Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 94 ]

Temat: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

No to może podzielimy się naszymi zainteresowaniami. Przy okazji przyblizymy je sobie, może wzajemnie wciągniemy w nowe wink

Zacznę od wspinaczki. Wciągnęła mnie w nią przyjaciółka ze studiów smile
Dziewczyny, rewelacja. Przez dłuższy czas miałam spora przerwe w chodzeniu na ściankę, ale teraz znowu powoli zaczynam do tego wracać smile
Trzeba mieć oczywiście odpowiednie buty, uprząż zazwyczaj można wypożyczyć na ściance, chociaż ja własnie czekam na moją własną osobistą i niemoge sie doczekac, kiedy mi ja przywiozą do sklepu big_smile
Zmeczenie jest duże zwłaszcza na początku, a zakwasy jeszcze większe, ale satysfakcja nieziemska big_smile Żartujemy sobie zawsze, ze jak ktos zaczyna sie wspinać, to odkrywa istnienie mieśni ,o których istnieniu nie miał zielonego pojęcia. Ale najlepsze jest w tym to, ze najwazniejsza jest technika i na początku, przy bardzo rekreacyjnym wspinaniu sie nie trzeba byc bardzo silnym czy tez wypakowanym. Ja np. nie potrafie sama otworzyć słoika w domu, a na ściance robie takie trasy ze kumpela ostatnio zrobiła oczy duze jak spodki od filizanki. Grunt to nastawienie.

No wiec na razie skoncze pisac, bo mogłabym tak długo wink
pytajcie i piszcie o Waszych zainteresowaniach.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

No na wspinaczke to juz mam ochote sie przejść od dłuższego czasu ale niestety nie ma chętnych ale mam nadzieje że kogos nakusze hihihi ale ostatnio nauczyłam sie grać w pokera i powiem wam że bardzo mnie wciagło ale na szczeście na żetony i mam nadzieje że tak pozostanie. A co do hobby to podróżowanie , podróżowanie smile

3

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

też kiedyś chciałam się wpinać jakoś zabrakło towarzystwa mi do tego sad i nigdy nie spróbowałam

Ale za to...
uwielbiam góry, uwielbiam bacówe na rycerzowej, jej klimat
Uwielbiam poznawać nowych ludzi, jeździć i zwiedzać nowe miejsca, trudno mi usiedzieć w jednym miejscu na pupie. jak tylko pojawia się okazja w miarę swych możliwości łapię ją !
na razie to tyle smile

4 Ostatnio edytowany przez Claudymek (2009-09-04 09:06:12)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

pływanie, pływanie, pływanie;D

5

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Jazda konna no i oczywiście spacerki, wyjazdy z Mym Miłym i spotkania z Psiapsiułami ;D
Podobnie jak Ewel nie potrafię  dłużej usiedzieć w jednym miejscu ;D Ciągle w ruchu...

6

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

jakby któraś z netkobietek miała ochote wybrac sie na scianke wspinaczkowa we Wrocławiu to moge towarzyszyc big_smile

7

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja też mam wrodzone tzw ADHD i ciagle coś robie
Taniec towarzyski,fotografia,joging,spacery,jazda konno,rower,rolki,strzelnica itd smile

8

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

A ja się interesuję grami rpg, ezoteryką, książkami fantasy, skrobaniem sobie różnych opowiadanek lub ich niedokończonych fragmentów, stylizacją paznokci, amatorsko psychologią, angielskim, gotowaniem smile Chyba nie ma tu nic niesamowitego niestety ale nie można powiedzieć, że nie mam zainteresowań.

9

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ale wy jesteście ruchliwe dziewczyny !
Mnie interesuje  sztuka , malarstwo , poezja , dobra lektura , majsterkowanie, samochody , taniec , muzyka , no i jestem ciekawa wszystkiego po troszkę . Kiedyś malowałam i pisałam wiersze ale jakoś wena mnie odeszła i teraz tylko czytam cudze wiersze i oglądam obrazy innych autorów.

