115

Odp: Najlepszy suplement diety na odchudzanie

Heh, ciekawe ile z tych postów to tak naprawdę kryptoreklamy (i to do tego kiepsko napisane, jeśli chodzi o wiarygodność tongue)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

116

Halszka1990 Słyszałam o gluteboost. Niestety strasznie drogi. Fajnie że jest już odpowiednik Polski wink

117

ano, to spora oszczędność, niestety na temat jego skutków nic nie jestem wstanie napisać póki co, bo niedawno zaczęłam kurację i w sumie ten bigup, dopiero nie dawno wszedł, ale skład ma podobny wiec prawdopodobnie zadziała, zobaczymy,

1990 to niestety nie data moich urodzin sad
Reklama

118

Ten tat to jest jak o prawiczkach - Neverending story z zerowym skutkiem lol

Nic tu nie ma ;P

119

Halszka 1990 daj znać o efektach, napisz czy kupowałas na tej stronie producenta ?bo faktycznie mało o nim w necie ale skoro to nowy produkt...

Reklama

120

Ja po konsultacji z moją trenerką zjadam sobie colon slim. Miałam trochę kilogramów na plusie. Weszła micha ale nie jakaś rygorystyczna, treningi plus suplement i waga ładnie zeszła. colon pomógł mi wyregulować pracę jelit a moja trener mówiła, że jest też fajny, jesli chcemy trochę zredukować tłuszcz. Ja jeszcze walczę ale z efektów do tej pory jestem bardzo zadowolona.

121

Słyszałam pozytywy o Bigupie 9jeśli chodzi o ujędrnianie tyłka
czy tu są jakieś opinie?/

122

ja stosuję, ale od niedawna ten bigup, szukałam tu info ale jakoś mały odzew był, nie powiem róznicę widzę

123

fida napisał/a:

ja stosuję, ale od niedawna ten bigup, szukałam tu info ale jakoś mały odzew był, nie powiem róznicę widzę

ciekawi mnie skład wydaje się że głownie ten ekstrat z maca i l-tyrozyna są kluczowe

124

a.malina.70 napisał/a:
fida napisał/a:

ciekawi mnie skład wydaje się że głownie ten ekstrat z maca i l-tyrozyna są kluczowe

dla mnie najważniejsze żeby działał i był naturalny skład w miarę smile a zawiera ekstrakt z owoców palmy sabalowej, kopru włoskiego oraz soi (trochę soja mi się nie podoba tutaj), ekstrakt z korzenia maca,ekstrakt z gorzkiej pomarańczy ( to bardzo lubię bo jest bardzo skuteczne), nasiona kozieradki oraz l-tyrozyna. A co to ta L-tyrozyna to nie wiem...

125

ważne by suplement był łatwo przyswajalny i skład miał naturalny, dużo tego przetestowałam na sobie, trzeba dobierać je indywidualnie i nie rezygnować z ćwiczeń. Odpowiednio dobrane pomagają ale nie załatwią sprawy za nas

126

bobislaw napisał/a:

ważne by suplement był łatwo przyswajalny i skład miał naturalny, dużo tego przetestowałam na sobie, trzeba dobierać je indywidualnie i nie rezygnować z ćwiczeń. Odpowiednio dobrane pomagają ale nie załatwią sprawy za nas

Bardzo trafne stwierdzenie. Suplementy dobieramy indywidualnie. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę i łapie co popadnie i co mu pokażą w tv. Ja sie trzymam opcji, że muszą mieć w składzie naturalne składniki i z drugiej strony odpowiadają w danej chwili moim potrzebom. Dlatego wybrałam slim - tak jak pisałam wyżej. Ale przykładowo jesli chodzi o colon, każdy może dobrać odpowiedni rodzaj do swoich predyspozycji - ot chocby cardio dla tych co o serce dbają czy hepato na wątrobę. Podchodźmy do wszystkiego z rozsądkiem i nie bierzmy pierwszego lepszego supla.

127

No ja też nigdy nie brałam kilku supli od wszystkiego wink  Lepiej zdrowiej sie odżywiać, odstawić słodycze, pić więcej wody i na prawdę u mnie dosyć szybko były efekty. Co do błonnika to jak najbardziej, ja sama też wspomniany powyżej colon pije  z tym, że ten C bo ten tego błonnika sporo ma  a oprócz tego i probiotyki smile Od tej pory przestałam mieć zaparcia i wzdęcia.

128

Ja stosowałem kilka różnego rodzaju preparatów i dopiero chyba z 6 podejście było sukcesem. Kupiłem sobie Amlan Forte i mogę go szczerze polecić. Zrzuciłem 16 kg w 2 miesiące, także efekt jest, a nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, a naczytałem się trochę o tym, co może odchudzanie spowodować.

[tu był nieregulaminowy link]

129

Stek bzdur, a nie sposób na odchudzanie.

130

Nie mów, że to bzdury bo błonnik wspomaga odchudzanie smile

131 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2017-03-30 18:24:01)

Wspomaga to bardzo fajne słowo, które niczego nie oznacza. Istotnie dobrze wybierać produkty spożywcze, gdzie znajdują się jego różne frakcję. Ale suplement? Podaj link  do badania, którego metodologia będzie na poziomie, na jakieś większej grupie. Gdzie ludzie będą mieli identyczne rację pokarmowe, podobny współczynnik aktywności, gdzie jedna z grup będzie go spożywać, druga nie i istotnie coś zmieni. Najlepiej biorąc pod uwagę koszt produktu.

132

Nie ma co opierać się na jakichś suplementach czy odżywkach. Najlepiej oprzeć się na własnej, ciężkiej pracy!

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]