ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 332 ]

77

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Jestem studentką ekonomii, przygotowuję pracę magisterską na temat bankowości elektronicznej. Bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety.
Uzyskane informacje wykorzystam wyłącznie w celach naukowych. Ankieta jest anonimowa.

moje-ankiety.pl/respond-64510.html

Z góry dziękuję za pomoc.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Post przeniesiony:

paula_zg napisał/a:

Zapraszam do udziału w badaniu, będącym częścią mojej pracy magisterskiej. Badanie dotyczy między innymi satysfakcji ze związku, stąd kwestionariusz jest skierowany do osób będących aktualnie z kimś związanych - zarówno tych szczęśliwych, jak i niezadowolonych ze swojej relacji z partnerem.

Udział w ankiecie jest całkowicie anonimowy. Czas niezbędny na udzielenie wszystkich odpowiedzi to ok. 10-15 minut.
Zainteresowanym postaram się zdradzić szczegóły badania i udostępnić otrzymane wyniki.
Z góry dziękuję za poświęcony czas!
Paulina

LINK DO ANKIETY: moje-ankiety.pl/respond-65085.html

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

79

Dzień Dobry Wszystkim:)
Mam na imię Marta i piszę do Was, ponieważ mam wielką prośbę.
Jestem właśnie w trakcie pisania pracy magisterskiej, która dotyczy stosunku DDRR do małżeństwa i rodziny. Temat nieprzypadkowy, sama jestem DDRR. W moim otoczeniu nie ma nas za wiele, dlatego zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie mojej ankiety. Osoby, które badam są pomiędzy 20 a 30 rokiem życia. Niezwykle mi na tym zależy, a w zamian mogę ofiarować dozgonną wdzięczność:)
Gdyby pośród osób czytających te wiadomość znalazła się osoba, która chciałaby podzielić się ze mną swoim punktem widzenia poprzez ankietę, proszę o kontakt.
Wszystkim osobom, które choćby pomyślą o tym, z góry bardzo dziękuję:)
Pozdrawiam,
Marta.

Reklama

80

Post przeniesiony

d.jakuszewska napisał/a:

Witajcie, przeprowadzam ankietę do swojej pracy dyplomowej dotyczącą mobbingu wśród osób które miały styczność z tym zjawiskiem będę wdzięczna jeśli chociaż kilka osób poświęci chwilę na jej wypełnienie na: moje-ankiety.pl/respond-65753.html
Z góry dziękuję!

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

81

Witam. Jestem studentką III roku Europeistyki na Politechnice Gdańskiej. W jednym z rozdziałów pracy licencjackiej muszę przeprowadzić badania własne, stąd moja prośba o wypełnienie ankiety. Tematem mojej pracy licencjackiej są warunki życia emigrantów, jako rezydentów Unii między innymi w Wielkiej Brytanii. Ankieta jest całkowicie anonimowa i posłuży jedynie do jednego z rozdziałów mojej pracy licencjackiej. Bardzo proszę o pomoc osoby, który przebywały bądź przebywają na emigracji w UK lub mają jakiekolwiek doświadczenia z tym związane!:-) i z góry dziękuję za poświęcony czas.

link do ankiety:  ebadania.pl/7001cc76c867b949

Reklama

82

marta313 napisał/a:

Dzień Dobry Wszystkim:)
Mam na imię Marta i piszę do Was, ponieważ mam wielką prośbę.
Jestem właśnie w trakcie pisania pracy magisterskiej, która dotyczy stosunku DDRR do małżeństwa i rodziny. Temat nieprzypadkowy, sama jestem DDRR. W moim otoczeniu nie ma nas za wiele, dlatego zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie mojej ankiety. Osoby, które badam są pomiędzy 20 a 30 rokiem życia. Niezwykle mi na tym zależy, a w zamian mogę ofiarować dozgonną wdzięczność:)
Gdyby pośród osób czytających te wiadomość znalazła się osoba, która chciałaby podzielić się ze mną swoim punktem widzenia poprzez ankietę, proszę o kontakt.
Wszystkim osobom, które choćby pomyślą o tym, z góry bardzo dziękuję:)
Pozdrawiam,
Marta.

