Dziewczyna mnie zostawiła - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna mnie zostawiła

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 358 ]

77

Odp: Dziewczyna mnie zostawiła

Czy może lepiej jej wysłać ten filmik, bo zobaczy przecież na fb, że przeczytałem wiadomość wcześniej, a mimo to ją olałem. Co radzicie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Ja radzę wysłać. Po prostu, bez żadnych aluzji, rozpoczynania rozmowy. Wyślij, napisz "proszę" i tyle. Neutralne zachowania zawsze wzmaga myślenie. A cóż może budzić większy niepokój niż myśl, że już się z tym wszystkim pogodziłeś, i choć nie jest Ci łatwo, to potrafisz zachować się z klasą ? smile

79

Tylko żeby wtedy nie pomyślała, że dalej jestem na jej zawołanie. Że to co ona chce to ja robię od razu. Chciałem, żeby chociaż w taki sposób odczuła, że już nie jest tak jak kiedyś, że wszystko ma od razu.

Reklama

80

Dobra, wysłałem jej po 3 godzinach.

Mam jeszcze jedno pytanie. Być może, jeżeli dotrzyma słowa napisze mi żebym poszedł z nią i jej kuzynką na piwo. Mam jej wtedy odpisać, że ok. Czy może raczej coś w stylu "dzisiaj jestem zajęty". ?

81

Dziś nie, że jestem zajęty, tylko umówiony z kimś innym smile

82

Jak coś to napiszę jej "dzisiaj jestem już umówiony, zgadamy się przy najbliższej okazji".

83

"Dzisiaj już jestem umówiony, zadzwoń jutro może chwilę jakąś wygospodaruje" - niech nie czuje, że czekasz jak księżniczka się odezwie i rzucisz wszystko by lecieć na spotkanie z nią.

84

smallangel napisał/a:

Tobiasz mnie jednak niepokoi to, że odeszła. Ktoś kto kocha - nie odchodzi. Jak wróci? to po co? Podjęła decyzję, nie była pewnie pochopna, miala motyw jakiś i czas na przemyślenie tego. Chociaż ... kobieta prawdopodobnie nigdy nie wie kogo kocha prawdziwie ;-).

Kobieta kocha prawdziwie swoje dzieci tongue

85 Ostatnio edytowany przez Tobiasz228 (2013-07-04 15:54:31)

Zastanawiam się czy z jej strony to nie był test. Napisała mi rano tak "wysłałbyś mi filmik ten i ten". Zdziwiłem się, bo pamiętam, że miała ten filmik na swojej komórce. Po 3 godzinach jej odpisałem, że wysłałem jej na pocztę. Po 2 godzinach widziałem, że odczytała tę wiadomość, ale nie napisała nawet głupiego "dziękuje". Co mnie dziwi. Mam jej hasło na jej pocztę i od tamtej pory, kiedy zobaczyła wiadomość, że jej wysłałem ten filmik nawet tej mojej wiadomości z poczty nie odczytała. Tak jakby go nie chciała, tylko chciała mnie sprawdzić.

86 Ostatnio edytowany przez smallangel (2013-07-04 18:52:46)

Nadya napisał/a:
smallangel napisał/a:

Tobiasz mnie jednak niepokoi to, że odeszła. Ktoś kto kocha - nie odchodzi. Jak wróci? to po co? Podjęła decyzję, nie była pewnie pochopna, miala motyw jakiś i czas na przemyślenie tego. Chociaż ... kobieta prawdopodobnie nigdy nie wie kogo kocha prawdziwie ;-).

Kobieta kocha prawdziwie swoje dzieci tongue

Wszystko pięknie, tylko pisałam o innej relacji big_smile

To odczytała, czy nie odczytała?

87

bags napisał/a:

O miłość się nie błaga i nie rób priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś opcją jedną z wielu. Nie mamy wpływu na to, kto się pojawia w Naszym życiu. Ale mamy wpływ na to, czy w nim pozostanie. Choć miłość można okazywać na wiele sposobów, własnie słowa są odzwierciedleniem stanu duszy..

