Wasze ulubione słodycze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Wasze ulubione słodycze

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 167 ]

Temat: Wasze ulubione słodycze

Każdy z nas, niezależnie od tego czy jest wielkim fanem słodkości, czy umiarkowanym, przynajmniej od czasu do czasu uraczy się jakąś czekoladką, pralinką czy batonikiem.

Jakie z powszechnie dostępnych, a wręcz zalewających nas swą ilością w sklepach, słodyczy, są Waszymi ulubionymi-takimi, które poprawią nastrój, uświetnią chwilę, czy po prostu dodadzą, choć wiemy, że tylko chwilowo, nowych pokładów energii.

Ja jem mało czekolady, a jeśli już to wolę białą lub z orzechami, czasem skuszę się na ptasie mleczko lub delicje.

Częściej za to chrupię słodkie batoniki z muesli lub ciastka z owocowym nadzieniem. Kinder Pingui lub te małe czekoladki Kinder też od czasu do czasu są miłą dla moich kubków smakowych słodkością.

A jakie słodycze Wy lubicie, a może wręcz nie możecie się bez nich obejść?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja jestem smakoszem białej czekolady, najlepiej z całymi, laskowymi orzechami. Jakiś czas temu ubolewałam, że w naszych sklepach nie można takiej (czyli 2w1) dostać, więc koleżanki tata od czasu do czasu przywoził mi takową aż z Wiednia, w którym pracował. Na szczęście i u nas coraz więcej firm wprowadza to cudo do swojego asortymentu, więc zakup nie sprawia już najmniejszego problemu, a ja przy każdej większej okazji jestem tą słodyczą obficie (powiedziałabym, że wręcz hurtowo big_smile) obdarowywana wink.

Do tej listy dodam białe Michałki (po prostu niebo w gębie), białą Princessę, białego Liona, Rafaello - reszta sklepowych słodkości może dla mnie nie istnieć wink. Choć i te w gruncie rzeczy jadam w naprawdę niewielkich ilościach.

3

Odp: Wasze ulubione słodycze

Niedawno dopiero odkryłam moje ulubione słodkości - do tej pory myślałam, że to Raffaello wink Ale Tesco produkowało swego czasu takie rurki waflowe z waniliowym nadzieniem, to dopiero jest niebo w gębie... Raffaello przy nich wysiada, ba!, nawet czekolada Lindt przy nich wysiada big_smile Niestety chyba Tesco zrezygnowało z produkcji tych rurek, nie mam pojęcia dlaczego... Nie mogę ich teraz nigdzie znaleźć. Choć może to lepiej dla mojej figury wink

4

Odp: Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam batoniki Twix wink Tak naprawdę uwielbiam słodycze w ogóle, ale staram się ograniczać.
Najbardziej jednak, ponad wszystko uwielbiam ciasta i torty- co najmniej raz w tygodniu funduję sobie w kawiarni kawałek tortu. Natomiast jeden z najlepszych jaki w życiu jadłam, robi mój mąż- chałwowy, potwornie słodki, dokładnie ten: http://www.kwestiasmaku.com/desery/torty/tort_chalwowy/files/tort_chalwowy.jpg.

5

Odp: Wasze ulubione słodycze

Mi smakuje Ferrero Rocher, Raffaello oraz niektóre słodycze z Milki, Wedla i Solidarności smile

6

Odp: Wasze ulubione słodycze

deserowa czekolada z calymi migdalami. mmmmmmmmmmm.

7

Odp: Wasze ulubione słodycze

Slodycze to moja ogromna slabosc sad Nie ma dnia zebym nie zjadla chociaz malenkiego batonika wink Ponad wszystko uwielbiam bounty - kazda ilosc o kazdej porze dnia i nocy tongue

8

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja uwielbiam WSZYSTKO CO SLODKIE jestem nalogowcem.......od tych slodyczy mam chol**na zgage i juz nie dziala na mnie ranigast max .ciezko odmowic mi sobie jest czegos slodkiego.........wstretny nalog brrrrrrrrrrr i nie mam pojecia jak z tym walczyc! Daje rade 2 dni na maxa ,ale na trzeci dzien  "zrownowaze'sobie  niedobor tego paskudztwa!!!Moze ktos wie jak z tym walczyc....szukam pomocy!!!

