prezent dla chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 153 do 178 z 178 ]

153 Ostatnio edytowany przez sandra1614 (2012-11-15 23:32:29)

Odp: prezent dla chłopaka

Witam!
Mam problem z prezentem dla ukochanego. Otóż niedługo będziemy mieli rocznicę i mam ogromny dylemat z prezentem! Na Boże Narodzenie dostanie ode mnie kubek i koszulę, a nasze święto, które jest niedługo potem nie mam kompletnie żadnego pomysłu... Wykombinowałam, aby upichcić coś słodkiego oraz zrobiłam dla niego kartkę. Tylko co do tego dorzucić? Mój budżet to na chwilę obecną ok. 30-40zł. Najchętniej zrobiłabym coś własnego, oryginalnego, jednocześnie nie chcę mu też kupować ramek, drukować zdjęć na kalendarzach, poduszkach etc. (po prostu takich rzeczy, które po dwóch obejrzeniach rzuci w kąt). Interesuje się on mocno grafiką komputerową, ogólnie komputerem, rekonstrukcją historyczną, fantasy (książek ma mnóstwo, więc odpada), oraz artyzmem w szeroko pojętej formie (rysowanie, malowanie, majsterkowanie, tworzenie różnych rzeczy np. z gipsu,drewna) i chodzi ubrany w militarne rzeczy. Chciałabym dodać, że nie chcę kupować perfum, a jedyna "biżuteria" jaką nosi, to nieśmiertelniki... Bardzo proszę o pomoc.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

154 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-05 21:30:02)

Hejka!

Ja polecam coś takiego - spam Kupiłam swojemu facetowi i był mega zadowolony. To był wyjazd jego życia (Barcelona). Oczywiście to opcja dla zapalonych kibiców.

155 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-13 09:51:39)

ciekawym, oryginalnym i praktycznym prezentem może być urządzenie do ostrzenia i czyszczenia wkładów do maszynek do golenia a także jednorazówek - naprawdę fajne rozwiązanie dla faceta i mega oszczędność na co raz to nowych wkładach i maszynkach. Więcej na ten temat możecie poczytać na spam smile

Reklama

156

ja polecam bieliznę erotyczną, jakieś przebranie pielęgniarki, czy dziewczyny rajdowca tongue można w taki stroju ukochanego przywitać, na pewno nie będzie niezadowolony, a korzyść obopólna big_smile, sama z tego korzystam i naprawdę fajnie podkręca atmosferę w związku.

157

Mój chłopak kupił sobie tableta. Jest bardzo przydatny. Sama z niego często korzystam. Postanowiłam kupić bardzo eleganckie etui snacase przyszło dwa dni temu, na żywo się super prezentuje. Na 100% się spodoba.

Reklama

158 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-06 22:31:50)

Szukam opinii o tym portfelu spam myślę by go sprezentować mojemu mężowi ale sie jeszcze waham czy mu się spodoba, więc wszelkie opinie mile widziane smile

159

Witam

Osobiście dostałem od mojej dziewczyny książkę. Opowiada o wszystkim czym powinien cechować się prawdziwy facet.
Powiem Wam, że był to prezent trafiony w 10 tkę. Mimo tego, że nie lubię czytać i nie czytam to przeczytałem tą książkę od dechy do dechy. Wiele we mnie zmieniła. Powiem tak pozwoliła mi dorosnąć i stać się facetem pewnym siebie i stanowczym.
Może się wydawać, że to nic wielkiego, ale teraz z perspektywy czasu widzę, że dzięki temu mam świetną pracą,kochającą dziewczynę i jestem szczęśliwy. Jeżeli zainteresowała Was ta książka to piszcie na forum

życzę
Wam Samych Sukcesów
Szczęśćia
I MIŁOŚĆi smile

160

Ja już z doświadczenia wiem, że wszyscy moi chłopacy cieszą się jak dzieci ze śmiesznych gadżetów. Problem w tym, że ciężko wybrać jakiś dobry, bo tyle tych sklepów internetowych się narobiło.

