jak zapomnieć o kimś, kogo się ciągle kocha? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#115 2009-10-30 15:14:40

aga2448
Dobry Duszek Forum

Re: jak zapomnieć o kimś, kogo się ciągle kocha?

czas nie leczy wszystkich ran, moich tak do konca nigdy nie wyleczy. Ja musialam i musze uczyc sie zycia na nowo. Musze nauczyc sie zycia ze swiadomoscia ze jego juz nie ma dla mnie. Mimo iz zewnetrznie trzymam sie juz wmiare ok (nie placze non stop, smieje sie i zaczelam normalnie jesc bo wczesniej bylo mi bardzo trudno przelknac cokolwiek) to wewnetrznie nadal jest ciezko.Najgorsze sa wlasnie te wspomnienia. Gdy slysze piosenke ktora mi go przypomina to zaczyna mnie w zolądku i w gardle sciskac, czesto tez lzy same plyna. Mam tez wade (a moze to zalete?) ktora utrudnia mi zapomniec o nim, jestem bardzo wrazliwa i uczuciowa. Na wszystko reaguje bardzo emocjonalnie. Byle pierdola potrafi wprowadzic mnie w smutny nastroj. Jestem bardzo sentymentalna i mocno przywiazuje sie do ludzi. Dlatego tak ciezko mi sie pogodzic z ta sytuacja mimo uplywajacego czasu.

Love changes everything, love makes you fly

#116 2009-10-30 19:25:21

bbb22
Powoli się zadomawiam

smile To witam w klubie bo ja też taki jestem , zbyt szybko się przywiązuje , i sentymentalny jestem jak jasna cholera... ale mowie Ci ze z czasem wybieli się to wszystko , emocje opadną . wiadomo że wspomnienia na pewno pozostaną ale z biegiem czasu patrzy sie na to zupełnie inaczej , przynajmniej w moim przypadku tak właśnie jest . nabiera się nowych wspomnień które po czesci przykrywają tamte . wszystko zaczyna ukłądać sie na nowo , wiesz Ty musisz sobie ułożyć życie na nowo bez chłopaka a ja musiałem ułożyć sobie życie na nowo bez rodziny i w tym samym czasie zostawiła mnie Ona , to było dopiero Ciężkie. ale rozumiem co czujesz,  trudne chwile a Tym bardziej masz je teraz bo wszystko (pomimo tego co myślisz ) odżyło i boli od nowa , na to niema leku , trzeba czekać ...

#117 2009-11-02 21:21:01

achaja85
Zaglądam tu coraz częściej

Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja nas do bólu...
Ja wciąż kocham mojego byłego, widzę go w każdej rzeczy, jakiejkolwiek myśli się nie uczepię to i tak prowadzi mnie ona do niego...
i tęsknie za nim cholernie...czasem mam ochotę gryźć ściany, tak to boli...ale najgorsze jest to że on mnie "nie kocha", ale jestem dla niego "jak siostra", tak powiedział...tylko ja nie chce "brata", chcę jego jako mężczyznę...ja wiem, że on jest tym jedynym...
Tak po prostu zapomnieć się nie da, nie jest to możliwe z dnia na dzień, od mojego rozstania mijają 3 m-ce a są takie dni czasem że wydaje mi się że śnię, że to nie mogło się wydarzyć...
Pozostaje tylko próbować...chociaż według mnie, zapomnieć się nie da, można tylko sprawić by wspomnienia nie przynosiły bólu, by były takimi samymi wspomnieniami jak inne...

Sto zim i ani jedno lato, a czasem okruch z jego stołu...czekałam aż do bólu na to, zmieniona w małą garść popiołu...

#118 2009-11-03 06:52:40

aga2448
Dobry Duszek Forum

achaja85 napisał:

Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja nas do bólu...
Ja wciąż kocham mojego byłego, widzę go w każdej rzeczy, jakiejkolwiek myśli się nie uczepię to i tak prowadzi mnie ona do niego...
i tęsknie za nim cholernie...czasem mam ochotę gryźć ściany, tak to boli...ale najgorsze jest to że on mnie "nie kocha", ale jestem dla niego "jak siostra", tak powiedział...tylko ja nie chce "brata", chcę jego jako mężczyznę...ja wiem, że on jest tym jedynym...
Tak po prostu zapomnieć się nie da, nie jest to możliwe z dnia na dzień, od mojego rozstania mijają 3 m-ce a są takie dni czasem że wydaje mi się że śnię, że to nie mogło się wydarzyć...
Pozostaje tylko próbować...chociaż według mnie, zapomnieć się nie da, można tylko sprawić by wspomnienia nie przynosiły bólu, by były takimi samymi wspomnieniami jak inne...

