Moja dziewczyna miała kiedyś chłopaka i uprawiali sex.. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#39 2013-05-01 15:10:10

moniaCo
Przyjaciółka Forum

Re: Moja dziewczyna miała kiedyś chłopaka i uprawiali sex..

Szklanka1 napisał:

Daje mi to że jak by była dziewicą to by o tamtym nigdy nawet nie pomyślała, byłbym w jej głowie tylko ja i nie miałaby tych wspomnien z nim. A ma na pewno. Jesteśmy ze sobą trochę ponad pół roku i nie wypominałem jej ale teraz pęklem i jej powiedziałem o tym.

A jak szedłeś z nia do łóżka nie wiedziałeś, że nie jest dziewicą?
Skoro byłes prawiczkiem, trzeba było szukać sobie dziewicy...nie byłoby problemu.

I nie demonizujmy pierwszego razu!
Owszem wspomina się go, ale przez krótki czas.....
Po latach uroki (lub nie) tego pierwszego razu bledną i nawet sie zbytnio tego nie pamęta...
W końcu później były i są o wiele lepsze razy....:-)

Ostatnio edytowany przez moniaCo (2013-05-01 15:10:51)

#40 2013-05-01 15:29:46

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

No właśnie proszę Państwa: kto dziś z rozrzewnieniem wspomina 'pierwszy raz'? I to z rozrzewnieniem tak wielkim, że śni się o tym po nocach?
Ja nie.

#41 2013-05-01 15:44:32

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

#42 2013-05-01 15:45:30

Kriss
100% Netkobieta

Jest jeszcze jeden poważny problem; fantazje seksualne. Czasami mają kobiety, czasem mężczyźni (ale tylko Ci inteligentni). I teraz co zrobić, jeśli partnerce przyśni się seks z innym? Na przykład z przystojnym aktorem? Albo może sobie pofantazjuje w trakcie, albo co? Aaaa! Perfidna nimfomanka...

Proponuję zerojedynkowym ex-prawiczkom wyrzucenie telewizora, kablówki, internetu i uwiązanie partnerki vis a vis lodówki z przenośnym kibelkiem niepopodal. I wtedy ona juz nigdy "nie pomyśli". Przez myśl jej nawet żaden okropny Brad Pitt ani inny agent Tomek nie przejdzie. Jak kontrolować - to wszystko cięgiem. Co się chłopaki będziecie ograniczać?

Błędne koło. Zawsze jest COŚ więcej. O jednego partnera więcej, o jedną pozycję w łóżku więcej, o jeden gadżecik z sex-shopu dalej. ZAWSZE będzie nieidealnie. W amnezję - nie uwierzy. Będzie drążył - aż wydrąży.

Żadna demonizacja nie ma miejsca. Pierwszy raz jest pierwszy i się go pamięta. Koniec kropka. Take it or live it.

#43 2013-05-01 15:48:56

howIwish
O krok od uzależnienia

moniaCo napisał:

Szklanka1 napisał:

Daje mi to że jak by była dziewicą to by o tamtym nigdy nawet nie pomyślała, byłbym w jej głowie tylko ja i nie miałaby tych wspomnien z nim. A ma na pewno. Jesteśmy ze sobą trochę ponad pół roku i nie wypominałem jej ale teraz pęklem i jej powiedziałem o tym.

A jak szedłeś z nia do łóżka nie wiedziałeś, że nie jest dziewicą?
Skoro byłes prawiczkiem, trzeba było szukać sobie dziewicy...nie byłoby problemu.

I nie demonizujmy pierwszego razu!
Owszem wspomina się go, ale przez krótki czas.....
Po latach uroki (lub nie) tego pierwszego razu bledną i nawet sie zbytnio tego nie pamęta...
W końcu później były i są o wiele lepsze razy....:-)

Ufff.. dokładnie, zgadzam się w 100%.
Jeśli faktycznie zależy Ci na tej dziewczynie, zaakceptuj jej przeszłość i przestań się wciąż skupiać na tym jednym "mankamencie" wasze znajomości.

#44 2013-05-01 15:51:47

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

Ja nie wspominam i chyba nawet przez lata nie wspomniałam 'pierwszego razu'. Bo te kolejne były o wiele lepsze wink

#45 2013-05-01 20:21:41

dwaplusdwa
Do zakochania jeden krok

Jak milo chlopaka zgnojic, dziwne ze jak dziewczyna pisze to dostaje rady, jakie to sprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!

