prezent dla chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 177 ]

77

Odp: prezent dla chłopaka

macie jeszcze jakies pomysly na prezent dla chlopaka?
zostalo mi 5 dni i zadnego pomyslu !!:(

chcialam kupic koszulke z napisem" nie dotykac to coacho nalezy do X" ale kolezanki wybily mi to z glowy. perfumy odpadaja bo ma mnostwo. zegarek ma, brazaletke dostal ostatnio.

nie mam pomyslu, jakis czas temu dostal karykature jego z elementami miejsca naszego spotkania pierwszego , jego autem i tekstem ktory powtarza, chcialabym tym razem rownie ciekawy prezent mu ofiarowac

w nieskończoność mam zamiar za TYM ganiać, nie mogę przestać, to jest jak mania !
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

waterlily napisał/a:

chcialam kupic koszulke z napisem" nie dotykac to coacho nalezy do X" ale kolezanki wybily mi to z glowy.

JA narzeczonemu zrobiłam taką koszulkę rok temu i był mega zadowolony. Czemu wybiły Ci to z głowy?

79

a_normalna napisał/a:
waterlily napisał/a:

chcialam kupic koszulke z napisem" nie dotykac to coacho nalezy do X" ale kolezanki wybily mi to z glowy.

JA narzeczonemu zrobiłam taką koszulkę rok temu i był mega zadowolony. Czemu wybiły Ci to z głowy?

uwazaly ze i tak w tym nie wyjdzie, ze to obciach, ze jesli ja zalozy tylko i wylacznie dlatego zeby mi przykrosci nie zrobic.

w nieskończoność mam zamiar za TYM ganiać, nie mogę przestać, to jest jak mania !
Reklama

80

waterlily napisał/a:
a_normalna napisał/a:
waterlily napisał/a:

uwazaly ze i tak w tym nie wyjdzie, ze to obciach, ze jesli ja zalozy tylko i wylacznie dlatego zeby mi przykrosci nie zrobic.

Wszystko zależy, czy ma poczucie humoru. Jeśli ma - to założy, jeśli nie ma - to zatrzyma ją w domu.
Zawsze może używać jej jako piżamy smile

81

a macie jakies oryginalne pomsly na prezent? nie ukrywam ze bardzo mi sie spiszey a chce cos oryginalnego , niespodziewanka to ma byc;)

82

Z niespodziankami to jest tak że one wpadają do głowy w najmniej spodziewanym momencie, najczęściej sporo przed planowanym świętem albo tuż po.
Zastanów się, jaki jest Twój chłopak - co lubi, co go kręci, czym się interesuje. Jak już wymyślisz, to idź tym tropem.

Ewentualnie jeśli szukasz czegoś fajnego, to wejdź na Allegro - ja mam tam wyczajony dla mojego faceta zegar ścienny z logiem (tak to się nazywa?) jego ukochanego Arsenalu Londyn. Może Twój tez lubi piłkę i wielbi jakąś drużynę? Albo spróbuj powyszukiwać jakiś fajnych rzeczy tam - powinny zdążyć jeszcze dojść.
A jeśli szukasz jakiegoś typowego gadżetu wejdź na stronę Toys for Boys albo Flo - fantastyczne i odjechane prezenty można tam znaleźć.

83

prezent juz zakupilam ;d koszulke nike oraz model auta ;d tego jakie uwielbia i ma, ale zawsze marudzi o kabrio ;d wiem ze to nie ten model bo mialo byc jakies stare cabrio ale innych nie bylo wiec sie ucieszy ;p a i 3 dlugie krówki bo je uwielbia ;d teraz jakos ciekawie je zapakuje i moze napisze jakis wiersz, bo bardzo lubi moje smieszne wypociny;)

macie jakpies pomysly na opakowanie? myslalam zeby okleic ladnym papierem jakies pudło hm.. a moze jakos ineczej ?

84

dziewczyny mam jeszcze ciekawy pomysl od serduszka ktory mozemy wykorzystac juz nie dlugo 30 wrzesnia(dzien chlopaka) zaczerpniety od szafiarek;)

kupujemy duuuzy słoik i uzupełniamy ulubionymi cukierkami/ czekoladkami/ zelkami naszych duzych dzieci - chlopakow a na sloiczek przyklejamy serduszka;p ja chyba wykorzystam ten pomysl ;P

85

Hej wink
Mam wielki problem... potrzebuje jakiegos orginalnego pomysłu dla chłopaka na rocznicę sad ale niestety moje pomysły już dawno sie wyczerpały .... dodam , ze jestesmy razem 3 lata, a prezenty typu: perfumy, bokserki, portfele, ramki ze zdjęciami, ciasteczka, torty, miliony kartek z zyczeniami, przybory kosmetyczne i kosmetyki, poduszki, pióra czy długopisy, koszulki  odpadaja bo już na to wszystko wpadłam wczesniej. chciałabym żeby to było naprawde coś wyjątkowego ale moja kreatywność chyba nie działa. Proszę o pomoc !! sad

86

Witaj,a moze zorganizuj mu romantyczną kolację , miłą romantyczną czułą męzczyzni lubią takie niespodzianki.