Mam 38 lat i jestem DDRR i wypełnię Twoją ankietę, podaj link.

83

Drogie Panie,
Nazywam się Renata Nowicka i jestem studentką II roku studiów II stopnia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału Położnictwo. Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże mi w pisaniu pracy magisterskiej na temat: ?Wpływ edukacji przedporodowej w szkole rodzenia na przebieg połogu?. Jej wyniki posłużą mi do celów badawczych. Ankieta skierowana jest do Pacjentek. które ukończyły zajęcia w Szkole Rodzenia. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi na wszystkie pytania. Informacje zawarte w ankiecie będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Poniższa ankieta jest anonimowa.

www .ankietka. pl/ankieta/151634/wplyw-edukacji-przedporodowej-w-szkole-rodzenia-na-przebiegpologu.html

Z góry dziękuję za wypełnienie i pozdrawiam!

P.S. Między trzeba pousuwać spacje między www   .ankietka.   pl

84 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2014-06-09 19:10:00)

Witam
Jestem studentką Vgo roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Zwracam się do Pań (a także odwiedzających to forum Panów:)) z prośbą o wypełnienie ankiety będącej podstawą moich badań:
http://ankietka.pl/ankieta/133125/wybrane-zmienne-psychologiczne-a-jakosc-zycia.html

Ankieta jest w pełni anonimowa a jej wypełnienie zajmuje ok. 15 minut.
Bardzo dziękuję za pomoc!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety z pogranicza medycyny i psychologii. Ponieważ nie mogę zamieścić tutaj bezpośredniego linku, proszę o wejście tutaj - bo ankieta dostępna jest także na głównej stronie Instytutu Genetyki Generacja w Warszawie i powstaje przy współudziale kilku warszawskich uczelni.

Dotyczy ona genetyki nowotworów, psychologii nowotworów oraz sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach - a bez wątpienia taką sytuacją jest diagnoza nowotworu czy raka. Wyniki badań będą udostępnione na specjalistycznych, krajowych i międzynarodowych konferencjach, ale również w wielu czasopismach - naukowych i nie tylko.

Z góry dziękuję za przyczynianie się do rozwoju nauki w Polsce smile

Proszę również udostępniać ankietę dalej - wypełnić może ją każda osoba pełnoletnia, zdrowa czy chora --> im więcej wyników, tym bardziej wiarygodne i rzetelne będą nasze polskie badania!

Pozdrawiam ciepło,
K.

86

Witajcie,

bardzo prosze o pomoc w wypełnieniu kwestionariusza - jest to tematyka związki intymne i rozwój tożsamości. Kwestionariusze są mi potrzebne do ukończenia pracy magisterskiej na psychologii.

Prosze o podanie maila, przesle Wam kwestionariusz smile

Badanie jest ciekawe i nie wypełnia się kwestionariuszy długo.

Pozdrawiam!!

87 Ostatnio edytowany przez VmegiV (2014-07-17 16:34:36)

Moi Drodzy!

widzę, że wiele osób szuka pomocy przy pracy mgr smile Ja też, ale jest to pomoc nietypowa. Również chodzi o wypełnienie ankiety, a właściwie wywiadu, który UWAGA UWAGA jest o Naszym Forum smile pomyślałam sobie, że Forum Netkobiety ma niesamowicie wielu użytkowników i wiele osób znajduje tutaj pomoc, zrozumienie lub po prostu możliwość porozmawiania z innymi i podzielenia się swoimi doświadczeniami, zainteresowaniami i właśnie dlatego chciałabym napisać o tym forum pracę socjologiczną.