#46 2013-05-01 20:33:34

warszawianka_1981
Dobry Duszek Forum

wielki mi co, a mój facet miał żonę i 2 dzieci, a przed nią jeszcze kilka dzieczyn i też z nimi spał.

#47 2013-05-01 20:33:59

dwaplusdwa
Do zakochania jeden krok

chlopak szuka pomocy a nie pogardy, tak trudno to zrozumiec, co jezeli byl tak wychowany w rodzinie, na stos chcecie go poslac, bo ma inne zasady i nikt w zyciu mu nie powiedzial ze z wiekiem je powinno sie zmieniac??? Przestancie, bo jezeli ktos nie mial badz nie ma podobnego problemu to szuka pomocy tutaj, takie juz zycie ze nie zawsze sie zakochamy w osobie majacej podobne zasady i poglady, dobrze jezeli ktos o tym powie szczerze od samego poczatku, bo pozniej to boli jeszcze bardziej......... Dajcie chlopakowi spokoj, przyszedl tu po porade a nie krytyke, jak macie rade to mu dajcie, jezeli nie to nie pogarszajcie sytuacji. Jezeli sie kochaja to dadza rade, jezeli nie to sie rozstrana.... moja zona mowi ze nie mozna miec w zyciu wszystkiego, ze sa upadki i wzloty, i ma racje, nie mozna zycia przejsc beztrosko i mimo ze w to wierzylem teraz juz nie wierze..... takie jest zycie, z gorki i pod gorke, a ze sa jeszcze mlodzi to sobie uloza zycie razem lub osobno, dostal juz tyle rad ze powinnien wyciagnac wnioski, teraz albo nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dolujcie go tylko mu pomozcie to wy jestescie kobietami i kazda z was wie jak to jest za tym pierwszym razem.......

#48 2013-05-01 20:48:15

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

dwaplusdwa ale kto tu go gnoi?

#49 2013-05-01 20:55:40

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

dwaplusdwa napisał:

Jak milo chlopaka zgnojic, dziwne ze jak dziewczyna pisze to dostaje rady, jakie to sprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!

Jezu, jak mnie denerwują takie umoralniacze...
Nikt nikogo nie gnoi!!!

Sprawa jest prosta - jeśli chce się mieć dziewice, to się nie wchodzi w związek z dziewczyna, która dziewica nie jest, proste i logiczne.
Skoro się zdecydował na dziewczynę, która już miała swój pierwszy raz, to zaakceptował ten fakt i teraz NIE MA PRAWA jej robić wyrzutów.

To on ma ze sobą problem i jeżeli nie daje sobie rady sam, niech skorzysta z usług psychologa.

Adaś, 22.05.2013, 13:45 :-)))))

#50 2013-05-01 20:56:58

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

....ile takich wątków na tym forum było.....

#51 2013-05-02 07:30:32

zwykły facet
Net-facet

Catwoman napisał:

....ile takich wątków na tym forum było.....

Ale mnie zastanawia jedno w takich wątkach. Jak to jest, że facet wie ,że nie była dziewicą i to mu nie przeszkadza w żaden sposób dopóki nie dojdzie do konsumpcji związku. Dziewczyna jedna czy druga jest szczera mówi o sobie prawdę i jeszcze jest źle. Normalnie jak przed pierwszym stosunkiem była blondynką to zacznie im przeszkadzać, że po pierwszym stosunku nie jest jednak brunetką. Nie rozumiem tego...

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to po prostu zmień coś w swoim życiu.

#52 2013-05-02 09:40:28

Catwoman
Redaktor Działu Kultura

Kładę to na karb kompleksów. Facet, który czuje się pewnie, który kocha i jest kochany, i łóżkowe sprawy mają się dobrze, nie będzie się zastanawiał jak ONA TO ROBIŁA z tamtym. Bo i po co?

#53 2013-05-02 10:41:32

elfiona
Zbanowany

Catwoman napisał:

No właśnie proszę Państwa: kto dziś z rozrzewnieniem wspomina 'pierwszy raz'? I to z rozrzewnieniem tak wielkim, że śni się o tym po nocach?
Ja nie.

Ja też nie, bo i po co, kolejne były dużo lepsze.

#54 2013-05-02 11:50:06

moniaCo
Przyjaciółka Forum

Catwoman napisał:

Ja nie.