Zgadzam sie z twoim postem absolutnie. Jakbym czytala to o sobie, czuje dokladnie to samo co ty i tak samo uwazam, ze nie da sie zapomniec. Ja juz sie staram bardzo dlugo ( z marnym skutkiem)

#119 2009-11-03 17:01:41

bbb22
Powoli się zadomawiam

aga2448 Tylko 3 miesiące , wiec nie wypowiadaj się jak to by było z 3 lata temu smile ... zobaczysz ze po roku spojrzysz na to inaczej i nie będzie tak boleć. ja na początku też tak myślałem i trwało to dość długo , a potem to wszystko ustępuje i zaczyna się wracać do normalności , mowie (pisze) z własnego doświadczenia . 3miesiące to krótki czas , bardzo krótki wiec nie oczekuj cudów , jeżeli jesteś osobą wrażliwą to wiadomo ze po 3 miesiącach Ci nie minie , ale w końcu zaczniesz się cieszyć życiem , zobaczysz.

#120 2009-11-03 17:15:13

bbb22
Powoli się zadomawiam

a co do zapominania , ludzie , czemu wy chcecie zapominać , tego nie rozumiem smile pamiętajcie to przez całe życie , bo były w tym wszystkim piękne chwile... a wy o że chce zapomnieć i zapomnieć...smile w końcu wasze wspomnienia stracą ten ładunek emocjonalny który mają w tej chwili i będziecie się cieszyć z tego co było itp . będzie następna miłość i kolejna i kolejna (nie mowie ze u wszystkich )i znowu będzie boleć , ale ten bul ma coś w sobie uczy pokory i życia wiec jak dla mnie jest ok tongue . poza tym nie da się zapomnieć kogoś kto był częścią nas , bo z tym kimś kawałek nas odszedł a kawałek tej osoby został w nas smile to jest piękne a wy narzekacie... , i teraz przypomina mi się coś co kiedyś usłyszałem że wystarczy tylko jedna sekunda by kogoś zauważyć , jedna minuta żeby kogoś polubić , jedna godzina by kogoś poznać , ale całe życie by o kimś zapomnieć smile... i pamiętajcie , ja chce pamiętać , by widzieć to czego robić nie powinienem i widzieć to czego nie powinienem tolerować u drugiej osoby smile a jak by wam tak głowy wyjałowiło big_smile to byli byście głupi jak kiedyś , i znowu wpakowali byście sie w coś co nie będzie miało przyszłości big_smile

#121 2009-11-03 18:08:30

aga2448
Dobry Duszek Forum

bbb22 napisał:

aga2448 Tylko 3 miesiące , wiec nie wypowiadaj się jak to by było z 3 lata temu smile ... zobaczysz ze po roku spojrzysz na to inaczej i nie będzie tak boleć. ja na początku też tak myślałem i trwało to dość długo , a potem to wszystko ustępuje i zaczyna się wracać do normalności , mowie (pisze) z własnego doświadczenia . 3miesiące to krótki czas , bardzo krótki wiec nie oczekuj cudów , jeżeli jesteś osobą wrażliwą to wiadomo ze po 3 miesiącach Ci nie minie , ale w końcu zaczniesz się cieszyć życiem , zobaczysz.

ja z moim bylym nie jestem juz ponad poltora roku, zaraz po rozstaniu nie bylo az tak zle bo pod koniec zwiazku nie ukladalo nam sie najlepiej a im dalej od rozstania (od ok. pol roku to jest najgorzej) to jest  wlasnie ciezej a nie latwiej bo uswiadamiam sobie ze w zyciu chce tylko jego i on potrafi dac mi to szczescie ktorego szukam. wczesniej bedac z nim nie dostrzegalam wielu rzeczy, moze go tez zbytnio nie szanowalam tak jak powinnam, zostalismy para w bardzo mlodym wieku, rozstawalismy sie pare razy. Dopiero jak go naprawde stracilam uswiadomilam sobie czego tak naprawde chce, moze komus to ciezko zrozumiec bo to dluga historia i nie da sie tego skrocic w paru zdaniach. Czlowiek chce zapomniec bo wspomnienia powoduja bol i cierpienie! nie wiem dlaczego tak ciezko ci to zrozumiec? Skoro z kims sie nie jest a nadal sie ta osobe kocha to chyba jest to wszystko naturalne. skoro ty juz nie kochsz dziewczyny z ktora nie jestes to latwo ci mowic bo twoje wspomnienia nie powoduja smutku, jesli spotkasz na swojej drodze kogos kogo pokochasz tak naprawde i bedziesz uwazal ze to milosc twojego zycia, stworzycie szczesliwy zwiazek  ktory bedzie trwal wiele lat ale niestety stanie sie cos przez co nie bedziesz mogl byc z ta osoba to moze wtedy cos zrozumiesz bo jak narazie to daleko ci do zrozumienia kogos takiego jak ja. Nie masz pojecia jak zyje sie z mysla ze zrobilo sie blad ktory przekreslil wszystko. nie dosc ze sie teskni i cierpi to jeszcze zyje z poczuciem winy.

