mam cellulit!!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » mam cellulit!!!!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 389 ]

39

Odp: mam cellulit!!!!!

Niestety zgodzę się z przedmówczyniami, że większość kobiet ma cellulit sad Widać to szczególnie w lato, wystarczy rozejrzeć się na basenie...Chodzę 3 razy w tygodniu na aerobik, przychodzą naprawdę wysportowane dziewczyny, a mimo to pupa i nóżki mają skórkę - geny! Można pomagać właśnie poprzez ruch, dietę kosmetyki, masaże - ale samo na pewno nie zejdzie, nawet jeśli zrzucimy zbędne kg. Systematyczność to klucz do sukcesu. Ja 2 razy w tygodniu staram się robić peeling kawowy plus sól (ta ostatnia raz w tygodniu), codziennie wmasowuję polecone wyżej serum Eveline (mam wrażenie, że bardzo pomaga, a na pewno napina skórę, można dla dodatkowego efektu owinąć folią na 10 min), biegam na aerobik i raz tygodniowo jem same proteinki żeby oczyścić organizm. Na pierwszy rzut oka nie ma wink ale jakby się dobrze przyjrzeć... wink <schiz>

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Ja niestety zapoznałam się z cellulitem na własnym ciele, gdy tylko zaczęłam brać tabletki anty. Stosowałam kremy Eveline, jednak nie pomagał mi, później zaprzestałam w ogóle, teraz wiem, ze wiele dla mnie zrobić się nie da:(
Spodenek ani mini nie założę:(((
A obecnie moja walka polega na domowym treningu (rowerek, hantelki, brzuszki itp.), kupiłam peeling antycellulitowy z Joanny, dwa razy w tygodniu przeprowadzam w domowym zaciszu masaż bańkami chińskimi na oliwce.
Chudnę, moje nogi stają się bardziej umięśnione, a cellulit niestety bardziej widać, bo pozbywam się tłuszczu:(
Ostatnio zauważyłam nawet na rękach delikatne grudki z pierwszej fazy cellulitu:(  znalazłam zestawy ćwiczeń i cichutko modlę się, aby na rękach się on nie pogłębiał, bo nie wybaczę sobie, gdy nie będę mogła założyć bluzki z krótkim rękawem!

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

41

Owszem - u mnie było podobnie, tabletki zmieniają gospodarkę hormonalą, u mnie zatrzymywały wodę - a to niestety sprzyja skórce ;/
Jakie kremy Eveline stosowałaś? Hmm powiem Ci, że jesteś pierwszą osobą która mówi że jej nie pomogły, moje znajome zachwalają, za ich namową sama się skusilam i faktycznie - u mnie widać efekt. A systematycznie stosowałas? 2razy dziennie? Z drugiej strony każde ciało jest inne...Napisz jak te Joanny, bo jestem ciekawa..I nie martw się, jak ścisnę skórę na dłoni to też mam wink Tobie zazdroszczę że chudniej - ja nie mogę ;( Ile razy w tygodniu ćwiczysz?

Reklama

42

Daydream, ćwiczę sześć dni w tygodniu, jeden dzień mam na odpoczynek mięśni, wtedy oczyszczam regeneruję organizm:)
Znalazłam świetne zestawy ćwiczeń na pozbycie się cellulitu, na pozbycie się boczków, no i jazda rowerkiem czyni cuda, moje mięśnie szybko się wyrabiają, mam nadzieję, że nie zwiotczeją szybko:/
A kremy Eveline stosowałam regularnie, nie owijałam w sumie folią i nie grzałam pod kocem, ale nie zapominałam o użyciu kremu. Podobno po zastosowaniu serum szybciej widać efekty, chyba ponownie zakupię tę serię :-)
A Joanna Naturia świetna, ja mam gorzką pomarańczę Antycellulitową, jest to peeling gruboziarnisty i można maksymalnie dwa razy w tygodniu robić masaż, ale warto spróbować smile Za to częściej można używać scrubów, też pobudzają działanie limfy, więc wspierają walkę z cellulitem.
Kurczę, ostatnio zaczęłam prawdziwą dietę wspomagającą walkę z cellulitem. Mam nadzieję, że jak najdłużej w niej wytrwam, najtrudniej jest mi odmówić sobie słodyczy, ale gdy widzę efekty od razu mam większą motywację:)
Wam Dziewczynki życzę tej samej wytrwałości:*