9

Odp: Wasze ulubione słodycze

A wiesz co mi pomogło? Picie herbat ziołowych. Zdrowe, a tak obrzydzają ochotę na cukier, że w mig Ci się odechce. Zwłaszcza pokrzywowa.

10

Odp: Wasze ulubione słodycze

Czekolada mleczna i wszystko co zawiera jej dużą ilość.

11 Ostatnio edytowany przez Galatea 40+++ (2013-03-20 06:59:48)

Odp: Wasze ulubione słodycze

Tylko czekolada i zaleznie od nastroju. Gdy mi dobrze idzie z chili, gdy zle z rodzynkami.

12

Odp: Wasze ulubione słodycze

Dzieki za rady,ale co do czekolady mlecznej to ja jestem tez jej amatorem .............rodzynkami tez nie pogardze....normalny termit.Sprobuje z ta herbata pokrzywowa....moze sad tongue  poza tym  zazywam chrom .........i nic na mnie nie dziala.Musze ,cos zrobic,bo dowalilam przez zime 7kg(ale rzucilam papierosy big_smile) i ta zgaga okropienstwo!!!!Dziekuje za propozycje !Pozdrawiam  !Krysta

13

Odp: Wasze ulubione słodycze

Temat rzeka. big_smile Ubóstwiam pralinki Lindt, Ferrero Rocher, kiedyś dostałam paczuszkę pralinek ze szwajcarskiej białej czekolady, a w środku był jakiś suszony egzotyczny owoc (chyba figa albo marakuja) - najlepsza słodkośc jaką jadłam, niestety niedostępna w zwykłych sklepikach. hmm Z batonów preferuję Marsa albo Milky Way'a, chałwę obojętnie jaką. Generalnie lubię słodycze tak słodkie, że aż mdlące - czym więcej słodko-mdlącego kremu, tym lepiej. tongue

14

Odp: Wasze ulubione słodycze

michałki, michaszki, tiki-taki smile

15

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja uwielbiam wszystko co słodkie wink. Marcepan to jest dla mnie niebo w gębie albo takie mleczka zagęszczane w tubce, bardzo słodkie, ale ja je lubię. Poza tym ubóstwiam lody czekoladowe smile.

16

Odp: Wasze ulubione słodycze

Chałwa lol
No i wszystko co kokosowe wink

17

Odp: Wasze ulubione słodycze

Oj a ja wszystko co karmelowe,kokosowe i smietanowe. Co za diabel wymyslil slodycze? I jeszcze zeby wszystko szlo w cycki to juz bym jadla bez zadnych ograniczen tongue

18 Ostatnio edytowany przez Jutro (2013-03-20 14:58:08)

Odp: Wasze ulubione słodycze

Moja top3 big_smile
baton -Prince Polo edit: Classic tongue
czekoladki - malaga Wawelu
czekolada - gorzka (AlpenGold, Wawel , Goplana)

19

Odp: Wasze ulubione słodycze

wszystkie kokosowe slodkosci karmelowe i mocno mleczne

nic gorzkiego ble...:)

20 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2013-03-20 18:59:19)

Odp: Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam białą czekoladę Milka baton snikers i polewę tofi i dużo by wymieniać bo lubię wszystko co słodkie czasami to chyba przesadzam lubię też krem czekoladowy i chałwa oczywiście .

21

Odp: Wasze ulubione słodycze

Widzę, że Panie koleżanki gustują najwięcej w białej czekoladzie wink Dla mnie osobiście- zbyt słodka hmm

22

Odp: Wasze ulubione słodycze
Catwoman napisał/a:

Widzę, że Panie koleżanki gustują najwięcej w białej czekoladzie wink Dla mnie osobiście- zbyt słodka hmm

a dla mnie moglaby byc czekolada biala jeszcze raz taka slodka tongue big_smile

23

Odp: Wasze ulubione słodycze

Dla mnie w jedzeniu nie istnieje pojęcie "za słodkie" smile

24

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja uwilebiam żelki.. Mogła bym je jeść tonami.. A najbardziej lubie marshmallows Mniam tongue... Niestety po słodyczah mam zgage i to okropną więc muszę się ograniczać lecz czasem ciągnie do tych słodkości..

