Nakładki na penisa - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#39 2013-07-23 22:40:11

yoghurt007
net-facet

Re: Nakładki na penisa

czerwonakurtka napisał:

nie no w calym swoim zyciu nie uprawialem seksu z wiecej niz 8-10 roznymi kobietami wliczajac w to stale partnerki a mialem lacznie z obecna 3 stale partnerki.

czerwonakurtka napisał:

Mialem juz 3 partnertki. Pierwsza byla dziewica to mozna pominac big_smile natomiast nastepna i obecna dawaly do zrozumienia ze raczej slabo mnie czuja ze wzgledu na nieduzy rozmiar penisa

Coś ci się historia zaczyna rozpływać....

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#40 2013-07-23 22:42:25

agnik
Redaktor Działu Zdrowie Kobiety

Mówisz o wielu kobietach a wysypujesz się na szczegółach. Skoro dla Ciebie dziewica = ciasna, to Twoje doświadczenie jest krótko mówiąc bardzo skromne. Dziewica to dziewica, posiada cieniutką błonę śluzową, ot co ja odróżnia od reszty kobiet aktywnych seksualnie.
Wcześniej pisałeś o 3 teraz o 8-10, ten temat dotyczy czysto technicznej strony seksualności więc nie wiem czemu miałbyś nie wspomnieć uprzednio o nie stałych partnerkach.
Jeśli podajesz rzeczywisty rozmiar to jest on całkiem przyzwoity więc albo nie umiesz używać swojego w odpowiedni sposób albo Twoja dziewczyna nie dba o ćwiczenia mięśni, które są szalenie proste i można je wykonywać wszędzie. Jedno też nie wyklucza drugiego.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

#41 2013-07-23 22:43:02

cloyzy.p
Zbanowany

Chłopie koledzy Ci prawia takie mądre kazania a Tynad jakims szajsem typu nakładek się zastanawiasz wink
A przykład palca i orgazmu jest dobitny i wybitny smile

Pier..l nakładki, jak cos włoski ogier i narka i takie podejście jest sensowne.
Twoje zdrowie big_smile

This is crossfit
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mNlLgw11WVc

#42 2013-07-23 22:50:40

gma
Netbabeczka

Zastanawiam się czy podany wcześniej przez Ciebie rozmiar teź Ci się nie poplątał... wink

Al­te­ri vi­vas opor­tet, si vis ti­bi vi­vere.

#43 2013-07-23 22:53:08

czerwonakurtka
Wkręcam się coraz bardziej

3 stale partnerki mialem z ktorymi seks uprawialem regularnie o to mi chodzilo. a wiadomo ze jak jej sie nie spodoba to powiem jej krotko i na temat do widzenia big_smile a wymiary sa takie jakie podaje moge nawet dokladniej sprecyzowac bo ta dlugosc to dokladnie 165 mm, obwod na samym dole trzonu penisa 13,5 a dalej juz na 13 leci i grzyb duzy big_smile prosze bardzo big_smile wiadomo kazda dziewczyna woli rozne rozmiary, ja zadnych kompleksow nie mam na punkcie swojego penisa tylko wkurza mnie to ze nie moge jej zaspokoic big_smile wiadomo ze orgazm rodzi sie w glowie kobiety ale ta dziewczyna jest zakochana po uszy bo sam widze jak stara sie o wszystkim rozmawiac a tez nie mam majatku czy nie wiadomo czego zeby leciala na mnie ze wzgledu na sprawy materialne. powiem jej o tych cwiczeniach miesni kegla i zobaczymy jak to bedzie tongue glupi jestem i mam nadzieje ze tutto bene big_smile

#44 2013-07-23 23:05:04

yoghurt007
net-facet

A ja tu powoli zaczynam czuć troll alert. No, ale spoko....

Kobietę można doprowadzić do spazmów rozkoszy jednym palcem....a nie ręką po łokieć. Więc albo jesteś niemiłosierną miernotą w seksie - wbrew własnym wyobrażeniom - albo trafiasz na leniwe obiboki. Chociaż obstawiam na to pierwsze - czyli trolling....

Widzisz - był tutaj już temat odnośnie męskich wymiarów. Dla zdecydowanej większości 18cm to już lekko za dużo. Nie przypominam sobie, abym widział tam wpis "jak ma mniej jak 18, to ja go ledwo czuję". Wręcz odwrotnie. Miałem też sporo partnerek. Więcej od ciebie - niezależnie od wersji, którą sobie tam wybierzesz odnośnie swojego doświadczenia. I zdarzały się takie, że lubiły mieć co poczuć w sobie, ale za to jak pracowały mięśniami to doskonale czułem najmniejszy nawet skurczyk. Inne nawet jak próbowały napiąć mięśnie z całej siły to czuć było niewiele. Zgadnij - które miały problem z odczuwaniem przyjemności?