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

43

niestety tez mam cellulit hmm nie mam takiego samozapracia zeby cwiczyc wiec postawilam na diete i kosmetyki..nie jem pieczywa i ziemniakow i uzywam kremu na cellulit avonu z serii solutions. pomaga i to najwazniejsze.

Reklama

44

A ja pocieszam się tez tym, że co 3 kobieta ma cellulit i nie jesteśmy w tym odosobnione.

45

Ja się póki co tym nie przejmuję. Narzeczony w 100% taką mnie akceptuję i mu to nie przeszkadza. Owszem, za jakiś czas będę próbowała zawalczyć z tą pomarańczową skórką, ale bardziej dla siebie niż dla otoczenia wink

46

a_normalna napisał/a:

Ja się póki co tym nie przejmuję. Narzeczony w 100% taką mnie akceptuję i mu to nie przeszkadza. Owszem, za jakiś czas będę próbowała zawalczyć z tą pomarańczową skórką, ale bardziej dla siebie niż dla otoczenia wink

Święte słowa:) hah ja mam wagę w normie, a też mam, ale to chyba jest z braku chęci do ćwiczeń, czyli LENISTWA:))

Jesteś moja kokainą:**

47

Powiem Wam, że ja dawniej (przez ponad 10 lat) regularnie ćwiczyłam (chodziłam 2-3x w tygodniu na zajęcia taneczne i to było bardzo intensywne 2h tańczenia), a mimo to cellulit się u mnie pojawił. W ogóle, to w okresie dojrzewania (czyli początek gimnazjum) dużo rzeczy nie fajnych się u mnie pojawiło (rozstępy, właśnie cellulit, przebarwienia na skórze, pryszcze itp). Dopiero teraz staram się to wszystko zwalczyć, ale idzie ciężko. Rozstępów wiem, że nigdy się nie pozbędę, bo to przecież blizny, a tego się nie usunie.

48

barbie napisał/a:

Daydream, ćwiczę sześć dni w tygodniu, jeden dzień mam na odpoczynek mięśni, wtedy oczyszczam regeneruję organizm:)
Znalazłam świetne zestawy ćwiczeń na pozbycie się cellulitu, na pozbycie się boczków, no i jazda rowerkiem czyni cuda, moje mięśnie szybko się wyrabiają, mam nadzieję, że nie zwiotczeją szybko:/
A kremy Eveline stosowałam regularnie, nie owijałam w sumie folią i nie grzałam pod kocem, ale nie zapominałam o użyciu kremu. Podobno po zastosowaniu serum szybciej widać efekty, chyba ponownie zakupię tę serię :-)
A Joanna Naturia świetna, ja mam gorzką pomarańczę Antycellulitową, jest to peeling gruboziarnisty i można maksymalnie dwa razy w tygodniu robić masaż, ale warto spróbować smile Za to częściej można używać scrubów, też pobudzają działanie limfy, więc wspierają walkę z cellulitem.
Kurczę, ostatnio zaczęłam prawdziwą dietę wspomagającą walkę z cellulitem. Mam nadzieję, że jak najdłużej w niej wytrwam, najtrudniej jest mi odmówić sobie słodyczy, ale gdy widzę efekty od razu mam większą motywację:)
Wam Dziewczynki życzę tej samej wytrwałości:*