Ostatnio edytowany przez aga2448 (2009-11-03 18:20:00)

#122 2009-11-03 18:42:05

bbb22
Powoli się zadomawiam

hehe ale ja ją kocham dalej ale w inny sposób wink a co do tego ze spotakm kogoś itp To powiem Ci tak , właśnie o niej tak myślałem że jest ta jedyną, kocham ją nadal i to bardzo, codziennie o niej myślę i wiem że to byłą prawdziwa miłość bo po niej miałem dziewczyna ale kochać nie umiałem smile,  a wiem jak sie żyje że popełniło sie duży błąd smile bo popełniłem wielki i strata dziewczyny czy chłopaka przy tym co ja sp...liłem jest naprawde małą strata. i nie mow ze ja czegos nie rozumiem , ja rozumiem bardzo wiele pomimo młodego wieku bo wiele przeszedłęm , pozatym starałem Ci sie pomóc a ty sie unoscisz bog jeden wie o co. po prostu. napisałem jak ja to widze z mojej strony . a co do reszty to powiem CI tak ja sie ciesze ze ona staneła na mojej drodze. nie bede z tego powodu płakał a że ona mnie niechce bo woli zabawe i przypadkowe miłości to co ja mogę zrobić ? NIC NIE MOGE , wiec nie bede siedział i beczał . wiadomo czasem i mnie łapie za dupe to wszystko z kiedyś tam... ale czas nigdy nie zawraca, ludzie się zmieniają. ciesze sie wspomnieniami bo tyle mi zostało smile...

#123 2009-11-03 18:50:29

bbb22
Powoli się zadomawiam

poza tym czym wcześniej uświadomisz sobie pewne rzeczy tym szybciej przejdziesz nad nimi do porządku dziennego i to nie tylko w miłości smile nie jesteście razem , i może już nigdy nie będziecie , popełniłaś błędy ? przeproś zalecz duszę . ja też je popełniałem , widze je , często do mnie wracają moje młedy , prawie codziennie wraz z myślą o niej , z tym że ja nie przeproszę. nie mogę sie do niej odezwać , boje się bo wiem co we mnie siedzi smile bo jestem świadomy tego co czuje , codziennie ide na uczelnie i z uczelni z myślą zeby aby jej nie spotkać nie stanąć twarzą w twarz smile boje się tego , bo znam siebie , swoje uczucia , nie chce jej spotkać bo wiem że wszystko by odzyło i napierdzielało jak kiedyś , ty sie ze swoim byłym spotkałaś być może mieliście  cały czas kontakt (nie wiem) dlatego ciągle Cie to boli... Co ja poradzę... ja jak bym ją zobaczył też by mnie to sponiewierało... cóż życie moja miła ŻYCIE smile dlatego dla wszystkich sponiewieranych miłością i osobą z pod znaku EX polecam Zerwac kontakt nie widywać się , nie spotykać , uciekac chować sie i wyjść na zewnątrz jak będzie się gotowym i pewnym big_smile (ja ciągle nie jestem gotowy ) co do wspomnień smile wiesz teraz gdy wspominam mam uśmiech na twarzy a nie łzy w oczach , wiem ze zmieniło by się to gdy by stanęła mi na drodze big_smile jak narazie od roku udaje mi sie jej nie spotkać smile nie to żebym sie starał i chował , po prostu taka karma smile

#124 2009-11-03 19:06:23

aga2448
Dobry Duszek Forum

ja z moim bylym nie mialam zadnego kontaktu. ZERO. nie widywalam go , nie rozmawialam z nim i to niczego nie ulatwilo, czasem poprostu zastanawialam sie co u niego slychac, ja zyje, co robi. Poza miloscia laczyla nas przyjazn wiec dla mnie to bylo podwojnie trudne zeby o nim nie myslec. Ja sie nie unosze tylko starasz sie na sile powiedziec jak to bedzie, ze da sie nie cierpiec, nie myslec i milo wspominac, piszesz tak jakby to bylo takie proste a ja wymyslam nie wiadomo co. Kazdy jest inny, kazdy inaczej to przezywa i kazdy zwiazek jest inny. Mysle tez ze kazdy musi znalesc swoj sposb na to by przetrzymac najgorsze chwile.