A z tym palcem to żadna przesada - naprawdę tylko tyle wystarczy, aby kobieta wiła się jak opęta.....

#45 2013-07-23 23:18:49

czerwonakurtka

byc moze duzo zalezy od tych miesni kegla nie znam sie na anatomii. i wiem ze dlugosc jest dla wielu kobiet ok 17 cm wystarczajaca czasami az nadto natomiast obwod jest rzecza wazniejsza z tego co mi mowila nawet moja dziewczyna. przeciez jak dziewczyna jest luzna bo wynika to z jej anatomii to chcac nie chcac i tak malo takim napinaniem zdziala. tak samo jak sa faceci z mniejszymi i wiekszymi. a przeciez nie rzuce dziewczyny dlatego ze jest luzna tylko zrobie wszystko by jakos jej dogodzic. tongue

#46 2013-07-23 23:26:35

yoghurt007
net-facet

Jak rany - czy do ciebie to już nic nie dociera? Tak żeś sfiksował na te nakładki?

#47 2013-07-23 23:30:26

czerwonakurtka

jak baba ma wymagania z kosmosu to co Ci poradze. ona faktycznie jest BARDZO luzna dlatego jako mezczyzna musze cos wykombinowac big_smile

#48 2013-07-23 23:33:40

yoghurt007
net-facet

Niech zacznie ćwiczyć, a nie narzekać i stawiać wymagania.

#49 2013-07-23 23:40:09

czerwonakurtka

latwo mowic ale jak ktos ma taka anatomie to mimo staran moze sie nie udac. licze ze cos sie poprawi jak jej wspomne. byc moze trafilem na wyjatkowo luzna ale takie zycie przez cipe partnerki nie bede przeciez szykanowal ze ma sie nie wiadomo jak starac big_smile mimo ze moge miec niewielkie doswiadczenie w porownaniu do ciebie to jak kiedys na taka szersza trafisz to sobie ten topik dobrze przypomnisz big_smile

#50 2013-07-24 07:09:08

yoghurt007
net-facet

To nie ma za wiele wspólnego z anatomią.

#51 2013-07-24 10:31:27

Anemonne
Moderator

czerwonakurtka napisał:

latwo mowic ale jak ktos ma taka anatomie to mimo staran moze sie nie udac. licze ze cos sie poprawi jak jej wspomne. byc moze trafilem na wyjatkowo luzna ale takie zycie przez cipe partnerki nie bede przeciez szykanowal ze ma sie nie wiadomo jak starac big_smile mimo ze moge miec niewielkie doswiadczenie w porownaniu do ciebie to jak kiedys na taka szersza trafisz to sobie ten topik dobrze przypomnisz big_smile

Ale problem polega właśnie na tym, że trafiłeś na "szerszą" kobietę, a ona próbuje Ci wmówić, że to Ty masz zbyt małego penisa i to TY powinieneś stawać na rzęsach, by ją zadowolić... Piszesz, że wcale nie uważasz, że masz małego penisa, a jednak stajesz na tych rzęsach dla niej...

#52 2013-07-24 17:24:11

czerwonakurtka

a co mam robic, zaprzestac seksu z nia ? dzisiaj rozmawialem z nia o cwiczeniach miesni kegla i w necie przegladalismy sposob cwiczenia i intensywnosc cwiczen takze moze cos sie poprawi. zeby bylo szybciej trzeba dazyc do konsensusu z obydwu stron. a co do mojego penisa to przynajmniej mi sie wydaje ze jest w miare normalny big_smile a wiadomo kazda kobieta moze uwazac inaczej tongue

#53 2013-07-25 01:15:26

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

Po pierwsze skąd do diabła wiecie, że to przez jej mięśnie? po drugie skąd do diabła wiecie, ze to na pewno nie przez jego rozmiary, a po trzecie, skoro oni najlepiej wiedzą co dla nich dobre to po co ich przekonywać do czegoś innego i wmawiać swoje teorie.

Bazując na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, ze u mnie Wasze teorie o kant tyłka można rozbić, zatem czy jesteście pewni, czy wmawianie mu możliwe, ze  nie istniejącego problemu nie przysporzy więcej kłopotów w związku?

