prezent dla chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 177 ]

39 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-11-26 18:15:44)

Odp: prezent dla chłopaka

a może perfumy??? każdy cieszy się z takiego prezentu. z drugiej strony jak wybierzesz jakiś zapach który bardzo lubisz, to będzie działał jak afrodyzjak smile będzie zachęcał do zbliżeń i 'zwąchiwania' tego zapachu z jego ciała. będzie kussił. przynajmniej na mnie tak to działa.

słońce z deszczem wywołuje tecze
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Przeniesiony post lena5

lena5 napisał/a:

Problem stary jak świat- co mu kupić? Oczywiście wiem, że musi to być jakiś gadżet. Znalazłam na dobij.to fajne słuchawki  PHILIPS SHP8900, zastanawiam się czy to fajny prezent. Bardzo chcę kupić mu cos praktycznego

41 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-10 00:34:25)

Witam!
Ja też zawsze mam ten sam problem, a mianowicie, co kupić.
Nie chcę by moje prezenty były oklepane, np jakiś zestaw kosmetyków czy tym podobne.
Tu był spam.
Waldek na prawdę był zszokowany, jego miny do tej pory nie mogę zapomnieć. Wiedziałam, że zawsze marzył o takim kursie, a że była sposobność, by zrobić mu taką niespodziankę, to nie zwlekałam.
Pozdrawiam

Reklama

42

To zależy od tego czy z nim mieszkasz czy nie .Jeśli tak to kup mu coś, co przyda sie zarówno jemu jak i tobie.Na przykład jakiś drobny sprzęt AGD- ekspres, blender, czajnik. Trzeba sobie życie ułatwiać

43

Marvie napisał/a:

Jesli chodzi o upominki wykonane wlasnorecznie... Na kazde walentynki pieke mojemu Kochanemu ciasto lub ciastka w ksztalcie serca. Do tego ostanio dostal kartonik z losami na kazdy dzien (365 sztuk!!!). Na kazdym losie bylo napisane: KOCHAM CIE, BO..... Nie bylo latwo wymyslec tyle powodow, ale dalam rade ;-) Ja bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie, gdybym dostala taki prezent i nie moglabym sie doczekac nastepnego dnia, aby otworzyc kolejny los... Jednak moj jeszcze wtedy chlopak pocieszyl sie tym jakis miesiac, pozniej musialam mu przypominac o otwieraniu losow, w koncu sie zdenerwowalam i wszystkie wyrzucilam...:-(( Ale byc moze jest to dobry pomysl dla Waszych Milosci? ;-) Kto wie... ;-)

Świetny pomysł big_smile  od dzisiaj zaczynam pisać 365 sztuk to bedzie wyzwanie może do walentynek zdążę wink

"Nigdy nie przegap okazji, aby powiedzieć komuś, że go kochasz"
Reklama

44

lena5 napisał/a:

To zależy od tego czy z nim mieszkasz czy nie .Jeśli tak to kup mu coś, co przyda sie zarówno jemu jak i tobie.Na przykład jakiś drobny sprzęt AGD- ekspres, blender, czajnik. Trzeba sobie życie ułatwiać

Jęsli się daje ukochanemu facetowi prezent to jestem tego zdania że to ma być prezent dla niego a nie dla nas..  To nie będzie cieszyć!!!   Dając prezent mysli się o drugiej osobie a nie być samolubem!!!

"Nigdy nie przegap okazji, aby powiedzieć komuś, że go kochasz"

45

ja mojemu kaczusiowi kupiłam bon upominkowy do salonu MEN - taki salon tylko dla meżczyzn:D na poczatku był bardzo zniesmaczony ale jak tam w koncu dotarł to o dziwo wrócił do domu zadowolony big_smile jakis golibroda dorwał go w swoje ręce hihi a to podobno lepsze niż zwykłe golenie, jeszcze jakies czary mary mu tam zrobili big_smile i wiecie co taki facet po kompleksowej usłudze to też niezły prezent dla nas smile

46

Jakiś super Pasek z ogromna klamrą big_smile
no myślę że to będzie w trafiony prezent na faceta

47

A mój jest prosty! Grę na konsole big_smile ewentualnie coś z ubrań ^^ To mojego uszczęsliwia.