#125 2009-11-03 19:18:08

bbb22
Powoli się zadomawiam

no tak racja smile ja znalazłem taki ty musisz znaleźć inny , co poradzisz , poza tym ja pisałem jak to u mnie było i nie starałem Ci sie wcisnąć ze u Ciebie będzie tak samo , jeżeli tak to wyglądało to miało wyglądać inaczej smile  a chciałem pomóc ...

jak czytam to co piszesz to jakoś kojarzy mi eis z piosenką HEY - Faza delta smile

#126 2009-11-04 06:59:30

aga2448
Dobry Duszek Forum

nie slyszalam tej piosenki smile musze posluchac

#127 2009-11-04 14:08:25

bbb22
Powoli się zadomawiam

z najnowszej płyty smile

#128 2009-11-04 18:12:28

aga2448
Dobry Duszek Forum

piosenka całkiem fajna i pasujaca chyba ogolnie wszystkim piszacym na ten temat smile
http://www.youtube.com/watch?v=3YtjooV-9OQ

#129 2009-11-04 22:15:49

bbb22
Powoli się zadomawiam

no hehe smile pasuje jak cholera big_smile a tak w ogóle to jak tam ? lepiej trochę czy ciągle źle z Tobą ??

#130 2009-11-05 06:49:39

aga2448
Dobry Duszek Forum

raz lepiej, raz gorzej. Zalezy od dnia. Jak nie mysle to jest dobrze, ciezko jest mi tez np. kiedy ktos o nim wspomina np. moja mama (ona to chyba tez za nim teskni smile) lub wtedy gdy ktos mi mowi ze tyle lat straconych, szkoda, czemu my nadal nie jestesmy razem itp. Za takie komentarze to bym mogla udusic!

#131 2009-11-05 20:52:30

bbb22
Powoli się zadomawiam

haha boa dusiciel big_smile... żart smile a tak na serio to powiedz ludziom , mami zeby o nim nie gadali , wiesz , mamy są takie ze chcą pomóc na siłę , może chce żebyś z nią o tym pogadała czy coś i prowokuje rozmowę rozumiesz ? , tak ze jej możesz powiedzieć , ja moim , znajomym i wszystkim powiedział , ze nie chce wiedzieć co u niej itp do puki sam nie zapytam ;D i każdy to uszanował smile A CO big_smile !!  , a co do duszenia , to nie polecam :-) , no chyba ze chcesz być sławna przez parę dni smile wyobrażasz sobie nagłówki gazet ? " ZABIJAŁA BO PYTALI O BYŁEGO " (sprawczyni o swoich ofiarach mówi : nie mogłam znieść tych pytań , musiała udusić ) hehe absurdalna sprawa big_smile wybacz ale mam dzisiaj dobry humor smile...

#132 2009-11-07 10:22:53

Audrey
Do zakochania jeden krok

nie wiem czy Tobie to pomoże, ale zajmij się studiami/pracą, zacznij myśleć o sobie, uprawiaj  jakiś sport, zmień fryzurę, ja tak kiedyś zrobiłam po prostu skupiłam się tylko na sobie,
jednak najlepszym lekarstwem na zranioną miłość, jest nowa miłość..

#133 2009-11-07 14:58:03

bbb22
Powoli się zadomawiam

EE Audrey nie zgadzam się smile , miałem nową miłość po starej i jakoś nie za dużo mi to dało smile...