Co do doświadczenia mego- skromnego. Ja jestem bardzo ciasna, bardzo, bardzo- ponoć. Pierwszego partnera 13 cm w ogóle nie czułam, dla mnie to był jeden wielki "luz", zero, jakby w ogóle we mnie nie był. Teraz mam chłopaka, który ma również 13 cm w porywach do 13,5wink i czuję go rewelacyjnie, a chyba nikt nie będzie wmawiał, ze pół centymetra zdziałał cuda. Nie ćwiczyłam żadnych mięśni- a przydałoby się trochę np. nad brzuchem popracować tongue Dla porównania, chłopaka, który miał 16 cm penisa, sporo grubszego od mojego obecnego partnera, jak i pierwszego, czułam tak samo jak obecnego. Pochwa tam głęboko, głęboko sie rozciąga, ale potem powraca do "naturalnych" rozmiarów, nie licząc zapewne porodów- nie wiem, więc się nie wypowiem, pewnie u różnych kobiet jest różnie.
Podsumowując, u mnie problemem nie była moja budowa ciała, ani budowa ciała partnerów tylko jego "zła technika"
Jeżeli uważasz, ze to jest kwestia długości i grubości to kup nakładki, najlepiej jak razem byście poszli do seks shopu i zapytali sie co wam do szczęścia potrzebne, obejrzeli, pomacali i na spokojnie wybrali. Pamiętaj, że dziewczyna też powinna mieć coś do powiedzenia w sprawie nakładek, w sumie to ona powinna wybrać, skoro to dla jej przyjemności.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

#54 2013-07-25 18:14:10

yoghurt007
net-facet

Nirvanka87 napisał:

Po pierwsze skąd do diabła wiecie, że to przez jej mięśnie? po drugie skąd do diabła wiecie, ze to na pewno nie przez jego rozmiary, a po trzecie, skoro oni najlepiej wiedzą co dla nich dobre to po co ich przekonywać do czegoś innego i wmawiać swoje teorie.

Ano między innymi stąd:

czerwonakurtka napisał:

sek w tym ze takie odczucia to chyba tylko z dziewicami albo ciasnymi tak rzadko spotykanymi jak czterolistne koniczynki

=Nirvanka87 napisał:

Bazując na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, ze u mnie Wasze teorie o kant tyłka można rozbić, zatem czy jesteście pewni, czy wmawianie mu możliwe, ze  nie istniejącego problemu nie przysporzy więcej kłopotów w związku?

Jakiego nieistniejącego problemu? Skoro i on słabo ją czuje i ona słabo czuje jego, to nie jest to nieistniejący problem, a całkiem realny. Błędem jest obarczanie winą i odpowiedzialnością za ten stan rzeczy wielkość jego penisa, bo jest (przynajmniej według jego deklaracji) przeciętnej wielkości. Dlatego to nie kwestia nakładek, ale techniki (w sumie to ich obojga) i jej ćwiczeń mięśni Kegla.

#55 2013-07-25 18:36:06

czerwonakurtka

hehe mi sie moj penis w miare podoba. wiadomo w obwodzie moglby byc troszke wiekszy bo jednak wlasnie tutaj z tym jest problem. i przy zbyt malym obwodzie technika tez raczej nie za wiele da bo przeciez partnerka musi go czuc. a stymulowanie lechtaczki palcami na nie wiele sie zdaje po jakims czasie jezeli dziewczyna juz wczesniej przezywala orgazmy pochwowe (tak przynajmniej twierdzi) z partnerem o wiekszym przyrodzeniu tongue

#56 2013-07-25 18:42:13

yoghurt007
net-facet

Rozmiar nie ma tutaj znaczenia....strasznie mi ciebie żal, że dałeś tak sobie wmówić....

#57 2013-07-25 18:43:54

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

yoghurt007 napisał:

Jakiego nieistniejącego problemu? Skoro i on słabo ją czuje i ona słabo czuje jego, to nie jest to nieistniejący problem, a całkiem realny. Błędem jest obarczanie winą i odpowiedzialnością za ten stan rzeczy wielkość jego penisa, bo jest (przynajmniej według jego deklaracji) przeciętnej wielkości. Dlatego to nie kwestia nakładek, ale techniki (w sumie to ich obojga) i jej ćwiczeń mięśni Kegla.

Aha, czyli ja nie czułam faceta to moja wina, bo powinnam ćwiczyć mięśnie Kegla? Bzdura. I jego penis jest  w porządku i jej mięśnie, po prostu technika zawodzi, a jeżeli nie są w stanie nadrobić techniki to niech skorzystają z nakładek

#58 2013-07-25 18:45:22

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

yoghurt007 napisał:

Rozmiar nie ma tutaj znaczenia....strasznie mi ciebie żal, że dałeś tak sobie wmówić....