Ojej, 6 razy w tygodniu to chyba nie dałabym rady...czasem po 4 aerobikach w tygodniu mam takie zakwasy w weekend że ledwo wstaję z łóżka smile Ale cóż, może wszystko jeszcze przede mną i mięśnie się wyrobią a co za tym idzie będzie więcej chęci do ćwiczeń. Dzisiaj idę na basen, doszłam do wniosku, że może woda też trochę pomoże na skórkę pomarańczową. A co do Eveline to polecam zawinięcie w folię i masaże! smile

49

Mmmm...pływanie to jedna z najlepszych metod na walkę z cellulitem i ogólnie z wagą smile
Ja niestety pływać nie umiem, a na dodatek boję się wody hehhehe tongue

Ale każde ćwiczenie ruchowe jest dobre, jeśli masz zakwasy po aerobiku to pływaj albo tańcz, rób to, co uwielbiasz:)
Moja Mama na przykład krzyczy na mnie, ze daję sobie taki "wycisk", ale ja nie zmuszam się do tego, teraz nie wyobrażam sobie dnia bez rowerka, brzuszków i hantli smile

50

No  tak , zmora cellulitu śni się po nocach :-) ,a ostatnio słyszałam o zabiegu mezoterapii bezigłowej, znajoma bardzo wychwalała, ciekawe i może warte wypróbowania, tyle że pewnie koszt niemały a i dobrze jeśli w porządniej klinice jest wykonany, no ale jak pomoże to waaarto.

51

Mnie narzeczony chce zaciągnąć na basen. Jeżeli będą wolne tory w nowym semestrze, to może się skuszę big_smile

52

Post usunięty - powód edycji - spam.
Zapoznaj się z regulaminem.
Moderatorka Sueno6

53

Oj basen fajna sprawa, zgadzam się, sama mam okazję korzystać ze spa gdzie jak to nazywam są fajne bąbelki, no i moja ulubiona mokra sauna, ale niestety na cellulit to w nieznacznym stopniu mi pomogło i coraz częściej zastanawiam się nad profesjonalnym zabiegiem, którymś z dostępnych, ale tak się zbieram i jakoś dotrzeć nie mogę ;-)

54

Hej dziewczyny!
Nie wiem czy to przez moje gorsze dni, ale ostatnio nie moge na siebie patrzec...Wydaje mi sie, ze kiedys az tak bardzo nie bylo widac u mnie cellulitu. Mam 24 lata i cellulit na nogach i posladkach mam na pewno juz od 17 r.ż. odkad pamietam stosowalam jakies zele i kremy. Pamietam, ze pomagaly bo po jakims czasie stosowania cellulit byl duzo mniej widoczny. Teraz przestalam chodzic na aerobik, odzywiam sie mniej zdrowo i niestety mialam wiecej stresu niz ostatnio hmm Zauwarzylam, ze cellulit sie powiekszyl sad wygladam okropnie! (chociaz moj chlopak tak nie uwaza, a brat sadzi ze nogi mi schudły)...
Podniescie mnie na duchu! Czuje sie okropnie! sad jakie cwiczenia pomagaja na posladki i uda, co robic??
Z gory dzieki za Wasze odpowiedzi :*

55

ja poleciłabym ruch ruch i jeszcze raz ruch,  raz w tygodniu  możesz zrobic sobie peeling np z kawy, dodatkowo masaże u specjalisty. A w domu mozesz kąpać sie w Zabłockiej soli termalnej - ujedrnia skore ale przy okazji rozszerza pory co pozwala wnikac do srodka organizmu minerały zawarte w soli. Tylko powinnas sie kapac w ciepłj wodzie.
Nie polecam natomiast kolorowych soli, nie zawieraja one zadnych minerałów, tylko barwia wode i daja zapach . Jesli ktos chce aby woda ladnie pachniała polecam stosowac naturalne olejki eteryczne, poniewaz sa zdrowe dla organizmu. Albo też z serii zabłockiej sól algowo-termalną, daje ładny kolor i ładnie pachnie