25 Ostatnio edytowany przez PatKot (2014-01-18 00:41:19)

Odp: Wasze ulubione słodycze

A i słyszałam że na zgagę też pomaga mleko.. big_smile

26

Odp: Wasze ulubione słodycze

Właśnie wzięłam się za miód. Pychota. Nie wyobrażam sobie dnia bez słodyczy.
Ulubione: chałwa, czekolada mleczna, blok czekoladowy, orzeszki w czekoladzie,bezy i 1000 innych smile

27

Odp: Wasze ulubione słodycze

Góralki, smak mleczny. Czerwone lindory - pasjami!

28

Odp: Wasze ulubione słodycze

ptasie mleeeeeeczko smile <mniam>

29

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja też uwielbiam słodycze, ale jakoś nie za bardzo toleruję białą czekoladę - po prostu jest za słodka, więc rzadko ją jem.

A co lubię najbardziej?
Czekolady mleczne lub z jakimś owocowym nadzieniem (chili czy coś w tym stylu odpada big_smile), batoniki Twix, Snickers (najlepszy to ten z orzechami smile), Bajeczny, Ptasie Mleczko, delicje i w ogóle przeróżne ciasta, w których skład wchodzi np. czekolada. No i jeszcze uwielbiam budynie i kisiele.

Aż ślinka leci. big_smile big_smile big_smile Ale mnie zachęciłyście. smile

30

Odp: Wasze ulubione słodycze

Czekolada mleczna, ale nie nadmiernie słodka, np. Milki raczej nie lubię. Ulubione to Alpen Gold i Lindt.
Wiśnie w likierze.
Rafaello.
Mocno czekoladowe ciasta z wiśniami.
Keks.
Marcepan.

Uwielbiam też żelki, ale koniecznie mocno kwaśne, więc w sumie nie bardzo zaliczam je do słodyczy. ^^ Jem je tak jak inni ludzie pogryzają chipsy albo precelki.

31

Odp: Wasze ulubione słodycze

czekolada mleczna Wedla
ferrero rocher
pralinki  Lindt
nutella
ptasie mleczko tylko Wedla
no i ciasta domowe,sernik,metrowiec,karpatka,makowiec

32

Odp: Wasze ulubione słodycze

Nie powinnam się tu w ogóle udzielać bo mam cukrzycę i od niemal roku nie jadam słodyczy w ogóle i jakoś trzymam się w swoim postanowieniu, jednak uwielbiam pralinki Lindta te okrągłe z niemal płynnym i jakby zimnym nadzieniem, ptasie mleczko, rafaello (ale bez orzeszka ;p), a ostatnio spróbowałam domowej roboty ciasteczek maślanych z żurawiną i pistacjami, mm pyszności. No i oczywiście szarlotka robiona przez moją babcię, ale to chyba bardziej z sentymentu wink

Nie lubię za to słodkości z orzechami ani z alkoholem, białą czekoladę kiedyś lubiłam jednak kiedy jestem świadoma jej składu już znacznie mniej ;/ niestety w przeciwieństwie do normalnej czekolady ta biała to właściwie nawet nie jest czekoladą i nie ma żadnych innych wartości po za cukrem i tłuszczem zwykle palmowym, blee ;c

33

Odp: Wasze ulubione słodycze
Vian napisał/a:

Wiśnie w likierze.
Rafaello.
Mocno czekoladowe ciasta z wiśniami.
Keks.
Marcepan.
.

