Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 20 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 130 z 1,293 ]

66

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

A podziękowawszy jedzonko wcześniej zjedzone, pychota wyszła. No i pobiegałam troszku, a dokładnie całe 15 km big_smile Więc spaliłam, to co zjadłam. Przy okazji kupiłam bułeczki na nockę i tak z wami teraz urzęduję smile

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ano ja w sumie tez,choć już człowiek zaczyna myśleć bo jutro znowu się zaczyna pracowity tydzień.W sumie to tak czy siak zawsze jest,bo w końcu to praca a nie zabawa.... tongue

68

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Mam rozumieć,że łapiesz pracowego doła?

69

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Yhy  no jakoś tak mam...że włącza mi się lampka,że trzeba wcześniej spać...
A o 5 na nogi i szykowanko....dobrze że mam nie daleko do pracy,kiedyś musiałam
dojeżdżać a obecnie Zakład mieści się dwie ulice dalej. tongue

70

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Tak blisko i jeszcze narzekasz? tongue

71

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witam drogie Panie, przyszłam tu po tropie Milionka wink

Moja mama przez 10 lat malowała bańki choinkowe wink Kochałam chodzić do jej pracy, wszędzie pełno brokatu, dla małego grzdyla, - bajka wink Mamina choinka, to zbiór małych cudeniek, mimo że z biegiem czasu tracą na dekoracyjności, mama je liftinguje i jej choinka od lat jest najpiękniejsza w całej rodzinie wink

72

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witaj Bubuś, dobre ślady ten króliczek łapkami zostawia. Fakt brokat fajna sprawa, jeszcze na paznokciach smile

73

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Zawsze byłam najbardiej wypasioną księżniczką na balach przebierańców, moja korona mieniła się kolorami big_smile

74

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hah, nie wątpię i pewnie wszystkie dziewczynki zazdrościły smile

75

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Hej Bubuś

Witaj serdecznie,czyli podążyłaś śladem bombek choinkowych. tongue
Bardzo dobre,relaksujące zajęcie...i z sentymentem wracam do
tych latek...kiedy to mogłam wymyślać przeróżne wzory na bombkach
czy też innych naczyniach szklanych. U nas jak były wycieczki,dzieci
były zachwycone.Buzki im się nie zamykały od pytań i zachwytu...
Brokat działał natychmiastowo tongue

76

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

W gorącym sezonie, a pewnie wiesz, że takie bywają w branży, nawet w domu mieliśmy małą manufakturę, więc i ja nie raz chwyciłam za pędzel - przy malowaniu kształtówek czy sypaniu brokatu właśnie tongue

77

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Jejku jak to wszystko bajkowo brzmi, jak o tym opowiadacie, jak o jakieś mroźnej krainie brokatu smile

78

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Tak gorący sezon to 2 miesiące przed Świętami....choć większe firmy zamawiały już pół roku na zaś bombeczki z napisem logo...czy też wzory,które chcieliby widzieć u siebie na bombkach.
Dzieciom robiło się bombeczki z mikołajkiem,bałwankami,gwiazdkami. Bardzo lubiłam malować pejzaż zimowy. Kolorowe domki,płotki,ptaszki i to wszystko ozdobione białą farbką,posypaną brokatem. Choinki również były sypane delikatnie i ozdabiane kolorowymi bombeczkami.

79

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Jak zawsze i ten medal ma dwie strony wink Brokat to ta lepsza strona -  o ile oczywiście nie towarzyszy Ci 366 dni w roku, 24 godziny na dobę tongue Ale pozostają jeszcze śmierdzące farby i kleje sad

80

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ja niestety muszę zbierać się do pracy, zostawiam Was same. Ciebie Asiu poproszę o "przefiltrowanie" naszego Bubusia, pod kątem imienia itede itepe, no i trzymać mi tutaj fason. Mam nadzieję,że dziś będzie spokojniej. Pozdrawiam was i całuję dziewczyny. Odmeldowuję się. Do jutera. Buzioleeeeeeeee smile

81

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Prześledź moje 1500 wiadomości, a na bank znajdziesz moje dane personalne tongue nawet  numer telefonu big_smile

82

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Viggo to spokojnej pracy jak zwykle życzę,do jutra Dagmarko tongue

A znalazłam coś o czym pisałam wyżej....

