Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 275 ]

39

Odp: Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

ja też  uwielbiam weekendy zaczynające się w piątek po południu. wreszcie będzie trochę laby. wink
dwa dni wolności od pracy. ( mam oczywiście na myśli tą  zawodową) .
pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Witajcie Dziewczynki:)dzis niedziela wiec leniuchuje tym bardziej ze jestem samiutka,obiadku nie musze gotowac,bo dla mnie samej to sie mi nie chce,,a wogóle ja jestem takim niejadkiem,a jak wy spedzicie niedziele?,co bedziecie porabiac?.Miłej i ciepłej niedzieli zycze:)

41

witam;) już połowę weekendu mamy za sobą. jeden dzień leniuchowania mam już za sobą. na dzisiejszy dzień nie mam  jeszcze konkretnych planów. na pewno sobie coś na dziś zaplanuję.

Reklama

42

Witam, z sympatyczny warto trzymać ,a jak już są w podobnym wieku to wręcz trzeba. Dołączam chętnie do grupy . Jestem ze Śląska.Pozdrawiam .

43

Witam was kobietki!
Bardzo przepraszam, ze dlugo mnie nie bylo i jeszcze za to, ze  nie uzywam polskich znakpw.  Ale pisze z telefonu i tak jakos jest mi porecznie.
Widze, ze mamy nows kolezanke!
Elzbietko 66! Bardzo sie cieszymy, ze do nas dolaczylas. Tutaj oprocz tego, ze sa kobietki sypatyczne, w naszym wieku to na dodatek i ze Slaska! Mysle, ze to cie ucieszy, chociaz dla mnie jest to bez roznicy czy ktos mieszka blizej czy dalej.  Mysle, ze jedtes podobnego zdania, ale tak  napisalam:)
A tak w ogole to musze Wam powiedziec, ze xlapalo mnie jakies przeziebienie. Nawet zrezygnowalsm z pojscia do kosciola. Moze znacie jakis cudowny, domowy srodek na kaszel?  Kurcze, tak daje mi w kosc, ze jestem sklonna isc jutro do przychodni.
No ale dosc narzekania. Na razie  slucham muzyczki. Jestem po obiadku. No i delektuje sie wolnym popoludniem.
Zajrze wieczorkiem. Milej niedzieli Wam zycze i pozdrawiam!

Reklama

44

hejka;)
widzę Lana44 że męczy cię kaszelek. ja jakiś czas temu miałam podobnie. zrobiłam sobie sok z cebuli i czosnku oraz cytryny. pomogło. pije się go 3 razy dziennie po łyżce stołowej. życzę szybkiego powrotu do zdrowia. kuruj się. wink

45

Dobry wieczor sympatyczne kobietki  smile
Tez chętnie się przyłaczę jesli mozna ???;)
Jestem z lubelszczyzny smile
Poczytałam Was troszkę i jestem rowniez ZA poznaniem i rozmowa na gg lub skeypie:)
Widze tutaj znajome z Netkobietek po 40 smile
Pozdrawiam milutko będę tutaj zagladać smile

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

46

Witamy cieplutko Elzbietko 66,super ze dołaczyłas do nas smile
Witam Cie Aliko40-to juz jest nas 4 z naszego 40+
Edytko mamy równiez w naszej społecznosci 40+ zapraszamy was wszystkie do nas tez jest nas tam sporo i super dziołchy,wspireamy sie w radosciach smutkach itd
Ja przeleniuchowałam cały dzien,pogoda u mnie -cieplej,psina mnie pogoniła na spacerze-2h,ale sobie uzyła na mnie:)zycze miłego wieczorku.:)

47

Wita 40-tka (jeszcze), ale już nie za długo stuknie 41 smile Przygarniecie "słoika" z lubelszczyzny ;D?

