mam cellulit!!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » mam cellulit!!!!!

Strony Poprzednia 1 8 9 10

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 343 do 368 z 368 ]

343

Odp: mam cellulit!!!!!

Ja nie mam cellulitu, natomiast mam rozstępy i to jest wg mnie 100 razy gorsze smile Powodzenia w walce z cellulitem!

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

344 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-03-08 01:21:01)

Magdzioł napisał/a:

Na cellulit to już chyba tylko jakieś konkretne zabiegi mogą pomóc. Ja zdecydowałam się na [spam] w salonie, bo mi już nic nie pomagało. A tu przynajmniej widzę zmiany na skórze. Zaczyna być bardziej napięta i estetyczniej wygląda. Do ideału potrzeba ponoć mim. 8 zabiegów, a ja jestem na półmetku smile

O takim jeszcze nie słyszałam, a jestem ostatnio w temacie tongue Szukam czegoś dla siebie, ale te nazwy to jakaś czarna magia. Kojarzysz coś z tych podanych: [nieregulaminowy link]? to jakiś drenaż limfatyczny, masaż, nagrzewanie, a może chłodzenie (w końcu freeze). Nie potrafie się zdecydować, a optymistycznie zakładam, że wszystkie są skuteczne.

345

Spróbuj peelingu kawowego! Prosty do zrobienia, naturalne składniki - trochę kawy sypanej, ciepłej wody i miodu. Kawa ma świetne właściwości pomocne w zwalczaniu "pomarańczowej skórki" smile Powodzenia i nie martw się, cellulit to nic strasznego smile

Tu był niedozwolony link
Reklama

346

Piling kawowy w połączeniu z masowaniem, podszczypywaniem ciała jest super o ile regularnie się to robi. Niestety cellulit to nie równy przeciwnik i trzeba się namęczyć żeby go pokonac...

347

też wyprobowalam ostatnio peeling kawowy i swietnie sprawdza się przy ujerdnianiu skory. Naprawdę mega roznica. Cellulit to rzeczywiście nierowny przeciwnik, ale nie jest tez tak, ze nie mozna sobie z nim poradzic, bo są rozne zabiegi, niektore tansze niektore drozsze, ale calkiem skuteczne. Vesuna w Krakowie ma teraz fajne obnizki na niektore pakiety, więc będę testowac.

348

Beksaa napisał/a:

Ja nie mam cellulitu, natomiast mam rozstępy i to jest wg mnie 100 razy gorsze smile Powodzenia w walce z cellulitem!

dokładnie. Wolałabym mieć cellulit niż rozstępy. Mam kilka na brzuchu po ciąży, niby nieduże i mało widoczne, ale jednak nie zniknęły, są od lat.

Doskonale wiadomo, że w nieskończonym wszechświecie wszystko, co możemy sobie wyobrazić, musi gdzieś istnieć.  T.Pratchett/Pyramids.

349

Cellulit można zwalczać na wiele sposobów.
Ja też jestem dość szczupła, nawet słyszę opinię, że jestem 'wątła'. Nie zmienia to faktu, że w okolicach pupy mam cellulit. Zwalczam go sukcesywnie za pomocą terapii laserowej.
Jest to prosty, mało skomplikowany zabieg, który wykonuje się w gabinecie medycyny naturalnej lub w gabinecie medycyny estetycznej. Akurat znam 2 inne osoby, które także w ten sposób zwalczają cellulit. Uważam, że tego typu metoda nie tylko jest skuteczna, ale przede wszystkim jest bezpieczna dla zdrowia.

350

Ja się nie bawię w żadne kremy ani inne farmaceutyczne czary-mary, wolę wybrać się do profesjonalisty i z nim rozwiązywać problem. Nie ukrywam, że też próbowałam różnych maści między innymi celluoff jak i ecla-cell i szczerze mówiąc.... Zawiodłam się, bo po 1. straciłam pieniądze po 2. naiwnie wierzyłam w magiczne efekty preparatów ;p Jestem z Krosna Odrzańskiego, więc przejechałam się z chłopakiem do Zielonej Góry do salonu Twoja Uroda, porozmawiałam o problemie, dziewczyny mi przedstawiły różne opcję w tym np masaż bańką chińska, na który się zgodziłam. Zabieg mega przyjemny no i fakt-faktem efekt też widoczny już po paru razach wink Serio wolę zainwestować w specjalistę, niż w 50 nowych preparatów.... Polecam zrobić to samo wink

351

Zgadzam się z przedmówczyniami.
Najlepiej problem z cellulitem załatwić w profesjonalnym miejscu. Żadne tam kremy czy inne historie. To dobre powiedzmy na 'chwilę'. Ja podobnie jak koleżanki idę do kosmetologa lub jakiegoś tam innego eksperta i zwyczajnie poddaje się zabiegowi.
Co do cellulitu była jak dotąd 3 razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona.

