Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 172 ]

Temat: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

No właśnie Panie i Panowie. Gdzie najczęściej zaopatrujecie się w nowe fatałaszki? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Zanim zaszłam w ciążę to najczęściej kupowałam w Orsay'u. Jakoś ich krój ubrań pasuje idealnie do mojej sylwetki, także byłam zadowolona, ale czasem mnie wkurzają kiepską jakością.

Ostatnio otworzyli nam Stradivariusa, New Look'a i  coś jeszcze, no i też lubię do nich chodzić. Odwiedzam też Carry i Reserved.

Ostatnio zaskoczyłam się pozytywnie też F&F. Kupiłam sukienkę (taką swetrowatą) za 26zł, ale jakość jest świetna. Nie rozciąga się i nie mechaci.

3

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja na ciuchowe zakupy biegam do Factory Outlet w Wawie. Markowe ciuszki po baaaardzo okazyjnych cenach, non stop przeceny na końcówki kolekcji smile

4

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Bardzo różnie smile. Mnóstwo rzeczy kupuję w Internecie. Kiedy mam czas, wybieram się do którejś z miejskich galerii, ale zakupy robię także w mniejszych sklepikach. Mam kilka swoich ulubionych sprzedawców (to jeśli chodzi o sieć) i butików smile.
Z sieciówek wybieram Orsay, Mohito, od czasu do czasu Camaieu, Reserved lub inne, ale przyznaję, że wszędzie trzeba dobrze poszukać, żeby znaleźć coś odpowiedniego.

Generalnie jednak, choć lubię dobrze wyglądać, nie znoszę zakupów, w tym najbardziej chyba właśnie kupowania ciuchów.

5

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ostatnio coś sobie zawsze kupie w Outlet są tanie i firmowe ciuszki .

6

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Najchętniej na targu - ciuchy po prostu są lepsze jakościowo. Ale zdarzają się też sieciówki, camaieu,orsay,reserved,h&m. Przy czym trzeba szukać,szukać i jeszcze raz szukać, żeby coś było przede wszystkim w rozsądnej cenie i w miarę dobre jakościowo. Dużo ciuchów(głównie swetry i bluzki)po pierwszym praniu nie nadają się do niczego;(

7

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Sweterki z H&M są (według mnie) na takim samym poziomie jakości co fatałaszki z hali targowej od chińczyka. smile

A second handy tak zwane? wink

8

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Nataluszek, niestety takie samo wrażenie robią na mnie sweterki z większości sklepów. Dltego trzeba mieć szczęście,aby coś upolować.:) Oczywiście mówię o "normalnych"granicach cenowych,tzn sweter do 100 zł. Bo może i te za 500 byłyby lepsze,ale dla mnie to szaleństwo,z  resztą nie mogłabym sobie na takie pozwolić;)
co do second handów-NIESTETY nie potrafię chodzići grzebać,nie mam wyobraźni,aby coś przeszyć czy przerobić.:) Owszem,zaglądam jak przechodzę obok,mam kilka rzeczy z SH,ake trafić na coś odpowiedniego nie jest łatwo:P

9

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Jak dla mnie H&M odpada zupełnie - jakość tkanin i wykończenia pozostawia wiele do życzenia.

Nataluszku, kiedy moja dobra koleżanka pracowała w jednym z nich, to zdarzało mi się zaglądać do second handów, kiedy jednak przestała, to już nie zaglądam. Nie dlatego, że mam jakieś uprzedzenia, samoistnie tak wyszło wink.

10

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Noa noa, Zara, Boomerang

11

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Dla mnie niektóre sieciówki to zupełnie odpadają, jak chcę coś oryginalnego to w PierreRiu kupuję. Wybór mają spory i przynajmniej mam pewność, ze to markowy ciuch i posłuży mi długo smile

12

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Najczęściej przez internet bo nie lubię chodzić po sklepach szczególnie gdy pogłębiły się moje stany depresyjne większość czasu spędzam w domu i przez internet jest prościej

13

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Najczęściej zaglądam do Reserved, H&M, New Yorkera, Mohito, Carry ale staram się 'czyhać' na promocje, bo jeśli chodzi o ciuchy to jestem trochę sknerą i szkoda byłoby mi wydać 100 zł za sweterek, który na ryneczku mogłabym kupić za 30. Dlatego jak kupuję już coś droższego, to musi mieć lepszą jakość wykończenia i tkaninę. Często zaglądam też do CH Marywilska w Warszawie, często trafi się coś fajnego, taniego i nie-szmatkowatego wink)