Dokładnie tego nie znoszę, nie cierpię big_smile idealna lista wink

34

Odp: Wasze ulubione słodycze

Czekoladowe muffiny :mniam:

35

Odp: Wasze ulubione słodycze

Merci. <3

36

Odp: Wasze ulubione słodycze

nie zaszkodzi od czasu do czasu sprobowac twixa no i czasem sie polaszcze jeszcze na kitt-katta

37

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja staram się ograniczać słodycze, bo za to mam większe ryzyko cukrzycy, ale uwielbiam i to chyba prawie wszystkie, więc łatwo nie mam, pokus mam przez to wiele, bo jak mówię prawie wszystkie lubię tongue Jedyne co dobre, to odzwyczaiłam się od słodzenia herbaty, ale słodycze nadal uwielbiam i mi smakują, nawet jak ich długo nie jem, a potem zjem, to nadal bardzo mi smakują- tak jakbym nie mogła nawet po długiej 'abstynencji' się od nich odzwyczaić tongue Są smaczne, ale niezdrowe, ale tak uzależniają, no niestety.

Z przykładowych, które uwielbiam, to też pralinki Lindt, Rafaello, Ferero rocher, muffiny najróżniejsze też lubię, czekolady najróżniejsze (różnych firm, więc jednej nie podam, co jest czekoladą i "na drzewo nie ucieka" hehe to lubię, a więc różne rodzaje i mleczne, i z orzechami, i z nadzieniem najróżniejszym itp,może jedynie nie lubię czekoladopodobnych, choć i tutaj według mnie zdarzają się dobre), ptasie mleczko- a najbardziej smakuje mi te ptasie mleczko milki alpejskie mleczko, lepiej żeby nie było w moim zasięgu, bo jest dla mnie tak pyszne, że bez problemu bym zjadła z pół opakowania albo i całe, tak jak kiedyś mi się zdarzyła faza, że np zjadłam całą czekoladę tongue (rzadko rzadko, bo wiem, że to niezdrowe, więc generalnie pilnuję się, ale mimo tego parę razy w życiu mi się zdarzyło, że zjadłam całą czekoladę naraz praktycznie- w sensie 30 minut i po czekoladzie, bo zjadłam całą, więc nie wykluczam, że mogłabym mieć tak z tym ptasim mleczkiem, dlatego najczęściej nie leży długo w moim zasięgu, rodzice szybko dokończą i po kłopocie, bo mnie nie kusi). Niezłym odkryciem jest dla mnie np czekolada Magnetic z Biedronki i mi smakuje, a jest niedroga.

Bardzo lubię też Princessę wafelka, Twixa, Bounty, wafelka Góralki, te gwiazdki co kiedyś były w sprzedaży czekoladowe, ale nie pamiętam nazwy ale chyba Milky Way, czipsy bardzo lubię (nie słodkie, ale też słodycze), batona Snicersa, Milky Way batona, różne ciasta np sernik, karpatka, ciasto jakieś czekoladowe, biszkopt z czekoladą- ciasto, które czasem moja siostra robi lub jej chłopak, bardzo dobre, nutellę tez lubię, choć tutaj czasem mi się za słodko robiło, ale to czasem, czekoladki Merci, cukierki najlepiej czekoladowe np Solidarność, Michałki też lubię, batony Grześki nie są złe i mam sentyment z dzieciństwa, bo zazwyczaj babcia mi kupowała, batony Kit Kat, lody z Fragoli takie na mieście kulkowe, czasem Grycan, jakieś kupne lody np śmietankowe, czekoladowe, bakaliowe, lody włoskie -podaję lody, bo to też słodycze i lubię, baton Sękacz lubię i wiele innych smile Ja widzicie wiele tych słodyczy lubię i na pewno wielu nie wymieniłam, ale jak pisałam teraz staram się jeść rzadko, więc wielu z nich dawno nie miałam w ustach, ale kiedyś jadłam, jadłam różne i bardzo lubię, bardzo mi one smakują.

38

Odp: Wasze ulubione słodycze
Bubuś napisał/a:

Slodycze to moja ogromna slabosc sad Nie ma dnia zebym nie zjadla chociaz malenkiego batonika wink Ponad wszystko uwielbiam bounty - kazda ilosc o kazdej porze dnia i nocy tongue

Bubuś ty jesteś moim jakimś alter ego big_smile kocham Bounty smile)

39

Odp: Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam wszystko, co kokosowe, szczególnie Rafaello i Bounty i to chyba byłoby wszystko.