48

Hej kobitki, i ja chętnie dołączę, jestem z Warszawy, wiec   kobitki które chciały stworzyć grupę w realu zapraszam do pisania na mojego prywatnego maila. Oj a jak mnie się marzy taka grupka jak SEX w........  fajne takie przyjaciółeczki, nigdy takich nie miałam.
Dzisiaj juz póznawo troszke i zimno ,leżę pod kocykiem, podczytuje forum i trafiłam na taki fajny wątek.
Będę Was-Nas śledzic od jutra, trzymajcie sie cieplutko.

49

Jak miło czytać takie posty:) Tylko tak dalej...:)
Miłego wieczoru koleżanki:))

50

Aaaaaaaaa! No i oczywiście przygarniemy was wszystkie:)

51

Cześć, dawno tu nie pisałam - dużo pracowałam wink Dzisiaj wieczorkiem troszkę się zrelaksowaliśmy i byliśmy na koncercie karnawałowym - przeboje muzyki operetkowej i musicalowej - bajkowo było smile  elzbietka66 bardzo się cieszę, że dołączyłaś tu, bo ja też ze Śląska jestem, jeśli masz ochotę pisz na mojego maila. Miłego wieczoru życzę wszystkim Netbabeczkom smile Pa

"Jeśli chodzi o czekoladę, opór jest bezcelowy"

52

Ja równiez bardzo cieplutko witam IZIS 1973 oraz ABASABA :)super ze dołaczyłyscie do nas-ciepełkiej nocy.
Edytko super co nie? smile:):)

53

Mamy nowy tydzień i nowe możliwości smile

54

witam;)
życzę udanego tygodnia. wink)

55

I piękne słoneczko od poniedziałku-ja ni bardzo mogę pisać w pracy, a Wy ciekawa jestem?

znaczy, chwilkę, mogę odebrać pocztę ale na dłuższe wypowiedzi brak mi czasu.
mam dziś starsznie napięty dzień, praca do 18-stej, zawsze w poniedziałki a potem jeszcze lekarz i mieso muze zrobić wieczorem, bo wczoraj mi się nie chciało. Ja pieke gar miesa na 2-3 dni a dorabiamy z mezem tylko surówki i makaron lub kaszę.
inaczej nie dałabym rady,mój nastolatek je za dwóch.

56

Pozdrawiam wszystkie Was dziewczynki:) ! Życzę miłego dnia! W końcu mamy zmiany w pogodzie na plus:)) Od razu człowiek radośniejszy:)) pomimo dolegliwości:)
Pozdrawiam serdecznie!:))

57

Witajcie dziewczynki,własnie wróciłam do domu od rana chodziłam za wynikami,a kozystajac ze pieknie od ranka swieciło słoneczko inpulsywnie skoczyłam do fryzjera zrobiłam zmiane z włosami,pozdrawiam wszystkie smile

58

witajcie;)
u mnie dziś znów zawitało słoneczko. czas podładować swoje akumulatorki;)

59

Witam smile

Jak dobrze, że to już wtorek, nie lubię poniedziałków sad wczorajszy był wyjątkowo przygnębiający.
Dziś słoneczko, piękna pogoda to i nastrój weselszy. A jak u was?

60

Hej wszystkim smile Byle do piąteczku! smile smile Dziś raniutko, jak wychodziłam do pracy, to już świtało, ucieszyłam się ogromnie, bo bardzo nie lubię wstawać nocą wink do pracy. I w ogóle jakieś takie ciepełko dzisiaj miłe. I słoneczko cały dzień świeciło! smile smile smile

"Jeśli chodzi o czekoladę, opór jest bezcelowy"

61

Miło i pogodnie tu u Was, więc i ja dołączę smile 40-latka od niespełna miesiąca, więc nie przyzwyczaiłam się jeszcze i buntuję i gdy słyszę pytanie o wiek to NIE CHCĘ mówić głośno...Nie wiem z czego to wynika, wyglądam dobrze, jestem aktywna, wysportowana itp. ale jakoś ta liczba działa na mnie deprymująco. Pewnie związane to  z tym, że dokonując podsumowań, bilansu itp. całość nie wygląda tak jak bym tego chciała..
A tak przy okazji- jestem zielonogórzanką i chętnie poznam kobietki z moich okolic smile