A mi poza Autorem, żal także jego partnerki, bo cały czas mu wmawiacie, ze to wina jej lenistwa i sflaczałych mięśni kegla, a co ona po 5 porodach jest? czy prostytutką z 30letnim stażem?

#59 2013-07-25 18:50:01

czerwonakurtka

hehe technicy dajcie zatem jakies rady co do techniki big_smile myslicie ze kamasutry nie przerabialem ani opisow 100 roznych pozycji co to wszedzie opisuja w necie ? big_smile sprawny fizycznie i czuly tez jestem, fantazje tez mam i nie mowie tego zachwalajac siebie tylko po prostu stwierdzam fakty big_smile szczerze choc osobicie mi sie w miare podoba to mimo wszystko wydaje mi sie ze troche za chudy jest ten penis bo skoro ona wspolzyla przez dluzszy czas z penisem o wiele grubszym to roznice napewno odczuje po przesiadce tongue dlatego musze cos zrobic zeby dziewczyna byla zadowolona z seksu bo skoro ja bede przezywal orgazmy a ona nie to raczej do niczego dobrego to nie doprowadzi.

#60 2013-07-25 19:17:39

yoghurt007
net-facet

Nirvanka87 napisał:

I jego penis jest  w porządku i jej mięśnie

Wybacz, ale jak facet nie czuje choćby najmniejszego skurczu kiedy ona dochodzi od pieszczot, to coś jest nie tak. Bo albo faktycznie ma tak słabiuteńkie mięśnie....albo po prostu udaje. Tak czy siak to nie nakładka, a praca z jej strony może wnieść poprawę.

Nirvanka87 napisał:

A mi poza Autorem, żal także jego partnerki, bo cały czas mu wmawiacie, ze to wina jej lenistwa i sflaczałych mięśni kegla, a co ona po 5 porodach jest? czy prostytutką z 30letnim stażem?

Jak wyżej. Poza tym, jeśli dziewczyna faktycznie dochodziła od stosunku waginalnego, to nie powinien mieć absolutnie żadnego problemu z doprowadzeniem jej do szczytu przez penetrację palcem/palcami, bo wtedy najłatwiej o orgazm - kiedy jest i stymulacja od wewnątrz i od zewnątrz. A tego najwyraźniej albo nie potrafi, albo nie może.

O poprawie techniki pisaliśmy nie raz. Z resztą, gdyby to tutaj leżał problem, to ona by już go naprowadziła na pozycje, w których jej jest najlepiej skoro z poprzednim partnerem nie miała takich problemów. Jeśli nie jest jakaś skrajnie otyła, to tego centymetra/dwóch różnicy nie będzie w stanie poczuć.

#61 2013-07-25 19:26:12

czerwonakurtka

teraz to juz sam nie wiem gdzie lezy problem big_smile kupie jest w sobote wibrator w obwodzie 16 cm niech sie pobawi big_smile

#62 2013-07-25 19:27:01

yoghurt007
net-facet

Lepiej kup jej kulki gejszy i niech z nimi chodzi na spacery....

#63 2013-07-25 19:53:18

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

Yogurciku błagam, myślisz, ze jest wielka różnica między poprzednim jej partnerem, a obecnym? Poprzedniego czuła,a tego nie czuje i co myślisz, ze to chodzi o te kilka w cm  w obwodzie, że owe cm ją rozepchały? No błagam penis to nie głowa dziecka.

#64 2013-07-25 19:55:40

yoghurt007
net-facet

Toż kurde o tym mówię od początku. Skoro to nie kwestia rozmiaru, to jak nakładki zwiększające ów rozmiar mają cokolwiek zmienić? No weź pomyśl chwilę, bo zaczynasz dyskutować sama ze sobą....

#65 2013-07-25 20:17:24

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

yoghurt007 napisał:

Toż kurde o tym mówię od początku. Skoro to nie kwestia rozmiaru, to jak nakładki zwiększające ów rozmiar mają cokolwiek zmienić? No weź pomyśl chwilę, bo zaczynasz dyskutować sama ze sobą....

Obecnie dyskutuję z Twoją teorią rozlazłych mięśni kegla partnerki Autora:P

#66 2013-07-25 20:22:08

yoghurt007
net-facet

Owszem, jest to teoria, ale nie bezpodstawna. Jak pisałem to już wcześniej - skoro facet kompletnie jej nie czuje, nawet kiedy dochodzi, to wniosek jest prosty - ma słabe mięśnie Kegla albo udaje i nawet się nie wczuwa. Rozmiar penisa nie ma wszak większego znaczenia, czego sama jesteś dowodem.