Pejzaż zimowy przed posypaniem i po...

https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/223873_102855536481285_5426764_n.jpg


https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/284926_102859666480872_3466844_n.jpg

83

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Milionku żyjesz tam? smile

84

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

No nareszcie się zjawiłaś tongue Strażniczko Teksasu tongue:P:P

85

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ja cały czas byłam, to ty się szwędasz po obcych wątkach tongue

86

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ta  a ja widzieć że Ty też lotasz. A teraz mało brakowało a bym zasnęła/:P

87

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ano jestem, jakoby mnie nie było. Spadam pod prysznic big_smile

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:

Zapraszamy, zapraszamy- nawet nie pytaj. Fakt dzieła Naszego Milionka zachwycające. Rozgość się smile A co powiesz o moim kocie? big_smile

Jest przepiękny, ma takie inteligentne oczy. Zawsze bardziej lubiłem i dalej tak jest- psy od kotów. Obecnie w moim dawnym pokoju urzęduje dwójka przygarniętych kotów. Viggo czy dobrze dedukuję, że jesteś policjantką? Spodobał mi się Twój nick, brzmi tajemniczo. Dyskusja z Wami dobrze zrobi mojej samotności. Niestety czuję się bardzo samotny. Staram się z tym walczyć, ale nie zawsze wygrywam.

89 Ostatnio edytowany przez Viggo (2013-11-25 20:18:12)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Tak, jestem "krawężnikiem" big_smile Mój nick wziął się od imienia mojego ukochanego aktora Viggo Mortensena-Aragorna z "Władcy Pierścieni". Wpadaj zawsze!
Pożegnam się już z wami, uciekam na służbę, jak co wieczór, Wielbiciel, Milionku trzymajcie się!

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:

Tak, jestem "krawężnikiem" big_smile Mój nick wziął się od imienia mojego ukochanego aktora Viggo Mortensena-Aragorna z "Władcy Pierścieni". Wpadaj zawsze!
Pożegnam się już z wami, uciekam na służbę, jak co wieczór, Wielbiciel, Milionku trzymajcie się!

Trzymaj się Viggo! Spokojnej służby. Aha, zapomniałbym dodać. Piszesz bardzo inteligentne posty. Będę na pewno wpadał.

91

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dobrej nocki Dagmarko i spokojnej służby,czyli nadal nocki. tongue

Wielbicielu witaj ja za chwilkę też uciekam... jeszcze troszkę poczytam i znikam.
Peonio a Ty gdzie jesteś? smile

92

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dzień dobry wszystkim,
Mojej Asi tongue jak zwykle nie ma, gdy ja jestem, to taka taktyka, byśmy się sobą nie znudziły? smile Żartuję oczywiście. A ja Wam powiem,że miałam baaaaaarrrrdzo ciężką noc sad sad sad Piszcie kochani co u Was? Tulę Was cieplutko wszystkich, a zajączka najmocniej!

93

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dziękować Tobie o Pani:P Przytul mocno,bo tego potrzebowam,jestem jakaś taka do....
A jesio dzisiaj zła wiadomość,mojej sąsiadce się zmarło.Była w śpiączce  ponad 2 miesiące
i niestety nie powróciła do zdrowia. Ale Pan Bóg wie co robi...........................................
A we w pracy ciężko było,robiłam 45 min więcej,bo zamówienie.A u Ciebie Dagmarko  co się wydarzyć? hmmm :*

94

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Mogę Cię  tulić najmocniejsiej jak tylko potrafifszy, bez limitów czasowych!
Współczuję Tobie i sąsiadce, mi miesiąc temu zmarła ciocia, nie lubię takich dni, to smutne i przygnębiające.
To chwila, by zatrzymać się i pomyśleć, a jakie jest to moje życie, może by w nim coś zmienić, by było lepsze-taka moja refleksja.
Mi też dzisiaj ciężko i to bardzo-reanimowaliśmy w nocy młodą dziewczynę, miała 25 lat, tyle co ja-niestety serducho nie wytrzymało-narkotyki, 30 minut nieustannego ratunku do czasu przyjazdu pogotowia,tylko po to, by stwierdzić zgon....
"Leczę się" teraz piosenką "May it be" Enya-mi pomogło, posłuchaj i Ty Milionku....

95

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

A dziękuję Dagmarko... no tak kruche to nasze życie ludzkie...
Z drugiej strony "odejście" wpisane jest co prawda w nasze życie,nie mniej jednak
pomimo wszystko trudno jest  pogodzić się z utratą kogoś bliskiego... dlatego też
pomimo wszystko człowiek powinien zdać sobie sprawę z tego iż sam na Świecie nie jest
i szanować drugiego człowieka,pomimo wszystko.... smile

96

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dosyć tego smutkowania, zmieniam temata smile
Wnioskując,że Milionek złotą rączką do wypieków i gotowania jest, zapytam wścibsko co dzisiaj Asiczka miała na obiada big_smile
Ja ziemniorki, usmażony filecik z mintaja i groszek  zielony, a do tego 3 litrowy dr. Vitt-Multiwitamina do popicia i zgadnij w jakim czasie to wypiłam? W równe 32 minuty, opiłam się jak bąk, wszystko mi w brzusiu chlupie, ale co mi tam. To cały mój posiłek w przeciągu całego dnia. Ale mogę jeść na okrągło i tycie mi nie grozi-52 kg żywej wagi-ani nie ubywa, ani nie przybywa.
Asiu mam nadzieję,że humorek już lepszy.