10

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Adobe photoshop (uwielbiam przerabiać zdjęcia w rózne style np., fotomontaż itp...)! big_smile no i spacerki z moim i znajomymi smile

11

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)
harmony11 napisał/a:

A ja się interesuję grami rpg, ezoteryką, książkami fantasy

smile równiez kiedys troche grywałam w rpg, a obecnie czytam serie Pilipiuka Kuzynki-Ksieżniczka-Dziedziczki wink

12

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

skoki spadochronowe ! <3 smile

13

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

DeliciousNight,zawsze o tym marzyłam...

14

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)
MortarChaos napisał/a:

Adobe photoshop (uwielbiam przerabiać zdjęcia w rózne style np., fotomontaż itp...)! big_smile no i spacerki z moim i znajomymi smile

to ja Ciebie poproszę o przeróbkę mojego jakiegoś zdjęcia smile
ja lubię biegać (jeszcze rok temu trenowałam), psychologia i rozpracowywanie funkcjonowania facetów, popieranie wartości kobiet w tym świecie, koty

15

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Wspinaczka, trekkingi po górach rzecz jasna smile, bieganie, taniec orientalny smile
Czytanie.
Pisanie artykułów, opowiadań, reportaży.
Marketing internetowy.
Antropologia, etnografia smile
Historia kościoła.
Medytacja.
Malarstwo.
Malowanie na szkle.
Rozwój duchowy i osobisty.
Podóże, odkrywanie nowych miejsc, nowych smaków.
Wyjazdy w skały, ogniska, kiełbaski, pieczonki smile
Kontemplacja pejzaży tatrzańskich smile
Przygoda (ciągle mi mało). Jestem ciągle w ruchu i co dzień odkrywam w sobie nowe pasje, zainteresowania, zdolności smile

16

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

A ja chyba będę wyjątkiem uwielbiam mecze piłki nożnej:DUwielbiam kibicować kocham te emocje i mogłam bym godzinami oglądać mecze mojej drużyny:D

17

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)
Tiff napisał/a:

to ja Ciebie poproszę o przeróbkę mojego jakiegoś zdjęcia smile

Nie ma problemu smile

18

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ojoj na piłkę nożną jestem uczulona smile

Ja mam bardziej hmm 'stateczne' zainteresowania, uwielbiam poznawać języki obce. Zaczęło się oczywiście od angielskiego, później koleżanka namówiła mnie na hiszpański i tak poszło. Teraz uczę się łaciny i greki klasycznej, od października dojdzie włoski i hebrajski, w dalszym ciągu będę szlifować hiszpański. W planach mam jeszcze francuski i może kiedyś rosyjski.
Spędzam dużo czasu w domu, ale kiedy już wyjdę z niego biorę do ręki aparat i jeśli fundusze akurat pozwalają, bawię się w mokrą fotografię.

A tak poza tym to ważną częścią życia jest też dla mnie.. moja szczurcia, Milka.

19 Ostatnio edytowany przez MortarChaos (2009-08-18 21:00:51)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Gralam kiedyś w piłkę nożną big_smile i zdobyłam dla szkoły 1 miejsce big_smile grałam też w tenisa stołowego, zawsze 2-3 miejsce smile dalej uwielbiam w to grać ale jakoś nie ma gdzie i z kim tongue ...ale to było od 4 podstawowej do 3 gim. Poszłam do LO i przestałam uczetniczyć w zawodach bo moja szkoła nigdy nie brała udziału w tym sad

20

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

MortarChaos wysłałam Ci wiadomość na maila, mam nadzieję, że doszła wink

21

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)
Tiff napisał/a:

MortarChaos wysłałam Ci wiadomość na maila, mam nadzieję, że doszła wink

Nic nie doszło hmm Spróbuj jeszcze raz big_smile MortarChaos@interia.pl

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

hej smile
ja kocham książki, fotografie, sporty walki, przemierzanie szlaków górskich, różne dziwne rzeczy robione na spontana-np. obudzić się rano, przejechać 320 km tylko po to żeby zamoczyć nogi w Bałtyku

