aborcja..prosze przeczytajcie moja historie.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » aborcja..prosze przeczytajcie moja historie....

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 191 do 196 z 196 ]

191

Odp: aborcja..prosze przeczytajcie moja historie....

dla mnie wystarczającym powodem jest: nie chcę dziecka

Reklama
Zobacz podobne tematy :

192

według mnie powinna być dozwolona

193

Rowniez jestem przeciwko aborcji , ale dziewczyny opamietajcie sie ! Swoimi slowami dobijacie czlowieka, ktory juz jest na dnie!!! Czym pokazujecie, ze wcale nie jestescie lepsze od autorki! Ona ma ciezka depresje  (poczytajcie troche na ten temat), pisze, ze gdyby nie dziecko juz nie byloby jej na tym swiecie.Przez Wasze niemadre slowa, moze pojsc dziewczyna targnac sie na wlasne zycie i co bedziecie zadowolone Katoliczki wielkie? Tak samo jak autorka mozecie sie przyczynic do kogos smierci.Temu dziecku zycia nie wrocicie, jezeli jestescie wierzace to wierzycie, Ze jest ono u Boga i jest mu tam dobrze.
Do Autorki: Czasu nie cofniesz, to , ze zrobilas zle wiesz, teraz musisz myslec o tym dziecku, ktore masz. Idz do psychologa i pomoz sobie. Bo nieszczesliwa mama to nieszczesliwe dziecko a masz dla kogo zyc! Powodzenia

Reklama

194

Temat bardzo stary,autorki juz pewnie na naszym forum nie ma ale wypowiem sie. Jako Polka,agnostyczka na aborcje nie patrze przez pryzmat wiary. Mam czworo zdrowych wspanialych dzieci i dwa poronienia "na koncie". Minelo juz wiele lat od poronien ale nawet jak byly to "swieze" rany,nie przezywalam strasznie,owszem plakalam,bylo mi zal tego zycia ktore zginelo jednak to byly tylko zarodki,plody z medycznego punktu widzenia. Nie DZIECI. Jeszcze nie... Uwazam ze temat aborcji nie powinien podlegac dyskusji na forum bo kazdy ma swoje sumienie,dusze i uczucia. Aborcja powinna byc jak najbardziej legalna,kazda kobieta powinna decydowac w zgodzie z wlasnym sumieniem. Na szczescie niejestem zmuszona stawac przed taka decyzja ale jesli mysialabym wybierac miedzy szczesciem i dostatkiem moich dzieci (jestem samotna matka,pracuje na dwoch etatach zeby zarobic na siebie i skrzaty),a przezyciem tego kolejnego malenstwa,kiedy wiem ze stracilabym prace i wszelkie za tym idace konsekwencje moglyby doprowadzic do pogorszenia statusu zycia moich dzieci,zdecydowalabym sie na aborcje.

" Lepiej być szczęśliwym głupcem,niż nieszczęśliwym mędrcem" H.W. Geissler

195

Ja uważam, że to zawsze powinna być decyzja kobiety. Jeśli nie czuje się na siłach urodzić dziecko nikt nie ma prawa jej tego zabronić. Przestanie krzyczeć o obronie życia i pomyślcie przez chwilę o dziewczynach postawionych pod ścianą przez rodzinę i znajomych. Czasami mam wrażenie czytając niektóre wypowiedzi, że powinnam czuć się winna po każdym okresie

Reklama

196

Aborcja powinna być jak najbardziej dostępna i każda kobieta powinna mieć prawo decydowania o sobie.

Najbardziej bawią mnie wypowiedzi "można urodzić i oddać". Jakby to było takie proste. Taka kobieta jest napiętnowana przez otoczenie bo "jak to? oddała swoje dziecko?"

Zarodek to nie dziecko. Usuwając zarodek nie pozwala mu się rozwinąć. To nie jest morderstwo.

Posty [ 191 do 196 z 196 ]

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » aborcja..prosze przeczytajcie moja historie....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016