14

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Moje ulubione sklepy to New Look, Pimkie, River Island, Esotiq, zakupy lubię lubić w Factory, czasem można trafić na korzystne ceny. W galerii wchodzę do różnych sklepów, ale tak, żeby coś kupić to raczej w tych wymienionych.
Zdarza mi się zamówić ubrania przez internet, tylko to też jest ryzyko i kilka razy się nacięłam, np przysłali mi za duży rozmiar albo po prostu jakość towaru była fatalna. Moje ulubione sklepy internetowe to restyle, zalando, rockmetalshop. Zaglądam też na inne, ale jeszcze nie miałam odwagi stamtąd zamówić:P

15

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja właściwie różnie. Ciuchy kupuję w sieciówkach typu h&m, bershka, vero moda. Za to buty najczęściej przez internet - jest większy wybór i lepsze ceny.

16 Ostatnio edytowany przez Black_dragon (2014-05-06 16:22:50)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Głównie reserved i h&m, z przewagą tego pierwszego big_smile I jeszcze C&A czy jakoś tak tongue Buty w CCC albo Deutshmanie?? Albo w H&M, albo w Zarze? Korzystam też z ubrań rynkowych xD I lumpeksy tongue Tzn. tutaj mama mi kupuje bo ja nie mam cierpliwości tam szukać, ona mi coś znajdzie, ale ja wynalazłam torebkę w takim sklepie taka zaje545435#$%#$%#$ (można tak ocenzurować?), moja najładniejsza tongue W ciuchlandach bywają fajne ciuchy River Island czy jakoś tak tongue A kiedyś byłam w ciuchlandzie, same markowe rzeczy i jeszcze od projektantów... Raj...

17

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

H&M i Reserved

18

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

H&M, tradycyjnie, ale i coś bardziej markowego, vide Caterinka. smile))))

19

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Mohito, Mango, czasem coś w Taily Weil wygrzebię (pośród tony kiczowatych szmatek), ostatnio ku mojemu ogromnemu zdziwieniu - Reserved, a  absolutnie nienawidziłam tego sklepu:P W H&M staram się nie kupować już. To są "jednorazówki". Szybko się niszczą, kurczą... Ale czasem się skuszę bo podobają mi się ich rzeczy.

20

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

ja mam 3 ulubione sklepy i praktycznie żadko ubieram sie w innych:
Bershka
Stradivarius
new look
oraz czasem Miss selfidge- szczególnie sukienki tam uwuelbiam smile

21

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja mam zawsze problem, więc po prostu chodzę po wszystkich sklepach w okolicy ;> Czasem coś się znajdzie, co mi podpasuje...

22

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Bede wyjątkiem chyba ciuchy kupuje na targu, najczęściej. Buty w ccc, kurtki zimowe roznie bywa ze w galeriach. Przewaznie staram sie aby obuwie bylo dobre jakościowo a inne ciuchy to juz bez większej roznicy. A i bielizna bawełniana.

23 Ostatnio edytowany przez vinnga (2014-07-23 10:40:25)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja już prawie całkowicie przeniosłam się do sieci jeśli chodzi o zakup nowych ciuszków. Ostatnio wyhaczyłam na allegro sklep SPAM i teraz tam często robię zakupy. Jakoś wygodniej jest mi kupować w internecie.

24 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-25 14:12:41)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja mam swoje ulubione sklepy smile  reserved:)   h m   : oraz zamawiam na allegro   . albo w z mojego ulubionego magazynu mody korzystam : tam jest wiele porad fajnych i ciekawych  które mogą wam ułatwić życie  smile
niedozwolony link

25 Ostatnio edytowany przez Saga81 (2014-07-26 11:01:24)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Odzież najczęściej kupuję w sieciówkach. Lubię H&M, Stradivarius, Orsay, Reserved, Bershka.
Bardzo lubię ofertę Mango - tam szaleję podczas wyprzedaży smile
Sporadycznie uda mi się upolować coś fajnego w Zarze.
Ciuchy do chodzenia "po domu" w Sinsay.
Tanie, a całkiem dobre jakościowo - fajne t-shirty i piżamki.