Łatwo się mówi jak się już jest po. A co jak dopiero co CI się zaczął rozpadać na poważnie związek i czujesz, że dla Niej zrobiłbyś wszystko? Co jeśli modlisz się o głupiego smsa w którym będzie jakakolwiek iskra nadziei? Co zrobić jak nie wyobrażasz sobie życia bez Niej, jak nawet nie chcesz myśleć o tym że wstaniesz jutro i nie będziesz miał tego kogoś obok siebie?

88

To chyba nie był test. Nie napisała nawet głupiego "dziękuje"... nie ukrywam, że teraz się na niej zawiodłem.

89 Ostatnio edytowany przez SMID (2013-07-05 02:16:41)

Tobiasz228 napisał/a:

Witam,

chciałem przedstawić swój problem na forum, żeby poznać opinię innych ludzi. Otóż tydzień temu moja dziewczyna mnie zostawiła po prawie 3 latach związku. Powiedziała, że nie czuje już tego co na początku i że od kilku miesięcy już się nam nie układało. Co jest prawdą i jest w tym wina zarówno moja jak i jej. Powiedziała, że myślała o tym już od pół roku tylko nie miała mi odwagi tego powiedzieć. To pierwsze tak poważne rozstanie w naszym związku, nigdy wcześniej tak poważnie i stanowczo nie było.

Jeśli faktycznie myślała o tym przez pół roku to masz problem, kobiety rzadko myślą najczęściej kierują się uczuciami a jak już pomyślą to sprawa jest poważna, z punktu widzenia faceta popełniasz szereg potwornych błędów które wpływają negatywnie na wynik końcowy.

Kobieta mogła Ci dać kopa na dobre albo i nie ale na pewno obserwuje jak się zachowasz a ty dajesz ciała na całym froncie.

Tobiasz228 napisał/a:

Przez pierwsze 3 dni starałem się o nią walczyć. Np. poszedłem do niej do pracy z koszulką na której miałem napisanie - "trzeba coś stracić, żeby docenić, żeby odzyskać trzeba się zmienić", a z tyłu "kocham Cię". Uśmiechnęła się jak to zobaczyła. Dałem jej też filmik o nas i taki rysunkowy album.

Potrójny błąd. Jeśli ona się do tego kroku przygotowywała to "walcząc" o nią obniżasz swoją wartość w jej oczach. To co zrobiłeś wysłało jej następujący sygnał "skoro jego pierwszą reakcją jest bardziej się starać to mogę go rzucić a jak się pomyliłam to może wrócę." Właśnie dałeś jej sygnał że nadajesz się na rezerwowego faceta, rezerwowy facet to taka ciapa co to poczeka - kobiety nie szanują rezerwowych facetów stąd są oni rezerwowi.

Tobiasz228 napisał/a:

Udało mi się ją jeszcze w ten dzień namówić na spacer,

Kolejny błąd. Dziewczyna ma Cię dosyć z tego czy innego powodu a ty zamiast dać jej przestrzeń i czas na przemyślenia fundujesz jej to czego ona w tym momencie nie chce - twoje towarzystwo. To jest moment w którym powinieneś się wycofać.

Tobiasz228 napisał/a:

ale kolejny raz twierdziła, że nic z tego nie będzie. Że ona już w to nie wierzy i że ona już się nie zmieni. Dzień wcześniej rozmawiała z moją siostrą i mówiła jej, że ciągle się zastanawia czy dobrze zrobiła, że wszystkie plany jej runęły i nie mają już sensu. Że planowała ze mną całe życie.

Po pierwsze mocno to przemyślała i stara się być konsekwentna, po drugie Ty popełniasz podstawowe błędy więc nie dziw się że odpowiedź jest negatywna.

Tobiasz228 napisał/a:

Kiedy ją pytałem czy mnie jeszcze kocha, odpowiadała, że tak. A jak pytałem czy czuje niechęć, odpowiadała, że nie czuje chęci.