87 Ostatnio edytowany przez yvette (2010-10-27 20:15:38)

ja zorganizowałam swojemu narzeczonemu lot paralotnią - był zachwycony! a jesli chodzi o prezenty typu poduszki koszulki itd to można by np. kubek ze zdjęciem albo kalendarz albo misia itp...

Post wyedytowany - powód edycji: spam. Moderatorka Yvette

88

Witam. Niedługo z swoim chłopakiem będziemy obchodzić 4 rocnice bycia razem i zastanawiam się cy karykatura z naszymi podobiznami była by fajnym prezentem. Chciałabym, że przedstawiała jakąś śmieszną scenkę tylko za bardzo nie wiem co to miało by być:P może macie jakieś ciekawe pomysły;)

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

89

jutka361 napisał/a:

Witam. Niedługo z swoim chłopakiem będziemy obchodzić 4 rocnice bycia razem i zastanawiam się cy karykatura z naszymi podobiznami była by fajnym prezentem. Chciałabym, że przedstawiała jakąś śmieszną scenkę tylko za bardzo nie wiem co to miało by być:P może macie jakieś ciekawe pomysły;)

No najlepiej taka która się naprawdę wydarzyła smile

Np chciałaś go pocałowac w kark a on wstał i pocałowałaś go w tyłek wink Ale to tylko przykład (mi sie tak zdarzyło tongue ) Więc ja bym dała coś co nam się wydarzyło, co pamiętamy i z czego się razem smiejemy tongue

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

90

Fajny pomysł karlayn3 ;)tylko że na chwilę obecną nie pamiętam jakiejś śmiesznej sytuacji z naszego życia.. musiałabym się zastanowić;p Myślałam nad scenką, że on byłby kelnerem w ręce trzymałby tacę a na tej tacy ja:D muszę się jeszcze zastanowić wink jak macie ciekawe pomysły to piszcie wink

91

jutka361 napisał/a:

musiałabym się zastanowić;p Myślałam nad scenką, że on byłby kelnerem w ręce trzymałby tacę a na tej tacy ja:D

Że miałby Cię "na tacy podaną"? tongue big_smile ;>

Jak cos mi przyjdzie do głowy to napiszę wink

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

92

karlayn3 napisał/a:
jutka361 napisał/a:

musiałabym się zastanowić;p Myślałam nad scenką, że on byłby kelnerem w ręce trzymałby tacę a na tej tacy ja:D

Że miałby Cię "na tacy podaną"? tongue big_smile ;>

Jak cos mi przyjdzie do głowy to napiszę wink

O to własnie mki chodziło:)

93

Pisałam już tutaj odnośnie karykatury. Mam pare pomysłów:-) Ocencie, który Wam się bardziej podoba:
1.Ten z kelnerem, o którym tutaj już pisałam:)
2.Mój M w stoju supermena, jak mnie ratuje:P
3.Ja trzymam misia, a ten miś ma buźkę mojego M

Już sama nie wiem na którą mam się zdecydować, jak macie jakieś pomysły to piszcie laseczki;)

94

Witajcie!
Też przybywam z podobnym problemem.
Z R. znamy się od 3 miesięcy. Mogę powiedzieć już, że tak oficjalnie jesteśmy razem:) Oczywiście to dopiero takie 'początki', 'małe kroczki' smile Ciągle się poznajemy itd. I tu pojawia się mój problem - on ma niedługo urodziny (17go listopada) i to w dodatku 30te...

Nie mam kompletnie pojęcia co wykombinować, a chciałabym żeby to było coś, co zapamięta na długo. Pierwsze co wpadło mi do głowy to oczywiście romantyczna kolacja, a potem ja 'zapakowana' tylko w czerwoną wstążkę smile Ale nie wiem czy na 100% uda mi się zorganizować wszystko tak, żebyśmy byli sami.

Drugi pomysł to książka lub łańcuszek z medalikiem - ale to takie oklepane mi się wydaje. Choć z drugiej strony dopiero 'zaczynamy', poznajemy się i może jednak taki prezent byłby dobry?? Jak myślicie??