161

Hej, moj narzeczony bedzie mial 23 lata w tym miesiacu.

Interesuje sie glownie muzyka (pisanie tekstow, nagrywki, koncerty)

Mimo ze jest wiele opcji na prezent w tej dziedzinie szukam jednak czegos

oryginalnego, a nie typu sluchawki, mp3 czy nowe albumy jego ulubionych

raperow. Mieszkamy aktualnie w Nl i przez to moge miec troche " Zwiazane

rece " Dlatego prosze o pomysly !

162

a co myślisz o tym, aby mu kupić voucher na przejażdżkę sportowym autem po torze wyścigowym? moja kumpela zrobiła facetowi taki prezent i później się jej oświadczył...

163 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-15 00:31:27)

ania.z.poznania napisał/a:

no sluchajcie, urodzinki sie odbyly smile ostatecznie nie kupilam ani jazdy koparka, ani tirem. ale kupilam tez cos szalonego... jazde quadem smile jak bylam w empiku, to znalazlam przez przypadek polke z prezentami z tej strony , o ktorej  pisalam. no i prezent sie sprawdzil - On bardzo sie cieszyl smile

O, jazda quadem:) Moim zdaniem to bardzo fajny prezent. Mój facet z kolei jest wielkim fanem motoryzacji... Na urodziny więc zafundowałam mu przejażdżkę ferrari.:) Był wniebowzięty.:) Podobnie jak Ty znalazłam prezent przez przypadek. W Centrum Handlowym Janki na stoisku spam

164

książkę, niech troche poczyta:D

165

kiera napisał/a:

a co myślisz o tym, aby mu kupić voucher na przejażdżkę sportowym autem po torze wyścigowym? moja kumpela zrobiła facetowi taki prezent i później się jej oświadczył...

Faktycznie świetny pomysł. Zatrzymam go jak mój partner za kilka miesięcy będzie miał urodziny smile

166

a ja tym razem postawiłam na coś oryginalnego. wyczaiłam w necie zdjęcia robione na desce. wysłałam jedno z moich ulubionych wspólnych fotek. fajna sprawa.prezent mu się spodobał i teraz dumnie stoi na jego szafce

167

Ja ostatnio kupiłam lunetę na prezent! Też duży bajer!

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

168

hej kochani otóż tak zbliża się dzień chłopaka, ale nie tylko 27 września mój małżonek ma imieniny i 5 lat temu braliśmy ślub w tym dniu, i chciałabym coś kupić i jeszcze 21 września ma urodzinki 18:)hehe więc 4 okazje w jednym miesiącu...pomóżcie jakieś rady?

27 WRZEŚNIA 2008 - ŚLUB NASZ
31 GRUDNIA 2015- NASZ ANIOŁEK sad
11 Marca - 2016 - okres. Byle do grudnia:)
18tc:)

169

Moj mężczyzna też ma urodziny w tą środę hmm Ja dosyc sceptycznie do tematu podchodzę bo osobiście denerwuje mnie wymyślanie prezentów. No ale jak mus to mus. W tym roku nic z upominków mu nie kupuje. On nie mowi czego chce a ja nie mam ani chęci ani siły się nad tym zastanawiać. Wymyśliłam więc, że kupię mu pyszny tort a na wieczór wyskoczymy do kina. Oczywiście, ja stawiam.

