chcę pomóc biednym rodzinom .... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » chcę pomóc biednym rodzinom ....

Strony Poprzednia 1 6 7 8

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 267 do 295 z 295 ]

267

Odp: chcę pomóc biednym rodzinom ....
Anastazja1580 napisał/a:

I jeszcze jedno nikt tu nie każe dawać płacić czy też sobie zabierać .To robią tylko wyjątkowi ludzie nie stety  pani do nich nie należy zapewne .Pozdrawiam .

I tu się mylisz. Nie lubię tylko, jak się ode mnie żąda. Miałam zapytać, skąd jesteś, bo może mogłabym coś pomóc, ale rezygnuję smile Pozdrawiam również smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

268

Jak się orientujesz  prezerwatywy pękają też .Jeżeli chodzi o mój pierwszy wpis robię pisze ,bawię mała chora więc może źle ujęłam.Dziekuje za chęci pomocy ,z pani strony i wogóle po takiej odpowiedzi kocha się już nawet  swoje problemy .Ale na przyszłość proszę tak łatwo nie oceniać bo ktoś może źle coś ująć mieć mega problemy nie otrzymując pomocy może popełnić błąd lub popełnić  gorszy czyn .Ludzie mają ciężko wszyscy ,ale tragedię dzieją się przez bez silność.Miłego wieczoru .

269

Prosząc o pomoc innych ci którzy proszą nie żądają bo trzeba by mieć nie zły charakter albo tapet.Pa

Reklama

270

Prosząc o pomoc innych ci którzy proszą nie żądają bo trzeba by mieć nie zły charakter albo tupet iżyć  z tym a to nie bylo by łatwe dla ludzi z dobrym sercem .Pa

271 Ostatnio edytowany przez justys0406 (2016-12-30 22:26:44)

.

272

kazdy ma marzenia i do nich dazy .
i wielu tu bywajacych tez .
moim marzeniem jest maly domek z dala od ludzi nad jeziorkiem gdzie jest cisza i spokoj
i slychac spiew ptakow i szum natury ,

273

Tak wiem, piękne marzenie! Też marzy mi się domek. Jestem tak blisko i to mnie właśnie przytłacza.. Moje marzenie zrobiło się troszkę obsesja...  Gdybym potrzebowała np 5o tyś to bym dopuściła bo za dużo. Może przez to że mam świadomość że moje życie jest tak kruche.. Tyle razy jechałam do Gliwic z myślą co będzie dalej.. I czy coś w ogóle będzie.

274

Jestem troszkę zawiedziona. Wiem że w naszych czasach ciężko jest wszystkim. Myślałam że jak ładnie poproszę to znajdzie się chodź parę osób co wplaca ta symboliczna 1zł i będę mieć poczucie takiej wspólnoty. Ja nie proszę o pieniądze na piwo chodź nie raz sama i takim dałam- właśnie dlatego że byli że mną szczerzy. Za dużo sobie wyobrażałam...

275

Nawet godzina nie minęła od Twojego pierwszego postu, a Ty już zawiedziona jesteś? Myślałaś, że jeszcze dzisiaj kupisz tą działkę?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

276 Ostatnio edytowany przez justys0406 (2016-12-30 18:56:43)

To są moje przemyślenia. Ta zrzutka jest już 3 dni i zero odzewu. Wiem że to nie jest sprawą życia lub śmierci. Po prostu chciałam się wygadać... Nie mam Facebooka i nie mam jakiegoś wielkiego grona przyjaciół

277

Przepraszam jak to zostało tak odebrane

278 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-12-30 19:00:52)

Zrzutka może i jest 3 dni, ale przecież nikt nie siedzi i nie przegląda, czy jakaś nowa zrzutka się nie pojawiła. Tu napisałaś godzinę temu...

Nie liczyłabym na wiele na Twoim miejscu, szczerze powiem, ale być może akurat ktoś się znajdzie. Tylko że na pewno nie siedzi w internecie, czyhając na takie "okazje". Żeby nie było - współczuję problemów zdrowotnych i cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku smile
Tylko że jest wiele innych rzeczy, na które pieniądze potrzebne są ludziom bardziej i szybciej niż Tobie...