Najpierw pokazałeś że nie masz szacunku do siebie a teraz pokazałeś że jesteś słaby - ostatnia rzecz jakiej chce czy potrzebuje kobieta która zrywa to facet wypytujący o takie rzeczy, w jej oczach już sobie nie radzisz emocjonalnie co utwierdza ją w jej decyzji.

Tobiasz228 napisał/a:

Prosiła, żebym jej nie nachodził, żebym dał jej spokój. Tak też zrobiłem.

Pierwszy mądry krok - dziewczyna nie chce z tobą kontaktu i na tym etapie ten kontakt może Ci tylko zaszkodzić.

Tobiasz228 napisał/a:

Powiedziała, że będziemy mogli iść na jakieś piwo itp, ale jeszcze nie teraz.

Nigdzie jej nie zapraszaj, i tak popełniłeś masę błędów a teraz żadna inicjatywa nie może wyjść od Ciebie. Szanse na to że dziewczyna sama zachce są minimalne ale jakiekolwiek kroki z twojej strony nie mają sensu i nie tylko dlatego że to co zrobiłeś w pierwszym odruchu dało Ci u niej wielkiego minusa, po prostu kobieta to przemyślała i żaden krok z twojej strony nic nie zmieni a siedząc cicho i będąc wstrzemięźliwym i zdystansowanym zyskujesz w jej oczach.

Tobiasz228 napisał/a:

Co robić? Czy jest szansa, że zatęskni?

Minimalne, jej ruch nosi wszystkie znamiona permanentnego rozstania.

lakos napisał/a:

smile

A niech zdupca! Nie minęły dwa tygodnie i już randek się zachciało. To nie mogła być miłość. Nie wierzę..

Jasne że to mogła być miłość po prostu ludziom na słowo miłość włącza się życiowy układ, dziewczyna mogła go kochać ale na przykład za mało a jeśli nosiła się z myślą o tym żeby go zostawić pół roku to ona psychiczny odwyk od niego jako od faceta będzie mieć za sobą w parę dni od rozstania a co za tym idzie zacznie szukać.

Tobiasz228 napisał/a:

To chyba nie był test. Nie napisała nawet głupiego "dziękuje"... nie ukrywam, że teraz się na niej zawiodłem.

Tobiasz napisałbym okrężnie ale niegłupi facet jesteś to po co masz się męczyć. Kiedy kobieta naprawdę zostawia faceta ma go z dnia na dzień bardzo mocno w dupie, to co jest teraz to jest dogorywający kontakt który się urwie kiedy ona pozna pierwszego faceta. Nie męcz się nie pisz do niej i nie czekaj na nią bo całe jej zachowanie świadczy o tym że to jest przemyślany ruch i szanse na happy end są znikome.

Możesz i powinieneś odnosić się do niej z rezerwą i nic więcej od niej nie chcieć ani jej nie załatwiać - zyskasz w jej oczach chociaż do powrotu to raczej nie doprowadzi ale zawsze lepiej wyjść w garniturze niż w podkoszulku wink

Tobiasz228 napisał/a:

. Ale doskonale zdajesz sobie sprawę, że ludzie do siebie wracają i nierzadko są jeszcze szczęśliwsi niż wcześniej. I to mogę wam powiedzieć i z wami o tym rozmawiać. Jej nie powiem tego już, bo ona już moje zdanie poznała.

Trzeba coś stracić, by coś docenić. Ja już doceniłem... ale nie zabierze mi nikt nadziei, że do niej nie dotrze to samo.

Tu nie chodzi o docenianie, kobieta może być z najgorszym szmaciarzem jeśli go kocha. Ewidentnie nie znasz kobiet i ich umiejętności do kreowania alternatywnego świata smile Rzecz w tym że dziewczyna mocno przemyślała i konsekwentnie przeprowadziła operację rozstania, kobiety które amputowały swój związek nie wracają, są rozstania które mimo wszystko wróżą happy-end, to nie jest jedno z nich.

