadzilismy sie do Szczecina za sprawa owego meza wink szukam dziewczyny z ktora moglabym czasem pogadac, wypic kawke i takie tam wiadomo jak z babkami. Czy jest tu ktos w podobnym wieku, etapie zycia ? cokolwiek.

12

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witam wszystkich.Mam 39 lat i jestem ze Szczecina,z ogromną przyjemnością poznam fajne kobietki  w podobnym wieku,najchętniej z mojego miasta gotowe przegadać wiele godzin, wspólnie się pośmiać ,pójść na wspólny spacer , do kina czy  na  kawę .Ostatnimi czasy brakuje mi kobiecych pogaduch i wyjścia np.  do miasta ..
Pozdrawiam.

13

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Ja też szukam i nic z tego nie wychodzi sad

14

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Ja też szukam i nic z tego nie wychodzi sad

15

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej smile
I ja dołączę... smile
Mam 35 lat, małe dzieci i dużo zajęć, ale z chęcią znajdę czas na kontakt z jakąś fajną, wartościową dziewczyną.
Taki niezobowiązujący, ale ważny na co dzień, żeby sobie nawet małe bzdury poopowiadać lub wspomóc w większych kłopotach.
Pozdrawiam.

16

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Nie bede oryginalna. Tez szukam bratniej duszy, jak Ania z Zielonego Wzgorza ;-) Mieszkam w Szczecinie, Srodmiescie. Mam 40 lat, dwoje dzieci, meza, pieska i dwa kotki ;-) Kocham zwierzeta, co tu duzo mowic. Kocham tez nature, szczegolnie gory, tam moglabym usiasc i patrzec, patrzec, patrzec ;-) Marzy mi sie domek w gorach, wychodze rano w pizamie przed dom, z kawa w filizance, siadam i delektuje sie pieknym widokiem.... Cudo ;-)  Jestem romantyczka, czasem bardzo zwariowana, lubie czytac ksiazki, ktore wciagaja mnie i znikam w ich rzeczywistosci. Lubie tanczyc, uwielbiam film Zatancz ze mna, nastraja mnie super optymistycznie i daja impuls do dzialania. Kocham muzyke Petera Gabriela, zreszta jego piosenka, a wlasciwie nie jego, ale przez niego spiwana leci w tym wlasnie filmie, kiedy John szykuje sie na przyjecie pozegnalne Pauliny, wjezdza ruchomymi schodami z roza w dloni, do swojej zony....  Lubie tez jezdzic rowerem, na lyzwach, sluchac szumu morza, gotowac. Oprocz domku w gorach marzy mi sie wlasna restauracja i lot paralotnia.... Rzecza, ktorej nie znosze jest zaborczosc i nachalnosc...
Troche sie tego nazbieralo, a to nie wszystko jeszcze, hihi.
Jestem tutaj z nadzieja, ze byc moze uda mi sie znalezc wlasnie taka bratnia dusze, zeby od czasu do czasu sie spotkac, pogadac o wszystkim i o niczym, poradzic sie, wyzalic, podzieelic radoscia. Maz i dzieciaki- OK, ale babskie towarzystwo czasem jest wskazane i pilnie poszukiwane.
Jesli ktos jest zainteresowany, czekam na odzew. Tylko Kobiety ;-) Bo takiej przyjazni szukam.

17

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Czy jest jakaś chętna kobietka na wspólną kawę, spacer czy wypad na miasto? Mam 23 lata niestety nie mam przyjaciółki czy koleżanki na takie wspólne wypady. Moi znajomi jeśli już gdzieś chcą wyjść to napić się czego ja nie preferuję. Jeśli jest taka dziewczyna chętnie poznam smile

18

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

hej dziewczyny,
Ja również szukam koleżanki, kogoś kto ma ochotę wyjść z domu i zaszaleć ale też kogoś kto chętnie spędzi czas pod kocem na kanapie z herbatą na plotkach i zwierzeniach smile
Może jest wśród was ktoś chętny?

Ps widzę, że każda tu mówi o tym, że chce poznać ...czy coś sie dzieje w tym temacie? ;p

19

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Cześć. Z chęcią poznałabym dziewczynę, z którą mogłabym spędzać czas, tak jak to robią koleżanki, przyjaciółki. Potrzebuję osoby, której można się wygadać, wypłakać, pobawić, pójsc na kawkę, do kina, wszystko wink Jestem 25 letnią spokojną dziewczyną, nie wywyższającą się i na pewno nie będącą w centrum uwagi wink

20

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witajcie smile
Też z chęcią wybiorę się na kawę, do kina, na piwo, czy spacer. Jeżeli macie ochotę dajcie znać. Wszyscy są teraz zapracowani, ale każdy potrzebuje trochę odpoczynku w fajnym towarzystwie.
A może jakieś wspólne spotkanie, co o tym sądzicie? smile Pozdrawiam serdecznie!

