zakupy przez internet - tak czy nie?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » zakupy przez internet - tak czy nie??

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 64 z 64 ]

39

Odp: zakupy przez internet - tak czy nie??

dokładnie, też mam z tym problem, kupuję oczami, dlatego zakupy online to dla mnie świetne rozwiązani smile i jeszcze jedna oszczędność, nie wydaję na dojazd, bo wysyłka często przy większych zakupach jest darmowa smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Bo się kupuje oczami, a w markecie on-line nie chce mi się przeglądać każdej zakładki, więc biorę co potrzebne.

41

Ja kupuję, zazwyczaj w sprawdzonych sklepach, a czasami też na allegro. Głównie to drobne rzeczy, elektronikę itp. Jest na pewno wygodniej i na wysyłkę też nie trzeba czekać długo. Internetowe zakupy teraz są bezpieczne i popularne. Np. mogę polecić sklep  pokpol-elektro.pl jeżeli chodzi o drobne AGD, bo sama korzystałam i wszystko było w porządku.

Reklama

42

Moja koleżanka ostatnio się chwaliła, że w sieci kupiła płytki na podłogę. Ponoć całe dotarły. Kupował ktoś w taki sposób taki jakby nie było delikatny towar?

43

no ja sama tak kupowałam jakiś czas temu, na twojelazienki.pl możesz kupować bez obaw. teraz  w ogóle bardzo dużo takich sklepów działa i to się naprawdę super sprawdza

Reklama

44

Jakby było tak, że przychodzą towary uszkodzone, to by nikt nie kupował. Bez względu na to czy to jedzenie czy płytki, jaki towar jest uszkodzony, to mamy prawo oddać, bo kupujemy przez internet, więc nie mamy możliwości weryfikacji wcześniej.

45

Najlepiej sprawdzać od razu, ale nie każdy ma na to czas i nie każdy kurier czeka, więc trzeba sprawdzić jaka jest opolityka w danym sklepie, bo niektórzy zastrzegają sobie, że tylko towar sprawdzony od razu przy kurierze podlega zwrotowi, jeśli jest uszkodzony.

46

jeśli chodzi o sprzęt to jestem zadania że jeśli z internetu to tylko ze sprawdzonych sklepów. np. na allegro jak mam coś kupić to patrze przede wszystkim na ocenę i komentarze. niestety z przykrością stwierdzam że jeśli jest to początkowy sprzedawca to mam małe zaufanie i szukam bardziej "doświadczonego". natomiast sklepy internetowe muszą mieć jakieś opinie i zabezpieczenia kupujących.

internet jest dla mnie wygodniejszy więc ja jestem za, ale też podchodzę do tego z dystansem.

47

świetnym sklepem z artykułami do domu od najnowocześniejszych akcesoriów kuchennych, sprzętu po dodatki do sypialni znalazłąm w Duka. Tam warto szukac i na prezent i do własnego domu- www.dukapolska.com

48

Jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny, to nie mam odwagi kupować go przez internet, dlatego jednak najczęściej wybieram sklepy stacjonarne. Przez internet najczęściej kupuję ubrania lub rzeczy, których nie dam rady znaleźć w tradycyjnych sklepach.

49

Ja jeszcze nie zamawiałam sprzętu przez internet ale obecnie przeglądam sobie ceny w sklepach internetowych i są o wiele bardziej korzystne niż w tradycyjnych sklepach tak więc właśnie zastanawiam się czy nie złożyć zamówienia. Muszę kupić kilka drobnych agd do domu. Czyli mikser, wagę oraz odkurzacz. Zastanawialam się nad sklepem rtv Euro agd bo jak patrzyłam to mają tam najlepsze ceny na to co mnie interesuje no i oferują raty 30 na 0%. I tak zastanawiam się czy nie kupić czy kupić.
Zamawialiście tam?
ktoś coś? wink

50 Ostatnio edytowany przez Ola_la (2015-09-04 07:14:58)

W media expert kupowałam drobny sprzęt agd, ceny tańsze,  a można zamówić albo do sklepu (darmowa dostawa) allbo do domu (kurierem ).

51

Hey wszystkim! Ja kupuje ciuchy glownie przez net. Zalezy co mi sie spodoba, nie mam jakiegos ulubionego sklepu. Ostatnio np kupilam piekny komplecik na stronie http://www.krolowa-shoppingu.pl/ smile

52

My od czasu do czasu robimy większe zakupy w Tesco. Fajna sprawa, nie trzeba nosić.

Potrzebuje pomocy:-(  dostalam dziś poczata zegarek który okazał się uszkodzony kupilam go przez butik na facebooku a sprzedawca nie podpisuje co robić

54 Ostatnio edytowany przez nika05 (2016-04-17 18:20:32)

Zakupy przez internet to jest pewne ryzyko i nie należy wpłacać na konto z góry, bo można zostać oszukanym, najlepiej zamawiać sprzęt za pobraniem, ja myślę o tym, żeby kupić TABLET 7" MYTAB SUPER SLIM DUAL CORE. Urządzenie posiada 7-calowy wyświetlacz IPS, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.5GHz, 4GB wbudowanej pamięci wewnętrznej oraz pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat.
    płaski, dotykowy ekran z systemem Multitouch
    wyświetlacz LCD IPS o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024x600 pikseli
    Chipset Allwinner A23, 1.5 GHz, procesor Dual Core
    pamięć RAM 512 MB
    pamięć wbudowana 4GB
    kamera przednia 0,3 Mpx
    Micro USB
    czytnik kart pamięci microSD do 32GB
    miniJack3.5 mm
    akumulator 2500mAh/ czas pracy do 4 godzin
    System Android 4.4 KitKat
    Wi-Fi

