prezent dla chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 152 z 178 ]

115

Odp: prezent dla chłopaka

A może coś związanego z piłką nożną? Ze swojej strony polecam piżamy, których u facetów jest zawsze deficyt;) Przyjemne z pożytecznym:) Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. "Piżama Manchester United" i znajdziecie fajne oferty. Osobiście polecam sklep kidshits.pl gdzie jest dział z samymi męskimi piżamami.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

116

Moim zdaniem bardzo orginalnym pomysłem będzie wydruk na płótnie Waszego wspólnego zdjęcia, ja zrobiłam podobnie i chłopak był zachwycony prezentem, skorzystałam z galerii internetowej time4art i obraz miałam za 24h u siebie w domu a do tego na moją prośbę przerobili mi zdjęcie na czarno-białe żeby było bardziej klimatyczne. Cena niewielka bo już od 69 zł można sprezentować ukochanej osobie coś wyjątkowego, czego nie dostanie od nikogo innego a obraz ślicznie prezentuje się na ścianie.

117

Najlepiej to w ogóle jak przez cały czas po prostu dobrze wsłuchujemy się w to co mówi nasz chłopak bo wtedy łatwo wyłapać czym się interesuje, na czym mu zależy itp. Mój chłopak na przykład uwielbia jazdę na motorze i generalnie ekstremalne wyzwania... (niestety) no więc pewnie zafundowałabym mu coś związanego z motorem.

Reklama

118

Ja przed ślubem to zawsze miałam problem bo mój facet wszystko zawsze miał;D trzy siostry to złooo:P kupowały mu ciuchy, bokserki wszystko a ja siedziałam i się trudziłam co by tu wykombinować. Wtedy z pomocą przychodził Empik big_smile wiedziałam jakiego typu książki lubi i najlepiej jak książka składała się z kilku części jedna tak bardzo mu się spodobała, że do teraz czeka na pojawienie się kolejnych części big_smile

119

Książka to prezent dobry na każdą okazję więc w sumie się nie dziwię, ze chłopak był zadowolony. Mojego też na pewno by to zadowoliło, ale jak pisałam - jest trochę "ekstremalny" wink Tak sobie pomyślałam, że może nawigację samochodową mu kupię jak będzie okazja (a na medialuxie są w miarę w przystępnej cenie) bo jeszcze jej nie ma a może sie przyda wink

Reklama

120

Facet jest jak dziecko. Tylko zabawki tj. gadżety. Regularnie wybieram mu coś z oferty mrJoy. Ta radość - bezcenna! big_smile

121

agu napisał/a:

może striptiz zrób? zainwestuj w mega seksowną bieliznę, pas, pończochy,zalóż jakieś wysokie spizlki, muzyka, świeczki, weczór tylko dla Was. Dziaaała:)

Nic dodać, nić ująć smile

122

mój chłopak niedługo ma urodziny, jesteśmy razem ponad 3 lata. i też praktycznie wszystko już przerobiłam. było coś podobnego do karteczek "kocham cię, za..." (tyle że każda karteczka była przyczepiona do cukierka), były już kupony z życzeniami (zrobiłam parę bilecików na różne rzeczy: masaż, obiad, dzień bez narzekania i wiele innych. bardzo się spodobało - jak miał na coś ochotę tylko dawał mi bilecik a ja spełniałam życzenie). teraz bardzo długo myślałam co mu kupić/zrobić... wymyśliłam shishę (fajkę wodną), bo ON bardzo lubi ją palić (papierosów nienawidzi). ale w rezultacie kupię mu nowy super kask do motoru, który zawsze chciał mieć. ale do tego chciałabym zrobić coś od siebie (coś jak te bileciki, karteczki), ale coś nowego oryginalnego.. macie jakieś pomysły??

123

Ja mojemu facetowi zawsze kupuję praktyczne i drobne prezenty. Ostatnio dostał ode mnie koszulkę z fajnym nadrukiem, którą kupiłam w Revoltum. Nie była droga, a ucieszył się bardzo. Liczy się przecież gest, a nie wydawanie niewiadomo jakich pieniędzy.

"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneider

124

Odwieczny problem, co kupić facetowi na urodziny...Co roku ten sam smile.

Happiness is only real when shared...:)

125

Jeśli macie problem to po prostu kupcie kosmetyki. Przecież z nich zawsze facet będzie zadowolony.
Fajny zestaw prezentowy można kupić za nieduże pieniądze. Przykład - http://menspace.pl/task-essential-travel-kit-zestaw-podrozny-3-produkty-p119.html A kosmetyki naprawdę wartościowe ;-)

126

Kosmetyki to moim zdaniem zbyt oklepany prezent, podobnie ciuchy. Ja osobiście wolę kupować ukochanemu coś, z czego będzie miał większą radość. Kosmetyki itp. kupujemy sobie na gwiazdkę a urodziny to czas gdy szalejemy z pomysłami.