48

też mam zawsze ten problem:) kilka dni temu znalazłam str toys4boys.pl czy jakoś tak i zamówiłam 4 listną koniczynkę "na szczęście" wyhodowania samodzielnie, mam już tam upatrzonych kilka innych takich miłych drobiazgów + jakaś kartka, a na niej kilka miłych słów. co do prezentów praktycznych to nie mam pomysłu za bardzo zwykle. na urodziny ukochanego poszukuję stojaka na CD, żeby ujarzmić pierdolnik na jego biurku, bo jest zazwyczaj całe zawalone płytami najróżniejszymi. chciałam kupić mp3, ale mnie uprzedził. co do gier, ubrań itd. to jakoś ciężko mi się wpasować, a głupio by było kupić coś, co później będzie leżało, gdzieś w szafie.

no, i ostatnio na jakiejś stronie znalazłam taką kulkę z serduszkami. takie jak kiedyś były z bąbelkami albo ze śniegiem, że się potrząsa i wirują płatki. w środku było miejsce na  zdjęcie, niestety nie mogę znaleźć tej strony.
i tak uważam, że najlepsze są samodzielne prezenty takie "od serca" samodzielnie zrobiony album, a Mój stwierdził, że usieszyłby się nawet z szalika czy bransoletki z muliny. i świetny pomysł z tymi 365 dniami smile chyba coś takie zrobię:)

49

Marvie napisał/a:

Jesli chodzi o upominki wykonane wlasnorecznie... Na kazde walentynki pieke mojemu Kochanemu ciasto lub ciastka w ksztalcie serca. Do tego ostanio dostal kartonik z losami na kazdy dzien (365 sztuk!!!). Na kazdym losie bylo napisane: KOCHAM CIE, BO..... Nie bylo latwo wymyslec tyle powodow, ale dalam rade ;-) Ja bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie, gdybym dostala taki prezent i nie moglabym sie doczekac nastepnego dnia, aby otworzyc kolejny los... Jednak moj jeszcze wtedy chlopak pocieszyl sie tym jakis miesiac, pozniej musialam mu przypominac o otwieraniu losow, w koncu sie zdenerwowalam i wszystkie wyrzucilam...:-(( Ale byc moze jest to dobry pomysl dla Waszych Milosci? ;-) Kto wie... ;-)

Wow ... jestem pełna podziwu zarówno dla pomysłowości jak i dla Twojej wytrwałości przy pisaniu smile Powiem szczerze że pomysł genialny, choć mi pewnie by się nie chciało poświęcić tyle czasu na pisanie.
Dlatego na walentynki pójdę pewnie na łatwiznę i po prostu mu coś kupię. Zastanawiam się na nowym ... kaskiem smile Mój mężczyzna jest zagorzałym zwolennikiem jazdy na skuterze, a więc uważam że to chyba niezły pomysł. Tylko nie wiem czy przy wyborze trzeba kierować się czymś konkretnym?  Póki co znalazłam na spam Kask motocyklowy OZONE BLACK A-202 za 169 zł. Czy to dobra firma i przystępna cena?

50

A ja swojemu chłopcowi smile) kupuję alkomat. Wiem że się tego nie spodziewa, więc będzie ucieszony. Zwłaszcza że od czasu do czasu zdarza się zakrapiana impreza:)

Akcja społeczna przeciwko pijanym kierowcom ilemogewypic.pl oraz alkomaty

51

a ja mojemu zmierzam,ale nie wiem czy sie uda,kupić bilety na koncert jego ulubionego rapera,chcialam mu o zrobić z okazji walentynek,koncertuje w miescie obok,ale mam jeden problem,koncert jest 26marca i nie wim na ile wcześnie będa bilety w przedsprzedarzy...ale qrcze bylby zachwycony...:(

a jak nie to szliczek,bo nie ma a w zimie trzeba:)

52 Ostatnio edytowany przez Marvie (2010-02-03 19:33:32)

A ja mam kolejny pomysl na "SUPER ROMANTYCZNY PREZENT" dla mojego K. :-) Jej, sama nie wiem, skad biora sie u mnie takie chore pomysly big_smile
Poniewaz K. nie nalezy do osob romantycznych i moje romantyczne prezenty jakos go "nie ruszaja" (patrz wyzej: 365 losow: KOCHAM CIE, BO...), wiec wpadlam na inny pomysl... Z pozoru romantyczny, w srodku jednak PRZEEESTRASZNY!!!!! :-)
Jesli Wasz chlopak/ partner/ narzeczony/ maz kocha horrory, proponuje nastepujacy prezent:

Najpierw romantyczna paczuszka:
http://img521.imageshack.us/img521/6675/img0869v.jpg

A w srodku:

http://img137.imageshack.us/img137/4100/img0861a.jpg http://img407.imageshack.us/img407/940/img0862.jpg http://img682.imageshack.us/img682/9757/img0867h.jpg

Oprocz wyrwanego oka, ucha, kosciotrupow oraz masy pajakow i much znajduje sie tam pamiec usb 8GB w ksztalcie PALCA big_smile Wiem, ze bedzie mu sie podobac, hihi smile Nie moge doczekac sie jego reakcji!!

Przyznajcie, bardzo romantyczny prezent dla nieromantycznych facetow smile

53

pomysł świetny, wykonanie jeszcze lepsze!! big_smile hehe skoro Twój facet lubi takie klimaty na pewno mu się spodoba smile
sama bym chciała być taka pomysłowa sad nie wiem sama co kupić/zrobić a walentynki już tuż tuż smile

54 Ostatnio edytowany przez PaulinaTakaO (2010-02-06 12:50:41)

Świetny ten pomysł z tym pudełkiem i 365oma dniami,ale myślę że jak się skończą pomysły na "BO" można użyć "pomimo"...choć w sumie nie wiem czy będzie wtedy to aż tak miłe:/

Pomysłem na "prezent na łatwiznę" też może być ramka cyfrowa;)
Pod względem wybierania prezentów "najgorsze,że" faceci są różni i jedni ucieszyliby się bardzo ze scyzoryka,a inni w ogóle...."głupi pomysł,mała";p

55

właśnie, wóaśnie.
dajcie jakies inspiracje na walentynki. ;P

jakie macie pomysły ?

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

56 Ostatnio edytowany przez PaulinaTakaO (2010-02-06 13:16:47)

Moja siostra zrobiła kalendarz dla swojego chłopaka z ich wspólnymi zdjęciami w jakimś programie a wydrukowała w punkcie foto.

A tak odchodząc od tematu Walentynek co myślicie o zestawie hantli? ucieszyłby się czy obraził(bo mam coś do jego bi- i tri- cepsów?;p (moze się chłopak/mężczyzna wypowiedzieć) wink

Swoją drogą myślę,że książka to głupi pomysł,bo przeczyta raz,góra dwa i tyle,chyba że jakiś poradnik lub wiecie...;)

57

PaulinaTakaO napisał/a:

Swoją drogą myślę,że książka to głupi pomysł,bo przeczyta raz,góra dwa i tyle,chyba że jakiś poradnik lub wiecie...;)

Wszystko zależy od osoby. Mój uwielbia czytać książki i na pewno nie obraziłby się gdybym mu jakąś sprezentowała. Widać, że chyba za bardzo nie ciągnie Cię do prozy i nie zaczytujesz się w pewnych tytułach (bez urazy) wink
Tak samo można powiedzieć, że wszelakie ramki na zdjęcia też są głupie, bo tylko stoją i łapią kurz. Jaki z nich pożytek?

58 Ostatnio edytowany przez PaulinaTakaO (2010-02-06 19:20:09)

Prozy nie,ale czytam książki...ale mimo wszystko myślę,że na prezent można kupić coś lepszego niż książkę.Nie oszukujmy się,że są drogie;/

Kupić czasem można,ale zależy jeszcze jaką....taka która bedzie służyła praktycznie non stop(albo jakiś hit,którego grzechem byłoby nie mieć to ok,ale po to są biblioteki,zeby chodzić i wypożyczać,a nie wydawać pieniądze.

Mój znajomy też lubi czytać,wręcz tym żyje,ale mówisz,że nie obraziłby się-na pewno się nie obrazi,ale czy oszaleje z radości?....

Ramka może też ozdabiać i w końcu przecież do czegoś służy...nie fajnie mieć zdjęcie ukochanej osoby przy łóżku i patrzeć na nie kiedy się zatęskni?:D <ktoś tu nie lubi sprzątać;p> Myślę,że zbierają kurz takie bezużyteczne rzeczy jak małe figurki i inne niesłużące czemuś przedmioty.

