Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Strony 1 2 3 229 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 14,840 ]

1

Temat: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Moi Drodzy co Wy na to ,żeby sie poznać ? takie krotkie streszczenie ..hera czyli Barbara ze Slaska ...rozstałam sie z psychofagiem uzaleznionym od netowych znajomości ..mija 3 miesiac..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witam serdecznie Aneta z Podlasia, teraz na emigracji.

Porzucona bo porzucilam, ech tak przynajmniej uslyszalam;)

3

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:

Moi Drodzy co Wy na to ,żeby sie poznać ? takie krotkie streszczenie ..hera czyli Barbara ze Slaska ...rozstałam sie z psychofagiem uzaleznionym od netowych znajomości ..mija 3 miesiac..

Barbaro miło mi Cię poznać big_smile. Ja Marta z Wrocławia zostałam porzucona. 1,5 miesiąca od rozstania, a ja się przekonuję że życie "po" istnieje!

4

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
Twarda sztuka napisał/a:
hera.1 napisał/a:

Moi Drodzy co Wy na to ,żeby sie poznać ? takie krotkie streszczenie ..hera czyli Barbara ze Slaska ...rozstałam sie z psychofagiem uzaleznionym od netowych znajomości ..mija 3 miesiac..

Barbaro miło mi Cię poznać big_smile. Ja Marta z Wrocławia zostałam porzucona. 1,5 miesiąca od rozstania, a ja się przekonuję że życie "po" istnieje!

Marto Ciebie rownież..mam nadzieję ,ze sie tutaj zapełni i Panów tez zapraszamy...

5

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

jeszcze nie porzucona, ale to kwestia czasu, mąż dopiero dojrzewa by mi to powiedzieć, będzie miał dziecko z kochanką, ale ja już czuję się odsunięta jak niepotrzebna rzecz....

6

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

smile jak klub AA smile witam Julita mazowieckie 29 lat 10 lat malzenstwa.. Zdradzona sad 3 msc.. moze dluzej ..

7 Ostatnio edytowany przez ZnakwPowietrzu (2013-02-25 09:11:01)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witam, wszystkich
8 miesiecy od wyprwadzki psychopaty, 10 lat małżeństwa w tym z 5 już na legalu zdrady i wszytko co za tym idzie najgorszego
- maz mi na odchodne powiedziała - wszyscy bede cie porzucac i wykorzystywac - wiem jedno teraz w koncu czuje sie sobą po latach odkrywam swoją kobiecosc nie jestem juz "workiem treningowym ani wiadrem wymiocin"
jest dobrze staram sie w to wierzyc jestem z wamii i mazur:)

8

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witajcie Barbara z tej strony 43 lata rok po zdradzie partnera , jestem obecnie na emigracji w Niemczech i chce byc z wami tez chetnie poznam was kobietki blizej i pogadam

9

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witam Was,

Joanna z Mazowieckiego, 26 lat malzenstwa, zdradzana od zawsze (bo zla kobieta to byla).
Tkwie w tym gownie do dzisiaj

10 Ostatnio edytowany przez operacja (2013-02-25 12:36:27)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witajcie.
Tez jestem z mazowieckiego.
2 lata po zdradzie,jestesmy razem,moj wiek 42 lata

11 Ostatnio edytowany przez agnes39 (2013-02-25 11:06:48)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witam Was dziewczynki!

Agnieszka z Wielkopolski za parę dni szalona 40-tka, teraz na emigracji zresztą niedaleko Basi. W trakcie odchodzenia od pateflona.

12 Ostatnio edytowany przez lilka19 (2013-02-25 23:02:27)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Asia z Mazowieckiego;)
Zostawiona prawie 4 miesiące temu, pojawiła się osoba trzecia, co prawda bez zdrady fizycznej, ale psychiczna była- przynajmniej w moim mniemaniu

13

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witam Was Kochani , cieszę sie ,ze jesteście.. Mysle ,ze będzie Nas wiecej ..Na dzisiejszy dzień Moi Drodzy głowy do góry, Pozdrawiam , będe wieczorem..