127

Myślę, że warto odświeżyć, tym bardziej, że znowu idą święta wink
Ja zaczynałam od gotowania/pieczenia. A to obiad, a to jakieś babeczki czy inne ciastka. Na urodziny kupiłam mu lodowy kufel, na kolejne dostał kulki magnetyczne (genialna zabawka). Były też kupony na obiad, masaż i życzenia specjalne. Na pierwszą rocznicę nie dałam mu nic wielkiego, kupiłam kartkę do której przykleiłam z 20 samoprzylepnych karteczek i na każdej było napisane słowo, które mi się z nim najbardziej kojarzy, oprócz tego był obiad smile. Zrobiłam mu też bransoletkę z rzemyków, różaniec ze sznurka. Już po mikołajkach, dostał ode mnie bardzo ładny szalik (takiego sama bym nie zrobiła, no i nie miałam czasu nauczyć się odpowiednich oczek do roboty na drutach tongue). Na prezent świąteczny to się jeszcze waham. Tzn, pewnie dostanie ciastka domowej roboty (albo powiem, żeby zawiózł je do domu z życzeniami dla rodziny) i albo kupię mu zestaw małych kosmetyków z jakąś kosmetyczką (jeszcze się nie rozglądałam), albo dokończę, oprawię i sprezentuję mu obrazek wyszywankę z wizerunkiem Jana Pawła II. Oboje jesteśmy osobami wierzącymi, więc prezenty tego typu generalnie nas cieszą wink Wiem, że bardzo chciał mieć taki zwyczajny nieduży krzyżyk z drewna pomalowany na czarno, żeby dało się go nosić na rzemyku. Niestety wszelkie poszukiwania zakończyły się wielkim niepowodzeniem. Będę musiała zakasać rękawy, zejść do piwnicy i coś w tym kierunku zrobić smile
A tak poza tym, to ja często stwarzam takie sytuacje, dzięki którym dowiaduję się o czym on w danym momencie myśli, co chciałby mieć. Wystarczy np przejść się z nim gdzieś po galerii, zajść do sklepu z gadżetami i obserwować do czego mu się oczy zaświecą smile Tak samo mówię np, że moja siostra zrobiła chłopakowi szalik i czekam na reakcję. Nawet zwykły wypad na zakupy do tesco przynosi czasem nowe pomysły na prezenty. Chyba zrobię sobie taką listę rzeczy, które by mu do gustu przypadły i potem tylko wybiorę to, co najodpowiedniejsze na daną okazję smile.

128

faceci jak wiadomo to sa duże dzieci nie ma się co łudzić , że nie lubią jakiejś fajnej elektroniki czy zabawki dla dużych chłopców, nie wiem jak wy ale ja uważam, że zabawki dla dużych dzici na pewno by im sie spodobało, ostatnio widziałam helikopter na sterowanie za ok 200 zł w sklepie wasserman, co wy o tym myślicie ?

129

Ja mojemu kupiłam wlasnie helikopter za 259zł i cieszył sie jak dziecko, ale z początku były z tym problemy bo kabelek był uszkodzony.. Ciekawy prezent, a tym bardziej , ze przyszła na, to "moda".

130

Witam  smile jestem tutaj nowa smile tak czytalam wasze odpowiedzi i zastanawia mnie jedna rzecz. zadna z was nie wpadla na pomysl,zeby zrobic po prostu jakas romantyczna kolacje, w domu we dwoje, przy swiecach ?:) co prawda moj Skarb nie jest romantykiem, ale za to lubie zjesc big_smile  mysle,że  pomysl ten nie jest az taki zly, sama sie zastanawialam co  zrobic  na jego urodziny, ktore niedlugo obchodzi smile no i wpadlam na pomysl wlasnie z ta kolacja. tylko potrzebuje jakis pomyslow, co na te kolacje podac big_smile macie cos w glowie ciekawego? smacznego i jednoczescie zaskakujacego,  ale prostego ?:)

131

ło boże, faktycznie to mega chamskie z jego strony, ja bym się chyba zastanowiła nad tym wszystkim i takie zachowanie dałoby mi do myślenia... Co do samej specyfiki prezentów to zastanawiam się też nad prezentem dla faceta i myślę nad tą grą... co myślicie? >> http://www.medialux.pl/dzial/multimedia/kategoria/?id=259&prod=55974