21

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witam wszystkich "samotnych w tłumie". Również poznałabym kogoś, z kim można byłoby porozmawiać o wszystkim, kogoś z wartościami w życiu. Zależy mi na realnej znajomości. Problem jest taki, że wiele osób szuka znajomych, ale większość z tych kontaktów urywa się po jakimś czasie...jestem skromną, naturalną i szczerą osobą...mimo udanego związku, brakuje mi babskiego towarzystwa. Nie narzekam na brak czasu wolnego...czy jest na tym forum duszyczka myśląca podobnie? Jeśli tak jak ja, czujesz potrzebę poznania kogoś wyjątkowego, odezwij się smile

22

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Dziewczyny - muszę Wam powiedzieć, że to nie działa!
Pisałam do jednej z Was, ale bez jakiejkolwiek odpowiedzi.
Napisałam więc do siebie na próbę i nic nie przyszło ... sad
I to dwa razy.
Zostawiajcie jakieś namiary na siebie - cokolwiek, najlepiej adres email.
Mój adres to: loottta(at)o2.pl

Pozdrawiam!!! smile:)

23

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej! Tez jestem ze Szczecina ,mam 40 lat chętnie pogadam z koleżankami w moim wieku. Chciałam odpisać Pięknej Lipie ale ma zablokowany mail ,jeśli zaglądasz tu jeszcze to odpisz smile Może ktoś się jeszcze zgłosi kto jest samotny w tym dużym mieście ? Jestem pogodną i wesołą osobą ,nie zbyt zapracowana z masą czasu i pragnieniem poznania nowych fajnych ludzi:)

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dziewczyny. Mam 31 lat dwojke 5 miesiecznych dzieci i meza ktory jest po prostu facetem i woli meskie towarzystwo niz siedziec i gadac z babami. Szukam kolezanki/nek ktora nie ocenia i nie obgaduje i jest po prostu ludzka. Taka ktorej nie interesuja pieniadze, nowe ciuszki, niedzielne zakupy w galaxy..  ktora szuka glebi w zyciu.. Taka jak ja troszke teskniaca za dawnymi czasami kiedy kobieta nie byla tylko pustm sloganem wypelnionym negatywnymi konotacjami, miala charakter a w filmach dostawala wiecej niz jedna kwestie... Lubie dzieci, nature, jazde rowerem, kino, zumbe, dobra ksiazke, wedrowki po gorach.. Uwielbiam szum morza i pieczenie wszystkiego co slodkie.. Lubie i podziwiam kobiety majace wlasne zdanie i nie muszace nazywac tego feminizmem.. fajnie by bylo razem isc na spacer, kawe, zakupy.. takiej zakochanej w lesie, drzewach, ptakach i wszystkim, spokojna i zwariowana, szukajaca swojej bratniej duszy.. takiej ktorej nie trzeba ciagle imponowac czyms nowym, ktora stale robi cos nowego... jesli ktos czuje sie jak ja to moj mail ankaskakanka.1984(at)o2.pl odpisze...