90

Nie kontaktuje się z nią, nie spotykam.

Ma czas na przemyślenia. Po 2 tygodniach zrobiła pierwszy krok, sama pisząc do mojej siostry, żeby się spotkać, a wczoraj pierwszy raz od zerwania do mnie pierwsza napisała.

Uważasz, że dziewczyna, której całkowicie nie zależy, sama chce się spotkać z moją siostrą i o mnie dopytuje. Zanosi ją na płacz, kiedy siostra o mnie opowiada. Sama mówiła, że chciała ze mną pogadać, ale ja szybko uciekłem jak się spotkaliśmy. Wcześniej nie chciała ze mną nawet rozmawiać. Pisze do mnie o filmik, który jestem pewny, że ma go na komórce tak samo jak ja. Sprawdza?

91

"Uważasz, że dziewczyna, której całkowicie nie zależy, sama chce się spotkać z moją siostrą i o mnie dopytuje. Zanosi ją na płacz, kiedy siostra o mnie opowiada. Sama mówiła, że chciała ze mną pogadać, ale ja szybko uciekłem jak się spotkaliśmy. Wcześniej nie chciała ze mną nawet rozmawiać. Pisze do mnie o filmik, który jestem pewny, że ma go na komórce tak samo jak ja. Sprawdza?"

No niestety, ale wszystko wskazuje na to, że ona faktycznie nie chce z tobą być. Ta jej zagrywka z siostrą tylko pokazują, że albo dopadły ją wyrzuty sumienia albo cię sprawdza na ile sobie może z tobą pozwolić, albo po prostu i zwyczajnie chce mieć kontakt z twoją siostrą.

Nie robiłabym sobie na twoim miejscu żadnych nadziei, bo to donikąd cię nie zaprowadzi a tylko dłużej będziesz cierpieć.
Ludzie tu dobrze ci radzą.

I najgorsze jeszcze co możesz robić to czekać i analizować każdy jej ruch. Ja będąc w podobnej sytuacji do twojej,
odcięłam się całkowicie, zaczęłam żyć dla siebie i robić wszystko pod swoim kątem. Były mnie wtedy zupełnie nie obchodził.
Wiadomą sprawą jest, że cierpiałam jak i ty cierpisz, ale nic już nie mogłam zrobić dla nas, więc robiłam dla siebie i wygrałam.

Powodzenia ci życzę i wytrwałości!

92

Tobiasz228 napisał/a:

Nie kontaktuje się z nią, nie spotykam.

Brawo.

Tobiasz228 napisał/a:

Ma czas na przemyślenia.

Jej zachowanie wskazuje że prawie wcale o tobie nie myśli, przynajmniej nie w kontekście powrotu.

Tobiasz228 napisał/a:

Po 2 tygodniach zrobiła pierwszy krok, sama pisząc do mojej siostry, żeby się spotkać, a wczoraj pierwszy raz od zerwania do mnie pierwsza napisała.

Znacie się parę lat więc to oczywiste że kontakt nie umiera od razu.

Tobiasz228 napisał/a:

Uważasz, że dziewczyna, której całkowicie nie zależy, sama chce się spotkać z moją siostrą i o mnie dopytuje. Zanosi ją na płacz, kiedy siostra o mnie opowiada. Sama mówiła, że chciała ze mną pogadać, ale ja szybko uciekłem jak się spotkaliśmy. Wcześniej nie chciała ze mną nawet rozmawiać. Pisze do mnie o filmik, który jestem pewny, że ma go na komórce tak samo jak ja. Sprawdza?

Jasne że tak, wszystko o czym piszesz to typowe przejawy przyzwyczajenia ze strony kobiety. Czuła się z tobą bezpiecznie ale Cię nie kochała więc odeszła ale ciężko jej tak całkiem spalić mosty, to nie znaczy że chce wrócić czy że coś do Ciebie czuje tylko że chce żebyś był w pobliżu, wtedy ona poczuje się bezpieczniej ale to nie ma nic wspólnego z uczuciem ani z szansą na powrót.

