Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 275 ]

77

Odp: Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Witam pięknie wszystkie 40-tki i nie tylko smile
a ja dzisiaj na masełko zarabiałam, bo zarabianie na chlebek mnie znudziło wink
Powiedzcie proszę, że to nieprawda..... Co? To, że jeszcze mrozy mają wrócić! Jak słoneczko tak pięknie świeci, jak dziś, to na duszy się tak radośnie robi. smile

"Jeśli chodzi o czekoladę, opór jest bezcelowy"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

u mnie dziś pochmurno i pada deszcz nawet chłodniej się zrobiło;(.   
czyżby znów miało przyjść ochłodzenie? chyba na to się zanosi że tak. no cóż oby do wiosny.

79

Witajcie kochane smile a cóż tutaj tak pustawo kochane 40?
Kurcze co z nasza liderka ,czyzby zaspała?-Lana44 gdzie sie zapodziałaś wracaj do nas,bez ciebie ani rusz smile Kochane pozdrawiam was wszystkie cieplutko smile

Reklama

80

cicho jakoś tu się zrobiło. mam jednak nadzieję że się forum rozkręci. dziewczyny do dzieła. piszmy;)

81

No własnie smile do dzieła-czekamy.

Reklama

82

Melduję się na forum smile i właśnie dokładam starań, żeby się nam wątek  nie zapodział wink Jesteśmy już po Walentynkach, a dzisiaj podobno jest Dzień Kota, więc wszystkie kociary pewnie przytulają swoich ulubieńców smile Ja niestety kota nie mam, ale... nigdy nie mów nigdy! Pozdrawiam wieczorowo wszystkie dziewczyny od naszej Lany44 - mailowo obiecała, że zajrzy tutaj, jak tylko znajdzie odrobinkę czasu smile

"Jeśli chodzi o czekoladę, opór jest bezcelowy"

83

witaski;)
i już mamy drugi dzień tygodnia. u mnie słońce w pełni. już czuć za oknem powiew wiosny;)
w taką pogodę to i energii człowiekowi przybywa. mnie dziś wyjątkowo rozpiera;)
lecę po zakupki obiadzik zrobić  no i do pracy.
pozdrawiam. UDANEGO DNIA;)

84

Witam Was Kobietki bardzo serdecznie!
Bardzo długo mnie nie było - no cóż.... praca... praca... praca... smile Ale Dorotka Wam przesłała moje pozdrowienie:), więc myślę, że mi wybaczycie:).
U mnie też wiosna... Jest ślicznie! Wczoraj jak wróciłam z pracy to w całym domu pootwierałam okna. Takie fajne, wiosenne powietrze:). Chociaż jak tak się zagłębie i pomyślę, ze to jeszcze luty to obawiam się, że to są tylko takie zapędy wiosny, a za chwilę przyjdzie rozczarowanie. Nawet teraz spojrzałam na moje okna i przeszły mnie myśli - myć albo nie myć?! Hmmm...
Ale zobaczcie już jutro środa, za chwile zostanie ostatni tydzień lutego... a jak przyjdzie marzec i choćby wiało, sypało, mroziło to i tak już myśli skierowane są ku wiośnie. Aby tylko luty zniknął:)
U mnie nic ciekawego się nie dzieje oprócz tego, że zakręcona jestem totalnie i czy ja się kiedyś ogarnę i powiem sobie - noooo, dzisiaj to mam luz totalny, zero rzeczy do zrobienia, zero problemów, zero telefonów, zapytań, obowiązków... Wiem, powiecie , każda tak ma. Ale ja chwilami naprawdę chciałabym mieć ze dwa dni zupełnego wyluzowania. Nie dane mi to będzie w najbliższych dniach. Postaram się jednak, żeby tutaj częściej zaglądać:)
Teraz już znikam. Jeszcze raz was pozdrawiam - nie wymieniam was , bo jeszcze którąś pominę i będę miała wyrzuty sumienia:). Pa!

85

witajcie dziewczyny.
co tu taka cisza nastała???

86 Ostatnio edytowany przez Sloneczko6 (2014-02-23 12:58:32)

Witam was kobietki smile alez tu teraz cisza,co sie dzieje?Liderko ty nasza gdzie sie podziewasz?Kochane wszystkie was pozdrawiam i zycze miłego i słonecznego dnia smile

87

Witam
Jestem tu "nowa " i chcialabym sie przylaczyc do waszego  grona
Pozdrawiam smile

88

witaj Johanna;)

89

Witam i Ja serdecznie smile

90

Dodaj uśmiech do uśmiechu,
a do tego garść czułości.
Dzień przywitaj promieniście,
wtedy radość w nim zagości.
I zmienność słoneczna,
niech i Tobie sprzyja
a zły nastrój niech Cię,
...z daleka omija. ....