Badania obejmują analizę popularnych wątków na forum i wywiady z Wami. Zgłosić się może każdy - kobieta, mężczyzna, osoba aktywna lub mało aktywna, moderatorzy oraz osoby, które kiedyś same założyły jakiś wątek chcąc podzielić się czymś, zdobyć informacje na jakiś temat. Bardzo zależy mi na Waszej opinii, żeby móc możliwie najdokładniej oddać to, co czują użytkownicy i jak widzą samo forum.

Wywiad składa się z kilku części - w każdej z nich jest określona liczba pytań, na które chciałabym poznać odpowiedź. Do osób, które się zgłoszą +/- co 2 dni przesyłałabym na maila kolejną część. Odpowiedzi nie muszą być długie, ale zależy mi na Waszej szczerości i chęci udziału. Wiem, że są wakacje i pewnie wolicie się opalać lub spędzić czas z bliskimi niż siedzieć przed komputerami wink, ale bardzo proszę o pomoc - przyczynicie się tym samym do wnikliwej, mam nadzieję, analizy Forum Netkobiety. smile

Jeśli pytania nie będą zrozumiałe lub chcielibyście po prostu o coś dopytać to piszcie, odzywajcie się smile
Z góry dzięki!

Osoby chętne proszę o napisanie do mnie lub zgłoszenie się w odpowiedzi pod spodem smile Jeśli wygodniej Wam komunikować się przez Facebooka czy w jakikolwiek inny sposób to dajcie znać - podam namiary! smile

Pozdrawiam!!!!

88

Drodzy!

Do udziału w moich wywiadach zgłosiło się już nieco ochotników, ale żeby móc powiedzieć wiecej na temat forum potrzebuję jeszcze trochę Waszej pomocy. Czy znaleźliby się jeszcze jacyś chętni? smile Naprawdę odpowiedzi nie muszą być bardzo obszerne, a niektórym odpowiadanie na wszystkie bloki pytań zajmuje "hurtem" 1 dzień, czyli duuuużo krócej niż się spodziewałam wink Jeśli znalazłaby się jeszcze jakaś dobra dusza, to plis dajcie znać wysyłając do mnie wiadomość smile

Pozdrawiam serdecznie! big_smile

89

Witam wszystkich serdecznie!
Miałabym do Was prośbę o wypełnienie ankiety dotyczącej dodatków do żywności. Z góry dziękuje za wypełnienie
Link do ankiety:  https://docs.google.com/forms/d/15cRqPQ4dZNqlX9uAog-CO-hX_3geeDORttCjKrZMaEo/viewform?usp=send_form

90

Zachęcam do wypełnienia smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/158084/czy-lubimy-spodnice.html

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

91

nie wiem, czy jeszcze Ci to potzrebne ale ... wypełniłam smile

Olinka napisał/a:

Post przeniesiony:

paula_zg napisał/a:

Zapraszam do udziału w badaniu, będącym częścią mojej pracy magisterskiej. Badanie dotyczy między innymi satysfakcji ze związku, stąd kwestionariusz jest skierowany do osób będących aktualnie z kimś związanych - zarówno tych szczęśliwych, jak i niezadowolonych ze swojej relacji z partnerem.

Udział w ankiecie jest całkowicie anonimowy. Czas niezbędny na udzielenie wszystkich odpowiedzi to ok. 10-15 minut.
Zainteresowanym postaram się zdradzić szczegóły badania i udostępnić otrzymane wyniki.
Paulina

LINK DO ANKIETY: moje-ankiety.pl/respond-65085.html

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

92

Asia_S napisał/a:

Drogie Forumowiczki (i Panowie),

Mam duży problem - jestem studentką V roku Psychogii i piszę pracę magisterską nt. Zachowań seksualnych i satysfakcji z małżeństwa.
Niestety nikt nie chce brać udziału 'osobiscie' w moim badaniu - ludzie chyba trochę się wstydzą...- stąd mój pomysł aby prowadzić internetowe badanie..

Czy nie zechciałybyście mi pomóc i wypełnić krótkiego kwestionariusza?