132

mambii19 mysle, że fajnym pomysłem by bylo zrobienie pysznego spaghetti co Ty na to? moze upiecz mu tez jakies jego ulubione ciasto smile ja własnie na walentynki planuje upiec sernik mojemu chłopakowi bo uwielbia smile i tez zastanawiam sie nad kolacja i własnie mysle nad spaghetti albo jakas dobra sałatka z kurczakiem smile dobra w sumie była by tez zapiekanka makaron, z szynką, serem zółtym, cebulką, kurczakiem hmmm sama sie jeszcze głowie co na ta kolacje na walentynki smile

133

W ubiegłym roku na 10 rocznicę wybrałam coś oryginalnego. Nie kosmetyki, ciuchy czy biżuterie. Ponieważ jest wielkim fanem sportu, kupiłam mu bilet na mecz jego ulubionej drużyny  - spam   Pojechał z kolegą na 2 dni. po powrocie był prze szczęśliwy smile

134

Jeśli Twój Chłopak lubi ciekawostki, a dowiadywanie się nowych rzeczy sprawia mu przyjemność, to mogę Ci polecić książkę "Czy to prawda, że..." Drosser'a. Bardzo fajna i dopiero co wydana (więc najprawdopodobniej jej nie ma).
To jest taki zbiór pytań i odpowiedzi na zaskakujące pytania dotyczące życia codziennego. Np. Czy to prawda, że pysk psa jest czystszy niż usta człowieka? smile Ja kupiłam swojemu bratu i tak mi się teraz śmiać chce, jak szpanuje tymi opowiastkami przed kolegami smile Polecam, serio fajna książka smile

135

Dziewczynki pomóżcie
Co mam kupić szwagrowi na urodziny tak do 30 zł max? Tylko nie proponujcie kosmetyków tongue

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

136

Chłopakowi możesz kupić Wasze wspólne zdjęcie wygrawerowane w krysztale- oryginalne.
Natomiast szwagrowi też coś się znajdzie - może brelok do kluczy np z orzełkiem który jest w środku takiego kryształu.

Witamy w świecie kryształowych upominków smile

137

W sumie to masz duży wybór,facet z reguły będzie interesował się motoryzacją lub sportem,więc może koszulka ulubionego zespołu lub bilet na mecz? Dobra kawa do ekspresu też się znakomicie sprawdzi.

138 Ostatnio edytowany przez Delicious (2012-03-19 21:11:28)

ja kupiłam mojemu mężusiowi taki album, sporo taniej, więc zaoszczędziłam smile
http://www.citeam.pl/system/photos/4897/original/101pozycjiseksualnych.jpg?1330096638

jutro odbiorę osobiście:)

139

właśnie co trafiłam na wasze forum dosyć fajne tematy tutaj poruszacie, wiec i ja postaram się dorzucić co nieco smile Jeżeli chodzi o prezent dla chłopaka osobiście zainwestowałam w koszulkę "nie dotykać własność + moje imię" dodatkowo dla większych jaj zamówiłam pakowanie koszulki do metalowej puszki flaczki warszawskie (bo lubi taką potrawę) ile było śmiechu jak otworzył puszkę a tam koszulka smile koszulkę kupicie na spam

140

Moze wykopie bardzo stary temat ale szukajac prezentu dla mojego faceta na urodziny trafilam tutaj na forum. I zastanawiam sie co sadzicie o koszulach na wymiar? Moj chlopak jest dosyc szczuply i znalezienie dobrej koszuli dla niego granicy z cudem. szukajac pomyslu znalazlam taka firme spam   za niecale 200zl (wedlug info na stronie) mozna zamowic koszule szyta na wymiar. Korzystala ktoras z takich uslug?

141

koszulki na wymiar to fajna sprawa smile ja lubię jeszcze jak mają jakieś fajne napisy - coś śmiesznego albo jakieś fajne i zabawne zdjęcie smile mi teraz podoba się pomysł ze skinami na laptopa albo telefon - możesz sobie wybrać grafikę czy zdjęcie i zamówić gotowy projekt a możesz też np. sprezentować facetowi skina na laptopa z waszym wspólnym zdjęciem smile na spam  są fajne wzory, ale najfajniej to chyba jednak stworzyć coś własnego smile

142

mój jest maniakiem gier komputerowych:) więc mam problem z głowy:D ewentualnie czasem jakiś sprzęt do kompa ( najczęściej myszka lub słuchawki z mikrofonem bo często mu się to psuję). Jak już mnie jego garderoba denerwuje to mu dorzucam jakąś koszulkę. I gotowe:)

siema!