97

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Aaaa  no dzisiaj ,kurde czasu nie było....bo pracować dłużej , i na mieście zeszło mi godzinkę.
Także to co było bigosik,bo wczoraj to mi moi zrobili frytki i rybkę paluszkowatą. tongue
Mam ochotę na rosołek,ale to chyba jutro zrobię,obadam tongue

98

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Rosołek powiadasz? Lubię, ale...i tu mnie zatłuczesz smile jedynie z kostki rosołowej, nie umiem innego sad

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:

Mogę Cię  tulić najmocniejsiej jak tylko potrafifszy, bez limitów czasowych!
Współczuję Tobie i sąsiadce, mi miesiąc temu zmarła ciocia, nie lubię takich dni, to smutne i przygnębiające.
To chwila, by zatrzymać się i pomyśleć, a jakie jest to moje życie, może by w nim coś zmienić, by było lepsze-taka moja refleksja.
Mi też dzisiaj ciężko i to bardzo-reanimowaliśmy w nocy młodą dziewczynę, miała 25 lat, tyle co ja-niestety serducho nie wytrzymało-narkotyki, 30 minut nieustannego ratunku do czasu przyjazdu pogotowia,tylko po to, by stwierdzić zgon....
"Leczę się" teraz piosenką "May it be" Enya-mi pomogło, posłuchaj i Ty Milionku....

To rzeczywiście Viggo miałaś bardzo ciężką noc. Ostatnio dużo rozmyślam o swoim życiu. O niewykorzystanych szansach, o marzeniach, które rozpłynęły się we mgle. W takich chwilach ogarnia mnie smutek i melancholia. Wczoraj ślizgałem się samochodem po lokalnych serpentynach. Na szczęście samochód i kierowca cali.
Przed dosłownie chwilą Viggo wysłałem do Ciebie e-maila.

100

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:

Rosołek powiadasz? Lubię, ale...i tu mnie zatłuczesz smile jedynie z kostki rosołowej, nie umiem innego sad

Naumiesz się bo to nic trudnego.... wystarczy tylko chcieć i oczywiście poświęcić troszkę
czasu tongue To ma być rosół z kuraka a nie z kostki tongue

101

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Już sprawdzam!

102 Ostatnio edytowany przez Viggo (2013-11-26 18:48:26)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Milionku toż kurak też ma gnatki smile Znaczy kostki smile

103

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Ale napisałaś że z kostki rosołowej zrobiłaś no !!!

104 Ostatnio edytowany przez Viggo (2013-11-26 19:20:55)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

No! smile Oj tam oj tam nie czepiajta się no, toż to metafora gnatków ino było

105

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

No ok... niech Ci będzie.Ciekawe czy Bubuś i Peonia się pojawią...

106

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Powiem Ci,że im nas więcej, tym lepiej i weselej smile
Wielbiciel odpisałam smile

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:

Powiem Ci,że im nas więcej, tym lepiej i weselej smile
Wielbiciel odpisałam smile

Odpowiedziałem Viggo z przyjemnością na Twój e-mail.

108

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Viggo napisał/a:

Powiem Ci,że im nas więcej, tym lepiej i weselej smile
Wielbiciel odpisałam smile

Odpowiedziałem Viggo z przyjemnością na Twój e-mail.

I ja z nieukrywaną przyjemnością odpisałam ponownie big_smile

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Viggo napisał/a:

Powiem Ci,że im nas więcej, tym lepiej i weselej smile
Wielbiciel odpisałam smile

Odpowiedziałem Viggo z przyjemnością na Twój e-mail.

I ja z nieukrywaną przyjemnością odpisałam ponownie big_smile

Znowu odpisałem na tak wspaniałe Twoje słowa.

110

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Viggo napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:

Odpowiedziałem Viggo z przyjemnością na Twój e-mail.

I ja z nieukrywaną przyjemnością odpisałam ponownie big_smile

Znowu odpisałem na tak wspaniałe Twoje słowa.

Czaruś smile

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Viggo napisał/a:

I ja z nieukrywaną przyjemnością odpisałam ponownie big_smile

Znowu odpisałem na tak wspaniałe Twoje słowa.

Czaruś smile

Słodka Czarodziejka!

112

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Viggo napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:

Znowu odpisałem na tak wspaniałe Twoje słowa.