LINK do badania znajduje się na samym dole - w moim podpisie

W zamian z chęcią podzielę się wynikami swoich badań smile

Jeżeli uważacie że jest jakieś inne miejsce gdzie mogłabym/powinnam umieścić kwestionariusz, z chęcią przyjmę każdą radę!

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Ciekawy wątek a ankieta już nieaktywna... sad
może jakaś druga tura?
smile
ja z chęcią się włączę

93

Post przeniesiony:

marant napisał/a:

Dzień dobry,

jestem studentką Politechniki Łódzkiej aktualnie mierzącą się z pisaniem pracy licencjackiej, stąd też kieruję do Pań prośbę o wypełnienie kwestionariusza ankietowego na temat "Roli kobiet w zarządzaniu".
Informacje potrzebne mi będą do napisania ostatniego już rozdziału empirycznego:)

Z racji tego, że nie mogę jeszcze umieszczać tutaj linków, mogę prosić ewentualnie o maile, na które mogłabym go podesłać?

Pozdrawiam
Marta

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

94

Witam. Mam prośbę o wypełnienie dwóch króciutkich ankiet, które pomogą autorowi w badaniach. Ich wypełnienie zajmie łącznie ok 2-3 minuty. Przy większej liczbie uzyskanych wyników oczywiście się nimi podzielę. Adresy podane niżej proszę skopiować do swojej przeglądarki, dodając na początku www oraz kropkę przed pl
Z góry dziękuję smile

Ankieta dotycząca nawiązywania znajomości damsko-męskich:
interankietypl/interankieta/619d62f75f4344597bfeade09939bbcd

Ankiety dotycząca zależności między statusem zawodowym a atrakcyjnością:
interankietypl/interankieta/62b7ff0080bc03364f0bf19f137a0667

95 Ostatnio edytowany przez agasta (2014-08-27 09:13:49)

Cristiano napisał/a:

Witam. Mam prośbę o wypełnienie dwóch króciutkich ankiet, które pomogą autorowi w badaniach. Ich wypełnienie zajmie łącznie ok 2-3 minuty. Przy większej liczbie uzyskanych wyników oczywiście się nimi podzielę. Adresy podane niżej proszę skopiować do swojej przeglądarki, dodając na początku www oraz kropkę przed pl
Z góry dziękuję smile

Ankieta dotycząca nawiązywania znajomości damsko-męskich:
interankietypl/interankieta/619d62f75f4344597bfeade09939bbcd

Ankiety dotycząca zależności między statusem zawodowym a atrakcyjnością:
interankietypl/interankieta/62b7ff0080bc03364f0bf19f137a0667

Cristiano- odpowiedziłam na Twoją ankietę tylko ze wględu na Twój nick smile)

96

Dzień Dobry Wszystkim smile

Jestem studentką 5 roku Psychologii. Bardzo proszę o pomoc i wypełnienie badania dotyczącego wpływu jaki wywiera Internet na ludzi. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę podzielić się łącznymi wynikami smile Badanie jest anonimowe, trwa ok. 15-20 minut (ankieta i 2 kwestionariusze), pytania są łatwe, a wypełnianie polega praktycznie wyłącznie na zaznaczeniu jednej lub kilku z podanych odpowiedzi.

Link do badania:
limesurvey2.psych.uw.edu.pl/index.php/292265/lang-pl

Pozdrawiam smile!

97

Poświęciłam się... i zamiast zostawić ten Internet w cholerę wypełniłam ankietę wink

98

Witam prosiłabym o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy dyplomowej. smile

w w w .ankietka .pl/ankieta/160 977/kultura-wielkiej-brytanii.html

link należy wpisać w pole wyszukiwania bez spacji. tongue
z góry dziękuję za udział w ankiecie. smile

99

Może to nie jest ankieta do pracy dyplomowej, ale jest dla mnie bardzo ważna. Interesuję się rozwojem osobistym i ogólnie life coachingiem. Chciałabym napisać pracę na ten temat, ale nie okiem naukowca/profesjonalisty, ale okiem 20-latki i codzienności. Będę wdzięczna za pomoc!