14

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witam Was moje Panie! smile

Alek ze Starogradu, 30 lat, 4 miesiąc po zakończeniu 3 letniego związku z... no właśnie z kim?
Po dwukrotnej zdradzie i innych równie przykrych przygodach...

faktycznie trochę jak AA wink

15

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Hej:)

Netkobietka, 25 lat, 5 miesięcy po 3 letnim związku.

Dalej jest ciężko...ale trzeba żyć.
wink

16

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witam...

Justyna - Śląsk - 24l. - 2 miesiąc po rozstaniu - zostałam zdradzona...
Odradzam się na nowo smile
pozdrawiam wszystkich

17

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

hej smile

Marta- 26 lat, 2 m-ce po rozstaniu, bez zdrady, za porozumieniem stron. dalej kocham, ale daje rade.

18

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Daniel - 24.5 roku - centralna Polska.
Trafiłem tu prawie 8 miesięcy temu jako porzucony i jak się okazało zdradzony emocjonalnie.
Obecnie w szczęśliwym związku.

19

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
Miriamm napisał/a:

Witam Was,

Joanna z Mazowieckiego, 26 lat malzenstwa, zdradzana od zawsze (bo zla kobieta to byla).
Tkwie w tym gownie do dzisiaj

Jezu jak Ty wytrzymujesz? I co z Toja psychika?

20

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
onslaught napisał/a:

Witam Was moje Panie! smile

Alek ze Starogradu, 30 lat, 4 miesiąc po zakończeniu 3 letniego związku z... no właśnie z kim?
Po dwukrotnej zdradzie i innych równie przykrych przygodach...

faktycznie trochę jak AA wink

Alek przeczytałam Twoja historie uciekaj, młody jeszcze jesteś uciekaj...

21

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Pozdrawiam wszystkich przybylych Basiula 42 trzymajmy sie razem w grupie sila

22

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
basiula42 napisał/a:

Pozdrawiam wszystkich przybylych Basiula 42 trzymajmy sie razem w grupie sila

Tak własnie.. zranieni łączmy się... Musimy sie wspierać , Ci co już wychodza z dołka tym swieżakom..wciaż Nas przybywa , co jest smutne.. Nic tak nie boli jak cios od najblizszej osoby , ktora była wszystkim.. Jak uważacie czy Oni czasami rozmyślaja ,że Kogos zranili czy przechodza obojetnie , poprostu reset..?

23

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:
basiula42 napisał/a:

Pozdrawiam wszystkich przybylych Basiula 42 trzymajmy sie razem w grupie sila

Tak własnie.. zranieni łączmy się... Musimy sie wspierać , Ci co już wychodza z dołka tym swieżakom..wciaż Nas przybywa , co jest smutne.. Nic tak nie boli jak cios od najblizszej osoby , ktora była wszystkim.. Jak uważacie czy Oni czasami rozmyślaja ,że Kogos zranili czy przechodza obojetnie , poprostu reset..?

Ja mam ogromna wiare,ze on zaluje,ze zrozumial/ tak jak by bylo co nie rozumiec/.
Tylko to ratuje mnie przed rozwodem.

24

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

ja uwazam ze reset kompletny nic a nic takich pateflonow ani pateflonki nie obchodzi co sie stalo co zrobili oni najchetniej wine na nas by zrzucili jak zreszta proboja  ale to na pewno nie jest zal ani myslenie o tym oni tak podchodza do tego stalo sie i trudno trzeba zyc dalej a najgorsze ze sie wydalo
pozdrawiam cie Hera i wszystkich zdradzonych i porzuconych

25

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

operacja trzymaj sie daleka droga przed toba , ja juz od roku tak proboje znow uwierzyc , ale ciezko jest i dlatego ze dalam szanse trwam dalej i nie odeszlam

26 Ostatnio edytowany przez lilka19 (2013-02-25 23:24:43)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:
basiula42 napisał/a:

Pozdrawiam wszystkich przybylych Basiula 42 trzymajmy sie razem w grupie sila

Tak własnie.. zranieni łączmy się... Musimy sie wspierać , Ci co już wychodza z dołka tym swieżakom..wciaż Nas przybywa , co jest smutne.. Nic tak nie boli jak cios od najblizszej osoby , ktora była wszystkim.. Jak uważacie czy Oni czasami rozmyślaja ,że Kogos zranili czy przechodza obojetnie , poprostu reset..?