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

95

Powtarzam się...
Możecie mi doradzić co mogłabym kupić ukochanemu pod choinkę?
Oto lista rzeczy które juz dostał, aby nie było powtórek przy propozycjach:
łańcuszek
bransoletka
bluza
portfel
książka
ekspres do kawy
figurka
kubek
perfumy

Zegarka mu nie kupie bo niedawno kupił sobie nowy, więc odpada

96

Zestaw szalik + czapka + rękawiczki?
Jeśli lubi czytać albo dużo siedzi po nocach przy laptopie, to są takie lampki podpinane do USB.
Może też wasze zdjęcie oprawione w piękną ramkę.

97

zaskoczeniem na pewno byłoby dla niego wypad wspólny do resaturacji na bliny i wódkę!

98

Dziewczyny,
zupełnie nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Jak już wspomniałam zastanawiałam się nad prezentem dla R. Kupiłam mu książkę (wiem,że lubi i dużo czyta) pt.: "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn" autorstwa Krzysztofa Króla. Książka w formie poradnika dla facetów, tak trochę żartobliwie. Do tego świeca w formie kochanków w czułym uścisku. Zaszalałam kupując kartkę urodzinową dla trzylatka smile (bo R. miał 30 urodziny). Zamówiłam tort.

Wszystko miało być niespodzianką. Kiedy rozmawialiśmy po godzinie 13ej nagle przypomniało mu się, że na 18tą jest z kimś umówiony. Nie chciałam mówić wprost, więc poprosiłam, żeby zrobił wszystko i przyjechał wieczorem, bo się stęskniłam itd. Po pierwsze usłyszałam:" a ja za tobą nie". Po drugie od 18ej czekałam jak głupia pod telefonem. Nie chciałam mu przeszkadzać, więc nie dzwoniłam. Po 20ej próbowałam się skontaktować - nic. Zdenerwowana o 22:30 dzwonie - odebrał. Okazało się, że siedzi w domu od około 20ej. Na pytanie czy w tym czasie nie było minuty, żeby zadzwonić do mnie odpowiedział: " była,ale nie pomyślałem o tym, bo co miałem dzwonić, rozmawialiśmy przecież w ciągu dnia". Zamurowało mnie. Dalej zaczął mówić, że on ma gdzieś prezenty, że nie obchodzi urodzin itd. Ok, to jestem w stanie zrozumieć. Najbardziej zabolały mnie te teksty: "po co mam dzwonić, nie czuje takiej potrzeby" itd. Przykro mi się strasznie zrobiło.

Przepraszam, że wtrąciłam się tutaj z takim postem. Nie wiem już sama - wymyślam, czepiam się?? Czy rzeczywiście mam prawo czuć się zawiedziona??

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

99

Leemonka, współczuję Ci.Ja czułabym się baardzo zawiedziona słysząc od swojego chłopaka takie słowa...Chciałaś mu zrobić niespodziankę, a on Ci takim textem odpłacił..Jak pisałaś wcześniej znacie się od 3 miesięcy, to co będzie za pare lat..warto się zastanowić czy to ma sens, skoro Ci powiedział, że nie czuł takiej potrzeby,aby do Ciebie zadzwonić.I nie wydziwiasz z tym facetem jest coś nie tak, zamiast przyjechać do Ciebie tak jak prosiłas to siedział w domu oburzony..Porozmawiaj z nim o tym.Może jest zły o to, może miał gorszy dzień.

100

A ja  kupiłam chłopakowi filmik. Ale nie zboczony tylko normalny , niech trochę poćwiczy. Film jest o siłowaniu na rękę (Armwrestling-trening mistrza) . Jak go Adaś dorwał i obejrzał , to powiedział mi, że jestem najlepsza i nie zamieni mnie na żadną inną, bo wiem co prawdziwemu facetowi kupić.

101

Prezenty dla mojego faceta to m.in. ksiązka,bokserki,t-shirt, miod pitny:-P i oczywiscie zelki...byly tez rozne inne ale lista pomyslow juz sie powoli konczy...na szczescie pod choinke wymyslil sam,ze chcialby dostac fioletowa koszulę,wiec pewnie ja dostanie.. poza nowym rowerem,motocrosem, wycieczka do kanady, subaru itp.,na ktore obecnie mnie nie stac:-P nie mam pomysłow:-) Moj facet ma bzika na punkcie rowerow i cokolwiek z tym zwiazane dostanie to bardzo sie cieszy,ale ilez mozna...poza tym nie lubie sie powtarzac w upominkach..dlatego zajrze tu co jakis czas i moze jakas ciekawa niespodzianka wpadnie mi w oko;-)

102

Oj Misha10, wiem o czym mówisz... Przed każdymi urodzinami/dniem chłopaka/świętami zastanawiam się czy kupić swojemu chłopakowi część do roweru.. To już się robi nudne.. wink

103

ja w tym roku chciałabym kupić swojemu chłopakowi :

http://muzyczny.pl/towary/5726.jpg

Ale pewnie kupiłabym zły tongue

104

Dziewczyny co dajecie swoim drugim połówką na święta? Ja mam pare pomysłów, które już wykorzystałam:
http://chocolissimo.pl można tutaj kupić gotowe czekoladki, można ułożyć napis z czekolady smile
zegar w kształcie opony- szczególnie dla miłośników motoryzacji,
karykatura- pisałam juz o niej wcześniej,

a Wy Drogie kobietki macie jakieś pomysły na fajny prezent pod choinkę?