http://www.interankiety.pl/interankieta/fd67d8ea7f926b707ce29150bb4d57b5

Witam wszystkie Panie
jestem doktorantką Psychologii i prowadzę badania nt satysfakcji seksualnej kobiet. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety: http://www.ebadania.pl/601c993ecf83a33e
będę bardzo wdzięczna za pomoc. Badanie jest anonimowe. Wyniki posłużą jedynie do mojej pracy naukowo-badawczej.
Z góry dziękuję

101

Post przeniesiony:

91mirabelka napisał/a:

Witam prosiłabym o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy dyplomowej. smile

w w w.ankietka .pl/ankieta/160 977/kultura-wielkiej-brytanii.html

link należy wpisać w pole wyszukiwania bez spacji. tongue
z góry dziękuję za udział w ankiecie. smile

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

102

Również bardzo proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej:) interankiety.pl/interankieta/7acfb8933bb062f38803532f65305a59

103 Ostatnio edytowany przez kiertolainen (2014-12-30 12:07:35)

Witam serdecznie.
Jestem studentką ostatniego roku psychologii. Proszę o wypełnienie ankiety, przeznaczonej dla kobiet w związkach. Wyniki posłużą mi w napisaniu pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za poświęcenie chwili czasu. Należy usunąć spacje (przed gl, przed forms oraz przed RuR) oraz skopiować link i wkleić go bezpośrednio w oknie przeglądarki.

goo. gl/ forms/ RuRVhlXpJ4

104 Ostatnio edytowany przez marysia777 (2015-01-08 19:49:49)

Witam Jestem studentką pedagogiki mogłabym prosić o poświęcenie 3 min na wypełnienie ankiety która jest skierowana do rodziców dzieci z klas 1-3 . Ankieta zawiera 13 pytań jest anonimowa. Bardzo proszę o pomoc i dziękuje tym którzy wypełnią http: //goo.gl/for  ms/pCBpbu8JKt
Kwestionariusz ankiety    Adres należy skopiować bez spacji miedzy for....ms i po http:

105

Witam, proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej dotyczącej seksualności kobiet. oto link do ankiety:
(należy usunąć widoczne spacje)
https    :  //docs.google.   com/forms/d/1HraJv8NTHZFci-lNS7leHN5V87C25zkXCzWgKzZDFFc/viewform?c=0&w=1

Z góry dziękuję i pozdrawiam

106

Dlaczego nie mogę dodać ankiety?

107

Hej, temat mojej pracy to " Stereotypy we współczesnym społeczeństwie dotyczące konsumentów stosujących dietę z wykluczeniem mięsa i produktów pochodnych. " staram się odczytać obrazy panujące na temat osób nie jedzących mięsa.
Są dwa rodzaje ankiety, jeden dla tych którzy jedzą mięso oraz dla tych którzy zrezygnowali z mięsnego menu, proszę pomóżcie smile))

Dla osób jedzących mięso:
ankietka.pl/ankieta/172152/stereotypy-na-temat-osob-nie-jedzacych-miesa.html

oraz dla osób NIE jedzących mięsa:
ankietka.pl/ankieta/172149/stereotypy-na-temat-osob-nie-jedzacych-miesa.html

Z GÓRY DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

108 Ostatnio edytowany przez log123 (2015-01-31 20:44:52)

Bardzo proszę mieszkanki i mieszkańców Krakowa o wypełnienie mojej ankiety dotyczącej usług gastronomicznych. Proszę skopiować link poniżej do pasku adresu.
interankiety.pl/interankieta/dab978882d6f1ecd63347b808a553e9f
Z góry dziękuję :*

109

Hej smile Bardzo byłoby mi miło gdybyście wypełnili ankietę dotyczącą uzależnienia od Internetu smile Odpowiedzi będą wykorzystane do mojej pracy licencjackiej i są całkowicie anonimowe. To zajmie Wam tylko kilka minut, będę bardzo wdzięczna smile

https://docs.google.com/forms/d/11xQg1HDIIGNBcdz_OQkZ7Bgx8HX4RNhziASCKtsyo6Y/viewform?usp=send_form

Nigdy nie walcz o miłość, o fałszywą nie warto, a o prawdziwą nie trzeba.