Trzeba się wspierać:) To prawda:) Ja tutaj trafiłam świeżo po porzuceniu:) I co? To forum dało mi wielkiego kopa. Wiadomo,że łatwiej człowiekowi się pozbierać kiedy wie, że nie jest "jedyny". Co do tego czy rozmyślają- nie wiem. Ale szczerze- uważam, że nie myślą, bo tak jest łatwiej.

27

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Beata, mazowieckie,45lat,po rozwodzie z psycholem,obecnie w związku po zdradzie i daję jakoś radę,tzw.szansa.Nie wiem skąd we mnie tyle siły smile

Wszystkich pozdrawiam cieplutko.W kupie siła smile:):)
BASIULA kochana, żyję i jak na razie mam się dobrze,czekam na wiosnę :)Pisz co u Ciebie,jak dajesz radę,żeby nie myśleć i żyć dalej.Jak to wygląda na odległość?Podziwiam Cię.
Szukałam Cię i wreszcie znalazłam smile ot i mamy nowy wątek smile

Witam wszystkich OPERACJA,MIRIAMM ,AGNES, DANIEL i całą naszą pakę.Trzymajmy się !!!!:):)

moje GG 25508031 POZDRAWIAM

28

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
Emigrantka1978 napisał/a:

Alek przeczytałam Twoja historie uciekaj, młody jeszcze jesteś uciekaj...

To niewinny spacerek w porównaniu z "podróżą" jaką Ty odbywasz... Trzymaj się! smile

29

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Alek, u mnie to,już prawie dwa miesiące, jakoś daje radę, ba od dwóch dni pocieszam koleżankę ,

Ech świat zwariował, nie to ja zwariowalam, w końcu jestem idiotka;)

I powtórzę uciekaj proszę !

30

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Marcin z Warszawy, 34 lata, związek trwał 3 lata, prawie 3 miesiące od rozs
tania, zdrada

31

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
martinello napisał/a:

Marcin z Warszawy, 34 lata, związek trwał 3 lata, prawie 3 miesiące od rozs
tania, zdrada

Witaj Marcin w grupie pozdrowienia razem damy rade napisz cos wiecej smile

32

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witajcie wieczorkiem ..jak towarzystwo odprezone ?? najedzone ?? zjawy ex pod dywanem ?? czy jak tam z Wami Moi Drodzy..kolejny dzień lizania naszych ran poza nami... wiosna idzie i jest super... zajefanie ,ze sie spotykamy tutaj.. Dzisaj sie usmiałam do łez aprops urodzin ..kumpela ma obchodzic 50 tke , akolega pyta ..czy wiesz co sie spiewa na urodzinach po 50 tce ?? a ona , sto lat ..On na to nie moja Droga ...Pan Jezus juz sie zbliza....oj troche czarnego humoru , ale mam nadzieje ze Nikogo nie obraziłam z Was ani wiekowo , ani religijnie...ja tez juz pod 50 heh

33 Ostatnio edytowany przez lilka19 (2013-02-25 23:25:05)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

U mnie wieczorek całkiem, całkiem:) Jestem po treningu (każdemu polecam ćwiczenia na dołka!:)), najedzona, teraz czas na książkę i sen. Poza tym mam już plany na wiosnę:) Zrobi się ze mnie jeszcze lepsza laska, będzie bieganie, dużo spacerów po mieście. Ogólnie pozytyw!

34

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Można tutaj łezki powylewać??? Ojciec mojego Syna, moja największa miłość... Zdradził, odszedł do mojej byłej już przyjaciółki, a jednak nadal go do mnie ciągnie... Wybaczyłam raz, drugi, a on nagle stwierdza, że nie chce z nami być sad

35

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Na tym forum jest dużo pozytywnych myśli. Każdy służy dobrą radą, doświadczeniem itp. Jakby było pięknie, gdyby tak na ulicy każdy był dla siebie uśmiechnięty i życzliwy!!!

36

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Wieczór całkiem ok wink Właśnie siedzę nad "pracą domową" - oprócz etatu mam taką małą dorywczą pracę wink
Dobrze, że w mieszkaniu oprócz mnie jest pies, bo inaczej ta cisza i pustka, by mnie przytłoczyła...