Gwarantuje Ci że moment kiedy pojawi się jakiś facet to moment kiedy skończą się pytania o filmik. To jest wręcz podręcznikowy przykład zachowania kobiety która zostawia na dobre.

93

Podręcznikowy? Dlaczego tak uważasz? Moi znajomi mieli kiedyś podobną sytuacje. Mojego kumpla zostawiła po kilku latach dziewczyna... nie dawała mu żadnej szansy, nic kompletnie. Olał ją, zaczął zajmować się sobą. Po pół roku do siebie wrócili z jej inicjatywy. Sama mówiła, że przez te pół roku tęskniła za nim bardziej, niż wtedy kiedy się rozstawali, bo wtedy w ogóle nie tęskniła... to też był podręcznikowy przykład... do miłości nie ma podręczników.

94 Ostatnio edytowany przez SMID (2013-07-05 12:00:50)

Tobiasz228 napisał/a:

Podręcznikowy? Dlaczego tak uważasz? Moi znajomi mieli kiedyś podobną sytuacje. Mojego kumpla zostawiła po kilku latach dziewczyna... nie dawała mu żadnej szansy, nic kompletnie. Olał ją, zaczął zajmować się sobą. Po pół roku do siebie wrócili z jej inicjatywy. Sama mówiła, że przez te pół roku tęskniła za nim bardziej, niż wtedy kiedy się rozstawali, bo wtedy w ogóle nie tęskniła... to też był podręcznikowy przykład... do miłości nie ma podręczników.

I dam głowę że wysyłała mu ciągle sygnały które on olewał przez co ją nakręcił a wysyłała mu te sygnały bo rozstanie nie było permanentne, poza tym jak słusznie zauważyłeś olał ją i zajął się sobą ty tego nie robisz twoja ex nie wysyła Ci żadnych sygnałów dających nadzieje.

Gdyby jej na tobie zależało to po dwóch tygodniach miałbyś z jej strony kilka/kilkanaście prób bezpośredniego kontaktu, w zamian za to jest jakieś rachityczne zainteresowanie które bardziej świadczy o tym że ona sprawdza jak reagujesz niż o tym że chce wrócić.

To nie jest tak że kobieta po paru latach znika z życia od razu, ona zniknie na przestrzeni paru tygodni/miesięcy ew. w momencie kiedy pozna faceta, do tego momentu raz na jakiś czas się zainteresuje w końcu to parę lat życia ale nie buduj na tym nadziei bo to nie jest sygnał do powrotu.

Tobiasz228 napisał/a:

do miłości nie ma podręczników.

Są są, młody jesteś i wydaje Ci się że to co przeżywasz jest wyjątkowe a prawda jest taka że kobiety podczas rozstań prezentują określony sposób zachowań które mówią od razu czy to jest rozstanie na dobre czy okresowe.

Dziewczyna przemyślała rozstanie w ogóle z tobą o tym nie rozmawiając a potem odeszła, to że czuje się niepewnie jest naturalne ale znowu to nie jest sygnał na który czekasz, weź przykład z kumpla olej ją i zajmij się sobą.

95

Wiesz czego najbardziej nie mogę pojąć? Że jeszcze kilka dni wcześniej pisała do mnie "hej kochanie jak ci się podoba tu i tu"... pisała jak będzie super. Kilkanaście dni wcześniej normalnie się we mnie wtulała... ustalaliśmy wszystkie plany, zapinaliśmy je na ostatni guzik... i nagle bach... o to mam żal... i tego nie mogę zrozumieć.

96 Ostatnio edytowany przez SMID (2013-07-05 12:27:14)

Tobiasz228 napisał/a:

Wiesz czego najbardziej nie mogę pojąć? Że jeszcze kilka dni wcześniej pisała do mnie "hej kochanie jak ci się podoba tu i tu"... pisała jak będzie super. Kilkanaście dni wcześniej normalnie się we mnie wtulała... ustalaliśmy wszystkie plany, zapinaliśmy je na ostatni guzik... i nagle bach... o to mam żal... i tego nie mogę zrozumieć.