Edycja - powód SPAM
Moderatorka sueno6

cellulit moze pokazac się równiez przy niezdrowym odzywianiu, tu nie chodzi tez nawet o to, ze jestes szczupła, wszystko zalezy od tendencji skory do cellulitu, sa dziewczyny szczuplutkie, tak jak Ty i maja z tym problem, a sa dziewczyny tzw. "przy kosci" i piekna skóre bez sladu cellulitu. Na pewno pomaga tu ruch i cwiczenia, na zmiane cieply i zimny prysznic (polewac po nogach mocnymi strumieniami) i balsamy ujędrniajace (ja polecam garniera, taki zółty, fajnie skóre napina) smile

57

BEA85 napisał/a:

Hej dziewczyny!
Nie wiem czy to przez moje gorsze dni, ale ostatnio nie moge na siebie patrzec...Wydaje mi sie, ze kiedys az tak bardzo nie bylo widac u mnie cellulitu. Mam 24 lata i cellulit na nogach i posladkach mam na pewno juz od 17 r.ż. odkad pamietam stosowalam jakies zele i kremy. Pamietam, ze pomagaly bo po jakims czasie stosowania cellulit byl duzo mniej widoczny. Teraz przestalam chodzic na aerobik, odzywiam sie mniej zdrowo i niestety mialam wiecej stresu niz ostatnio hmm Zauwarzylam, ze cellulit sie powiekszyl sad wygladam okropnie! (chociaz moj chlopak tak nie uwaza, a brat sadzi ze nogi mi schudły)...
Podniescie mnie na duchu! Czuje sie okropnie! sad jakie cwiczenia pomagaja na posladki i uda, co robic??
Z gory dzieki za Wasze odpowiedzi :*

Też ostanio nie mogę patrzeć na swoje uda.. ale stosowałam już chyba wszystkie możliwe kremy i nic! Malutką zmianę zauważyłam po stosowaniu zimnego prysznica po kąpieli. Jeśli chodzi o ruch to jasne, chętnie ale mi to też nic nie daje. Zresztą mam znajomą 'sportsmenkę', nóżki jak patyczki i też ma cellulit. On się chyba z tlenem wchłania hehe wink
Ale postanowiłam, że odłożę kasę i zrobię sobie jakieś zabiegi w gabinecie kosmetycznym, tylko teraz jestem na etapie jakiegoś dobrego z dużym wyborem zabiegów.

58

każda ma chyba cellulit, ale to jeszcze nie powód do tego, żeby to akceptować, jak ktoś wcześniej powiedział.
co do kremów to ja przyznam się szczerze nie wierzę w ich cudowne działanie, bo często słyszałam, że jak się używa kremów antycellulitowych widać poprawę, a jak się je odstawi to cellulit atakuje ze zdwojoną siłą. Poza tym same kremy niewiele dają nie można zapominać o tym, żeby się odpowiednio odżywiać, ćwiczyć, masować się.
nie ma co się też załamywać, jak nie widać efektów od razu. Poza tym jest kilaka metod walki z pomarańczową skórką:     Mezoterapia, terapia Vibrotone, masaże, trening Fit Vibe tylko trzeba wybrać najlepszą dla nas metodę. Ja nie mam większego problemu z cellulitem i dlatego zdecydowałam się na masaż bańką chińską u pani Asi Budzowskiej. Po sześciu masażach widać znaczną poprawę wink także ćwiczcie dziewczyny, masujcie się, chodźcie na zabiegi, a na pewno prędzej czy później pozbędziecie się paskudnej pomarańczowej skórki wink

59

No duży wybór tych zabiegów, a może któraś z Pań robiła sobie zabieg o nazwie Body-mix? nie wiem czy w każdym salonie są takie same nazwy ale chodzi o zabieg laserem diodowym i jednocześnie oddziaływania zimnem, rytmiczny masaż i jeszcze głęboka stymulacja światłem. Także walka z każdej strony big_smile i cena dość atrakcyjna.