Ech ja z rozrzewnieniem wspominam dzisiejszą noc...:-)
Zamierzam powtórzyć:-)

#55 2013-05-02 12:07:21

Cynicznahipo
Przyjaciółka Forum

Wiadomo, ze pamięta się swój pierwszy raz, z racji tego, ze jest tym pierwszym...
Ale nie jakoś fanatycznie, jest to po prostu wspomnienie, poza tym, kolejne razy są z reguły o wiele bardziej godne zapamiętania.

P.S Monia, zazdroszczę, mnie nie wolno, bo zaś mam 18 dni do terminu porodu ;p

Adaś, 22.05.2013, 13:45 :-)))))

#56 2013-05-02 12:44:32

moniaCo
Przyjaciółka Forum

Cynicznahipo napisał:

Wiadomo, ze pamięta się swój pierwszy raz, z racji tego, ze jest tym pierwszym...
Ale nie jakoś fanatycznie, jest to po prostu wspomnienie, poza tym, kolejne razy są z reguły o wiele bardziej godne zapamiętania.

P.S Monia, zazdroszczę, mnie nie wolno, bo zaś mam 18 dni do terminu porodu ;p

Ech odbijesz sobie potem... :-)

#57 2013-05-02 12:52:45

Anik38
Przyjaciółka Forum

dwaplusdwa napisał:

chlopak szuka pomocy a nie pogardy, tak trudno to zrozumiec, co jezeli byl tak wychowany w rodzinie, na stos chcecie go poslac, bo ma inne zasady i nikt w zyciu mu nie powiedzial ze z wiekiem je powinno sie zmieniac???

Nikt go na stos nie posyła za zasady.

dwaplusdwa napisał:

dobrze jezeli ktos o tym powie szczerze od samego poczatku, bo pozniej to boli jeszcze bardziej.....

No właśnie nie powiedział od samego początku. Tylko po tym jak sam się z nią przespał.

dwaplusdwa napisał:

Przestancie, bo jezeli ktos nie mial badz nie ma podobnego problemu to szuka pomocy tutaj, takie juz zycie ze nie zawsze sie zakochamy w osobie majacej podobne zasady i poglady.

Na to są dwa wyjścia:
1. Wiąże się z taką osobą, która ma inne poglądy, swoje wsadzam w kieszeń i nie dręczę nimi partnerki/partnera. Nic to nie da, czasu się nie cofnie.
2. Nie jest w stanie wykonać punktu nr 1 więc zagryza zęby i wszelkimi siłami stara się "odkochać", szuka osoby z tymi samymi zasadami czyli dziewicy/prawiczka.

Catwoman podała link do tematu, gdzie podobna sprawa jest przewałkowana w te i wewte.
Ha! A może to ta sama sprawa?

#58 2013-05-02 13:27:54

nieznajoma85
Przyjaciółka Forum

Catwoman napisał:

Ja nie.

Ja też nie i jakoś nie specjalnie dobrze mi się kojarzy smile

Autorze wątku, jeśli to Cię pocieszy, zanim związałam się z moim mężem miałam kilku partnerów sexualnych (niekoniecznie tworzyłam z każdym parę) i dopiero z mężem było i jest mi na prawdę dobrze - żaden poprzedni nie dorasta mu do pięt smile
Poza tym ani mi, ani jemu nie przeszkadzało, to że oboje mieliśmy wielu partnerów/partnerek. Najważniejsze jest tu i teraz, to że się kochamy i tworzymy wspaniałą rodzinę.

#59 2013-05-02 14:00:15

Saaraa
Przyjaciółka Forum

dwaplusdwa napisał:

chlopak szuka pomocy a nie pogardy, tak trudno to zrozumiec, co jezeli byl tak wychowany w rodzinie......

|

czyli kiedy uprawiał z nią seks to nie miał problemu z tym, że dziewczyna dziewicą nie jest. jak można pochwalić takiego ....... faceta który najpierw robi a później myśli. sorry ale nie kupuje tego i na miejscu tej dziewczyny gdybym sie dowiedziała o jego rozterkach to błagałby mnie abym tylko tak nim gardziła jak panie które się wypowiadały wcześniej. taaaki biedny.... teraz niech się weźmie za dziewice, "pozbawi ją wianuszka" i założy kolejny temat bo nagle dojdzie do przemyśleń, że jednak jeszcze inaczej go wychowywali w rodzinie i on jest taki biedny. Hipokryzja w najczystszej postaci.