Wtedy jeszcze nie podjęła decyzji, ona nie miała problemu który można było przegadać, ona decydowała czy Cię zostawić więc oczywistym jest że nie dawała Ci poznać że coś się dzieje, po co? Żebyś robił jej sceny takie jak robiłeś zaraz po rozstaniu? Kiedy kobieta odchodzi to chce się faceta pozbyć i się do tego przygotowuje - szczególnie jeśli jesteście młodzi.

Z drugiej strony dziewczyna zachowuje się bardzo uczciwie - nie daje Ci sygnałów ani nadziei na powrót.

97

Czyli nie ma już żadnej szansy na powrót?

98

Tobiasz228 napisał/a:

Czyli nie ma już żadnej szansy na powrót?

Raczej nie.

99

To samo u mnie!

Klasyczny przebieg permanentnego rozstania. Z tym że do mnie zadzwoniła w niedzielę w nocy płacząc i mówiąc, że kocha i tęskni strasznie. Żałuję teraz, że nie kazałem wtedy zdupcać.

Ostatnie słowo jakie do mnie powiedziała, to "spierdalaj" (w środę rano), a wcześniej powiedziała, że już była na randeczce (a niedawno mówiła - już po rozstaniu - że nigdy w życiu tak nikogo nie kochała - bla bla bla). I o dziwo ten objaw jej uprzejmości dodał mi tyle siły, że zaczynam się uśmiechać na myśl o tym, że to koniec!

Stary, ja wiem, że Ci trudno i jedyne o czym marzysz to jej powrót, ale chyba wszyscy tutaj mają rację. Są pewne schematy jak widać (u mnie podobny). Nie bądźmy dłużej błaznami, tylko róbmy swoje.

100

No nic. Dziękuje za szczerą opinię, mam nadzieje mimo wszystko, że błędną smile

Życie toczy się dalej i czas pokaże co z tego wyniknie. Nie nastawiam się, że do mnie wróci, ale nadzieja tli mi się w sercu i pewnie długo będzie mi się tliła.

101

Tobiasz228 napisał/a:

No nic. Dziękuje za szczerą opinię, mam nadzieje mimo wszystko, że błędną smile

Życie toczy się dalej i czas pokaże co z tego wyniknie. Nie nastawiam się, że do mnie wróci, ale nadzieja tli mi się w sercu i pewnie długo będzie mi się tliła.

Praktyczna rada której mogę Ci udzielić i która pomoże Ci zachować twarz i zyskać w jej oczach (chociaż raczej nie będzie powrotu).

Nie inicjuj z nią już żadnego kontaktu a jak ona się odezwie to bądź grzeczny, powściągliwy i nie wypytuj o nic choćby Cię skręcało.

102

Racja! Bo ja podpytałem. I się dowiedziałem o randce. Z jednej strony fatalna wiadomość, a z drugiej bardzo otwierająca oczy i wskazująca drogę.

103

Po tym jak jej zrobiłem filmik o nas... obejrzeliśmy go razem (był to pierwszy dzień po rozstaniu)... wzruszyła się. Kilka dni później zapytałem ją czy ogląda sobie ten filmik. Odpowiedziała coś w stylu "oszalałeś, nie mogłabym powstrzymać łez".

104

O! Ooo! O!

Moja mi powiedziała w środę, jeszcze przed informacją o tym, że szuka klina - że nie może oglądać wspólnych zdjęć, bo się rozkleja. I dużo innych podobnego pokroju frazesów...

105

Tobiasz228 napisał/a:

Po tym jak jej zrobiłem filmik o nas... obejrzeliśmy go razem (był to pierwszy dzień po rozstaniu)... wzruszyła się. Kilka dni później zapytałem ją czy ogląda sobie ten filmik. Odpowiedziała coś w stylu "oszalałeś, nie mogłabym powstrzymać łez".