#134 2010-01-26 20:46:25

ewelina90

aga2448 doskonale Cię rozumiem...to tak jakbym czytała moją historię.
Minęło 6 miesięcy...Byłam z Nim 2 lata, planowaliśmy wspólną przyszłość, nie widziałam poza nim świata. Po jakimś roku coś zaczęło się psuć, częste kłótnie, dużo emocji...Rozstaliśmy się, to była wspólna decyzja. Oboje plakalismy. Przez pierwsze 3 miesiace dawałam radę, byłam jeszcze po prostu zła, tęskniłam, ale nie chciałam się złamać. Później emocje opadły, wiele rzeczy dostrzegłam...Zaczęłam studia, nowe życie, przeprowadzka, myslałam,że wszystko się ułoży. W ogóle się nie układa, strasznie za nim tęsknię, kocham, doceniłam pewne rzeczy, dojrzałam. Tylko,że on mnie już po prostu nie chce. Przeszło mu. Nawet nie napisze co u mnie, jak sie czuje, czy wszystko ok. A ja nie moge żyć bez niego. Nie moge sie na niczym skupic, nic nie jest wazne gdy jego nie ma obok. jakis miesiac temu napisalam mu to wszystko, a on na to,ze nie, po prostu nie. dla niego to takie łatwe. a ja nie chce sie narzucac, przeciez to on powinien wyciagnac reke. tlumacze sobie, ze gdyby naprawde kochal i nie mogl zapomniec to by nie wytrzymal. powiedzial mi kiedys,ze to dla naszego dobra, ze nie pasowalismy do siebie, ze sie klocilismy, ze trzeba szukac dalej jesli ludziom sie nie uklada. ale czy to jest takie proste, jesli z tym nie, to dalej szukam. a gdzie uczucia? Boję się,że juz zawsze bede nieszczesliwa. Boje sie jeszcze komus zaufac. A przede wszystkim nie chce innego tylko jego. Nie moge sobie znalezc miejsca, caly czas mam zly humor, placze po katach, na dziwek jego imienia mam taka gule w gardle. A on...no coz z tego co wiem jest w wirze pracy i nauki, ma nowych znajomych. on potrafi, dlaczego ja nie? sad
Pewnie niedługo znajdzie sobie kogos, a ja nie wiem jak to zniose. Jak to strasznie boli:(

#135 2010-01-26 21:38:58

chomej
Cioteczka Dobra Rada

Boli i jeszcze długo będzie boleć. Ale kochac to czasami pozwolic komuś odejść. Ludzie sie rozstają, a widac twój ex nie chce wracać do starego świata, zbudował sobie nowy w którym mu dobrze i Ty musisz uszanować ta decyzje. Nikogo nie zmusi sie do kochania. Pomyśl ty też byś była nieszczęśliwa w takim związku.
Ból z czasem będzie malał, aż zniknie. Wiem, że narazie nie masz ochoty na nic, to normalne, swoje musisz odchorować. Żadne słowa i zadne czyny ci tego nie ułatwią. Jedno przezywaja tydzien, inni pół roku a inni 2 lata. Faceci jakoś chyba ogólniej lepiej to znoszą, albo lepiej po prostu udają.
Sama znam wielu facetów, którzy teraz sa zimnymi egoistami bo dostali od miłości po tyłku i też się boją.
Na wszystko przyjdzie czas.
Żeby zobaczyć słońce trzeba przeczekać deszcz. Trzymam kciuki!

bo najsilniejsza jest miłość nieodwzajemniona...

http://chomikchomik.blog.onet.pl/

#136 2010-01-26 21:54:36

ewelina90

Dzieki chomej... Chciałabym,ale na razie ciężko mi w to uwierzyć. że jeszcze będę potrafiła normalnie funkcjonować...tak jak to było przedtem...kiedy jeszcze go nie poznałam.

#137 2010-01-26 21:58:15

chomej
Cioteczka Dobra Rada

Wiem ja też sie męczę w podobnym stanie, chociaż są już dni kiedy uśmiecham sie tak sama z siebie, nie z konieczności. Musimy być twarde i wierzyć, że kiedyś minie. Zyje się raz, troche szkoda zmarnować najlepsze lata na zamartwianie się i tęsknotę.

#138 2010-01-26 22:49:04

ewelina90

od razu lepiej....wygadać się komuś... właśnie słucham optymistycznej muzyki, przede mną sesja i muszę się wziąć do roboty, nie myśleć o nim, bo ona napweno o mnie nie myśli. a ja nie mogę zawalić swojego życia przez niego, bo to i tak nic nie da. a popadnę w jeszcze większą rozpacz...'nie wybrałeś mnie...żegnaj więc"....najgorsze jest tylko wstawanie rano ze świadomością, że wszystko jest już inne. ale nic na siłę... pozdrawiam ciepło.

#139 2010-01-27 10:36:05

ewelina90

a dzisiaj rano zadzwoniła do mnie jego siostra... wszystko wróciło ze zdwojoną siłą. i jak tu się trzymać?sad

#140 2010-01-27 13:26:07

majkap4

Odciac sie, przynajmniej probować. Chociaz dla mnie poranki tez sa najgorsze - szczegolnie jak mi sie sni cala noc. Wszystko na co mamy wplyw, zeby nie miec z nim kontaktu - mozemy same dzialac cos robic. Ale co jak nad snami nie mamy kontroli:(