23

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Sezonowiec ;-D

24

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

WODA, WODA, WODA:) od nurkowania....... po kadłuby i silniki okrętowe.... oj ja trochę dziwna jestem;)

25

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Fotografowanie to po pierwsze, ale edycja zdjęć w ciekawy sposób to już drugie smile poza tym moją pasją jest jazda samochodem:) chyba mogłabym w nim zamieszkać xD

26

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)
MortarChaos napisał/a:
Tiff napisał/a:

MortarChaos wysłałam Ci wiadomość na maila, mam nadzieję, że doszła wink

Nic nie doszło hmm Spróbuj jeszcze raz big_smile MortarChaos@interia.pl

teraz z pewnością powinno dojść big_smile

27

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja bardzo lubię robić zdjęcia:)

28

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Uwielbiam:
-chodzenie po Tatrach Wysokich
-robotki na drutach
-mecze pilki siatkowej

29

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja kocham piec ciasta. To już nie hobby tylko obsesja. Najchętniej nie wychodziłabym z kuchni, a każde pieniądze wydawała ma blaszki, foremki... ;-). A oprócz pieczenia to bardzo lubię rysować kartki, wpisywać różne wiersze i rozdawać przyjaciołom big_smile.

30

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

kotoko - mam tak samo ! uwielbiam piec ciasta i muffinki na dodatek juz teraz mysle o swiatecznych piernikach -po ktorych zawsze jestem niesamowicie zmeczona ale i zadowolona gdy je rozdaje w calej rodzinie big_smile
i zawsze pieke dla kogos - prawie nie jem tego co robie yikes)

31

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Hahaha, Ewel, mam dokładnie tak samo big_smile
Jak już coś upiekę, to spróbuję kawałeczek, a resztę wciskam innym ;-)
Wczoraj zobaczyklam w puszce kilka pierników z zeszłego roku, mięciutkie są i zastanawiam się czy zjadliwe big_smile
A dziś szarlotka musi być, bo bratu obiecałam smile

32 Ostatnio edytowany przez naami (2009-09-25 11:47:24)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja uwielbiam:
- coś kulinarnego jak Wy, a mianowicie pieczenie ciasteczek, a jeszcze bardziej częstowanie nimi:)
- sztukę (do tego stopnia, że prawie zamieszkałam w muzeum:D)
- rolki, bieganie
- książki w ilościach hurtowych, najbardziej lubię takie zaczytywanie się:)
- malowanie obrazków dla znajomych, robienie takich plastycznych upominków
- dobre filmy obejrzane w dobrym towarzystwie
- jazz
- U2
- biologię! (od liceum mam świra na tym punkcie, "Biologia" Villego to prawie jak moja biblia:D)
- samoloty (lotnictwo w ogóle)

33 Ostatnio edytowany przez Celia (2009-09-25 11:46:34)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja uwielbiam: hiszpańskie horrory, niebanalną muzykę - uwielbiam jeździć na koncert Lao Che, ich muzyka nigdy mi się nie znudzi. Poza tym, ostatnio stałam się pasjonatką fitnessu - mogłabym tam siedzieć godzinami. wink No i książki, które wręcz "pożeram", oprócz płytkich romansideł rzecz jasna. smile

34

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

pauli890 mam to samo
kocham robić zdjęcia, niestety narazie nie mam kasy na super sprzęt, więc nie zawsze zdjęcia są najlepszej jakości

35 Ostatnio edytowany przez moNniaaaa (2010-09-14 09:14:15)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

To ja też się pochwalę moimi pasjami smile.
Na pierwszym miejscu oczywiście składanie origami i robienie różnych ozdób z czego się tylko da wink
-dekorowanie wnętrz,
-słuchanie muzyki,
-malowanie,
-czytanie książek,
-języki obce (oprócz niemieckiego, którego po prostu nie trawię wink ),
-robienie czegoś z niczego smile,

36

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

a ja gram na gitarze i uwielbiam łapać chwile poprzez pixele - fotografia. Niestety czasu na to mam przerażająco mało, ale jak nadarza mi sie tylko okazja to robię to gram i pstrykam smile