Ola wink

170

Odświeżam wątek, założyłam własny, ale kazano mi poszukać. smile

Nie umiem kupować prezentów, a tym bardziej dla chłopaka.
Coś praktycznego, nie śmiesznego, jak już to śmiesznego i praktycznego (np bokserki w bałwanki).
On nie ma hobby, jak większość facetów interesuje się samochodami, a motorami w szczególności. No ale motoru mu nie kupię, kask ma, zresztą nie chcę przeznaczać na prezent dla niego 400 zł, tylko góra 100.
Wiem, że koszulka nie wchodzi w grę, bo niezbyt lubi od kogoś dostawać ciuchy.
Wspominał coś o portfelu, ale gdzie ja mu kupię portfel i to nie drogi, ale skórzany, bo takie są długowieczne?
A może lepiej go zapytać wprost czego potrzebuje?
Wyrosłam z robienia czegoś własnoręcznie, jakieś laurki, ramki ze zdjęciami, to już było i nie chcę dalej bawić się w taką dziecinadę. smile

POMOCY! Co mu kupić?

Może w tym roku jakieś gadżety są modne, może widziałyście coś w sklepach na promocji big_smile ?

Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę z tego, że były to rzeczy wielkie.

171

Jeżeli macie faceta który lubi spożywać piwa to polecam zakupić mu sprzęt do wyrobienia piwka.
Znajoma rzuciła taki pomysł, ja w sumie przyjęłam, bez jakiejś większej uciechy, ale nie miałam pomysłu, więc kupić coś musiałam.
Okazało się, że teraz już nie kupuje piw tylko sam je robi - fakt faktem pierwsze dobre piwo wyszło mu dopiero po dwóch miesiącach, ale jak na niego to i tak nieźle wink
Polecam sprawdzić i się zastanowić, gwarancja spokoju w domu tongue Tutaj nawet macie sklep w którym kupowałam: esencjesmaku.pl

172 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-01-31 00:19:34)

U mnie w domu mężczyzna zapalony sportowiec stąd na prezent zawsze mu coś przydatnego kupuję albo jakieś witaminy, albo ubranie sportowe albo jakiś gadżet. Tym razem na urodzinki mu zaplanowałam podarować pulsometr w trosce o jego zdrówko. Mam juz upatrzony[spam]. Zamawiam często w tym sklepie bo mają dobre ceny a wszystko najlepszej jakości

173 Ostatnio edytowany przez vinnga (2016-11-20 14:54:24)

Dla mojego kolekcjonera i zapalonego motocyklisty kupiłam kiedyś kolekcjonerskie prawo jazdy naSPAM i bardzo był zadowolony. smile

174 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-10-20 16:07:00)

Temat zawsze na czasie. Też długo myslałam co kupić ukochanemu. Wpadłam na [spam] i kupiłam mu obraz na płótnie z jego ulubionym autem. Wisi teraz nad łóżkiem i fajnie zdobi jego pokój także polecam

175

A co powiecie na Chceniążka? To moneta o gigantyczne mocy idealna na prezent. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów według oryginalnych projektów. Chceniążki opakowane są w gustowne pudełka, dzięki czemu całości bliżej jest do produktów ze sklepów jubilerskich niż tanich podróbek ze straganów. Luknijcie po więcej w Google. smile

176

Hej Kobietki wink Ja polecam książkę  wiem że to może być banalne ale faceci powinni czytać!;) Mojemu kupiłam coś co powinno go skłonić do przemyśleń gdyż staramy się o dziecko a on PALI PAPIEROCHY ;/ Chce rzucić ale mu nie wychodzi więc postanowiłam zafundować mu świetny poradnik <sama już go przeczytałam z ciekawości> pt 'PROPOZYCJA DLA PALACZA' świetny pomysł aby skłonić go do przemyślenia tego problemu i wierze w to że mu się uda !!;D

177

Oj nie wiem czy z takiej książki by się ucieszył smile).  Taką książkę możesz kupić po prostu a na prezent kupuje się raczej coś co sprawi komuś przyjemność. Ja dla męża zamówiłam voucher na koszule na wymiar (online) i spinki do mankietów 'kocham żonę' big_smile

178

Ja kupiłam mojemu deseczkę na fe.pl jako że lubi gotować big_smile był zadowolony

Posty [ 153 do 178 z 178 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016