91

Witam wszystkich ludzi po 40, którzy nie uważają,że przekroczenie 40-tki to koniec świata. Wczoraj z koleżanką szukałyśmy klubu dla 40+ w którym można potańczyć i skutek marny...
Cieszę się,że takie forum istnieje.Chętnie przyłącze się do Waszego grona

92

toć to dyskryminacja. u nas jest podobnie. brak lokalu . jedynym wyjściem jest domówka.

93

Witam wszystkie 40stki! Jestem tu NOWA i szukam "bratnich dusz" z którymi można pogawędzić o wszystkim i o niczym.Od kilku miesięcy mam również 4kę z przodu i przyjęłam to z godnością,duchem zdecydowanie nie dorosłam do 40stki...
Cieszę się ze znalazłam to forum i mam nadzieję na poznanie wiele ciekawych,sympatycznych osób.

94

Z prawdziwa przyjemnoscia zglaszam sie do kacika dojrzalych kobietek smile

95

Chloe01 napisał/a:

Witam wszystkie 40stki! Jestem tu NOWA i szukam "bratnich dusz" z którymi można pogawędzić o wszystkim i o niczym.Od kilku miesięcy mam również 4kę z przodu i przyjęłam to z godnością,duchem zdecydowanie nie dorosłam do 40stki...
Cieszę się ze znalazłam to forum i mam nadzieję na poznanie wiele ciekawych,sympatycznych osób.

Czterdziestka to przeciez sliczny wiek dla kobiet; sa jeszcze mlode, lecz juz dojrzale, doswiadczone, znajace zycie i wiedzace, czego od zycia oczekiwac - czego oczekiwac od ludzi i czego oni od nas oczekuja smile

96

Dokładnie Serena,to prawda. 40stka to magiczny wiek bo wiele już za nami i jeszcze wiele przed nami.W końcu życie zaczyna się ... po 40stce!

97

tę młodą połowę życia mamy za sobą teraz jest ta dojrzalsza część naszego życia;)

98

Witam Wszystkich w ten piękny,słoneczny dzień! Poranny spacer z psem wreszcie był przyjemnością.

99

Hej dziewczyny, jestem nowa, przed chwilą się zarejestrowałam, chociaż forum podczytują od jakiegoś czasu.
Mieszkam od 2 lat w Bydgoszczy i brakuje mi kobiecego towarzystwa, może uda mi się tutaj poznać fajne kobietki.
Idę zrobić kaf, jak któraś ma ochotę, to zapraszam smile

100

r_wiedźma napisał/a:

Hej dziewczyny, jestem nowa, przed chwilą się zarejestrowałam, chociaż forum podczytują od jakiegoś czasu.
Mieszkam od 2 lat w Bydgoszczy i brakuje mi kobiecego towarzystwa, może uda mi się tutaj poznać fajne kobietki.

Czy mozna sie zapisac na kawke bezkofeinowa? smile

Serna napisał/a:
r_wiedźma napisał/a:

Czy mozna sie zapisac na kawke bezkofeinowa? smile

Czy można się do Was przyłączyć? Warunki wiekowe spełniam, ale jestem mężczyzną.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

102

Witajcie kobietki! Od niedawna jestem na forum. Chętnie się przyłączę ,jeśli znajdzie się dla mnie miejsce. Pozdrawiam.

103

Zajrzałam tu aby się z Wami przywitać smile Witam rówieśniczki ( Wielbiciela miałam przyjemność już poznać ) Odwiedzam to forum już jakiś czas a na stałe zakotwiczyłam się w bardzo kameralnej Kafejce ''NOWA'' założonej przez Marial.
Piszemy tam o sprawach dnia codziennego, o naszych zaiteresowaniach, spostrzeżeniach na różne tematy. Dzielimy się dobrą kawą/ herbatą i muzyką. Jeśli znajdziecie chwilkę to zapraszam do nas. Wielbicielu, Ty również wpadnij i zabierz ze sobą koniecznie piękną Lidię smile

Lubicie czasem powracać do przeszłości? Internet to super wynalazek. Szczególnie pomocny jest gdy pomaga znaleźć mi rzeczy które myślałam ze z czasem przepadły. Ostatnio "wynalazłam" coś takiego w stylu LOL - Gramy w kolory Pamiętacie jeszcze Teleranek, 5 10 15 i Gawędę?  Te "cudowne" lata kiedy nasze państwo dbało o wychowanie młodzieży w duchu socjalistycznych idei, piosenki, programy wszystko sztywne, zaprasowane na kancik, poprawne politycznie. Czasem czuję iracjonalny sentyment do nich. Było jak było, nie mieliśmy na to wpływu. Jednak to kawał naszego życia.
Pozdrawiam smile

Your mind is a garden, your thoughts are the seeds, you can grow flowers or you can grow weeds.

