Jaki zel do mycia twarzy POLECICIE dla skory bardzooo Wrazliwej ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki zel do mycia twarzy POLECICIE dla skory bardzooo Wrazliwej ?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 49 z 49 ]

39

Odp: Jaki zel do mycia twarzy POLECICIE dla skory bardzooo Wrazliwej ?

Ja mam bardzo wrażliwą cerę i używam żelu do mycia twarzy Nivea, taki różowy, jest bardzo delikatny i zmywa resztki makijazu. Dobre są tez płyny micelarne

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

pszczółka01 napisał/a:

Polecam do mycia twarzy emulsję miceralną Cetaphil do pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej jest super.

Potwierdzam. wink

41

Dobre dla skóry wrażliwej są pianki, bo delikatniejsze niż żele. Ja na przykład używam pianki z "Lichteny". Można ją kupić w aptece. Kosztuje trochę, ale jest bardzo wydajna. I co najważniejsze delikatna, leciutka smile nie zdziera Ci połowy twarzy a myje.

Reklama

42

chyba już ktoś wyżej polecał - Physiogel. delikatna emulsja i o ile pamiętam bez wody można jej używać?

43

clinique 3 kroki  zestaw nr1

Reklama

44

A ja używam żelu z serii Eloderm nie jest on co prawda przeznaczony wyłącznie do twarzy, ale sprawdza mi się zarówno do ciała jak i do twarzy. Bardzo dobrze nawilża, nie wysusza i nie podrażnia, świetny do cery wrażliwej i skłonnej do przesuszania.

45

Ja uzywam sciereczki z mikrofibry albo muslinowej i zero kosmetykow myjacych od ponad roku.

Skora po poczatkowym szoku szybko wrocila do naturalnego stanu i skonczyly sie podraznienia i wypryski smile

Nic tu nie ma ;P

46

Ja lubię kosmetyki Tołpy, oni mają delikatne dla skóry wrażliwej, albo Bielendy z serii rose care olejek różany do mycia twarzy. Dobrze oczyszcza, nawilża, nic nie podrażnia i nie szczypie, a mam cerę naczynkową i wrażliwą

47

Żel konopny kojąco- regenerujący z MolPharmy jest naprawdę świetny. Podpytaj w aptece lub sklepie zielarskim. Przyspiesza naturalną odnowę komórek skóry, redukuje podrażnienia, zaczerwienienia i uczucie swędzenia skóry. Nadaje się do codziennego stosowania dla skóry delikatnej, atopowej i problematycznej.

48

clinique jest ok ale nieco drogi, od czasu do czasu stosuję, teraz mam emulsje z dr medica dla cery mieszkanej i jest ok, matowi mi cere i dobrze oczyszcza twarz

49

AA i biały jeleń też ma takie żele do wrażliwej skóry.  Ja mam z algami AA i bardzo dobrze mi słuzy.

Posty [ 39 do 49 z 49 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jaki zel do mycia twarzy POLECICIE dla skory bardzooo Wrazliwej ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016