279

Zgadzam się z Tobą w 100% jak założyłam ta zrzutka to najpierw zrobiłam parę przelewów... Wiem że zawsze są ludzie którzy bardziej potrzebuje... Tylko jak zobaczyłem że ktoś uzbieral 5 tyś na wakacje inni zebrali na kamerki a jeszcze inni na remont jakiegoś starego motoru od dziadka to pomyślałam dlaczego moje marzenie ma być gorsze. Nie będę sama na tej działce. Mój mąż zawsze o niej marzył mieliśmy plany obliczenia i potem ja zachorowalam. Wiecie dobrze że to wszystko zmienia. I właśnie przeze mnie nie będziemy mieli wymarzonego wyrzła węgierskiego.

280

Przez moje chorobe nie pójdziemy dalej tam gdzie od zawsze chcieliśmy być. Może przemawia przeze mnie troszkę zazdrość...a to bardzo brzydka cecha!  Owszem Swiat mi się nie zawali.. Po prostu chciałam sprobowac

281 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-12-30 19:20:07)

justys0406 napisał/a:

Tylko jak zobaczyłem że ktoś uzbieral 5 tyś na wakacje inni zebrali na kamerki a jeszcze inni na remont jakiegoś starego motoru od dziadka to pomyślałam dlaczego moje marzenie ma być gorsze.

W godzinę uzbierali?

Nawet ciężko chore dzieci potrzebują paru tygodni, żeby uzbierać kwoty na leczenie, a przyznasz sama, że na takie rzeczy jest znacznie więcej wpłat... Myślę, że rozumiem, dlaczego jesteś niecierpliwa. Ale - odpuść, daj życiu się toczyć. A być może Twoje marzenie się spełni.
Ale żadne marzenia nie spełniają się w 5 sekund i nie ma po co mieć tu do świata pretensji smile

282

Racja..

283 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-12-30 19:31:10)

justys0406 napisał/a:

To są moje przemyślenia. Ta zrzutka jest już 3 dni i zero odzewu. Wiem że to nie jest sprawą życia lub śmierci. Po prostu chciałam się wygadać... Nie mam Facebooka i nie mam jakiegoś wielkiego grona przyjaciół

Widzisz, jakbyś poprosiła o żywność, pieniądze na remont mieszkania bez wody i prądu - to ok.
Ale nikt o zdrowych zmysłach nie da Ci pieniędzy na kupno działki pod basen - chyba, że ktoś bogaty, bo po prostu mamy ciężkie czasy, ludzie walczą o przeżycie.
Można żyć bez basenu, bez jedzenia nie za bardzo.

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

284

Proszę nie odbierz mnie ze mam pretensje. Fakt może moje posty brzmią pretensjonalnie ale tak nie jest. Mam ok 2 miesiecy żeby nazbierac. Jak mi się nie uda to po prostu będę żyć dalej. Chciałam chodź raz liczyć na wsparcie bo zawsze sobie radzilismy. Nawet jak potrzebowałam na leki to sprzedawalismy swój dobytek. I tak po prostu chciałam spróbować

285

justys0406 napisał/a:

Proszę nie odbierz mnie ze mam pretensje. Fakt może moje posty brzmią pretensjonalnie ale tak nie jest. Mam ok 2 miesiecy żeby nazbierac. Jak mi się nie uda to po prostu będę żyć dalej. Chciałam chodź raz liczyć na wsparcie bo zawsze sobie radzilismy. Nawet jak potrzebowałam na leki to sprzedawalismy swój dobytek. I tak po prostu chciałam spróbować

Ja nie twierdzę, że Ci się nie uda, bo różne cuda się w życiu zdarzają i może akurat Twoją zrzutkę przeczyta ktoś, kto nie ma co robić z kasą i pomyśli sobie "a, dam" smile Inni uzbierali w ten sposób na wakacje czy kamerki, to może i Ty dostaniesz.
Tylko że wymaganie, żeby to się stało od razu, bo już, bo Ty sobie akurat pomyślałaś, że tak chcesz, jest jakby trochę nie na miejscu smile

286

Nie bardzo zrozumiałam: zbierasz na wyżła węgierskiego czy na działkę? Czy chcesz pieniądze na jedno i drugie?
Dlaczego musisz te pieniądze mieć w ciągu dwóch miesięcy?

"Od razu widac kto na tym forum byl kochanką. Musi sie jakos wybielić i wytlumaczyc jedna z druga że ona niewinna i pisze takie bzdury w które chyba sama w glebi duszy nie wierzy"
-pisownia oryginalna

287

No faktycznie jestem trochę w gorącej wodzie kapana.