59

Może nie oszalałby z radości, bo to nie ten typ, który łatwo daje się ponieść emocjom (chociaż... jak dzisiaj widziałam go z przyklejonym przez pół godziny wieeeeelkim uśmiechem, bo przypadkowo znalazł fajne anime, to jednak jest on w stanie szaleńczo się cieszyć wink)

Jest jeszcze sprawa tego, że sama książka to połowa sukcesu. Ważna jest też dedykacja. Przynajmniej dla nas. Na urodziny dostałam od niego właśnie książkę z pięknymi słowami, które napisał od serca na pierwszej stronie. Wraz z tym książka nabiera magii.

Ale... co kto lubi wink Ważne żeby tak dobrać prezent, by obdarowany był zadowolony.

60 Ostatnio edytowany przez bells (2010-02-07 15:01:50)

Jeśli chodzi o walentynki to na te jeszcze nie mam pomysłu ale rok temu zrobiłam własnoręcznie taką dużą kartkę walentynkową (można kupić ale chciałam żeby było tak od serca smile ) i zorganizowałam baaaardzo romantyczny wieczór (kolacja, świece, wino itd.). Ja uwielbiam prezenty w formie jakiegoś wypadu czy coś w tym rodzaju i mój facet również dlatego też kiedyś na urodziny zabrałam go na mecz jego ulubionej drużyny a potem na imprezę gdzie byli wszyscy znajomi i to był taki "jego dzień".

I've got the power!

61

Wszystko fajnie jesli to Two chłopak a co jeśli sytuacja miedzy nami nie jest do końca jasna,nie jesteśmy jeszcze parą,ale powiedział,że przyjedzie do mnie w walentynki...za wczesnie na prezenty typu wspólne lub moje zdjęcia,szalik, nie mam też zdolności by zrobic kartkę a ksiązek to cyba za bardzo nie czyta..POMOCY;(

62

może czekoladki,niezobowiązująco..w jakims serduszku..ale nie wiem czy to tak dla chłopaka sie nadaje...

63

A ja ostatnio postanowiłam wziąć się za zdrowie i sylwetkę swojego faceta ;P Zaczynam mu kupować ubrania w sportowym stylu - oczywiście wszystko małymi kroczkami. Zaczęłam od takiej polówki http://www.tanisport.pl/puma/Koszulka_P … oduct.aspx ale teraz zamierzam pójść dalej - dresy, buty do biegania itd. Mają w tym sklepie spore promocje, więc nawet mnie to tak drogo nie wyniesie, a ruszyć go trzeba, bo niedługo zacznie sypiać z rękami na klawiaturze komputera wink Też macie takie problemy?

64

jesli ktos szuka prezentu dla faceta, to polecam nastepujace rozwiazanie (pozytywny szok gwarantowany) :]

http://www.funclub.pl/?name=search& … me=1296289

65

Dla mnie wybranie i znalezienie dobrego prezentu dla mężczyzny czy to mąż, brat, tato czy teść to zawsze jest nie lada wyzwanie. Dlatego ostatnio zawsze jak mam coś kupić facetowi to piszę do Pogotowia Prezentowego big_smile

66

i jakie miałaś Sylfka propozycje z Pogotowia? Sprawdziło się coś?

67

Ja też właśnie zmagam się z jakimś pomysłem na rocznice. Nasza 2 rocznica jest we 27 kwietnia smile  Może coś pomożecie smile Chcę coś zrobić i nic nie kupować smile Wiem, że bardziej będzie my się to podobać niż jakiś kupiony prezent. Kolacji nie zrobię, bo ja nie jem, odchudzam się właśnie, a bez sensu żebym zrobiła a On będzie jeść sam. I tak mu zrobię obiadek jak codziennie smile

68

Oj to u mnie zupełnie takie śmieszne prezenty odpadaja a to dlatego,ze mój facet jest tradycjonalistą i zdecydowanie bardziej woli stonowane prezenty.
Nawet niedawno kupiłam mu skórzana teczke w necie-znalazłam dosyc tanio (www.kasia-fq.pl)
I trafiłam z nim.
Moze dlatego ze juz ma swoje lata i przeszly czasy kiedy dobry prezentem były dla niego maszynki do golenia i plastry ;-)

69

Mój Luby dostał na imieniny Mieszankę Krakowską wink Zrobiłam z kawałka błyszczącego, zielonego materiału woreczek (coś a'la sakiewka), wrzuciłam do środka cukierki i obwiązałam czerwoną wstążką smile Lubemu się podobało - w końcu były słodycze a on taki wielki łakomczuch wink "Sakiewka" też przypadła mu do gustu - kiedy u niego bywam ciągle ją widzę na półce wink

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"

70

aleksandra06, podoba mi się w tym sklepie męski portfel, taki prosty, brązowy: http://www.kasia-fq.pl/oscgold/product_thumb.php?img=images/_towary/38PM5488_1178_4a7a59853540c.jpg&amp;w=300&amp;h=202
ja zawsze mam problem, już się wyprztykałam z pomysłów. Ramka ze wspólnym zdjęciem, bokserki, wisiorek z grawerem...Portfel to też fajny pomysł!