105

Odświeżam wątek wink

Mój chłopak w przyszłym miesiącu ma 21 urodziny i zdecydowałam, że kupię mu zegarek. Znalazłam w necie 2, które mi się podobają, ale wciąż się waham, więc proszę Was o pomoc: wink

http://www.casiosklep.pl/casio-mtp1183a … f990c0a842
http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/2332

Który lepszy? A może żaden Wam się nie podoba? tongue

Ain't no sunshine when she's gone..

106

Ja kupiłam mojemu facetowi tarczę elektryczną do draftu - jest zachwycony, a jak znajomi wpadają robimy rozgrywki smile

107

AnnaMa napisał/a:

Odświeżam wątek wink

Mój chłopak w przyszłym miesiącu ma 21 urodziny i zdecydowałam, że kupię mu zegarek. Znalazłam w necie 2, które mi się podobają, ale wciąż się waham, więc proszę Was o pomoc: wink

http://www.casiosklep.pl/casio-mtp1183a … f990c0a842
http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/2332

Który lepszy? A może żaden Wam się nie podoba? tongue

Mi badziej podoba się ten: http://www.casiosklep.pl/casio-mtp1183a … f990c0a842

Niechcę Cię martwić, ale nie kupuje się mężczyźnie zegarków, bo niby będzie odliczał czas do rozstania.. ale to tylko głupie przesądy.

108

ja nie wierze w takie przesady

109

Dziękuję, że ktoś mi wreszcie odpowiedział wink

Też nie wierzę w takie przesądy..poza tym on sam mi kiedyś mówił, że zegarek by mu się przydał, a ja uważam, że to całkiem niezły pomysł, tym bardziej, że innego nie mam tongue

Ain't no sunshine when she's gone..

110

Mam problem! Za niecałe 2 tygodnie mój chłopak ma 18 urodziny, chciałabym aby zapamiętał prezent ode mnie i żeby był oryginalny smile Liczę na szybką odpowiedź i pomoc smile
Aa.. zapomniałabym - on dostaje na urodziny od chrzestnej godzinną przejażdżkę jakimś drogim Lamborgini. Dlatego nie chciałabym żeby to "przebiło" prezentu ode mnie

111

Izusienka napisał/a:

Mam problem! Za niecałe 2 tygodnie mój chłopak ma 18 urodziny, chciałabym aby zapamiętał prezent ode mnie i żeby był oryginalny smile Liczę na szybką odpowiedź i pomoc smile
Aa.. zapomniałabym - on dostaje na urodziny od chrzestnej godzinną przejażdżkę jakimś drogim Lamborgini. Dlatego nie chciałabym żeby to "przebiło" prezentu ode mnie

W tym wątku jest trooochę pomysłów:) poczytaj:P
Ostatnio przeglądałam strony i wpadłam na http://www.znajdzprezent.pl/Prezent/Walentynki-gazeta-otwarta.html big_smile myślę, że to było by fajne:)

112

jak dla chłopaka to myslę ze idealne prezenty bedą na tej stronie poniżej z tytułem :" prezent na urodziny dla chłopaka" tam są oryginalne prezenty i napewno coś znajdziecie..:) niedawno nawet kupowałam tam mojemu, a wspomne ze jest wymagający..:D

113

cameron napisał/a:

witam. może ten temat nie jest zbytnio związany z indeksem.. ale musze się was zapytać ..co można kupić chłopakowi na urodziny?

Ja kupiłam magiczny kubek z naszym zdjęciem z wakacji, pod wpływem gorącej wody kubek ukazuje fotkę. Jest czarny, pod wpływem ciepła zmienia kolor na biały.

"Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się."

114

Ja proponuję jakiś gadżet do auta. Wszyscy faceci kochają swoje autka:) Takich gadżetów jest pełno mój mężczyzna ostatnio dostał ode mnie stojak na laptop, kubek czy notatki do auta. Prawie skakał z radości:D

"No cóż, ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha." /Woland

Posty [ 77 do 114 z 177 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016