37

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
happyangel napisał/a:

Można tutaj łezki powylewać??? Ojciec mojego Syna, moja największa miłość... Zdradził, odszedł do mojej byłej już przyjaciółki, a jednak nadal go do mnie ciągnie... Wybaczyłam raz, drugi, a on nagle stwierdza, że nie chce z nami być sad

Płacz , płacz My Cie pogłaszczemy , przytulimy o to tutaj chodzi... Jutro łzy wyschną i u wierzysz  w Siebie...Badz z Nami i poczujesz sie lepiej ..Prawda moi Drodzy ??

38

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

A ja sie wykapalam, odwiedzilam przyjaciół. Z castle ville na fb, zjadłam ananasa i czytam was.

Jejku ze tez tyle nas jest

39

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Moje oczy rzadko schną od łez w ostatnim czasie... Płaczę kiedy nie widzi mnie dziecko, a czasem niestety też przy nim. Czuję się upokorzona, potraktowana najgorzej jak się da, a mimo wszystko nadal jest moją miłością sad To chore sad

40

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:
happyangel napisał/a:

Można tutaj łezki powylewać??? Ojciec mojego Syna, moja największa miłość... Zdradził, odszedł do mojej byłej już przyjaciółki, a jednak nadal go do mnie ciągnie... Wybaczyłam raz, drugi, a on nagle stwierdza, że nie chce z nami być sad

Płacz , płacz My Cie pogłaszczemy , przytulimy o to tutaj chodzi... Jutro łzy wyschną i u wierzysz  w Siebie...Badz z Nami i poczujesz sie lepiej ..Prawda moi Drodzy ??

Płacz oczyszcza ja niestety, jestem z tych nie placzacych, ktoś zabił we mnie płacz.

Ale jak potrafisz, to wypłacz wszystko.

41 Ostatnio edytowany przez bags (2013-02-25 22:23:30)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Witajcie...
Jak to agent 007 mawia
My name is Bags. Mr Julian smile Bags lol.
Milo mi byc z Wami, wsrod Was i sluzyc Wam pomoca... co dla wielu osob juz tu - nie chwalacy sie - uczynilem nawet prywatnie.

A Tak prywatnie...
Cezary z Dolnego Slaska, z miejscowosci zwanej perla Karkonoszy...
Zdradzony emocjonalnie, brutalnie pod wzgledem psychicznym i na "deser" fizycznie...
Milo wiedziec, ze mam tu kontakt z ludzmi z "3" z przodu w przedziale wiekowym big_smile

Twarda sztuka napisał/a:

Na tym forum jest dużo pozytywnych myśli. Każdy służy dobrą radą, doświadczeniem itp. Jakby było pięknie, gdyby tak na ulicy każdy był dla siebie uśmiechnięty i życzliwy!!!

Zbyt piekne by bylo prawdziwe... ale widocznie mielismy klapki na oczach zalozone przez partnerow, ze tego piekna nie dostrzegalismy...
Teraz patrzymy na swiat inaczej ale to jego piekno nadal jest w oczach patrzacego big_smile

42

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Ja niestety płaczę za każdym razem kiedy mi źle... słyszałam już nie jeden raz "przestań beczeć" "znów dudlisz" "wkur** mnie twój płacz"... a kiedyś tak o mnie dbal.

43

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
happyangel napisał/a:

Moje oczy rzadko schną od łez w ostatnim czasie... Płaczę kiedy nie widzi mnie dziecko, a czasem niestety też przy nim. Czuję się upokorzona, potraktowana najgorzej jak się da, a mimo wszystko nadal jest moją miłością sad To chore sad

My wszyscy poczulismy smak odrzucenia, upokorzenia..minie minie,,spoko ..My wciąż  niektorzy kochamy dalej ,ale nie damy sie juz szmacic , nie chca z Nami byc , lepiej im jest gdzie indziej ,,droga otwarta , bierz z Tych wspaniałych ludzi przykład..kazdy ma cierń..