Tobiasz to działa tak. Kobieta w stałym związku czuje się bezpiecznie więc jeśli było jej dobrze a "jedynym" powodem był niedobór uczucia z jej strony to będzie ryczeć i będzie jej smutno ale to jest związane z lękiem przed nowym i smutkiem po rezygnacji z czegoś co było bezpieczne ale to nie ma nic wspólnego z tęsknotą za tobą i nie przeszkodzi jej iść dalej.

106 Ostatnio edytowany przez Tobiasz228 (2013-07-06 10:05:46)

Nie mam już nadziei, że wróci. Postanowiłem jeszcze tylko dokończyć to co razem zaczęlismy, ale już osobno. Dokładnie chodzi o wyjazd za granice, który ma się odbyć za jakiś miesiąc. Początkowo nie chciałem jechać, bo tam jest jej rodzina, nie wiem jak zareagują. Ale po przemyśleniach i rozmowach z bliską osobą postanowiłem tam jednak pojechać. Mam tam załatwioną pracę, rodzina ex na pewno mi pomoże, bo mam z nimi bardzo dobry kontakt. Moja ex po rozstaniu powiedziała, że jak chce to mogę z nią jechać, ale jako koledzy, osobne mieszkanie, brak spotkań itp. Ok, tak też będzie. Nie chce przepuścić szansy wyjazdu, kiedy mam taką okazje. Następna taka szansa może mi się już nie zdarzyć. A zawsze chciałem tam mieszkać.

Napisałem jej dzisiaj sms "Cześć. Chce się spotkać i pogadać. Nie chce rozmawiać o nas, bo nas nie ma i to nie podlega wątpliwości i jest ok. Chce pogadać o wyjeździe do Anglii." Odpisała mi "Może w następnym tygodniu". To odpisałem "Jeżeli w przyszłym tygodniu wygospodaruje chwilę wolnego czasu to spoko. I żeby była jasność. Interesuje mnie tylko ten wyjazd. O innych sprawach nie chcę nawet rozmawiać". Napisała, że spoko.

Muszę być teraz trochę egoistą i pomyśleć o sobie. Nie myślę, że my jedziemy. Tylko, że jadę tam do pracy z myślą o zapewnieniu sobie dobrej przyszłości. Jeżeli teraz nie skorzystam z tej okazji, to już zapewne nigdy jej nie będę miał. Wiem, że szczególnie na początku będzie to dla mnie ciężkie psychicznie, ale muszę przez to wszystko przejść, żeby za kilka miesięcy spojrzeć w lustro i powiedzieć "good job".

I jeszcze jeden argument za wyjazdem. Nie wiem na ile ona tam pojedzie. Może na 2 miesiące i wróci, bo tak też było planowane. Nie powiem, że mnie to nie interesuje, bo bym skłamał. Ale nawet jak wróci do Polski, ja tam zostanę i to będzie dla mnie lepsze. Bo może i nie będę już miał jej "pod ręką", ale przynajmniej nie będę musiał wysłuchiwać co robi i jak pozna nowego nie będę musiał ich razem oglądać. Będę żył w innym kraju, pracował na swoją kartę. Biorę los w swoje ręce i pomagam szczęściu.

107

Tobiasz - pisz o konkretach jak się kontaktujesz. Praca - nie zaznaczaj, że Was już nie ma, bo ona o tym doskonale wie. Nie rozmawiaj na temat Waszego związku, bo i po co? Wszystko już zostało powiedziane.

Chłopaki, bo z kobietami jest tak - nigdy nie wiedzą, kogo prawdziwie kochają, a tam gdzie zanikną emocje zanika i miłość i ten który bardziej je poruszy - poleci za nim. Czyli miłość przeżywają kilkanaście razy w życiu ha ha big_smile

108

Napisałem konkretnie "o wyjeździe do Anglii" - doskonale wie, że chodzi o pracę, bo w takim celu mamy tam jechać.