#141 2010-01-29 22:31:40

mirella
Przyjaciółka Forum

Ja mogę napisać Wam tylko tyle że nie da się zapomnieć. Wiadomo że wszystko co  inne będzie wydawało się gorsze, ale nie możemy iść tym śladem. Od 8 miesięcy po rozstaniu są jeszcze dni w których nie mogę spać, kiedy zadaję sobie pytanie czy kiedyś znajdę kogoś przy kim będę się czuć jak przy Nim. Przez 5 lat życia razem, bycia z sobą codziennie i dźwiganie losów dnia zostawia odcisk w skale. Gdzie się nie ruszę z automatu pojawia się myśl że bywałam tu z Nim i mało jest takich miejsc do których mogłabym się wybrać żeby nie wspominać. Ale to jedyne mi pozostało. Pewnie gdzieś tam kocham i na pewno nie zapomnę ale życie toczy się dalej. Wierzę że kiedyś będzie coś piękniejszego, że miłość wygaśnie a Ja zacznę odkrywać nowe miejsca i nowe życie.
Życzę tego wszystkim z Was.

Tracąc niektórych z pola widzenia, rozszerzamy sobie horyzonty.

09.03.2014r. - Il Mio Nuovo Inizio Sei Tu smile

#142 2010-01-31 04:32:42

bbb22
Powoli się zadomawiam

ewelina90 Przejdzie Ci :-) to pewne , ja byłęm z kobietą 3 lata i potem w brutalny sposób dostałem po tyłku , nieważne big_smile... ważne że cI przejdzie jestem tego pewien jak dzisiajszego obiadu u babci... (niestety sie umówiłem i głupio jej powiedzieć ze niechce mi sie ruszać z domu big_smile... ) pozatym sny... ach te kolorowe sny , dla jednych ucieczka dla innych zgroza smile ale do czasu , słuchaj , jestem sam od długo w sumie przestałem liczyć ale pooonad rok , a od 13 misiecy nie mam z nią kontaktu , na początku , straszna tragedja , depresja , siedziałem przez 5 miesiecy w domu , czasem wypad do sklepu po fajki i jakieś jedzenie , ciągle zasłoniete zasłony , ogolnie syf , kiła , mogiła :-) , znajomi wydzwniali co sie dzieje nawet nie odbierałem , ludzie pukali do dżwi nei wychodziłem , zaszyłem sie , raz na kiedyś gadałem z siostrą jak przyszła do mnie i kumplem , a tak to wzmacniacz gitara , fajki i sen malowanie obrazó na zaliczenie , jak potem powiedziałem do faceta od malarstwa ( TO MOJA DEPRESJA ! ) i spodobało sie baaardzo hee... czasami spałem 3 dni , potem 4 na  nogach ... i tak szło te ponad w sumie 5 miesiecy , potem wyszedłęm do ludzi , pozaliczełem zaległe egzaminy itp , zaczołem sie spotykać ze znajomymi i było przynajmniej chwilowo lepiej , do tego Deska , jammowanie z kumplami , wyjazdy na występy do wawki itp ogolnie Grunge'owo sie zrobiło ;] , dobra przejde do żeczy big_smile... miłam miesiac 2...3....4.... piąty dziesiąty ;-) i jestem teraz tutaj i powiem CI że już jest OK , jestem wreszcie sobą , jestem szczesliwy , mam wspomnienia z nią związane ale... śmieje sie teraz uśmiecham gdy o niej myśle , czesto wspominam ale ... wszystko sie wybieliło , straciło ładunek emocjonalny i ogolnie czasem jakaś nostalgia czy coś ... ale po chwili mija , czasami nawet staram sie ją zatrzymać w sobie , powspominać ;] dojdziesz do tego tylko czasu CZA troszki i bedzie spoko zobaczysz !! (sie rozpisałem wiem ale nudzi mi sie bo spać nie moge big_smile... )

#143 2010-01-31 04:35:38

bbb22
Powoli się zadomawiam

aa i dory za bledy mam dysortografie i wszystkie inne badziewia... big_smile człowiek dobry lecz upośledzony :-) emocjonalnie , psychicznie , i jeszcze pisać nie umie big_smile... dobze ze mam gadane :] bo bym sie załamał (żart) powiem wam ludzika , jak wam smutno zamknijcie oczy i uśmiechajcie sie przez minute , jak to nic nie pomoze to dalej i dalej aż pozytywnie sie nastroicie , a potem utrzymujcie tą pozytywną "energie" w sobie , starajcie sie ją trzymać cały dzień , to naprawde łatwe , starajcie sie by usmiech towazyszyl wam cały dzień , to naprawde pomaga smile

#144 2010-01-31 04:37:06

bbb22
Powoli się zadomawiam

miało być sory a nie "dory" :-)

#145 2010-02-01 19:34:53

ewelina90

masz, masz gadane;p
Mam nadzieję, minęło pół roku, a ja nadal płaczę w poduszkę:(... Ale ja to ogólnie strasznie wrażliwa i uczuciowa, także może za jakieś 3 lata...Naprawdę robię wszystko,żeby nie mysleć, ale to jest silniejsze ode mnie... Po prostu jeszcze się łudzę,że może on też beze mnie żyć nie może....chociaż sama w to nie wierzę...nadzieja matką głupich!