288 Ostatnio edytowany przez justys0406 (2016-12-30 19:43:58)

Tu gdzie mieszkam miasto wystawi koło marca dzialki na tzw. Użytkowanie wieczyste dzialki będą za ok 20-25 tyś potrzebujemy ok 8400. Bo na resztę dostaniemy pożyczkę z banku. Wyzel jest mazeniem w dalszej przyszłości jak córeczka podrośnie:)

289

Justyna, sorry, ale Ty i Twoja rodzina z biedą nie macie nic wspólnego. Osoby z tego wątku proszą o jedzenie, środki czystości, ubrania, materiały budowlane.

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

290

http://www.mammarzenie.org/marzyciele/p … caly-kraj/
Justyna dzięki tobie trafiłam na ta strone, a widać ze te dzieci potrzebują bardziej pomocy..

291 Ostatnio edytowany przez niki71 (2016-12-30 21:02:49)

justys  ja przez kilkanaście lat mieszkałam na czterdziestu kilku metrach z dwójką dzieci ,bez łazienki ,z kiblem i wodą na dworze.
Dzieci miały alergię,młodszy przewlekłą chorobę nerek.
Ta łazienka przez lata była moim marzeniem tylko nie było nas stać.
Nigdy mi do głowy nie przyszło wtedy by kogoś prosić o pomoc.
Nawet w głowie mi się nie mieściło że ktoś miałby mi dać za darmo pieniądze na to by zrealizować to co potrzebne.
Dzisiaj jak czytam nieraz  że ktoś dostał materiały budowlane ze zbiórki ,albo oglądam nasz nowy dom to robię wielkie oczy...
Ale większość tych ludzi ma BARDZIEJ chore i niepełnosprawne dzieci niż moje,jest w gorszej sytuacji.
I nieraz też nachodzi mnie wredna myśl że mnie nikt nie pomógł,że nie umiałam prosić.
Ale to na chwilę.Bo potem cieszę się że komuś się udało,że ma chociaż odrobinę lżej..
I nie myśl że cię krytykuje.Marzenia są piękne ,tylko czasem trzeba poczekać albo z niektórych zrezygnować. Takie jest życie.
Wygrałaś z chorobą i ciesz się. Bez działki i grilla będziesz faktycznie żyć dalej.
A co do wyżła to  mało to psów w schroniskach i domach tymczasowych... Tylko czekają żeby przygarnąć  i pokochać.
Za darmo ,tylko żeby mieć na jedzenie i  i wet.

292

Masz rację jest mnóstwo ludzi którzy potrzebują pomocy. Będę szczęśliwą jeżeli komu kolwiek z tej strony pomożecie! Miałam już psa ze schroniska i nigdy nie słyszałam o wierniejszym psie. Przykro mi że przeszlas przez takie problemy. Mam nadzieję że jesteś już w lepszej sytuacji i jjestes silniejsza. Przepraszam że wam głowę zawracam. Wstyd mi że ktoś z Was mógł poczuć się urażony. Bardzo przepraszam

293

Marietta54 napisał/a:

Wysłałam do tej Osoby wszystkie potrzebne dane , do rodziny wielodzietnej , której osobiście  pomagam i zero odzewu .

294

pomagam.pl/prxbnveq

CHŁOPCY POSZUKUJĄ PILNIE OSÓB KTÓRE IM POMOGĄ

295

Witam gorąco. Mam na imię Beata. Mam 3 córki. 9 lat 7 lat i 3 miesiące. W 2015 roku zawalił się nam dom. Postanowiliśmy z mężem wybudować wzięliśmy kredyt hipoteczny bo obydwoje pracowaliśmy . Jednak ja straciłam pracę w styczniu 2016 i zaczynają się problemy. Potrzebuję pomocy każdej pomocy żywności i środków czystości rzeczy dla dzieci . Jeśli ktoś czyta to proszę o pomoc będę wdzięczna za każdy okruszek chleba.  Tylko proszę o zrozumienie i bezinteresowna pomoc niestety miała wiele przykrości . Proszę pomóżcie mi . Mój nr 669118484

Posty [ 267 do 295 z 295 ]

Strony Poprzednia 1 6 7 8

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » chcę pomóc biednym rodzinom ....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016