Buty w CCC, czasami w Daichmanie.

26

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Najczęściej robiłam zakupy w second handach, ale ostatnio nie mam na to czasu. Pogrzebałam trochę w sieci i znalazłam stronkę spam - mają dobre ceny, no i mogę je odebrać osobiście w Trójmieście <3
Mam już stamtąd bluzkę i jest genialna! big_smile

27

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja przeważnie na allegro wink)

28 Ostatnio edytowany przez lotka_ (2014-07-29 15:33:14)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

H&M może być a jak przez neta to w house of jeans, szczególnie buty.


Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu forum.

29

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Różnie bywa, ale często buszuję w moim ulubionym second handzie skąd mam wiele perełek smile Poza tym ciekawe rzeczy znajduję w FF [marka TESCO, ale ciuchy fajne i dobrej jakości], czasem Orsay smile

30

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Odkryłam całkiem niedawno kolekcję sukienek sugrafree a że idę na wesele więc się skusiłam i nie żałuję. Muszę jeszcze popracować nad dodatkami, ale dam radę. Jeszcze dwa tygodnie czasu. smile

31

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

SH, HM, Reserved, Zara smile

32

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

a ja na fasardi  kupuję smile wolę jak mi przyniosą do domu, pod nos smile własnie zastanawiam się nad kompletem dresowym, takim bluza + spódnica do pół łydki

dotychczas wszytskie ciuchy leżały super, ale boję się, że jestem do niego za niska sad

33

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja najczęsciej poprostu idę do galerii handlowej. Chociaz ostatnio mam bardzo malo czasu i coraz wiecej kupuje w necie. Ogladalam sobie ostatnio ciuchy na fasardi. Trzeba przyznac, ze wygladaja calkiem fajnie. Przeczytalam regulamin, ma sie 10 dni na zwrot, albo wymiane, wiec chyba spoko. Ktos ma jakies doswiadczenia z nimi?

34

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Reserved, Zara, River Island,  H&M, Orsay, jeżeli większy zakup - suknia wieczorowa na bardzo ważne wyjście - to Max Mara (tylko z ojcem big_smile ). Ogólnie wszędzie, gdzie mają sporo klasycznych rzeczy smile

35

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

A ja nie mam problemów z kupowaniem z secound handów smile bo na inne sklepy tak naprawdę szkoda mi pieniążka ewentualnie jak jest jakaś fajna promocja to połaszę się na house albo croppa smile

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

ja tak samo, najbardziej lubię perełki z second handów smile chyba, że szukam czegoś konkretnego na jakąś okazję, wtedy często jak na złość nie mogę nic takiego znaleźć w swoim rozmiarze w SH i idę do H&M, New Looka.

37

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Często przez Internet na zagranicznych stronach, a jeśli chodzi o normalne sklepy to zdecydowanie Zara, Bershka, H&M, Mohito,  Stradivarius i Pull&Bear.

38

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja również Zara, Stradivarius, H&M, choć zazwyczaj kupuję z przymusu jak już naprawdę nie mam co na siebie włożyć big_smile

39

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

W nowe "fatałaszki" zaopatruję się na promocjach i tam, gdzie ceny są satysfakcjonujące. Avanti Style na allegro mają odzież damską w cenie 20-60 zł. Naprawdę tanio i uwierzcie mi taka sama jakość jak w sieciówkach smile Co jakiś czas kupuję u nich coś fajnego:D W sumie to się trochę tego nazbierało... big_smile

40

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Zaopatruję się wszędzie prawie. big_smile

Od targu, przez zwykłe sklepy, po jakieś markowe. Nie robi mi to różnicy, ma mi się podobać i tyle. W butach mam bardziej utarte zwyczaje, przy ciuchach to często impuls. Zdarzyło mi się kupić śliczną wieczorową sukienkę podczas dłuższego przystanku autobusu, bo zobaczyłam na wystawie i ona chciała być moja.

Jak planuję większy zakup czy kupno czegoś konkretnego, to wtedy rzeczywiście idę najczęściej do jakiejś galerii, bo tam mam więcej sklepów w jednym miejscu, natomiast cała reszta kupiona na zasadzie "mam kasę, COŚ bym sobie kupiła" pochodzi z najróżniejszych miejsc. Z tym wyjątkiem, że nie kupuję przez internet - muszę przymierzyć.