37

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja zamierzam zakupić sobie gitarę i nauczyć się na niej grać smile. Więc Zui-błagam o pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, bo kompletnie się na tym nie znam smile

38

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Zakochałam się w snowboardzie,od dobrych 2 lat,kiedy tylko mam możliwość, jeżdżę w góry korzystać z uroków śniegu i szczytów.Zdarzyło mi się jeździć w snowparku,ale jak narazie  nie jest to takie proste wink dzielnie radzę sobie z siniakami,hehe i mam zamiar to kontynuować,a zima juz tuż tuż smile)

Pasjonuję się też fotografią i zabieram aparat w każdą możliwą podróż,by uwieczniać wszystko co się dookoła nas dzieje smile

39

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)
harmony11 napisał/a:

A ja się interesuję grami rpg, ezoteryką, książkami fantasy, skrobaniem sobie różnych opowiadanek lub ich niedokończonych fragmentów, stylizacją paznokci, amatorsko psychologią, angielskim, gotowaniem smile Chyba nie ma tu nic niesamowitego niestety ale nie można powiedzieć, że nie mam zainteresowań.

no takiej pani to ze świecą szukać:D
osobiście nie poznałem kobiety coby fantasy otwarcie czytała, a o grach rpg mowy nie ma:D, a szkoda

hmm... ciekawie brzmi "amatorsko psychologia"...:P

40

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja za fantasy nie przepadam, ale z chęcią czytam thrillery big_smile.

41

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

tak jak MoNiaa robić coś z niczego, dekorowanie wnętrz, sport siatkówka, koszykówka, ręka i tenis stołowy lubię też oglądać mecze również piłki nożnej ale jak już to zazwyczaj MŚ lub ME, taniec, rozwiazywanie krzyżówek, gotowanie, sprzątanie, muzyka, motocrosy, samochody nawet budowlanka.... big_smile

42 Ostatnio edytowany przez Julia24 (2009-12-08 15:19:01)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja uwielbiam książki różne ale takie z życia wzięte -najbardziej,  jazdę figurową na lodzie, kocham morze ale i górami nie gardze ... bo z nich pochodzę tongue obecnie mieszkam w grodzie Kraka... smile dobry film kino -akcji, obyczajówka i komedie / trzeba oglądać -śmiech to zdrowie!!!/
nie gardze fantastką i czasem horrorkiem.
Lubię  też rozmowę z mądrymi ludzmi / np. Kobietkami z tego forum / ...lubię patrzeć w gwiazdy i szukam ludzi krórzy by mnie zrozumieli.... czy kiedyś znajdę ??????????????????

Pozdrawiam Was Wszystkie /wszystkich

43 Ostatnio edytowany przez Kakyuu (2009-12-08 15:08:55)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

No to teraz kolej na Ka xD
Ka jak każda normalna dziewczyna uwielbia fantastykę wink Tolkienie mój mistrzu xD *pielęgnuje ołtarzyk*
Poza tym...hmmm...walka bronią białą xD dwa lata w klubie rycerskim przy naszym Starym-Nowym Zamku.Ale skończyła się szkoła i skończył się czas xD ale wspomnienia niezapomniane chociaz nie wiem czy walka mieczem jednorecznym i strzelanie z kuszy mi się w życiu przyda xD gry rpg, mmo- zajmują wolny czas xD jak uda mi się sklecić jakiś strój to może i na jakiegoś LARPa się wybieram xD
Książki....kocham czytać to jest jedyne co potrafi mnie zająć w 100 %, oderwać moje mysli od problemów.Czytam fantastykę, książki historyczne i od biedy romansidła xD
Pisze wiersze ale tylko do szuflady chociaż odważyłam się wystawić je w jakimś konkursie i dostałam wyróżnienie.Więc nie jest tak źle xD
I kynologia...psy, psy i jeszcze raz psy.

P.S
Kiedyś jeździłam konno ale od wypadku mam stresa chociaż kiedy rodzice nie wiedza wymykam sie na stadninę xD

44

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Normalna? Mecze piłki nożnej mogę oglądać godzinami i siatkówkę i wrestling i programy na Animal Planet. Moją absolutną pasją i miłością są zwierzaki. I mam to szczęście, że mam je i w domu i w pracy.