60

Hej. Ja miałam okazję przetestować zabieg o nazwie LipoShock,efekt zniwelowania cellulitu był widoczny po kilku zabiegach, jeden to za mało. Efekt wysmuklenia jest widoczny gołym okiem. Moim zdaniem jeżeli Komus faktycznie przeszkadza defekt w postaci cellulitu to warto zainwestować w takie zabiegi beż wydawania pieniędzy na kremy, które nic nie pomogą, jedynie może wygładzą skórę i będzie nam się wydawało, że jest jędrniejsza, też to przerabiałam niestety.

A słyszałyście o programie stop-cellulit.com? Podobno jest bardzo skuteczny. Polega on na odpowiedniej suplementacji oraz diecie jak rownież na terapii falą akustyczną miejsc objętych problemem. Z roku na rok wydaje mi się że moje pośladki jak rownież nogi wyglądają coraz gorzej. Stosuję różne kremy, ale nie pomagają dlatego wydaj mi się, ze czas podjąć bardziej radykalne kroki.

62

dziewczyny ja też mam ten problem:( niestety z mojej winy bo bardzo zaniedbałam swoje ciało jeśli chodzi o ruch. Właściwie od około 2 lat rzadko gdzieś wychodzę, nie mam nawet z kim bo koleżanki wiecznie się uczą a chłopak do późna w pracy, masakra... jestem szczupłą dziewczyną, koleżanki to wręcz nazywają mnie chudzielcem z czym się nie zgodzę, nie miałam kiedyś tego problemu, nie miałam w ogóle cellulitu a teraz widzę że mam, zgrubły mi pośladki i uda:( kiedyś byłam zachwycona swoim ciałem a teraz nie mogę na siebie patrzec, nawet mój chłopak to zauważył:(

poprosiłam chłopaka aby mi kupił rowerek treningowy, za niedługo będe go miała:D czy dzięki cwiczeniom na rowerku zeszczupleją mi pośladki i uda?? i czy pozbęde się chociaż trochę cellulitu?? i ile dziennie trzeba cwiczyc na rowerku żeby był efekt?? proszę o odpowiedz

63

witajcie:)
Ja słyszałam że dobre jest smarowanie całego ciała oliwką dla dzieci,dzięki niej skóra staje się jedrniejsza a co za tym idzie? pozbywamy się celulitu;D Jest już to widoczne po 2 miesiacach wiec może warto?
I z pewnością na celulit to spacery wystarczą;D Od kiedy zaczęłam dużo chodzić a nie jeździć autem widoczność celulitu zmalała niemal że do zera!

Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko ochodzą....

64

Ja tam też mam cellulit jest straszny widać go na udach i tyłku .Jak stoje i patrze na siebie jak wyglądam z tyłu lusterkiem to krew mnie zalewa fałdki takie ,że masakra. Jak nie zwalcze tego do wakacji to nie założe juz krótkiej spódnicy albo spodenek.
Nie potrafie też zgubić 6 kilo bo tyle brakuje mi żeby poczuc   sie dobrze w swojej skórze, nie mam silnej woli 2 lata temu udało mi  sie a teraz? ehhh mam dość swojego wyglądu i tego cellulitu!!!!!!!

..............................

65

truskawkowapolewa -> To o czym piszesz to chyba jest bardzo innowacyjna metoda smile Ale jak patrzę na stronę - piszą, że skuteczność jest bardzo wysoka smile Z drugiej strony, ja na razie stosuję inną dietę i balsamy. Ale wydaje mi się, że to nie wystarczy...

66

ja na swój cellulit stosuję naturalny krem fitoterapeutyczny  i stwierdzam, że jest bardzo skuteczny!
żadne zabiegi nie zastąpią możliwości natury i minimum ruchu.