Nie wiem, czy można to zaliczyć do słodyczy, bardziej do przekąsek, ale szaleję także za wszelkiego rodzaju chipsami, szczególnie z towarzystwie piwa. Szkoda, że to bardzo kaloryczne połączenie, od niedawna wybieram pomiędzy jednym, a drugim.

40

Odp: Wasze ulubione słodycze

Po obiedzie zawsze zjem coś słodkiego smile Najcześciej sięgam po kinderbueno albo pierrot. Lubię też nadziewane czekolady i delicje.

41

Odp: Wasze ulubione słodycze

Moje ulubione słodycze to śledzie smile

A tak poważnie - lubię tylko lody. Sporadycznie na jakieś ciastko mnie zboczenie nachodzi - musi być "mokre" i z dodatkami lub kremem, np. bajaderka lub napoleonka.

42

Odp: Wasze ulubione słodycze

Oj dużo by tego było wink pączki, lody, czekolada, ciasta, ciasteczka...

43

Odp: Wasze ulubione słodycze

O, a moim nowym jednym z wielu ulubionych słodyczy są pralinki Lindor. Dostałam na dzień kobiet i się nimi zachwyciłam.
Lubię też Kinder Bueno. wink

44

Odp: Wasze ulubione słodycze

Nie przejdę obojętnie obok stoiska z chipsami! Nie potrafię się powstrzymać !! Też tak macie ?

45

Odp: Wasze ulubione słodycze

DanMleko, czekoladki miętowe, lody miętowe, marcepanowa czekolada, budyń marcepanowy, wszystko od kindera, czekolada kawowa, ciasta są smaczne, czekoladowe lub z galaretką, sernik, a i tak najlepsze są Nutridrinki czekoladowe z apteki a one są bardzo pożywne xD Oddałabym życie za Nutridrinka. Polecam do spróbowania big_smile
W sumie lubię chipsy ale rzadko kupuję.
Te rzeczy lubię, ale nie jest tak że nie mogę żyć bez słodyczy tongue A większość mi się przejadła- snikersy, marsy, princessy, liony, czekolady milki, alpengoldy, wedle, cukierki michałki czy inne jakieś, ciastka, wszystko się przejadło xD To tylko w wielkim skrócie co mi się przejadło xD

46 Ostatnio edytowany przez Lesandra (2014-10-31 14:07:51)

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja uwielbiam ptasie mleczko śmietankowe. Jak się przysiądę to potrafię zjeść praktycznie całe opakowanie. Wprawdzie potem mam trochę wyrzutów sumienia ale za to nic mi tak nie poprawia humoru.
Przepyszne są jeszcze alkoholowe baryłki.
Ostatnio również posmakowała mi nowa seria czekolad KarmeLove Wedla. Zawsze lubiłam białą czekoladę ale wesja KarmeLove z orzechami po prostu urywa tyłek.
Mam również miłe wspomnienia z torcikiem wedlowskim. Zawsze dostawałam na urodziny od rodziców.

47

Odp: Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam słodycze smile
Najbardziej ptasie mleczko,galaretka w czekoladzie,delicje,eklerki,pączki z konfiturą różaną smile

48

Odp: Wasze ulubione słodycze

W sumie słodyczy nie lubię, a już mleczna czekolada mnie na kilometr odrzuca, ale nie odmówię super gorzkiej smile Nie odmówię też piernika na Swięta ani tym bardziej ciasta, takiego porządnie angielskiego, z kandyzowanymi owocami smile Ale to wszystko jest okazjonalne- u mnie tabliczka czekolady leży przez pół roku w szafce, podobnie jak wszystkie inne herbatniki, które zwykle wywalam do kosza.