143

Hej.
Ja wam polecam oryginalne ubrania. Mój chłopak ceni sobie wygodę i dobrą  markę, bo przynajmniej długo może chodzić w swoich ulubionych ubraniach smile zawsze kupuję u jednego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654
Ostatnio kupiłam taką koszulkę http://img838.imageshack.us/img838/9773/dsc5796s.jpg

144

Ja swojemu kupiłam zegarek bo jest mega gadżeciarzem i chyba to była ostania rzecz którą mogłam kupić:). Trochę się szarpnęłam z kasą ale zegarek mega, wygląda tak http://privore.com/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/370x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/e/f/ef-521sp-1a_3.jpg . Ale miał minę jak dziecko, które dostało wymarzoną zabawkę big_smile

145

Dziewczyny, ja także potrzebuje Waszej pomocy. We wrześniu mój chłopak broni licencjat i chce mu z tej okazji coś podarować. Macie już w tej kwestii jakieś doświadczenia. Myślałam o piórze ale jestem ciekawa Waszych propozycji, przemyśleń..:)))))

146

Niebawem, bo 30 września będzie Dzień Chłopaka! Szukam inspiracji prezentowych!

147

Kudlata napisał/a:

Niebawem, bo 30 września będzie Dzień Chłopaka! Szukam inspiracji prezentowych!

Ja ostatnio często (czyli jak potrzebuje prezent kupić) zaglądam i kupuję na spam   - ciekawe prezenty mają.

Też się zastanawiam, jaki w tym roku prezent dla chłopaka kupić.

Wyczaiłam ciekawy zestaw koszulek - trochę makabryczne smile ale w naszym klimacie i z poczuciem humoru
dosłownie zabójcze big_smile zestaw-koszulek-dla-zakochanych-zabojcza-para nie mogę linków umieszczać, więc kto ciekawy niech sobie wyszuka smile

rozważam też ramkę ze zdjęciami z jakąś dedykacją - grawerką, uwielbiamy zdjęcia, a de facto nie mamy ich w czym trzymać

muszę zapytać w tym prezenciku, czy jak podeślę ramkę to czy mi coś wygrawerują, bo w sumie w moim mieście nie wiem gdzie coś takiego mogliby oferować

148

Też się zastanawiałam co kupić, ale wymyśliłam że w tym roku dostanie ode mnie zegarek. Już upatrzyłam w sklepie spam fajny zegarek Fossil. Muszę go niedługo zamówić, bo do 30.09 już wiele czasu nie zostało.

A Wy co kupujecie swoim mężczyznom?

"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneider

149

Co powiesz na taki scyzoryk wraz z kilkoma narzędziami w formie karty kredytowej - niesamowity gadżet , a do tego szwajcarska produkcja  smile - sprawdźcie sami w sklepie spam - należy szukać w kategorii SwissCard - myślę, ze powinien być zadowolony

150

Ja uwazam ze powinien to być na pewno jakiś wyjatkowy prezent, taki który na długo zapamieta. Wiec moze kurs nurkowania ?

151

Hej kobietki wink
troszkę odświeżam wątek smile
myślicie że mp3 z nagranymi piosenkami które niosą dla nas oboje jakieś wspólne wspomnienie to dobry pomysł?
Bo sama nie wiem czy to nie jest takie trochę.. za babskie ;p

macie takie jakie chciałabym kupić:
http://okapijka.nazwa.pl/niceprice/mp3/4.jpg
czarne.
no i może z tyłu nakleić malutką pierwszą literkę mojego imienia.

wpadłam na ten pomysł, bo kochany żadnego odtwarzacza nie ma <a jego komórka to jedna z niezniszczalnych noki big_smile> a często jeździ w autobusach, czy pociągach - no i żeby mu się nie mierzło ;p

152

Witam. Widzę że wiele z nas ma problemy z prezentem dla ukochanego ale tez wiele z nas ma bardzo oryginalne pomysły. Szkoda że mnie ich brakuje. Mój problem polega na tym że mój chłopak ma imieniny i urodziny zaraz obok świąt Bożego Narodzenia. Chce mu zrobić jeden prezent na wszystkie okazje. I kompletnie brak mi pomysłu. Jest jeszcze sporo czasu do grudnia ale uważam ze on szybko ucieknie. On nie lubi żadnej biżuterii perfumy wybiera sobie sam i ma ich dużo ciuchy tez woli sam sobie kupić bo jest wybredny. Błagam o pomoc!

Posty [ 115 do 152 z 178 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016