Tu był niedozwolony link

352

niestety cellulit jest czasem kwestią genetyczną i mimo diety, ćwiczeń czy kosmetyków nie jesteśmy w stanie się jego pozbyć sad

353

Beksaa napisał/a:

A ja mam i cellulit i rozstępy, a nigdy nie byłam ani otyła, ani w ciąży. Zgadzam się że to kwestia genów i że trudno coś z tym zrobić jeśli nie chce się stracic fortuny na zabiegi pielęgnacyjne. Uprawiam sport, piję duzo wody i odżywiam się normalnie i nie mam zamiaru zatruwać sobie życia tym, na co nie mam wpływu.

354

gothka napisał/a:

Jak już ktoś tu napisał- PEELING KAWOWY. Najlepszy taki domowej roboty:

- 2 duże łyżki kawy (najlepiej jak najgrubsze ziarna)
- po łyżce zmielonego cynamonu i imbiru
- łyżka soli do kąpieli
- łyżka żelu pod prysznic- dla połączenia składników

Najważniejsza w tym wszystkim jest oczywiście kawa- więc jeśli nie macie imbiru lub cynamonu to nie ma co rozpaczać smile Peeling stosuje się dwa razy w tygodniu. Tylko uwaga- rozgrzewa naprawdę mocno big_smile Po peelingu dobrze jest nasmarować całe ciało oliwką dla dzieci.

Efekty jak dla mnie fantastyczne. Pomarańczowa skórka praktycznie zniknęła a i rozstępy są mniej widoczne smile

uwielbiam peeling kawowy jednak pomimo ćwiczeń i diety cellulit nie znika, obawiam się że to kwestia genetyki sad

355

cellulit to jeszcze nie koniec świata co innego nadmiar tłuszczu na udach, którego nie idzie mi się pozbyć! Już mi wstyd. Pomocy! Co robić? kremy, diety a nawet ćwiczenia nie pomagają sad

356 Ostatnio edytowany przez olaa1986 (2016-05-15 21:05:18)

Z cellulitem rzeczywiście ciężko sobie poradzić, ale to nie znaczy, że się nie da. Podobnie jest z lokalnie umiejscowioną tkanką tłuszczową czy rozstępami wink Obecnie nr. 1 w walce z cellulitem to karboksyterapia. Zabiegi pomagają zredukować cellulit w każdym stopniu zaawansowania, a efekty potwierdzone klinicznie to nawet redukcja do 89%. Karboksyterapia to zabieg całkowicie naturalny i bezpieczny. Osoby zainteresowane poradzeniem sobie z uciążliwym cellulitem lub innymi niedoskonałościami zapraszam do kontaktu mailowego i odwiedzenia strony podanej w stopce smile

karboksyterapia - nr 1 w walce z uciążliwymi niedoskonałościami
Tu był niedozwolony link

357 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-07-01 00:05:46)

Z cellulitem można walczyć i nie wolno się poddawać! Oprócz zdrowego odżywiania i ćwiczeń warto zasięgnąć rady w salonie kosmetycznym. Często oferują oni innowacyjne zabiegi na ten problem. Ja też panikowałam, gdy pojawiła się na pośladkach pomarańczowa skórka i postanowiłam coś z tym zrobić. Dobrym wyborem był zabieg karboksyterapii w salonie kosmetycznym [spam]. To absolutny hit!!!!

358

dokładnie, przede wszystkim dieta, dużo wody, ćwiczenia i pilingi. jak ktoś nie chce wydawać dużo kasy, to ten kawowy robi robotę.

359

podpinam się z moim cellulitem - szukam urządzenia do domowej walki ;> może kobitki coś polecicie ?