#146 2010-02-02 15:24:50

bbb22
Powoli się zadomawiam

he to nie działa tak ze nadzieja matką głupich i temu podobne głupoty smile człowiek jest taką istotą ze jak sie zakocha i zdąży się bardzo przywiązać do jakiejś osoby (nie daj Boże i Maryjo jak jest wrażliwy na te sprawy tak jak Ty czy Ja smile ) to po jej odejściu przez jakiś czas nie widzi się sensu swojego istnienia smile ( zwierzęta to mają fajnie ale nie wszystkie..... smile ) pozatym co tam , słyszałem kiedys coś takiego nie wiem czy głupota czy co to , ze żeby zacząć "zdrowieć" po rozstaniu połowa tego czasu co się było razem heee big_smile nie wiem w moim przypadku się jakoś sprawdza , a co do robienia wszystkiego żeby nie myśleć to tak nie działa i się nie sprawdza przynajmniej w moim przypadku , ja musiałem myśleć itp żeby mi szybciej mineło , wyzbyłem się złudzeń , po tym co się stało to jakoś przestałem lubić tą osobę pomimo tego ze kochałem . ale co ja będę o sobie gadał big_smile każdy jest inny hehe ale gwarantuje Ci że przejdzie za jakiś czas a przynajmniej będzie mniej bolało , aby ta p...na zima przejdzie , zrobi się ciepło , inne życie mini zimowa depresja bo pewnie ją masz smile przylecą ptaszki , urośnie trawka , kwiatuszki big_smile ogólnie będzie super ... nienawidzę zimy , nienawidzę... kiedyś wyprowadzę się na floryde ! bo co z tego że mi słońce dzisiaj od rana świeci do pokoju ??? ja jest minus parę... i wszędzie widzę to białe g..o na całym rynku leży to białe paskudztwo.............., o i jeszcze di tego właśnie słońce się schowało za kamienice ........ środek europy najbardziej zj...bene miejsce , ni tu ciepło ni zimno ni fajnie ni niefajne ni tu siedzieć ni jechać ,  dobra wstaje , bo już po 15 a ja dalej leże w łóżku hehehe smile

#147 2010-02-02 15:28:12

bbb22
Powoli się zadomawiam

cholera tam miało być : słyszałem kiedyś coś takiego nie wiem czy głupota czy co to , ze żeby zacząć "zdrowieć" po rozstaniu musi minąć  połowa tego czasu co się było razem  " ( pisze wysyłam potem czytam co napisałem big_smile )

#148 2010-02-02 18:05:26

chomej
Cioteczka Dobra Rada

Połowa tego zcasu musi minąć, żeby zacząc zdrowieć!!?? Ło matkoo to jeszcze musze się rok męczyć przynajmniej żeby ulge poczuć!? No bbb22 mam nadzieje, że to jednak jakiś głupi przesad, ale w sumie nigdy nic nie wiaodmo. Ja myśle, że tu duży wpływ ma otoczenie i charakter człowieka. Jak ktoś jest egoistą to mu szybko przejdzie. Mój ex taki jest (niestety) i do tego obraca się wśród ludiz dla których problemem dnia codziennego ejst zakup jak najtańszego browara i i spożycie go w jak największej grupie. Myśle, że to miało wpływ, że pewnie juz o mnie zapomniał.
Osoby wrażliwe z pewnością dłużej musza cierpić i leczyć serducha.

Nie ma co gdybać. Trzeba czekać i iść do przodu, bo przegrywają ci którzy sie poddają! Życie jest za krótkie na ciagłe smutanie się, nasi ex nie są tego warci. Kiedyś chyba na dmeotach takie zdanie było jeśli był/była na tyle głupia żeby cie zostawić to ty bądź na tyle mądry/mądra żeby jej na to pozwolić! O! Alleluja i do przodu!