25 Ostatnio edytowany przez Dotta_ (2015-02-11 21:15:47)

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dziewczyny.
Podzielę się refleksją po ostatniej wizycie u mojej pani stomatolog. Siedzę z otwartą buzią i nudzę się, więc słyszę wszystko co się dzieje w okół - moja doktor mówi do pani, która pomaga: "chodź ze mną po pracy na zakupy".
Takie proste zdanie, a mnie wprawiło w głęboki smutek, bo pomyślałam sobie, że ja też bardzo chciałabym mieć kogoś, kogo tak po prostu najzwyczaniej, po kumpelsku poproszę o coś podobnego...
Mam 35 lat, mieszkam pod Szczecinem, pracuję w mieście i bardzo brak mi bliskiej i życzliwej koleżanki.
Takiej "siostry", która napisze czasem sms-a, że szef ją wkurzył, albo że pies się rozchorował, czy po prostu zapyta jak mi mija dzień.
Fajnej cioci dla moich dzieciaków, która posłucha różnych ważnych opowieści. Takiej, która się pochwali i pożali, a ja będę mogła wspomóc radą czy tylko cierpliwie wysłuchać. Koleżankę, która przyjedzie czasem i po prostu posiedzimy, pogadamy o wszystkim i o niczym... Upieczemy jakieś fajne ciacho i zjemy bezkarnie tyle, co dusza zapragnie smile
Kogoś, dla kogo taka znajomość będzie podporą w codziennym życiu.
Pewnie wiecie o co mi chodzi.
Ja też chcę komuś to wszystko zaoferować.
Mam 3 dzieci, fajnego męża, dwa kociaki, ale brak mi tej damskiej bratniej duszy.
Jestem raczej domatorką - rodzina jest dla mnie bardzo ważna. Nie biegam godzinami po galeriach, bo mnie to nie kręci, ale chętnie pójdę na spacer, pojadę gdzieś w plener.
Wierzę, że są wokół inne osoby, które wyznają podobne wartości, a też czują się samotne.
Jeśli czujesz, że to Ty napisz do mnie.

P.S.
Jak myślicie - to możliwe, żeby znaleźć taką przyjaźń przez internet?

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dotta! Faktycznie dolujace troszke zdarzenie..  biorac pod uwage fakt ze chyba kazdy na swiecie probuje znalezc sobie kogos bliskiego sercu.. ja mialam takich pelno kolezanek jeszcze zanim poszlam na urlop z ktorymi moglam isc na zakupy ale pozniej okazywalo sie ze jestem tylko dodatkiem do zakupow i widownia do wysluchiwania czyis zalow. Najgorzej miec znajomych ktorzy prowadza z Toba monolog a nie dialog smile bo interesuje ich tylko ich wlasna osoba.. To przygnebiajace jak ludzie sie zmieniaja.. Dotta. Mam nadzieje ze nie nacierpialas sie mocno u dentysty smile jak tam zabki? Napisz co u Ciebie.. tu albo na maila. Pozdrawiam

27

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witam. Jestem tu nowa, 40+. mieszkam w Szczecinie, cały dzień zajmuje mi praca, rodzina (2 dzieci) i te wszystkie rzeczy, które trzeba zrobić. A jak już to zrobię, to sie okazuje, ze nie ma z kim pogadać przy kawie czy wyskoczyć na babski film.Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i jeśli któraś ma ochotę pogadać, to czekam. Elwira

28

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej, ja też szukam jakiejś normalnej kolezanki/przyjaciółki z którą można byłoby pogadać o wszystkim i o niczym, wyjść na jakieś zakupy czy kawkę a najchętniej na spacer.... mam 27lat, nie mam męża,  nie mam dzieci, rozstalam się z chłopakiem, żyłam jak w klatce teraz to widzę straciłam znajomych, kontakty, czuje się samotna.... mieszkam przy Manhattanie.

29

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

sterlein27 napisałam do Ciebie maila

30

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

hej Dziewczyny,

wszystkie macie zablokowane opcje wysylania maili ;(

Idzie piekny wiosenny weekend.. ktora ma ochote umowic sie na kawe i spacer?

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie
agushka napisał/a:

hej Dziewczyny,

wszystkie macie zablokowane opcje wysylania maili ;(

Idzie piekny wiosenny weekend.. ktora ma ochote umowic sie na kawe i spacer?

Hej agushka jak tam ten spacer? Udal sie tez chetnie bym poszla.

32

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

hej,
Udał się ale dopiero w Gdańsku z moja siostrzyczką ;p
chętnie nadal sie wybiorę ale w Szczecinie, co ty na to?

33

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dziewczyny:)
Niedawno się przeprowadziłam do Szczecina i trochę u mnie krucho ze znajomymi. Gdyby któraś z was miała ochotę się spotkać i pogadać to piszcie rzoodkiewka@gmail.com

34

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

hej, ja rowniez szukam znajomych smile w tym roku skoncze 39 lat, mam 2 synow i malzonka zolnierza wink Mieszkamy tutaj od 3 tygodni. Moze ktos mialby ochote sie spotkac?

35

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witam was serdecznie,a moze by tak zorganizowac wspolne spotkanie,wtedy latwiej by nam bylo dopasowac do Siebie te bratnia duszyczke...
Ja rowniez jestem samotna i chetnie poznam mila kumpele na pogaduchy,wyjscie z domu.Beti 45.l smile

36

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej:) Myślę, źe takie wspólne wyjście, to wspaniały pomysł. Piszcie smile. Roksana ,odezwij się:) Pozdrawiam wszystkie samotne w tłumie kobietki.