109

I tyle powinno być. Pisałeś też o Was - bynajmniej tak napisałeś wyżej. To jest zbędne. Ona doskonale wie, ze Was nie ma.

110

Myślisz Tobiasz, że już faktycznie wyzbyłeś się nadziei i pogodziłeś definitywnie z tym, że to koniec?

Strasznie trudny okres przed Tobą, jak i przede mną. Ale uważam, że podjęliśmy dobre decyzje. A właściwie pogodziliśmy się z decyzjami, przed którymi zostaliśmy postawieni. smile

Do góry głowa!

111

Dzisiaj miałem mega doła, a reakcja mojej dziewczyny... nie mam już złudzeń. Pisała, że już wujkowi powiedziała, że nie będę jechał... itp. Że to moje życie... wygarnąłem jej w jednym sms, że mam żal o to jak postąpiła... jak kilka dni wcześniej planowała przyłosć, ogladaliśmy mieszkania, a kilka dni później, rzuciła mnie jak śmiecia... zabawiła się mną... musiałem jej to napisać, to we mnie siedziało, a nadziei nie mam już żadnej i mam nadzieje, że znajdę swoją miłość... odpisała mi tylko na koniec "widzę, że miłość zamieniła się w nienawiść..." nic nie odpisałem. Bardzo mnie zawiodła. Nie wiem jak w 2 tygodnie można stać się komuś tak obojętnym... nie będę już grał, żeby wróciła... chce doprowadzić sprawę wyjazdu do końca i odcinam się od niej na zawsze...

112

Niepotrzebnie jej wygarniałeś. Od tego lepiej Ci nie będzie. Nie rozkminiaj też jak to się wszystko zmieniło w zasrane 2 tygodnie bo tylko głowa Cię rozboli. Jedyne co możesz zrobić to poradzić sobie bez niej. Dół nawiedzi Cię jeszcze nie raz. Nie pisz do niej wtedy, bo ona na to nie zasługuje. Już lepiej zwal sobie albo idź pobiegać.

Tak czy inaczej wynieś z tego związku i rozstania lekcje. Na przyszłość będziesz wiedział, że jak Cię laska rzuca to Ty nie 'walczysz' o nią. Im bardziej masz ją w dupie tym lepiej.

Ona może poczuć stratę, ale nie kiedy latasz za nią jak Ziemia wokół Słońca. Siedzenie przed komputerem w oczekiwaniu na wiadomość też słabo się sprawdza. A i jeszcze ta zasada, że jak w dwa tygodnie po rozstaniu się odezwie to coś zaczyna docierać.. Nie prawda. To może trwać nawet miesiąc, dwa, pół roku. Zależy jak bardzo spieprzyłeś tą znajomość ( czytaj: jak wiele straciłeś w oczach swojej lubej) i jak wiele robisz by być teraz szczęśliwym.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przyjdzie dzień, że zrozumiesz, że dupy do szczęścia nie potrzebujesz. Teraz boli, bo panna poharatała Twoje ego, możesz przez to odczuwać jakąś wewnętrzną desperacje, potrzebę odezwania się do niej i tak dalej. Nie rób tego, przejdzie Ci. Musisz wiedzieć, że to ta panna traci rozstając się z Tobą. To ona jest głupia, bo pogrywała sobie z fajnym chłopakiem, który tak naprawdę wcale jej nie potrzebował. Tylko daj sobie czas żeby to dotarło do Ciebie. Ona przegrała, nie Ty.

lubię poznawać nowe cycki

113

Oddać ex album ze wspólnymi zdjęciami i cytatami, który mi dała na pierwszą rocznicę? Dać jej, żeby sobie przypomniała jak to było kiedyś? Czy go zostawić?

114

Zostaw. Ale schowaj gdzieś głęboko. Tak, żebyś mógł wrócić do niego dopiero wtedy, jak będziesz już "naprawiony". A wrócić kiedyś na pewno będzie warto, bo to kupa fajnych wspomnień.

Posty [ 77 do 114 z 358 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 10 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna mnie zostawiła

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016