#149 2010-02-02 19:02:55

bbb22
Powoli się zadomawiam

no tak mi kiedyś ktoś powiedział i jak narazie sie sprawdza bo chodzi o to że .... (kumpel mi tak wytłumaczył big_smile ) wszystkie wspomnienia w stecz a przynajmniej większa większość ( taa inteligentnie powiedziane wiem smile ) i trzeba po prostu zacząć inaczej zyć troszki co by nabrać innych wspomnień zeby zakryły związane te z nimi... łoo big_smile a z tą połową czasu sie sprawdza jeżeli chodzi o moją osobe , mija ponad półtora roku z tego co sie oriętuje smile i jest już w sumie , praktycznie ok , jest gdzieś w głowie ale jest to już tas strasznie wybielone i bez emocji że aż sie człowiek cieszy big_smile... bylismy razem 3 lata tak wiec połowa mineła smile pozatym zgodnie z tą metodą co kumpel mi powiedział zaczołem inaczej żyć starałem sie mieć dużo jakiś fajnych akcji co by mieć dużo wspomnien związanych z innymi ludzi i pomogło , naprawde pomogło bo dupuki siedziałem w domu i dołowałem sie wpadałem w depresje nic do przodu nie szło big_smile tyle spoko ze przemyslałem wszystko smile i wkońcu zaczołem żyć inaczej myslałem o niej ale... żyłem nie siedziałem na dupie wziołem sie za siebie big_smile... jak to mówią OGARNOŁEM sie (takie modne słowo ostatnio heee ) i co by wam tu jeszcze poradzić smile nie wiem hehe , ważne jest zeby sie nie cofać , można myśleć , można wspominać ale z głową ! nad wszystkim można zapanować ! Chomej moja ex też była egoistą na drugi dzień po rozstaniu czy jaoś tak smile wybrała sie z kimś tam na randewu big_smile... tak wiec sie zbytnio fajnie nie czułem hehe w ogole zostawiłą mnie dla innego a z tego co wiem teraz jest sama i pies ją tam smile...

#150 2010-02-02 19:21:24

chomej
Cioteczka Dobra Rada

Bardzo dobre myślenie! No faktycznie widać, że się wyleczyłeś! Super! Widzicie jednak można i nas też to czeka, niebawem smile

#151 2010-02-02 20:29:59

ewelina90

Brawo!
Tylko mój ex chyba aż takim draniem nie jest.... i w ogóle patrząc z perspektywy czasu, to teraz doceniam pewne rzeczy, które,będąc z nim nie doceniałam... ale fakt pozostaje faktem... twierdzi,że jeśli się nie dogadywaliśmy, to po prostu nie jesteśmy dla siebie... próbowałam, pisałam,ale on po prostu już nie chce....zero kontaktu, zero zainteresowania z jego strony... ja też już przestałam, gdyby z jego strony to była real love to by nie wytrzymał... wróciłby... eh, idealistka i marzycielka ze mnie... ot co!

#152 2010-02-03 03:03:54

bbb22
Powoli się zadomawiam

tak Ci sie wydaje ze nie był draniem idealizujesz go smile tak smamo ja robiłem , nagle zapomniałem wszystko , to jak mnie potraktowała jak śmiecia itp wink i była naj... a tak naprawde to taka prawda jak moje 100tysiecy na koncie big_smile... (przydało by sie smile ) ja tez nagle zaczołem docenia , do tej pory doceniam to ze kiedys mnie kochała i wiem o tym ze kochała i to jest fajne, ktoś mnie kochał ja kogoś super , zawsze to coś , czasem ludzie nawet tego nie mają ... nikt nigdy ich nie kochał itp big_smile tak wiec ja sie ciesze smile jeszcze bdziecie mieli kogoś super przy sobei i ja tez big_smile... jak narazie to niechce nikogo aczkolwiek są dziewczyny co by chciały zemną być , jestem przystojny fajny big_smile... (tak też po zerwaniu miałem i w trakcie związku samo ocene rowną = 0 teraz juz to sie zmieniło dostrzegam moje zalety a jest ich sporo podczas gdy byłem z nią , ona tak mnie traktowała ze miałem sie za zero!!!!!!!! nie wiem jak mogłem być takim kretynem i sie mordować z nią tyle czasu i dac sie doprowadzic do takiego stanu ?!?!?! podczas gdy wszyscy tzn dziewczyny mowiły ze czego sie mecze jestem przystojny fajny , a sie morduje z nią  , sam sobie byłem katem !! )  a co do tego ze sie niedogogadywaliscie , coś ci powiem , jestescie razem , lecz tak naprawde osobno nie mieszkacie razem itp i sie niedogadujecie , a co by było jakbyscie zamieszkali razem smile ... ktos by wyszedł nogami do przodu hryhryhry smile , skoro sie ludzie niedogadują i jakaś menda podła przezto zrywa i idzie w cholere to ja życze powodzenia ! jak ktos sie tak łatwo poddaje to nie kochał naprawde ! bo jak to kora z maanamem spiewała kto kocha naprawdę , bedzie kochać zawsze smile...

Stopka forum