37

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

dzien dobry! spotkanie to fajny pomysl! Jestem za smile Ciezko mi cos zaproponowac jesli chodzi o miejsce, bo krotko tu mieszkam....

38 Ostatnio edytowany przez beatkaok (2015-09-01 14:05:21)

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

smile

39

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

wlasnie tu weszlam z mysla zeby napisac,ze oby to spotkanie nie bylo w ten weekend, bo wyjezdzam i wracam dopiero w niedziele wieczorem. I bach! Dziewczyny, jesli spotkacie sie teraz w weekend to moze ja dolacze innym razem? Lub spotkamy sie w innym terminie? Np. w piatek lub niedziele za tydzien?

40

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej:) Dziś paskudna pogoda, odwołujemy,   i nie wszystkim ten weekend pasuje;(  propozycja za tydzień! Następny weekend   piątek wieczór 11.09 lub sobota 12.09. Piszcie, serdecznie  pozdrawiam:)

41 Ostatnio edytowany przez pati2540 (2015-09-06 17:26:05)

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witajcie. Jeśli nadal tutaj ktoś wchodzi ,to chetnie poznam jakąs nowa koleżanke. Mam 19 lat . Ale nie znam zbyt dużo osób w Szczecinie . Chetnie gdzieś wyskocze .
Pozdrawiam .

42

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Cześć
Niedawno przyjechał do Polski
szukam przyjaciół w Szczecinie na wspólne wakacje
Mam 19 lat
napisz sms 888101092

43

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Cześć
Niedawno przyjechał do Polski
szukam przyjaciół w Szczecinie na wspólne wakacje
Mam 19 lat
napisz sms 888101092

44

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dziewczyny... Ratunku ! weszłam na tę stronę i czytam że parę dni temu miało odbyć sęe spotkanie, a tu klops, spóźniałam się ? ): ):

Dajcie znać jak było, co ustaliłyście, chciałbym dołączyć  smile

Mam 44 lata, męża i 11 letniego syna i co nieco szaleństwa w głowie.

Brakuje mi babskiej pogaduchy, babskiej atmosfery ... smile

Dajcie znać smile

Ania

45

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witajcie! Czy udało Wam się poznać przez to forum? Czy doszło do spotkania, bo ja bardzo chętnie chciałabym kogoś spotkać może akurat się uda. Mimo ze mam partnera jak większość z was to czuje się bardzo samotna brak mi rozmów zwierzeń wspólnych wyjsć. Kogoś kto ze mną pobiega czy pójdzie na rower lub na basen. Lubię sport, ale nawet nie mam z kim pójść do kina czy na kawę. Brakuje mi takiej bratniej duszy dlatego postanowiłam napisać do was.

46

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

dzień dobry.... ja też szukam przyjaciółki ze Szczecina lub okolic w zbliżonym do mnie wieku (mam 43 lata), takiej pogodnej, życzliwej i przede wszystkim szczerej, na dni radosne i smutne...może na tym forum uda mi się ją znaleźć.... jeżeli też szukasz kogoś takiego napisz do mnie proszę... pozdrawiam

47

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Cześć,

Szukam koleżanki ze Szczecina do wspólnego spędzania czasu : spacery, kino, pogaduchy. Mam na imię Monika i mam 33 lata. Jestem w związku, ale mój partner pracuje 7 dni w tygodniu i brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać na każdy temat i miło spędzić czas. Większość moich koleżanek jest zajętych wychowywaniem swoich pociech.  Ja jeszcze nie mam dzieci więc mam mnóstwo wolnego czasu. Chętnie się spotkam osobiście lub popiszę za pośrednictwem internetu na początek z chętną na zapoznanie się osobą. Pozdrawiam

48

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Ja mam na imię Kasia, jestem ze Szczecina i mam 44 lata, mój syn jest już dorosły i ma własne życie, a partner wciąż pracuje, przyjeżdża raz na miesiąc, albo i nie. Dlatego poczułam się samotna i chciałabym spędzać z kimś życzliwym czas. Chętnie się spotkam lub popiszę, aby się lepiej poznać. Nie bardzo wiem jak tutaj wysyła się prywatną wiadomość.
Jestem osobą dość aktywną uprawiam sport, biegam, jeżdżę na rowerze, pływam, uwielbiam spacery, ale lubię też pójść do kina, czy na kawę i pogadać o wszystkim. Czekam na info. Pozdrawiam

49

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Ma ktoś ochotę popisać lub poznać 40-sto latkę.

