Polski Bus - Wasze doświadczenia :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Polski Bus - Wasze doświadczenia :)

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 61 z 61 ]

39

Odp: Polski Bus - Wasze doświadczenia :)
gojka102 napisał/a:

Zajrzałam do regulaminu. Mój pies nie jest przewodnikiem więc nie skorzystam z usług firmy.

Aha czyli tylko psy przewodniki mogą? No rozumiem.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

za pierwszym razem super, niska cena, planowo, wg rozkładu, internet, picie, jedzenie, wszystko super, za drugim razem niestety koszmarny tłok i część podróży poślubnej spędzaliśmy osobno, no ale to nie ich wina, więc ogólnie jestem jak najbardziej na tak smile

Jak tylko ma gdzieś jechać to o ile jest możliwość wybieram Polskiego Busa. Jeździłem , już kilkanaście razy i tylko raz była wtopa (ale to przez opady śniegu więc trudno mieć pretensje). Czasami faktycznie jest tłok no ale przecież jak podróżni wykupią wszystkie bilety to trudno żeby było inaczej. Zwykle jest w miarę wygodnie i punktualnie. autobusy dosyć zadbane. Nie ma na co narzekać. Wolę to niż brudny, spóźniony pociąg

Reklama

42

Ooo zgadza się, w porównaniu do prawie ciągłych spóźnień na PKP to polskibus jest świetny. Owszem, z tego co czytałam czasem są opóźnienia, ale sądzę, że nieporównywalnie rzadziej. Teraz znowu jechaliśmy 2 razy, ta sama trasa do Gdańska i stamtąd, bo jechaliśmy nad morze wink Było ok, tylko moim zdaniem źle zrobili i ostatnio tak było 2 razy z powrotem właśnie, że dają poczęstunek chyba z półtorej godziny przed Warszawą z powrotem właśnie. Takim sposobem jak teraz wracaliśmy o 18:30 to dostawaliśmy poczęstunek chyba ok 21, a potem jeszcze lody o 22 big_smile A było ciemno niektórzy chcieli spać, więc wiadomo, tutaj mogliby inaczej rozegrać, szybciej dać poczęstunek. Zwłaszcza, że na trasie do Gdańska z Wawy dają nam po godzinie już lub coś takiego, więc nie wiem czemu w drugą stronę tak późno. No, ale poza tym wszystko ok smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

43

Ja mogę się wypowiedzieć z perspektywy czasu, że nie byłam zadowolona  z tego środka transportu. Jeździłam w dłuższe dystansy bo pracuję za granicą  więc często przyjeżdżam do polski na święta no i jak uda mi się wyrwać parę dni wolnego i kurcze nie! Zawsze ale to zawsze marzłam po drodze... no i często zdarzało się tak, że byłam mocno podziębiona. Także według mnie sprawdza się ale tylko na krótszych trasach. Teraz z kolei  przeniosłam się do aura'sa i korzystam z ich ofert i to chyba nawet wygodniejsza opcja bo mam w jednym miejscu zestawienia kilku przewoźników. Zastanawiam się nawet teraz czy nie zabookować sobie biletów i nie wyskoczyć na parę dni do włoch albo do brukseli...ale na razie to kwestia znalezienia kilku wolnych dni i zaplanowania wszystkiego.

Reklama

44

Ja podrózowalam parokrotnie. Jesli chodzi o mnie jestem bardzo zadowolona, poza jednym przypadkiem punktualny, do tego wygodne fotele smile

45

Ja miałem okazję jechać raz Polskim Busem (trasa Warszawa-Gdańsk) i ogólnie mogę polecić. Niestety miałem problem z kupnem biletu, bo akurat na ten kurs nie można było kupić u kierowcy a nie miałem dostępu do internetu. Był środek nocy, byliśmy zmęczeni po długiej podróży i nam nie sprzedali. Nawet jak chciałem zapłacić dwukrotną cenę biletu lub kupić bilet przez internet już w autobusie za pomocą czyjegoś laptopa czy tabletu, to obsługa nie zgodziła się mówiąc "przykro mi". To było prawie dwa lata temu. Mam nadzieję, że to się poprawiło. A poza tym to dali ciasteczko i coś tam jeszcze, jakiś standard był ale dystrybucja biletów do poprawy.

46

Ja zdecydowanie wolę podróże samochodem. Jakoś nie mam przyjemnych wspomnień z tym busem. Własny samochód jest najlepszą opcją...no nie koniecznie własny może;P

47

ODRADZAM! Przy zakupie biletu na trasie Warszawa - Ostrowiec pojawił sie problem po zrobieniu przelewu za bilet. Pokazał się jakiś błąd, pieniądze z konta zabrało a biletu nie otrzymałam, czekałam na zwrot pieniedzy na konto następnego dnia nie doczekałam się, po wysłaniu maila tego samego dnia nie dostalam odpowiedzi. Postanowilam zadzwonić, minuta połączenia: 3,69!!!!!, po  kilku próbach połączenia i 5 minutach słuchania muzyki udało sie dodzwonić, poinformowano mnie ze dostane zwrot pieniędzy na konto, 2 minuty później dostalam również maila z odpowiedzą, żadnego przepraszam.  Całkowity koszt rozmowy telefonicznej 31 zl !!!!!! koszt biletu 28. Zarobili jeszcze na mnie 3 zl...

