Naturalne soki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

39

Odp: Naturalne soki
lolita88 napisał/a:

Też jestem zdania, że najprościej i najbezpieczniej samemu zrobić sobie taki sok. W sklepach to jednak często można się nadziać na sok, który jest niby naturalny ale ze składem to różnie bywa no i cenowo też średnio niestety hmm Najlepiej jak się mieszka na wsi i ma własny ogródek, moja babcia robi przepyszny sok z malin smile No, ale niestety w mieści jednak nie ma tak dobrze

zgadzam się, jednak nawet w miescie mozna zadbac o zdrowie. troche wysilku i na pewno znajdzie sie jakiegos pana ktory prowadzi np. gosp. agroturystyczne i czasem za male pieniadze dostaniemy super produktu.
druga sprawa to sprzet, bo skoro mamy zdrowe owoce i warzywa to az zal je zniszczyc w sokowirowce. szukam fajnej wyciskarki, macie jakies propozcyje?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Ja co roku robię soki z malin i kwiatów białego bzu. Pasteryzuję. Jesienno zimową porą rozcieńczam z wodą. Sokowirówkę mam ale po pierwszym zachwycie nie che mi się jej na ogół czyścić smile

41

Ja uwielbiam takie soki. Ostatnio kupiłam sobie wyciskarkę i piję teraz codziennie świeże soki. Codziennie rano wypijam szklankę. Bardzo dobrze działają na organizm, pobudzają do działania. Najbardziej lubię te, które opieram na jabłkach oraz te na pomarańczach.

Reklama

42

Oczywiście! polecam soki jednodniowe z Marwitu np. smile moje ulubione to marchewkowy lub sok z buraka

43

Oczywiście, że najlepiej samemu wyciskać! Na rynku jest tyle dostępnych sokowirówek i tym podobnych, że naprawdę za grosze można kupić super sprzęt. Polecam zajrzeć na olx albo allegro, często można dostać coś fajnego w dobrej cenie wink Nie ma nic lepszego od świeżo wyciśniętego soku z dobrych produktów.

W ostateczności, kiedy nie mam czasu kupuję Marwity, Vita Natura i tym podobne. Byle nie 'wyprodukowane z zagęszczonego soku', tfu!

---

Jesteś tym, co jesz
Reklama

Posty [ 39 do 43 z 43 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016