55

Ja wole zawsze obejrzeć sobie dany sprzęt w sklepie zanim zdecyduję sie na kupno. Przynajmniej jestem pewna co kupuję i nie kupuję kota w worku... Nie jestem przekonana do zakupu sprzętu wyłacznie przez internet bo potem jak się coś nie spodoba to moze być problem z odsyłaniem. Kilka razy już kupowałem w sklepie internetowym rtv Euro agd. Elektronikę i mniejsze agd bez problemu móżna sobie zamówić do ich sklepu stacjonarnego. Tam obejrzeć i wtedy zdecydować czy sie to kupuje czy nie.  Jak dla mnie duży plus.

56

Ja lubię korzystać ze sklepów internetowych, bo często można dostać towary już niedostępne w sklepach stacjonarnych i to o wiele taniej. Oczywiście nie rezygnuję do końca z normalnych zakupów, bo dla mnie np. kupowanie artykułów spożywczych przez neta to nadal czysta abstrakcja.
Teraz zmieniły się zasady przesyłki i zwrotów towarów i jeżeli dokładnie się wczytać w regulaminy itd. to istnieje bardzo mała szansa na ryzyko zakupów.
No i internet działa na korzyść kupującego także pod tym względem, że można sprawdzić historię sprzedającego, czy to firma czy osoba prywatna.

57

Ja osobiście bardzo dużo kupuję przez internet. W szczególności mogę polecić stronę allinside. pl Mąż kupuje tam elektronikę w dużo niższych cenach ja natomiast ubrania, torebki, buty. Można znaleźć tam perełki w super cenach.

58

Ja potrzebowałam dużo czasu żeby się przekonać do zakupów online. U mnie jest odwrotnie, bo właśnie przy takich zakupach kupuje oczami, bo na zdjęciach wygląda zawsze wszytsko pięknie big_smile w sklepie można dotknąć przyjrzeć się dokładnie itp. W sumie to nie wiem czy wolę zakupy przez internet czy stacjonarne, i to i to ma swoje wady i zalety smile Staram się tylko nie kupować ubrań przez internet, bo zawsze przyjdzie zły rozmiar albo coś co akurat na mnie nie pasuje lub wyglądam w tym tragicznie big_smile

59

Ojjj ja uwielbiam zakupy przez internet! Ostatnio wypatrzyłam sobie stronę Vobis.pl - można oszczędzić naprawdę sporo kasy, bo często dają jakieś promocje. Kupiłam tam już dysk SSD, pendrive'a, prostownicę do włosów i teraz zamówiłam taki oto uchwyt do samochodu na tablet: http://www.vobis.pl/uniwersalny-uchwyt- … 6575.html. Przyda się na wakacje, bo wyjeżdżamy z mężem w góry, a mam już szczerze dosyć patrzenia jak mąż trzyma nawigację i jedną ręką prowadzi. anyway, Vobis mogę polecić na tego typu zakupy, wypróbowany i oceniam 5/5. wink

60

Zdecydowanie tak! Ja ostatnio szukałam fototapety z grecką uliczką i nigdzie w sklepie stacjonarnym tego nie mieli, dopiero jak szukałam w necie to tu trafiłam na taką jaka mi odpowiadała. Dlatego moim zdaniem zakupy przez internet są jak najbardziej ok.

61

Oczywiście, że warto robić zakupy przez internet! jest dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych!

62

Ja osobiście uważam, że nie ma w tym nić złego, jeżeli kupować u sprawdzonych producentów. Zawsze trzeba popatrzeć na aktywność na stronie internetowej, ilość i jakość informacji, komentarze i opinie użytkowników. Często korzystam z usług sklepów internetowych, jest taniej i szybciej, czasem można kupić towary, których na pewno nie znajdziesz w sklepie stacjonarnym.

Stół dębowy będzie unikalną ozdobą Twojego domu ? niepowtarzalne trwałe drewno zawsze jest w modzie.

63

To zależy od tego jakiej rzeczy potrzebuję. Ubrania najczęściej w stacjonarnych sklepach, bo rozmiarówki nie zawsze się zgadzają. Jeśli chodzi o sprzęty agd to zdarza mi się przez internet kupować, ale najpierw sprawdzam opinie i korzystam z zaufanych sklepów.

64

Ja kupuję głównie w sklepach polecanych przez różnego rodzaju blogerów.
Ostatnio ciekawą opcją okazała się możliwość rezerwacji leków w aptekach stacjonarnych za pośrednictwem serwisu ktomalek.pl
Serwis okazał się  bardzo pomocny podczas wyjazdu na długi weekend  w sierpniu, gdyż naszego synusia zbyt mocno opaliło słonko i musieliśmy prędko zakupić środek przeciw oparzeniom - korzystając z ktomalek.pl udało nam się szybko zlokalizować otwartą aptekę z dostępnym lekarstwem.

Posty [ 39 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » zakupy przez internet - tak czy nie??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016