71

Mój M. już parę razy dostał ode mnie bokserki. big_smile Zestaw kosmetyków się zdarzył, poduszka z moim zdjęciem, portfel mu kupiłam na Boże Narodzenie. Też brązowy.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

72

Posty przeniesione:

moni1990 napisał/a:

Witam wszystkich:* otóż to mam pewien problem z którym nie mogę sobie dać rady tongue nie wiem co kupić narzeczonemu na urodzinki <bezradny> chce żeby to było coś innego niż zwykle, żeby poruszyło jego serduszko smile nie perfumy, nie łańcuszek ani bransoletka... czy mógłby coś ktoś doradzić? Byłabym na prawdę wdzięczna smile

a_normalna napisał/a:

Ja miałam tydzień temu dosłownie ten sam problem. Zwykle jestem bardzo kreatywna i trafiam idealnie w prezent, a tym razem zero pomysłów sad Ostatecznie kupiłam mu dwie książki (miał pierwszy tom cyklu).

Co mogę ci poradzić... zależy co Twój narzeczony lubi i jakim jest typem. Ja swojemu dawałam album z naszymi zdjęciami, wspólne zdjęcie w ładnej ramce, aniołka na szczęście, termometr do mierzenia temperatury wody (nałogowo pije herbatę i niektóre (np Yerbe) trzeba parzyć w odpowiedniej temperaturze), podkoszulek z nadrukiem ("Łapy precz! Własność X"). Możesz teżwpisać w google "oryginalne prezenty" i wyskoczy ci mnóstwo storn. Może znajdziesz gdzieś jakiś pomysł, który podejdzie wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

73

U nas jest podobnie, jak któryś z panów ma święto to od razu jest zbiórka i dyskusja co kupić. Z panami to bywa różnie, bo jednemu wystarczą bokserki, portfel albo kosmetyki a innemu to trzeba coś wymyślnego sprezentować. W zeszłym tygodniu mieliśmy dość trudnego solenizanta. Facet mocno siedzi w ciężkiej muzie i klimatach fantasy. Ile ja stron fanowskich przewertowałam a ile sklepów z grami i gadżetami obeszła, to moje nogi wiedzą. W końcu kupiłyśmy fajną koszulkę z stworem w WOW i do tego podkładkę pod mysz też z tym klimatem. I powiem tak, jak macie faceta który pasjonuje się w grach to sklepie level77.eu spokojnie można wybrać coś.

74

Niektórzy naprawde maja sszczescie, Bywa ze dostne pezent którego w rozmowie wczesniej mowiłem ze nie chce (zegarek). Innym razem zaproponowalem 25batow z okazji urodzin wink (lubie jak czasem ona dominuje), Te są przekladane ;/ Na imieniny kupilem sobie zestaw oporzadzenia do asg, zaproponowalem by 'kupila mi' jeden z jego elementw taki pas za 70zł.
Generalnie prawda jest taka, żę najbardziej nas cieszą prezenty nie kupione, a 'zrobione'

O Kobiete walczy się do końca.
Nie ma końca, walczy się o nią zawsze. NIe, nie mam juz sił...

75

Zawsze kupowałam swoim sympatiom raczej praktyczne prezenty, czyli na przykład portfel , długopis, bryloczek itp. Wydaje mi się,że właśnie takie prezenty są mile widziane przez mężczyzn. Oczywiście oprócz fajnych gadżetów jak na przykład pendrive, ipod czy nawigacja( wbrew pozorom nie jest taka droga na wasserman.pl można ja dostać już za 300 złotych) . W każdym razie warto się postarać

76

hmmm a może zaproś go na wieczór kresowy, z dobra kuchnią w restauracji jak i przekraczaniem kresów nie tylko kulinarnych

Posty [ 39 do 76 z 177 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016