104

Witam was kochane 40-stki :)Dawno mnie tu nie było,no cuz miałam i nadal mam kiepski czas w swoim zyciu,a myslałam ze najgorsze juz za mna.Podczytałam troszke i widze duzo nowych pan,sympatycznych pan, smile i ciesze sie ze moge was poznac. Zycze wam miłego i słonecznego dnia,pozdrawiam wszystkie bez wyjatków smile

105

Witam, Ja jeszcze mam roczek do czterdziestki ale też trochę samotnie i bardzo smutnie u mnie.pozdrawiam

106

Karolinko, Słoneczko, w większym gronie zawsze raźniej. Zapraszam do naszej kafejki. Tam zawsze powita was kawa lub herbatka oraz uśmiech na dzień dobry. Nawet w najtrudnieszych chwilach, które nikogo nie omijają, ciepły gest dodaje otuchy.

A na poprawienie humoru..

http://img.zszywka.pl/1/0237/w_9956/moj-swiat/usmiechnij-sie.jpg

Your mind is a garden, your thoughts are the seeds, you can grow flowers or you can grow weeds.

107

Witaj Leno,Witajcie dziewczyny, jak ja to mówię 18+..:)
Mimo wieku,czujemy się młode DUCHEM - chodź czasem jednak samotne,jestem centralnej części polski.
Mamy lepsze lub gorsze chwile,przynajmniej ja tak mam.Życie weryfikuje,pseudo przyjaciół,przyjaciółki w cudzysłowie.Ale,jednak szukamy z nadzieją że jest taki ktoś/ktosia. Czasem myślę ,że liczą się w życiu tylko pieniądze,i byt posiadania,i przyjaciele przez pryzmat posiadania.
Czy wy też,tak macie/masz Leno?
Pozdrawiam cieplutko ....

108

przyjaciele w dzisiejszych czasach to dużo powiedziane. kiedyś człowiek tak nie gonił za kasą. miał czas dla znajomych. teraz jest pogoń za pieniędzmi. znajomi idą na dalszy tor.

109

Fakt,dzisiejsze czasy są jakie są i niszczą cenne wartości jak przyjaźń ...ale pieniądze to nie wszystko,liczą się ludzie !!!
Pewnie,nie mogę wypowiadać się za innych,ale w moim przekonaniu tak właśnie jest.Myślę,że ludzie nie widzą często w tej pogoni codzienności, nic poza materializmem,do momentu aż zetkną się z problemami które ich przerastają,m.in. nagła choroba -to daje ,powód do refleksji... i nic nie jest ważne,tylko znajomi i przyjaciele. Zatem warto mieć przyjaciół na dobre i na złe.

110

Cześć dziewczyny.Jestem tu nowa i chętnie przyłączę się do Waszego grona. Mam 42 lata i dorosłego syna.Czasami, jak każdy, czuję się w tych zagonionych czasach  trochę wyobcowana i samotna.Brak mi zwłaszcza  przyjaciółki "od serca "z  którą można by pogadać,poplotkować,powspominać minione czasy.Niestety to co uważałam za przyjażń nie wytrzymało próby czasu a to co uważałam za miłość  okazało się być tylko ułudą.Coś jest w tym co napisała Beti 72 że dzisiejsze czasy niszczą cenne wartości.Niby każdy obowiązkowo uprzejmy i uśmiechnięty ale tylko wtedy gdy chce Ci coś sprzedać a poza tym kompletny zanik głębszych więzi między ludzmi ,jakiś wtórny analfabetyzm emocjonalny.Nie umiem się w tym odnależć ,chociaż na pozór radzę sobie dobrze.Smutne.Pozdrawiam Was wszystkie i liczę  na miłe chwile. Wiosna nastraja trochę bardziej optymistycznie :-)

111

oj macie dziewczyny racje . Każdy usmiechniety napozor ale jakby mogl to noz w plecy by wbił . Trudno jest dzisiaj o taka osobe z która moznaby porozmawiać o wszystkim i o niczym z która można kawe wypic i pogadać . Wiec pozostają nam wirtualne znajomości gdzie szukamy oderwania od codzienności . Pozdrawiam

112

Praw­dzi­wy przy­jaciel jest zwier­ciadłem, w którym od­bi­ja się dusza nasza. On jest ot­wartą księgą naszych myśli, czynów i upo­dobań, pod­czas gdy in­ni, obojętni ludzie są księga­mi w grubą skórę op­rawny­mi i zam­knięty­mi na kłódki.

113

Hej Dziewczyny...
Ale,ale nie traćmy nadziei w końcu chyba po coś tutaj jesteśmy i chyba wiemy,że jest to właściwe miejsce dla nas. Trafiliśmy tutaj w poszukiwaniu prawdziwych przyjaciół,przyjaźni i wartości które cenimy-jako ludzie dojrzali. Laski głowa do góry,kto wie... ile znajomości się tutaj nawiąże i być może na długo!!!?

114

Nadzieja jest is­totną częścią ludzkiej natury która przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. więc nie trzeba tracić nadziei;)

Posty [ 77 do 114 z 275 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016