44

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:
happyangel napisał/a:

Moje oczy rzadko schną od łez w ostatnim czasie... Płaczę kiedy nie widzi mnie dziecko, a czasem niestety też przy nim. Czuję się upokorzona, potraktowana najgorzej jak się da, a mimo wszystko nadal jest moją miłością sad To chore sad

My wszyscy poczulismy smak odrzucenia, upokorzenia..minie minie,,spoko ..My wciąż  niektorzy kochamy dalej ,ale nie damy sie juz szmacic , nie chca z Nami byc , lepiej im jest gdzie indziej ,,droga otwarta , bierz z Tych wspaniałych ludzi przykład..kazdy ma cierń..

Masz w nicku szczęsliwy Anioł wiec wez tyłek i nie mazgaj sie tylko sie przedstaw Aniołku !! bo klapsa dostaniesz w anielska dooopee..

45

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
happyangel napisał/a:

Ja niestety płaczę za każdym razem kiedy mi źle... słyszałam już nie jeden raz "przestań beczeć" "znów dudlisz" "wkur** mnie twój płacz"... a kiedyś tak o mnie dbal.

Jedna z bardzo mądrych rad, nie pozwól sobie ublizac to mogą być tylko początki , zdystansuj sie, nie rozmawiaj z kimś kto Ci ubliza, nie wolno !

46

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Jestem Izka, mieszkam na Kujawach,
Konto założyłam tutaj bardzo dawno temu, nawet o nim zapomniałam...
Każde słowo rani, na dodatek od faceta, ktory jest dla nas całą miłością. Próbowałam wszystko zmienić, ale człowieka na siłę nie ulepszysz...

47

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
happyangel napisał/a:

Jestem Izka, mieszkam na Kujawach,
Konto założyłam tutaj bardzo dawno temu, nawet o nim zapomniałam...
Każde słowo rani, na dodatek od faceta, ktory jest dla nas całą miłością. Próbowałam wszystko zmienić, ale człowieka na siłę nie ulepszysz...

Koniec juz tych romansideł haha  lepiej dajcie przepis na jakas salatke bo mam impreze i nie mam pomysła...

48

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:
happyangel napisał/a:

Jestem Izka, mieszkam na Kujawach,
Konto założyłam tutaj bardzo dawno temu, nawet o nim zapomniałam...
Każde słowo rani, na dodatek od faceta, ktory jest dla nas całą miłością. Próbowałam wszystko zmienić, ale człowieka na siłę nie ulepszysz...

Koniec juz tych romansideł haha  lepiej dajcie przepis na jakas salatke bo mam impreze i nie mam pomysła...

Ja lubię taką zwykłą z kurczakiem w gyrosie, do tego ryż, kukurydza, ananas, majonez
Albo z tunczykiem (w wodzie lub oleju), kukurydza, pieczarki, makaron/ryż, majonez
Smacznego!

49

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

mmnniaammm... robie taka makaronowa z papryka drobnym makaronem , szynka , majonez i czosnek..

50

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:

mmnniaammm... robie taka makaronowa z papryka drobnym makaronem , szynka , majonez i czosnek..

Ja w takim razie niecnie "podkradnę" twój przepis, bo lubię wszystko co jest w twojej sałatce:D

51

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

ryż, szynka w kostkę, kukurydza, szczypiorek i majonez smile pyszna smile:)

52

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
happyangel napisał/a:

ryż, szynka w kostkę, kukurydza, szczypiorek i majonez smile pyszna smile:)

Widzisz Aniołku ..juz buzka rozpromieniona..

53

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Ja potrafię się uśmiechać i widzę dobre strony świata.. To serducho tak boli i cierpi, ale walczę z tym, bo mam dla kogo smile

54

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

ser zolty, szynka, ogorek konserwowy, makaron gwiazdki i majonez

Tunczyk, szczypiorek, ogorek kons., jajko, papryka, czosnek/cebula majonez

55

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Proszę Bags nie dość ,że dobra dusza to jeszcze kucharz...skarb z Bagsia..

56 Ostatnio edytowany przez bags (2013-02-25 22:41:48)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:

Proszę Bags nie dość ,że dobra dusza to jeszcze kucharz...skarb z Bagsia..

kucharz z przypadku i ostatniego 4 letniego przymusu zawodowego - przydalo sie dla przyjemnosci podniebienia, co by sobie kobieta nie myslala. ze kuchnia i gary to tylko jej lol

57

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Ta godzina, a wy rzucacie takimi dobrymi rzeczami:D Chyba jutro na obiad pójdzie sałatka w ruch!