360

Ewcia1987 napisał/a:

podpinam się z moim cellulitem - szukam urządzenia do domowej walki ;> może kobitki coś polecicie ?

wiesz co, ja mam taki manualny masażer z wypustkami ale trzeba się przy takim masażu trochę namęczyć i nie mam tyle samozaparcia żeby robić to codziennie. Zastanawiam się nad jakimś elektrycznym ale nie mam pojęcia jak to się sprawdza i jaki w ogóle można. Zastanawiam się też nad jakimiś zabiegami. Tanie to nie jest ale podobno przynosi efekty. Vesuna u mnie w Krakowie ma tych zabiegów kilka ale chyba potrzebowałabym konsultacji żeby wiedzieć który się u mnie lepiej sprawdzi

361

Zastanawiałam się nad karboksyterapią ale zrezygnowałam z racji tego,że zabieg jest dość drogi.Nie było mnie na niego stać. Jak na razie wspomagam się w usuwaniu cellulitu serum Vialise. Efekt jest i to bardzo dobry. Skóra jest o wiele lepiej nawilżona oraz bardziej jędrna. Tylko trzeba poczekać na efekty. Nie są od razu ale tak miej więcej po miesiącu.

362

Powiem tak : na cellulit lepiej stosowac jakis peeling kawowy czy np jeść dużo greipfruitów ( spalają tkankę tłuszczową ) świetne na cellulit jest przede wszytskim sport . a najlepiej jak jest to łyżwiarstwo . ( świetnie rzeźbi nogi ,a wiem to z własnego doświadczenia ) Niestety im póxniej , tym wiecej obowiązków , dom , dzieci , praca i tak w kółko . I się zaniedbałam , wiec po prostu wybrałam się na laserowe usuwanie cellulitu w klinice miracki . Tak zabieg przeprowadzany jest wznieczuleniu miejscowym wiec zadnego bólu sie nie czuje wink

363

A ja sie poważnie zastanawiam nad endermologią. może ktoś był? Oraz napisze jakie widział u siebie rezultaty? Przeglądałam sobie oferte niektórych salonów w moim mieście ( mieszkam w Gdyni) i w kilku  miejscach jest zabieg. Widziałam nawet promocjeę na gruponie.

364 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-12-29 11:41:12)

W takim razie proponuję wybrać się trochę dalej i zapisać się na endermologię w Gdańsku. Jestem trochę w teamcie ponieważ chodziłamna zabiegi po porodzie jak postanowiłam wrócić do poprzedniej formy i dowiedziałam sie trochę w zakresie urządzeń. [spam] mają najnowocześniejsze urządzenie do endermologii. Grupony również widzialam ale mam kiepskie doświadczenia z czymś takim. W przeszłości kiedyśk ilka razy kupiłam i nie byłam wcale zadowolona z podejścia w gabinetach ( wszystko na odczep). Poza tym aby endermologia dała efekt to trzeba przejść nie jeden czy dwa zabiegi ale cała serię zabigów

365

Jestem tego świadoma. Jednak postanowiłam zrobić sobie prezent na gwiazdkę i wybrać się ( w sumie to pierwszy raz w zyciu na taki wlasnie zabieg). Ogólnie to jesteś zadowolona z efektów jakie osiągnęłaś ? Jak sie nazywa ta klinika o której konkretnie piszesz?

366 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-12-29 11:31:45)

Tak. Jestem zadowolona .Wiem,ze nie będę ogólnie mogła siedzieć z założonymi rękami i aby utrzymać efekt to będę musiala ćwiczyć. Niemniej nie sądzę abym mogła inaczej uzyskać takie efekty jak właśnie przy zabiegu. Chodziłam do [spam].

367

długo walczyłam z cellulitem,pomogł pilling kawowy i dieta

368

Ja już bardzo długo walczę z cellulitem i nic! Zmieniłam dietę, chodzę na fitness i robię regularnie peelingi... Coraz poważniej zastanawiam się nad profesjonalnym zabiegiem w gabinecie kosmetycznym. Możecie coś polecić? Najlepiej bezbolesnego i takiego bez skutków ubocznych. Z góry dzięki!

Posty [ 343 do 368 z 368 ]

Strony Poprzednia 1 8 9 10

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » mam cellulit!!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016