Jeśli kogoś kochasz pozwól mu odejść, jeśli wróci- jest Twój, jeśli nie- nigdy Twój nie był.

110

Drogie Panie! Drodzy Panowie!

Jestem położną i studentką położnictwa studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W 2014/2015 roku prowadzę badania mające na celu poznanie wiedzy Polaków na temat zachorowań na nowotwory złośliwe. Chciałabym prosić o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa, a wyniki posłużą jedynie celom naukowym.

link poniżej, proszę tylko usunąć spacje

docs.  google. com/forms/d/1hSOR7tongUGVCFZLMeZ045XLyAXpNXpXGDybG1n6MwU/viewform

111 Ostatnio edytowany przez kurcacek (2015-02-07 20:57:10)

Witam
Wielka prośba, oczywiście związana z magisterką!
Bardzo proszę o pomoc, wystarczy wypełnić ankietę,
jest długa ale wierzę w Was że dacie sobie radę!
Dzięki temu mój promotor będzie ze mnie dumny!
Ankieta jest przeznaczona TYLKO dla KOBIET, które NIE pochodzą z domów gdzie występował problem UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU.
Mile widziany różny przedział wiekowy dlatego możecie polecić ją swojej mamie, cioci lub siostrze!

Link do ankiety:

interankiety.pl/interankieta/519cddafc6edf2da9b9bb514ed510f1e

112

Hej big_smile

Potrzebuję Waszej pomocy! Brakuje mi ankieterów do ankiety na pracę licencjacką. Każdy głos się przyda, bo termin oddania na seminarium jest blisko. Praca jest na temat
"Bezpieczeństwo jednostki a różnice kulturowe". Chcę sprawdzić, jak bardzo stereotypy są zakorzenione w naszej kulturze, przy czym mam nadzieję sprawdzić, czy tolerujemy ludzi innych kultur czy religii. I wszystko to łącząc z naszym bezpieczeństwem.
Za każdą ankietę - dziękuję!

http://www.interankiety.pl/interankieta/169d96788556a587f9d1f03f4a24be56

nie rzuca się kobiet
bo płaczą
w rogu wszechświata zwinięte
gwiazdom chłodnego blasku zazdroszczą

113

Pierożek napisał/a:

Hej big_smile

Potrzebuję Waszej pomocy! Brakuje mi ankieterów do ankiety na pracę licencjacką. Każdy głos się przyda, bo termin oddania na seminarium jest blisko. Praca jest na temat
"Bezpieczeństwo jednostki a różnice kulturowe". Chcę sprawdzić, jak bardzo stereotypy są zakorzenione w naszej kulturze, przy czym mam nadzieję sprawdzić, czy tolerujemy ludzi innych kultur czy religii. I wszystko to łącząc z naszym bezpieczeństwem.
Za każdą ankietę - dziękuję!

http://www.interankiety.pl/interankieta/169d96788556a587f9d1f03f4a24be56

link nie działa sad

114

Kochane!
Proszę o pomoc. Prowadzę badania na temat postrzegania zawodu pielęgniarki wśród młodych dorosłych w ramach pracy magisterskiej. Jeśli ktoś ma ochotę pomóc, proszę o wypełnienie ankiety, zależy mi na szczerych opiniach, nie tylko tych pozytywnych, a żeby badania mogły być realizowane dalej jako osobny projekt, potrzebuję bardzo dużej ilości respondentów. Z góry dziękuję każdemu z osobna kto zechce pomóc.
https://docs.google.com/forms/d/1dfHHCQZYQVmLquI6Ke-aJZ71AbR6Zg8fRrpSbfCbGgo/viewform?fbzx=-2214979022609295019

Posty [ 77 do 114 z 332 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016