45

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

ja uwielbiam jeazde konno! jak najczęściej, jak najdłużej! dla mnie jest ona jak lekarstwo... koń jest moim najlepszym terapeutą, kiedy dopada mnie smutek, żal bądź depresja wyruszam na wiele godzin by móc pogalopować w szczerym polu na kochanym ogierze. nie potrafię opisać jak wiele radości daje mi obcowanie i współpraca z koniem. kiedyś nawet potrafiłam w środku zimy o godz 2 w nocy ubrać się, wyczyścić i osiodłać konia i wyruszyć na nocną wyprawe mimo iż o 7 rano zaczynałam pracę. takie chwile są niezapomniane!

46 Ostatnio edytowany przez kasianr123 (2010-02-02 15:26:21)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

MagicPrincess - zazdroszczę pasji!! Naprawdę piękny opis!!!

Ja chyba pasji nie mam, jedynie zainteresowania: podróże, książki, polityka, psychologia, ciuchy i kobiece...,
seks:P:D, gotowanie (ale zdecydowanie nie tak, jak dziewczyny powyżej z tymi ciastami:P), zwierzęta:P:D,
języki obce:)
Odnsze wrażenie, że jakoś nie są to rzeczy, które mi pozwalają odpłynąć i zapomnieć o problemach, tylko raczej...zainteresowania praktyczne, przydane dla kazdej kobiety chcącej być dobrą zoną, matką i przyjaciółką.
Jak mam ochote na poróż do innego świata, to poprostu palę sobie skręcika:)
Ewentualnie......w nocy lubie pobiegać w jakiś ładnym zielonym parku(wiosną, latem)

47

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

No ja uwielbiam konie zwłaszcza te w okolicy 180 cm w kłębie. Uwilebiam ich masywne zady, które na zimę dostają jabłuszka na bokach i długą mleczną sierść :-))))))

Są one moją pasją od dzieciństwa i krążą chyba w genach mojej rodziny od pokoleń. Pomimo że przysparzają dużo problemów i czasami mam dosyć - jest to jedyna moja pasja. Są niczym powietrze bez którego nie można oddychać.

48 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2011-01-26 11:11:02)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Powtórzę za innymi: jazda konna, tylko minęły ponad 4 lata odkąd ostatni raz jeździłam.

49

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

a_normalna - zazdrościć talentu. Prace są wspaniałe :-)

50

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Do takiego haftu nie trzeba żadnego talentu. tylko czas i cierpliwość. Co to za talent, gdy tylko liczysz piksele, a na kanwie z nadrukiem nawet nie musisz liczyć wink Co innego jeśli samemu tworzy się sobie wzory....

51 Ostatnio edytowany przez waniliowe_niebo (2010-02-18 15:02:39)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Powiem szczerze, że wam zazdroszczę smile Nigdy jako tako pasji żadnej nie miałam, zawsze imponowało mi jak ktoś miał jakieś ciekawe hobby. Jeszcze nie znalazłam w sobie takiego "pociągu" do czegoś. Jestem za to z facetem, który interesuje się żeglarstwem, kulturą dalekiego wschodu, sztukami walki oraz malarstwem i rzeźbiarstwem (wszczepione przez ojca artystę), a z zawodu jest kucharzem smile No i powiem wam szczerze, że potrafi on wciągnąć w te swoje bziki smile Ahh.. pamiętam jak godzinami pływaliśmy sobie po jeziorze jego żaglówką, jak mnie wszystkiego uczył, żebym potem wiedziała co i jak podczas większego rejsu smile Niezapomniane chwile.
Mimo wszystko nadal szukam czegoś takiego... tylko mojego. Może kiedyś mi się uda smile

52

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Witam Was wszystkie:)

Chciałam się również podzielić swoją pasją. A właściwie to pasjami.
Mam dwie:
- Scrabble - czyli gra planszowa o układaniu słówek - wiele minut dziennie a właściwie koło 2 godzin tongue poświęcam na granie na onecie można grać on-line
- druga to gotowania - niestety też podjadanie, ale przynajmniej mąż jest zadowolony:)