62

Witaj Mahiko74-mamy nastepna super 40-che,nie martw sie wiekiem,teraz dopiero na dobre zaczynamy zycie:)
Witajcie  wszystkie diewczynki troche poznawo dzis ze mna, ale z tego co przeczytałam to wszystkie miałysmy słoneczny i ciepły dzien,oby tak do wiosny-jest słonce-jest eneggia do radosniejszego zycia,no cóz pewnie sie juz szykujecie do lulu spac wiec zycze słodkich i kolorowych senków,do jutra smile

63

słoneczko w pełni to i energii do pracy nie brak. ja już po zakupkach. teraz gotowanie obiadu i wymarsz  spacerkiem do pracy. wink miłego dnia.

64

Witam Kobietki! Rzeczywiście słoneczko piękne i tak jakoś wiosną powiało... ale tylko powiało;) . Rzadko piszę, przepraszam, ale absorbuje mnie ostatnio inne zajęcie czyli dmuchanie w chusteczki, łykanie tabletek itp przy przeziębieniu. Serdecznie Was pozdrawiam! smile

65

Witajcie kochane słonecznie smile
Lano kurcze niedodrze ze cie wzieło,wracaj szybciutko do zdróweczka z całego serducha Ci zycze i pozdrawiam goraco-zdrrrrróweczka kochana smile
Faktycznie ociepliło nam sie fajnie,oby tak do wiosny-oby.dziewczyny pozdrawiam,do wieczorka smile

66

Witajcie.

Lana44, a jednak i Ciebie dopadło? u mnie w pracy też już kilka osób choróbsko położyło a i ja ledwo się wywinęłam. Wczoraj już mnie "coś" brało, ale modafen wzięłam i dziś, jak nowo narodzona, ochoczo wink rano pomykałam do pracy.
Nie wiem jak u was, ale u mnie nieśmiało pachnie wiosną albo...............mam coś z nosem wink

67

witajcie;)
u mnie wiosną pachnie już od kilku dni. gdyby nie ten śnieg to bym pomyślała że naprawdę już przyszła.w sumie jeszcze trochę i przyjdzie jej czas. teraz to już z górki.

68

hej hej ,,,, i ja z miła checia popisze czy na meila czy na gg  pozdrawiam

69

No co wy - wszystkie tylko na maila albo gg czy skype - a forum to co smile?

Dzisiejszy dzień pachniał wiosną, naprawdę smile).
Byłoby fajnie, gdyby zima już nie wracała - ale to pewnie nierealne.

70

czekanie na wiosnę jest takie długie. z chęcią już bym zrzuciła zimowa kurtkę i założyła coś lekkiego. POZDRAWIAM. miłego weekendu;)

71

Hej kobietki!
Co tam u Was? Zapowiadają po 20tym nawrót zimy. Już się boję . Ale trudno , już i tak bliżej wiosny:). Idę zrobić sobie kawkę bo za chwilę zasnę. Było śliczne słoneczko i .... koniec. Już się chmurzy. Idę po tę kawę , jednak:))

72

Cześć. Ja też po 40, a mieszkam w pięknym Krakowie. Pozdrawiam.

73

Witaj Joluś 70,fajnie ze dołączyłaś,pozdrawiam,dziewczyny miłej i spokojnej nocy smile

74

dzień doberek;)
miłego dnia

75

Witajcie dziewczyny :)gdzie was wszystkich posiało?Miłlego i słonecznego dnia,do wieczorka.

76

Cześć. Ano pewno wszystkie zarabiają na chlebek:) Ale już wracamy.

Posty [ 39 do 76 z 275 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016