Tak naprawdę to jestem uzależniona od prażonych nasion słonecznika i paluszków

Odp: Wasze ulubione słodycze

Uwielbiam słodycze a moje ulubione to - WSZYSTKIE!!! big_smile Jak mam "ciąg" a nic nie ma w domu to jestem w stanie nawet ssać cukier w kostkach

50

Odp: Wasze ulubione słodycze

bezy z bitą śmietaną a do tego jakiś owoc ... i starta czekolada i ... nie mogę dalej pisać, bo mam ślinotok wink

51 Ostatnio edytowany przez dobraBaba (2014-11-04 23:00:29)

Odp: Wasze ulubione słodycze

Moje ulubione smile ciasteczko/pralina w jednym. Bardzo smaczna polewa z ciemnej czekolady.

http://photos01.istore.pl/39571/photos/big/30040550.jpg

52

Odp: Wasze ulubione słodycze
Beyondblackie napisał/a:

W sumie słodyczy nie lubię, a już mleczna czekolada mnie na kilometr odrzuca, ale nie odmówię super gorzkiej smile Nie odmówię też piernika na Swięta ani tym bardziej ciasta, takiego porządnie angielskiego, z kandyzowanymi owocami smile Ale to wszystko jest okazjonalne- u mnie tabliczka czekolady leży przez pół roku w szafce, podobnie jak wszystkie inne herbatniki, które zwykle wywalam do kosza.

Tak naprawdę to jestem uzależniona od prażonych nasion słonecznika i paluszków

To nie lubisz słodyczy i serio nie kuszą Cię?  To Ci fajnie, ja bardzo lubię i mnie kuszą wszystkie tak naprawdę tongue

53

Odp: Wasze ulubione słodycze

słoodycze <3 moją ulubioną słodką przekąską jest tarta z truskawkami. jamii!!!

54

Odp: Wasze ulubione słodycze

czekolada z całymi orzechami laskowymi smile

55

Odp: Wasze ulubione słodycze

kinder bueno smile

56

Odp: Wasze ulubione słodycze

Brownie i flapjack i fudge

57

Odp: Wasze ulubione słodycze

dobre domowe ciasta, najlepiej serniki lub tofurniki :-)

58

Odp: Wasze ulubione słodycze
havelek napisał/a:

dobre domowe ciasta

O tak! Szczególnie sernik w każdej postaci (na zimno i na ciepło) i tradycyjna szarlotka smile do tego jeszcze bym dodała tiramisu i wcześniej wspomniany, zapomniany blok z mleka w proszku.
A ze słodyczy praliny belgijskie, Toblerone... natomiast z polskich to chyba w moim przypadku wygrywają Michałki z Wawelu;)
Poza tym gorzka czekolada.

59

Odp: Wasze ulubione słodycze

o jaki fajny temat:)
ja lubie najbardziej biała czekolade, i wiele innych słodyczy ale dluga lista wiec pozostanę przy tej jednej pozycji:)

60

Odp: Wasze ulubione słodycze
mariola856 napisał/a:

o jaki fajny temat:)
ja lubie najbardziej biała czekolade, i wiele innych słodyczy ale dluga lista wiec pozostanę przy tej jednej pozycji:)

Ja osobiście nie uznaję czegoś takiego jak biała czekolada - to profanacja! wink

61

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja uwielbiam chałwę, czekoladę mleczną, ale tylko AlpenGold i jabłecznik domowej roboty oczywiście i ciasto trzy bit bez pieczenia. Ja kocham słodycze, ale staram się nie jeść codziennie choć to bardzo przygnębiające wink

Tak naprawdę to uwielbiam je wszystkie big_smile

62

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ja jestem uzależniona od krówek, ale dobrych krówek, bo w większości te dostępne na rynku to profanacja.
Mam zresztą z krówkami związany plan na swój własny biznes.

63

Odp: Wasze ulubione słodycze

Lubię krówki-najbardziej kokosowe i irysy-z makiem- mmm...
Czekolady i czekoladki z miętą
Najzwyklejszą czekoladę mleczną- Jedyna Wedla
I produkty z gorzkiej czekolady krakowskiej firmy Czekoladowy Warsztat.Są tak piękne,że aż szkoda ich jeść:)
No i moja ulubiona słowacka czekolada- Studencka smile oraz Margo.

64

Odp: Wasze ulubione słodycze

Jak każda dodaje coś od siebie to i ja dodam! Ja wręcz dałam bym się pokroić za pianki i marcepan... To jest najlepsze co może być ze słodkości smile

65

Odp: Wasze ulubione słodycze

Ach,zapomniałam dodać: żelki lukrecjowe!

Posty [ 1 do 65 z 167 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Wasze ulubione słodycze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024