48

Zdarzyło mi się parę razy jechać, na trasie Katowice - Łódź, nigdy nie miałam żadnych problemów. Bilety zakupione bezproblemowo, zmiana rezerwacji bezproblemowo, autobus całkiem wygodny. Czasowo nigdy się nie spóźniał, także osobiście mogę polecić smile.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

49

ja jechałam 2 razy na trasie Warszawa - Berlin. Podróż bardzo przyjemna. autokary są wygodne, jest klimatyzacja. Jedyny minus jak dla mnie jest taki, że w wc śmierdzi, ale rozumiem, że nie da się inaczej.

50

Ja bardzo często polskim busem podróżuję. Po Polsce i za granicę smile I nie narzekam, jeszcze nigdy nie miałam żadnych negatywnych przejść z nim smile

51

potrzebuje informacji odnośnie bagażu. Na stronie jest napisane "do 20kg" sprawdzają to? co jeśli okaże się że mój waży np 25?

52

kara1lorek napisał/a:

potrzebuje informacji odnośnie bagażu. Na stronie jest napisane "do 20kg" sprawdzają to? co jeśli okaże się że mój waży np 25?

Hmmmm...

Ja jechałam z małym bagażem, więc problemu nie było.Zresztą pasażerowie sami wkładali bagaże do środka.
Myślę, że jeżeli to będzie niewiele ponad, to nie powinni się czepiać- Rzadko bagażniki są pełne, a chyba o to chodzi by nie przeciążyć busa.

Człowiek ma dwa życia... To drugie zaczyna się, gdy uświadomi sobie, że ma jedno.

53

kara1lorek napisał/a:

Nie mają jak sprawdzić, ale jeśli luk bagażowy jest bliski pełności, a widzą że bagaż jest spory to potrafią odmówić wzięcia bagażu. Widziałem kilka razy takie przypadki.

54

ja  mam same pozytywne doświadczenia. A co bagazy to nie wiem bo ja mialam zawsze podręczny przy sobie

55

Nie podrozowalam polskim busem, wiec nie jestem w stanie sie wypowiedziec. jakos wole Ecolines- podroz zawsze jest na tyle przyjemna, ze nie mam potrzeby zmiany przewoźnika na inny wink ceny konkurencyjne, niedlugo jedziemy tym busem do Wilna smile

56

Ja jeszcze nim nie podróżowałam. Widziałam, ze mają często jakieś promocje ale tyle h w busie ;/

57

no czasem opóźnienie o parę dziesięć minut, czasem toaleta zamknięta (w 12-godzinowej podróży), ale ogólnie nie mogę powiedzieć nic złego. uprzejmi kierowcy, komfortowo i tanio

58

Podróż Polskim Busem.        Niestety, wielkie rozczarowanie. Wcześniej 2razy jechałam z Warszawy do Gdańska i z powrotem. Cena biletu przystępna, w trakcie podróży poczęstunek,  30 minut postoju na rozproszone nóg.  Następna podróż Zakopane- Warszawa.  Bilet w cenie porównywalnej do PKP lub innych przewoźników, żadnego poczęstunku, WC po kilku godzinach, przy komplecie pasażerów na 2poziomach w stanie fatalnym. Na pytanie o kilku minutowy postój dla rozproszona nóg zostałam ofukana przez p . kierowcę, że śmiem domagać się postoju, że to autobus kursowy  nie turystyczny. Co do komfortu , to ciasno, brak miejsca na bagaż podręczny, który przy ponad 7godzinnej podróży jest niezbędny.  Myślę, że była to moja ostatnia podróż z PB. Rozumiem cięcie kosztów ale nie za wszelką cenę. Tak traci się klientów.

59 Ostatnio edytowany przez adriannal (2016-10-26 16:41:02)

Wydaje mi się, ze Polski Bus ma rzesze fanów, bo to jeden z pierwszych przewoźników, który oferował tanie bilety i ciekawe połączenia. Ale obecnie na rynku jest masa innych busów, ktore mają konkurencyjne ceny, roznorodne trasy, a czesto wygoda podrozowania o wiele wieksza. Takie wrazenia mam chociazby po podrozy do Budapesztu z Ecolines. Spodobalo mi sie na tyle, ze niedlugo ruszam z nimi do Frankfurtu ( bilet udało mi się kupić w czasie, trwającej obecnie na niemieckie trasy, promocji).

60

Polski bus jest ok. Jechałam też konkurencją czyli lux... Lepiej i mozna film obejrzeć. Za to miałam przyjemność w zeszłym miesiącu pojechać na daleką podróż za granicę sindbadem. Słabo. Nie ma netu, nie ma podłączenia żeby komórkę naładować. Jak dotarłam do Wenecji to telefon miał 10% i ledwo trafiłam tam gdzie chciałam. Jakbym miała użyć gpsa czy mamy to kicha. Raczej nie polecam tej firmy. Tak wiec polski jest ok:-)

61

Bardzo często jeżdżę Polskim Busem i jestem zadowolona z jego usług. Bilety udaje mi się trafiać nadal w dobrej cenie, chociaż kiedyś było zdecydowanie lepiej trafić w dobrą cenę.

Posty [ 39 do 61 z 61 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Polski Bus - Wasze doświadczenia :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016