41

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja różnie, raz coś znajdę ciekawego w sklepie na ulicy, a nieraz wolę kupić przez internet, np. mostrami czy shwrm. Dziś jest fajna promocja -20%

42

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Zależy od potrzeby, jak wybieram się na duże, zaplanowane zakupy to zazwyczaj do jakiegoś pobliskiego centrum handlowego, gdzie zaglądam głównie do h&m, stradivarius, reserved albo sinsay, a tak to zdarza mi się też zaglądać do takich małych rynkowych sklepików, w których też można kupić jakąś perełkę wink

43 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-09-24 12:24:38)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Cześć:-) ja lubię kupować ubrania w osiedlowych sklepach, jak to niektórzy nazywają. Tzn. w sklepach które gdzieś tam wtopione są w miasto, a nie są częścią wielkich centrów handlowych. Czasem robię też zakupy w necie, ale trudno znaleźć jest dobry... bo np. szukasz ogłoszeń wpisując coś tam w wyszukiwarkę, a wyskakuje strona typu: spam - czyli takie, gdzie są pustki. Więc w sumie w sieci chyba lepiej robić zakupy na Allegro, w sensie szukać konkretnych ciuszków, a potem ew. przez aukcje trafiać na strony sklepów tych, którzy się ogłaszali.

44

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Na wyprzedażach smile

45

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

ja lubię poszaleć w ciucholandach:)

46

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?
LeeBee napisał/a:

Zanim zaszłam w ciążę to najczęściej kupowałam w Orsay'u. Jakoś ich krój ubrań pasuje idealnie do mojej sylwetki, także byłam zadowolona, ale czasem mnie wkurzają kiepską jakością.

Ostatnio otworzyli nam Stradivariusa, New Look'a i  coś jeszcze, no i też lubię do nich chodzić. Odwiedzam też Carry i Reserved.

Ostatnio zaskoczyłam się pozytywnie też F&F. Kupiłam sukienkę (taką swetrowatą) za 26zł, ale jakość jest świetna. Nie rozciąga się i nie mechaci.

A propos Stradivariusa.Nie znałam tej sieciówki i jakiś czas temu jadąc na weekend w Bieszczady wpadliśmy do jakiegoś centrum w jakimś mieście bo córce zerwała się struna ze skrzypiec.Pomyślałam,że gdzie indziej jak w Stradivariusie można kupić nowe.Wzięłyśmy więc skrzypce z auta by od razu struny wymieniono i paradowałysmy z instrumentem po centrum.Wkurzyłam się gdy w Stradivariusie zobaczyłam spodnie i bluzki smile
Skąd na lytość bosko pomysł by tak nazwać sklep z ciuchami??

47

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Najczęściej wybieram opcję zakupów w sieciówkach, ale sklepy internetowe z ciuchami też chętnie odwiedzam smile

48

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

u mnie to różnie bywa, bo ubranie musi mi naprawdę spasować, żeby dobrze leżało i mnie nie uciskało. Wiecie jak to jest jak się ma duży biust to ciężko coś fajnego kupić. Ostatnio co udało mi się upolować to fajną sukienkę z biubiu. chciałabym też w końcu kupić sobie jakiś ładny płaszcz, ale totalnie nie wiem gdzie.

49

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Najczęściej zakupy robie w H&M .

I jak są jakieś większe wyprzedaże to Bershka, Tally weijl, New Yorker, Cropp.

50

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

A ja najczęściej robię w takim butiku u mnie w mieście nie wiem skąd właścicielka bierze ubrania ale są dobrej jakości, modne i wygodne i chociaż cena nie jest najniższa lubię tam kupować bo wiem że jak coś kupię to mi posłuży

51

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

nowe ubrania kupuję w h&m, zaara, vero moda, ale też kupuję online przez allegro, moramo.pl, czasami też przez ebay

52

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

ja sporo kupujęw qiosque, w sumie głównie sukienki smile doceniam ich za to, że mają fasony na kobiecą budowę, podkreślają wcięcie w talii i naprawdę ładnie leżą smile