#60 2013-05-02 20:32:31

dwaplusdwa
Do zakochania jeden krok

Nie bronie go, ale niektore odpowiedzi nie przynosza nic co mu pomoze!!!!!!!
Z drugiej strony albo zrozumial albo sie poddal, nie ma go juz tutaj.
Moze zle niektore odebralem ale dolujac go nie pomozemy jemu, nie sprawimy ze poczuje sie lepiej, tabletki tez mu nikt nie poleci bo takiej nie ma, popracuje nad soba i sie ogarnie a jest mlody z tego co pisze takze szansa jest duza ze zrozumial o czym pisalismy.

Problem nie jest tylko jego, jezeli sa razem to ich problem, jezeli oboje chca byc ze soba to partnerka/partner powinien mu/jej w tym pomoc, nie zapomni bo sie nie da, zrozumiec tez wszystkiego sie nie da, ale trzeba ta idiotyczna mysl uspic, nie wracac do niej, dac ujsc emocja, zlosci, czasem nawet niemocy.

Da rade, nie zaglada juz tutaj takze moze im sie udalo, byc moze rozmowa i forum mu pomogly, byle tylko nie musial tu wracac.... lub wrocil z watkiem JESTESMY SCZESLIWI....

Chyba na tyle co moge napisac.

Saaraa, moze Ty tego nie znasz, nie rozumiesz ale wiele wlasnie takich zasad wynosimy z domu, pozniej sie ich trzymamy, sami sie zatracajac......., Trodne i Niemadre ale prawdziwe, czy ty nie masz jakis przyzwyczajen ktore wynioslas z domu??? Kazdy je ma, to jak zostalismy wychowani rzutuje pozniej na nasza przyszlosc, jezeli uwazasz ze tak nie jest to sie mylisz, jedni wynosza z domu madre zyciowe rady, drudzy trzymaja sie tych mniej modrych badz nie majacych prwa przetrwac w terazniejszych czasach.

#61 2013-05-02 23:09:39

EMER
Niewinne początki

ale idąc na Twoim tokiem myślenia czy tam zasadami i zerwiesz  z nią to jak Ty znajdziesz kobietę taka samą jak Ty ? przecież Ty też juz miałes pierwszy raz a Twoja (przyszła) by nie chciała żebyś z kims innym juz to robił.POMYŚL

#62 2013-05-02 23:44:27

Saaraa
Przyjaciółka Forum

dwaplusdwa napisał:

Saaraa, moze Ty tego nie znasz, nie rozumiesz ale wiele wlasnie takich zasad wynosimy z domu, pozniej sie ich trzymamy, sami sie zatracajac......., Trodne i Niemadre ale prawdziwe, czy ty nie masz jakis przyzwyczajen ktore wynioslas z domu??? Kazdy je ma, to jak zostalismy wychowani rzutuje pozniej na nasza przyszlosc, jezeli uwazasz ze tak nie jest to sie mylisz, jedni wynosza z domu madre zyciowe rady, drudzy trzymaja sie tych mniej modrych badz nie majacych prwa przetrwac w terazniejszych czasach.

Jeżeli w moim domu panowałaby - zasada - zero seksu do ślubu i wychowywałabym się w przekonaniu, że jest to coś pięknego co warto zostawić dla przyszłego męża - okej.

Jeżeli w moim domu panowałaby - zasada - seks TYLKO z jednym partnerem do końca życia albo combo w połączeniu z celibatem do ślubu - okej.

Ale jakąż to zasade mógł wynieść autor tematu ze swojego domu?
Przeleć panienke wiedząc, że nie jest dziewicą a później karz ją za to, że nie była dziewicą?

Jakiej zasady on się trzymał? ŻADNEJ. Teraz nagle się w nim obudziły jakieś demony, że ona pewnie pamięta, że tamten był lepszy ale ten stan trwał już przed ich stosunkiem więc o czym my rozmawiamy?

Jakiekolwiek by te jego przyzwyczajenia nie były, które dyskryminowały jego partnerke nie-dziewice w oczach rodzinnych zasad, w momencie w którym zdecydowali sie na współżycie - on je odrzucił, zapomniał i nie miały dla niego znaczenia.

Przykro mi ale w tej kwestii nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.

Stopka forum