Inne buty, że te 16cm to może być podawane wraz z kręgosłupem...

#67 2013-07-25 21:07:32

czerwonakurtka

hehe big_smile rozmiar jest dokladnie taki jaki podaje mierzony linijka przylozona do podbrzusza nad penisem i niedocisnieta do kosci lonowej big_smile tylko martwi mnie to ze ona nie odczuwa tej satysfakcji z seksu, w zwiazku poki co jest wszystko elegancko, pozatym dziewczyna jest bardzo opiekuncza powiem nawet ze pomaga bezinteresownie z kolezanka w hospicjum. patrzac na chwile obecna jest to material prawie na zone big_smile jeszcze raz powtarzam na chwile obecna big_smile i wlasnie prawie big_smile bo gdyby nie ten nieszczesny seks to nie bylo by prawie big_smile sproboje z tymi nakladkami bo przeciez jak nie sproboje to sie nie dowiem. moze faktycznie dziewczyna ma bardzo slabe miesnie scianek pochwy chociaz czytalem w necie ze i to da sie wycwiczyc wiec zostaje nam poprobowac tego i tego tongue

#68 2013-07-25 21:28:16

Iceni
100% Netkobieta

Ty weź sobie kup w końcu tę nakładkę...
jak ci na *** nie pomoże, to ją będziesz miał przynajmniej czym zakneblować, żeby przestała marudzić...
;P

Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-07-25 21:28:40)

Nie wystarczy patrzeć, trzeba jeszcze dostrzegać.

#69 2013-07-25 21:32:49

czerwonakurtka

i tak zrobie big_smile kupie jej wibrator rozmiar nigeryjski niech sobie poproboje big_smile

#70 2013-07-25 22:15:26

K_r_o
Przyjaciółka Forum

Nie długość przyrodzenia a sztuka p********* mają tu znaczenie smile bez obrazy.

Ostatnio edytowany przez K_r_o (2013-07-25 22:16:01)

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

#71 2013-07-25 22:32:39

czerwonakurtka

nie chodzi o dlugosc tylko o obwod big_smile

#72 2013-07-25 23:39:19

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

czerwonakurtka napisał:

nie chodzi o dlugosc tylko o obwod big_smile

Ale Ty ją czujesz? możesz skończyć? Czy w ogóle czujesz duży luz?

#73 2013-07-25 23:41:51

cloyzy.p
Zbanowany

Chopie daj ze se spokój juz z tymi nakladkami na tego chuja big_smile jak piszesz... Wibra nigra i spoko loko masive orgasm big_smile .... fontanna

This is crossfit
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mNlLgw11WVc

#74 2013-07-26 00:08:05

czerwonakurtka

problem w tym ze czuje wlasnie bardzo duzy luz. wlasciwie to już nic nie czuje jak się mokra zrobi po paru minutach big_smile zawsze mi się wydawalo ze swoim obwodem penisa będę w stanie zadowolić partnerke a tu taka niespodzianka big_smile

#75 2013-07-26 00:09:07

Nirvanka87
Przyjaciółka Forum

czerwonakurtka napisał:

problem w tym ze czuje wlasnie bardzo duzy luz. wlasciwie to już nic nie czuje jak się mokra zrobi po paru minutach big_smile zawsze mi się wydawalo ze swoim obwodem penisa będę w stanie zadowolić partnerke a tu taka niespodzianka big_smile

Czyli czujesz luz i nie jesteś w stanie skończyć?

#76 2013-07-26 00:18:55

truskaweczka19
100% Netkobieta

agnik napisał:

Nie napisze nic nowego.
Daruj sobie nakładki.
Niech dziewczyna ćwiczy kegle, jak ktoś napisał dobrze wyćwiczona pochwa zaciśnie się nawet na małym palcu. I ćwicz technikę, nawet jeśli jesteś dobry to możesz być lepszy.

Dokładnie. Jeśli serio masz 16 cm to nie jest mało. Co innego 8, 9 czy 10 cm, to niewiele, a też może zadowolić kobietę. A tak w ogóle, nawet jeśli niewiele czuje jakichś z względów (choć to dziwne), to warto zanim kupi się nakładki poćwiczyć smile Właśnie wspomniane mięśnie kegla np, ja sama próbowałam i daje to dużo przyjemności, a gdy jest we mnie i zaciskam, to rozkosz wzrasta wiele razy smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Stopka forum