Czaruś smile

Słodka Czarodziejka!

ISTOTNIE! Kochani zwijam się, jakby powiedział Wałęsa NIE CHCEM,ALE MUSZEM big_smile Do jutra Skarby!

113

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

To do jutra Dagmarko,spokojnej nocy...

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Viggo napisał/a:

Czaruś smile

Słodka Czarodziejka!

ISTOTNIE! Kochani zwijam się, jakby powiedział Wałęsa NIE CHCEM,ALE MUSZEM big_smile Do jutra Skarby!

Do jutra Viggo! Trzymaj się ciepło.

115

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dzień dobry wszystkim smile Ale się rozpisałam smile

116

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Jak by co jestem,zaglądam.Nie dawno przyszłam z pracki umęczona jak zawsze.
A teraz troszkę położe moje stopy na łoże. tongue

Pozdrawiam Cię Kobieto..... tongue

117

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

I ja Ciebie idę wyczarować cos do jedzenia. Odpoczywaj zajączku smile

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:

Dzień dobry wszystkim smile Ale się rozpisałam smile

Witaj Słodka Czarodziejko! Jak było w pracy? W Twojej skrzynce pocztowej znajdziesz następny e-mail ode mnie.

119

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Byłam pobiegać, zaraz wypluję płuca smile Dzisiaj tylko 10 km, kuffa mało jak na mnie, bardzo mało sad Milionku jak tam samopoczucie?

120

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

I jak tam jedzonko Dagmarko tongue co wyczarowałaś.... a co do biegania...hmm czemu sądzisz że za mało biegałaś?...Czy odczuwasz aż taki niedosyt,czy też masz jeszcze mnóstwo zapasu siły siłowej. tongue

121 Ostatnio edytowany przez Viggo (2013-11-27 17:42:28)

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Szczerze jedynie bułka z sałata i żółtym serem-nie chciało mi się.
Milionku dla mnie taka trasa to bardzo króciutki dystans.
Biegam z aplikacją Endmondo, zliczającą ilość pokonanych kilometrów na trasie-w lato potrafiłam przebiec do 35 km, więc 10 w porównaniu z tym to nic.
Wróciłam, bo dostałam nagły telefon-musiałam przeskanować niezbędne raporty na wieczór, które miały być na piątek.
Teraz tak się zastanawiam, czy aby nie zapomniałam kotu karmy wsypać, nie pamiętam-a widzę,że leży więc sa dwie opcje, albo zjadł i ma mnie w 4 literach, albo się obraził i walnął focha, co jest więcej niż prawdopodobne big_smile Oczywiście o to jedzenie pewnie mu chodzi, no ale nie pamiętam czy mu dałam, taka zalatana jestem.

Wielbicielu odpisałam smile

122

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Latająca Viggo no tongue to się narobiło,zapomniałaś czy dałaś Kotu jedzonko..... tongue
Podsuń mu ,ciekawe czy  będzie chciał. No tak rozumiem już o co kaman ze z tym bieganiem...
No cóż ,skoro trza było zrobić raporty dziś...tzn że były pilne  nieprawdaż tongue

A ja dziś taka byle jaka,ale pomogło mi leżenie.. nogi musiały odpocząć,skoro cały zas na nich stojam tongue

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Wiem Słodka Czarodziejko Viggo. Dzięki Tobie coraz częściej się uśmiecham. Pomimo poważnych problemów zawodowych. Również odpisałem.

124

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Nie wolno smutkować Wielbicielu.
Asiczko kochana chętnie zrobiłabym Ci masaż stópek-bez podtekstów-po prostu znam strefy odpowiadające za ból nóg, krzyża itp.,które są umiejscowione w poszczególnych partiach stóp.

125

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Dzięki Dzięki tongue ok rozmawiajcie sobie ja nie przeszkadzam tongue hej hej

126

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Też wymyśliłaś! Nie przeszkadzasz nigdy! Toć Ty prekursorem tej kafejki, zabraniam wylogowywania!

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.
Viggo napisał/a:

Też wymyśliłaś! Nie przeszkadzasz nigdy! Toć Ty prekursorem tej kafejki, zabraniam wylogowywania!

Zgadzam się z Viggo!

128

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Asiulka chyba dzisiaj zły humorek ma sad

129

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witam big_smile
Zaglądam do Was po sąsiedzku wink
O czym mowa?

130

Odp: Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Witaj, u Nas o wszystkim mowa, o pracy, jedzeniu itpe itede, ogólnie bardzo miło i wesoło tu jest! A co musiałam zareklamować! smile

Posty [ 66 do 130 z 1,293 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 20 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Luzik Guzik czyli rozmowy na każdy temat.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024