50

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

hej hej! wracam po dlugiej przerwie hmm z roznych przyczyn musialam na chwile zniknac hmm to jak tam? widze,ze pojawilo sie troche babek w podobnym wieku ;-) spotykamy sie? jak u Was wyglada z czasem w tygodniu przed poludniem? Lub piatek wieczor? Nie wiem kurcze czemu tutaj nie dzialaja wiadomosci prywatne hmm

51

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witajcie, sporo czasu mnie tu nie było ale wracam i trapi mnie ten sam problem co przy zakładaniu wątku-brak przyjaciela mianowicie.
Zostawię do siebie namiar i z niecierpliwością czekać będę na odzew od tych którzy równie mocno pragną poznać wartościowego człowieka celem nawiązania przyjacielskich stosunków.
gg 39400037

52

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Witajcie,  tak czytam i widzę że problem samotności dotyka większość kobiet. Mnie też,  a może założymy stowarzyszenie o nazwie "stop samotności" albo coś tam.
Ale wyobrazić sobie aż strach co moglibyśmy zrobić na spotkaniu . Miasto nasze.
Ja jestem chętna,  tyle że mam 45 lat.

53

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej jak tam jest któraś chetna na pogaduchy juz teraz nazajutrz ?? Nie takie umawianie się za tydzień za dwa czy za trzy bo to slabo wychodzi. Ja mam 28 lat,  mieszkam na Niebuszewie i weekend mam wolny chętnie poznam koleżankę, jestem singielka obecnie i nie mam do kogo sie odezwać.....

54

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dziewczyny !
Czy temat nadal aktualny? Mi tez brakuje dobrej koleżanki/przyjaciółki, z którą mogłabym dzielić swoje troski i radości. Miło by było mieć osobę, która znajdzie czas bez wymówek, z którą będzie się miło spędzać czas.
Ja mam 27 lat. Mieszkam i pracuje w Szczecinie. Nie mam dzieci ani męża. Jestem towarzyska lubię wyjść na miasto, na imprezę, na kawę, do kina. Moje najbliższe koleżanki opuściły Szczecin, więc brakuje mi bratniej kobiecej duszy, z którą dobrze bym się dogadywała.
Może znajdzie się tu osoba podobna do mnie ?:)
Czekam na wasz odzew, zostawiam swój numer gg: 49725513

55

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Ja jeste, chętna na spotkania

56

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Cos nie mozemy sie tutaj czasowo zgrac, teraz widze wiadomosci z poczatku grudnia ;-) W piatek wyjezdzam i wracam dopiero po nowym roku, ale chetnie poczatkiem stycznia sie spotkam. Zapisalam sobie adres mailowy do Beaty smile

57

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Ok smile W takim razie ....czekam i pozdrawiam wink

58

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Dziewczyny! Kto chetny na spotkanie? Reka w gore smile

59

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dziewczyny!!
Mimo młodego wieku (22 lata)  moja ekipa "przyjaciół" powoli się wykruszyła i po prostu nie mam z kim pójść na spacer, siłownie czy po prostu pogadać, czy spotkać się na wieczorne oglądanie filmów itp. Poszukuje osób w podobnym wieku smile nie krępuj pisz!! Nie gryzę smile

60

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Ktoś tu jeszcze zagląda?
  Jestem uzależniona od mojego narzeczonego, on zresztą ode mnie też. Na własne życzenie potraciliśmy wiele znajomych... Tylko nie zaplanowaliśmy jednego, został marynarzem. Zostaję wtedy sama. Ma się znajomych, ale oni też prowadzą swoje życie i nie spotyka się za często. Mam 25 lat i mieszkam w centrum. Odezwij się do mnie, jeśli to czytasz big_smile

61

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Hej dziewczyny! Mam 31lat, jestem po rozwodzie. Zostałam sama w Szczecinie i chętnie poznam gogos z kim mozna wyjsć na imprezę. Spędzić babski wieczór. Jestem za młoda zeby spędzać weekendy przed tv.

62

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Jesteśmy już dwie, może zaraz uda nam się znaleźć większą grupę! smile

63

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Fajnie by było;) dziewczyny nie siedźcie w domach!

64

Odp: Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

hej, nikt tutaj nie zagłada? Szukam nowych znajomych!

Posty [ 1 do 65 z 87 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam przyjaciółki,przyjaciela w Szczecinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024