58

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
lilka19 napisał/a:

Ta godzina, a wy rzucacie takimi dobrymi rzeczami:D Chyba jutro na obiad pójdzie sałatka w ruch!

To próba sił ....i odporności na jedzenie o tej porze..trzeba sie hartować.. dokładnie pomysł na obiadek..

59

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

I to nawet nie jeden:) Już wiem, gdzie będę szukać natchnienia kulinarnego w gorsze dni;)

60

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
lilka19 napisał/a:

I to nawet nie jeden:) Już wiem, gdzie będę szukać natchnienia kulinarnego w gorsze dni;)

nic tak nie łagodzi obyczajow jak zarcie , muzyka i sex hahha  wszystko z tych rzeczy kocham..

61 Ostatnio edytowany przez bags (2013-02-25 22:56:48)

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
lilka19 napisał/a:

I to nawet nie jeden:) Już wiem, gdzie będę szukać natchnienia kulinarnego w gorsze dni;)

Na glownej stronie jest forum "gastronomiczne"... warto zajrzec i poczytac

62

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
hera.1 napisał/a:
lilka19 napisał/a:

I to nawet nie jeden:) Już wiem, gdzie będę szukać natchnienia kulinarnego w gorsze dni;)

nic tak nie łagodzi obyczajow jak zarcie , muzyka i sex hahha  wszystko z tych rzeczy kocham..

Ha ha ha... sex...mmm.... chyba muszę go zastąpić sałatką big_smile

63

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Hejka to może ja do was dołączę.
Gosia prawie 30 lat Wielkopolska. 9 lat razem, 3 lata małżeństwa (w tym min 2 lata zdrad) - jaks ie dowiedziałam od razu się wyprowadził. Już od 2 lat osobno a od grudnia po rozwodzie.

Tyle czasu po a ja ciągle mam dołki.
Zaczynam coraz bardziej szanować siebie. Chociaż było różnie.
Teraz igra na moich uczuciach względem dziecka. Wyszło z niego w ostatnim czasie prawdziwe "ścierwo".
Ale mam wsparcie i daje radę.

happyangel ja chyba tak samo jak Ty. Ale wierzę, że to tylko tymczasowe. Nadrobimy braki wink
Odbijemy sobie te suchoty jak już będzie z kim wink

64

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia
Shakiki napisał/a:

Hejka to może ja do was dołączę.
Gosia prawie 30 lat Wielkopolska. 9 lat razem, 3 lata małżeństwa (w tym min 2 lata zdrad) - jaks ie dowiedziałam od razu się wyprowadził. Już od 2 lat osobno a od grudnia po rozwodzie.

Tyle czasu po a ja ciągle mam dołki.
Zaczynam coraz bardziej szanować siebie. Chociaż było różnie.
Teraz igra na moich uczuciach względem dziecka. Wyszło z niego w ostatnim czasie prawdziwe "ścierwo".
Ale mam wsparcie i daje radę.

happyangel ja chyba tak samo jak Ty. Ale wierzę, że to tylko tymczasowe. Nadrobimy braki wink
Odbijemy sobie te suchoty jak już będzie z kim wink

Shakiki
tego obawiam się najbardziej - już to co poswieciłam ile dałam z sienie nikt nie wróci to ze nie dostrzegałam zamykałam sie na wszytsko by maz mógł sie wrecz na oczach bzykać - ale teraz jakbym podwojnie była karana - bo to ja jestem winna złu i to ze dziecko boi sie ojca moja wina  - to ze moj duży chłopak czuje sie odrzucony przez ojca i to jak niedzieczny jest dla dziecka, jak nim ciagle manipuluje
okłamuje co oczywiscie prawie 9 letnie dziecko czuje. Czy to juz tak bedzie? sił sił ile sił jeszcze trzeba by było w maire normalnie

65

Odp: Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Dzień dobry Wszystkim , witam cieplutko .. kurcze wiecie co jest najgorsze ?? Jak sie budzę pierwsze co siegam po telefon.. a nóż jakis cudowny sms...ehhhh jak jeszcze to tkwi..

Posty [ 1 do 65 z 14,840 ]

Strony 1 2 3 229 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdradzeni, porzuceni łączmy się... - grupa wsparcia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024