67

Kurcze, też nigdy nie miałam problemów z celulitem, ale teraz muszę się ostro za niego zabrać... Nie wiem jak niektóre dziewczyny dokonały tego, że nie mają celulitu w ogóle... masakra smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

68

Polecam ćwiczenia callanetics. W tym temacie podałam ćwiczenia na cellulit smile Są efekty i gorąco polecam bo naprawdę działają.
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=18758&p=2

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

69

a ja mam celulit tongue i mimo to czuje sie piekna i seksowna... dziewczyny czy wy nie popadacie w paranoje? czy naprawde nie macie wiekszych problemow?

Życie jest piękne!

70 Ostatnio edytowany przez Nemezys (2011-02-21 17:38:45)

Mam mnóstwo większych problemów, ale dobrze byłoby zacząć od tych najmniejszych, bo z wiekszymi sobie nie radze smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

71

Jest ponoć nowy sposób na zwalczanie cellulitu poprzez Ostrzykiwanie homeopatyczne, ponoć efekty są super, likwiduje już istniejący cellulity. Zabieg trzeba wykonać kilka razy. Jeżeli ktoś robił taki zabieg to niech się podzieli jak z rzeczywistą skutecznością.

Nie rezygnuj z marzeń...

72

Ja mialam ten zabieg! Robilam go dokladnie rok temu. To bylo dziwne, bo mialam cellulit glownie na udach! Nie rece, brzuch, tylko tam. Wyczytalam, ze to takie miejscowe rozmieszczenie i zadzialac trzeba tez miejscowo. Jestem zwolenniczka homeopatii od lat. tak sie wyleczylam tez z tradziku. Odpowiednia dieta, ktora trzeba stosowac przy tego typu lekach + male pigulki homeopatyczne 3 razy dziennie zdzialaly cuda. A bylam nastolatka! NO dobra ale mialo byc o ostrzykiwaniu homeo. CO do samego preparatu nie mialam wiec zadnych obiekcji (wyciagi z substancji organicznych i nieorganicznych), no i sama metoda mnie przekonala! Ostrzykiwanie jest bardzo dobre dla skory. dostarcza ten skladnik bezposrednio pod skore. No i ponoc samo nakluwanie poprawia krazenie, stymuluje przemiane materii komorek i regeneracje. Mam spora wiedze, bo jak juz wydaje kase i cos robie na wlasnym ciele, to chce byc dobrze poinformowana. CO wkurza lekarzy - 1000 pytan zawsze;) Ale Dr E. Wojciechowska - bo u niej robilam w Dermie-Puls we Wrocku, byla baardzo cierpliwa. W ogole switna kobieta. Polecam ja do tego typu zabiegow. Ma duza wiedze i spore doswiadczenie.

73

"Przysięgam wam drogie panie, gdyby nie reklamy w telewizji ja bym do dziś wierzył, ze cellulit to był grecki filozof" - Cezary Pazura smile

74

potwierdzam! coś jest w tej homeopatii, że działa. Ja na własnej skórze się o tym przekonałam. Ja stosuję krem Cellu-line z HomeoFit-Lab. Więc dziewczyny chyba jedynym rozwiązaniem pozbycia się cellulitu są metody naturalne.

75

ja też mam!!:D , chodze na areobik na abs i tbc i smaruje sie masłem kakaowym:)

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

76

Niestety żadne kremy czy balsamy nie usuną całkowicie cellulitu, do tego są potrzebne bardziej kompleksowe działania. Ostatnio wyczytałam, że program stop-cellulit składa się z odpowiedniej diety, suplementacji oraz terapii falą akustyczną. Wydaje mi się, że takie 'zaatakowanie' skórki pomarańczowej ze wszystkich stron może raz na zawsze ją usunąć.

Posty [ 39 do 76 z 389 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » mam cellulit!!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016