53

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Jazda konna, samochody i nałogowe malowanie paznokci. smile

54 Ostatnio edytowany przez Turkusówka (2010-05-11 14:04:15)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Moja największa pasja - słodycze!!! ale nie pieczenie (choć czasami nawet jestem skłonna cos upiec) ale ich jedzenie...mogłabym zajadać się slodyczami przez caly dzien - ogladać i wzdychać do pięknych pralinek, ciasteczek, babeczek, torcikow, ciast i wszytskich innych form słodkości:) I tu miejsce na moją prośbe do dziewczyn, które opowiadały o swojej pasji - pieczeniu - jak nie będziecie miały co zrobić ze swoimi wypiekami to chetnie podam Wam moj adres:)::)

A tak z poważniejszych pasji  to uwielbiam oglądać przeróżne filmy - mogłabym nie odchodzic od komputera czy telewizora (ostatnio mam bzika na punkcie Woodiego Allena) . Jak już znudzi mi się oglądanie filmow to sięgam po ksiażkę - druga pasja. Uwielbiam chodzic po ksiegarniach, antykwariatach, bibliotekach - sam zapach ksiązek powoduje u mnie szybszy oddech:) najbardziej lubie takie już wymęczone ksiązki, a jak maja jakieś notatki na marginesach zrobione przez osoby, które je czytały to juz jest dla mnie raj na ziemi:)
Interesuje sie rownież motoryzacja, pasja którą mnie zarazil mój facet, a jak mam więcej wolnego czasu to jest jeszcze Decoupage ( choć moje zdolnosci plastyczne sa ponizej przeciętnej:)

Dziewczyny z tym slodkim naprawde nie żartuje;)

55

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

ja bym się chętnie podzieliła wypiekami - bo ja pieke ale nie jem tongue ale nieślubny wszystko pożera smile

56 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-05-11 15:35:55)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ja się wprawiam w wypiekach big_smile Póki co zaczęłam od mało skomplikowanych i szybkich przepisów tongue
Ewel, zawsze możesz fotki dać wink

57

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

eee nieee bo potem oskarżycie mnie o popsucie komputerów przez zaślinienie tongue

58

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ewel ja mogę zaślinić mój jest wytrzymały smile

59

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

nie dam sie podpuscic tongue

60

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Hehe:) może jednak:)  uwielbiam jeść chociaż jestem bardzo szczupła

61

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Uwielbiam czytać z wyjątkiem lektur. Chłonę jak gąbka romanse, kryminały, horrory i książki sensacyjne wink

Uwielbiam róznież konie, ale ze względu, ze stadnina jest dośc daleko od mojego miejsca zamieszkania, bywam tam bardzo rzadko, czasami raz na rok ;(

62

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Ewel - ja bym też była za tymi fotkami - szafki wyczyszczone ze słodyczy to chociaż bym sobie pooglądała;)

63

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

No dokładnie:) czekamy na jakieś zdjęcie to sobie wyobrażę chociaż że to zjem smile

64 Ostatnio edytowany przez Beton (2010-05-11 21:56:30)

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

A to moja pasja smile

http://img413.imageshack.us/img413/1889/imgp4593.jpg

Uploaded with ImageShack.us
http://img517.imageshack.us/img517/6231/imgp4589l.jpg

Uploaded with ImageShack.us
http://img98.imageshack.us/img98/7094/imgp4594g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

65

Odp: Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

jako że leniwa jestem to troszkę macie tu : http://gotowanie-nieuczesane.blogspot.com/
zdjęcia nie są jakieś rewelacyjne bo mam beznadziejny aparat niestety; ostatnio nie mam czasu żeby wrzucać nowe przepisy sad ech. może niedługo się ogarnę z tym na nowo tongue

Beton - co tą maszynką się mierzy?

Posty [ 1 do 65 z 94 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze Pasje :) czyli jakie jesteśmy zajefajne :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024