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

z marek lubię h&m, zarę itp choć ostatnio kupiłam sobie śmieszniaste legginsy w sklepie moramo - w necie można go znaleźć, mają rzeczy z takimi wielgachnymi nadrukami, to teraz chyba modne, w każdym razie mam getry w tetris big_smile

54

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja ostatnio mam słabość do Bonprix'a. Mają dużo fajnych rzeczy no i dużo w wyprzedażach big_smile

55

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

ja bardzo lubię ubrania w Quiosque, są szyte na prawdziwe kobiety, można je mierzyć bez obaw, że będzie się wyglądało jak głupek smile bardzo lubię te ich sklepy, aż szkoda, że nie mam do żadnego bliżej sad

56

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?
Jesie napisał/a:

Ja ostatnio mam słabość do Bonprix'a. Mają dużo fajnych rzeczy no i dużo w wyprzedażach big_smile

Ja też dość często w Bonprixie robię zakupy. Szczególnie w kategoriach "do 40zł". Raz za dwie stówki nakupiłam sobie masę świetnych ciuszków big_smile:D

57

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja ostatnio korzystam głównie z sieciówek. Jakiś house, new look od kiedy mają dział męski i czasem pull&bear. Ale znalezienie porządnej koszuli w tych sklepach to tragedia. Albo cienkie albo krój jakiś dziwny. To samo ze spodniami, bo w większości sklepów królują rurki. A porządne spodnie strasznie trudno kupić. Chociaż ostatnio znalazłem tu propozycje promocje i zakupiłem zwykłe (normalne ;>) dżinsy w bigstarze z bodajże 30% rabatem. Teraz szukam jakichś na dodatki skórzane, bo chcę partnerce sprawić portfel pod choinkę, słyszałyście o jakimś dobrym sklepie z takimi rzeczami?

58

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?
bifka napisał/a:

ja bardzo lubię ubrania w Quiosque, są szyte na prawdziwe kobiety, można je mierzyć bez obaw, że będzie się wyglądało jak głupek smile bardzo lubię te ich sklepy, aż szkoda, że nie mam do żadnego bliżej sad

Ja też, ja też! smile Uwielbiam szczególnie ich sukienki smile

59 Ostatnio edytowany przez Ola_la (2014-12-01 17:51:08)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

ja kupuje nowe na allegro z bonprixa jest pare sprzedawców, jakość nie jest rewelacyjna, wiec gdybym miała dac tyle co w katalogu ich to bym nie chciała, a tu kupuje na licytacji od 1 zl plus koszt wysylki, 16-20 zl za kuriera, to najwięcej dalam 60 zl a mam nawet 30 sztuk w paczce i bluzek i spodni,
nie wiem czy można podac sprzedawców tutaj, wiec jak ktoś chce to podam w mailu, jedyny minus ze nie można zmierzyć, ale jak kupiłam już raz u sprzedawcy to już błędów nie popełniam i wiem jaki mam rozmiar, zresztą kupuje tylko bluzki i spodnie, oraz dzieciom swoim
jeśli za duże to mam siostrę i ona się cieszy:)
ostatnio za 30 zl kupiłam 10 par spodni, w tym dżinsy 8 sztuk, bluzek kilka sztuk i swoim corkom ubran pare, wszystko nowe i glownie kuuje buty i ubrania na allegro dzieciom na licytacjach od 1 zl nowe rzeczy,

60

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

river island,stradivarius & bershka ... tez dosc czesto kupuje w pewnych sklepach internetowych smile

61

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

sinsay głównie, bershka, orsay, C&A, stadivarius...
Na targu również, często bardzo tanio, bardzo fajne rzeczy smile

62

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja najczęściej kupuję w New Looku, Stradivariusie i H&M smile

63

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

zdecydowanie galerie handlowe choć ostatnio miałam noge złamaną i duzo buszowałam w siecie:) stąd nowe znaleziska całkiem kuszace

64 Ostatnio edytowany przez patrykxnowak (2015-01-09 11:08:22)

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Ja latam po galariach i wybieram to co mi się spodoba. ALe mimo wszystko najpierw muszę przymierzyć żeby kupić.
________________________________________

65

Odp: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

zdecydowanie factory smile
ostatnio tez odkryłam terranove na dworkowej w warszawie i tam tez sie da nieźle obkupic smile

Posty [ 1 do 65 z 172 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024