Wrocław - gdzie warto się wybrać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Wrocław - gdzie warto się wybrać?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

39

Odp: Wrocław - gdzie warto się wybrać?

bylam w weekend- jadlam pizze w Piecu na Szewskiej. wedlug mnie pyszna- cienkie ciasto, nie zapycha, a syci big_smile ale byc moze sa lepsze miejscowki- mialam okazje jesc tylko w tym miejscu wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Na Krzykach jest Trattoria Siesta, miejsce obowiązkowe dla wszystkich fanów włoskiej kuchni smile fajna atmosfera panuje i mnie na przykład bardzo urzekł wystrój. Jeśli chodzi o jedzenie, to istne niebo w gębie! Zjadłam tam najlepszą pizzę w całym Wrocławiu! Koniecznie kto tam jeszcze nie był to musi zajrzeć.

41

Mi się bardzo podobało w QHotelu, tam jets tez restauracja, bardzo dobre jedzenie, na prawdę, a porcje nie są jakieś malutkie, można zjeść bardzo dobrze, dania niektóre zaskakują, jadłam juz tam kilka razy, co jakiś czas zmieniają menu, więc można trafić na cos nowego akurat smile

Reklama

42

Sama chetnie dowiem się jakie restauracje warto odwiedzić. A w temacie miejsc turystycznych to na pewno warto odwiedzić wieżę widokową w kościele św. Jana. Wejście jest niedrogie a widok robi wrażenie, nawet góry widać.

Posty [ 39 do 42 z 42 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Wrocław - gdzie warto się wybrać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016