Jaka farba jest najlepsza ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaka farba jest najlepsza ?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 88 z 88 ]

66

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

aktualnie farbuję u fryzjera i najlepsza marka to kevin murphy. z drogeryjnych polecam loreal, albo jeśli masz wrażliwą skórę głowy, to naturalne farby marki biokap są bardzo fajne, mozna je kupić w aptece.

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Ja używam farb profesjonalnych, kupuję w sklepie fryzjerskim. Są dużo trwalsze i wydajniejsze, cenowo nawet tańsze od tych z perfumerii. Obecnie Kallos kolor 11.1

68

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Kiedyś farbowałam włosy często na blond i wiem, że Loreal Casting są super delikatne, ale szybko się spłukują, za to Preference były bardzo dobre i trwałe, ale niezbyt korzystne dla włosów

69

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

ja używam farby wellaton i jestem zadowolona

70

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Ja używam Loreal, ale niestety farba do najtańszych nie należy i za tą cenę można kupić farbę fryzjerską.

71

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?
Krystek88 napisał/a:

Ja używam Loreal, ale niestety farba do najtańszych nie należy i za tą cenę można kupić farbę fryzjerską.

Nie wiem jak u Ciebie, ale w mojej ulubionej drogerii farba z L'Oreala kosztuje nie więcej jak 20 zł, z kolei w sklepie zaopatrzenia fryzjerskiego za farbę profesjonalną (tej samej marki) muszę zapłacić ok. 32 zł, do tego oxydant i szampon zakwaszający. Biorąc jeszcze pod uwagę, że farby drogeryjne nakłada się znacznie łatwiej, a cały zabieg trwa krócej, to ta druga opcja nie opłaci się w żaden sposób.

72

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Ja zamierzam przetestować ten ponoć naturalny Biocap, nie chcę sobie niszczyć włosów farbowaniem, a dużo czytałam o tej farbie i wkrótce sobie kupię :-)

73

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Zdecydowanie odradzam Loreala! Może i jest to najlepsza farba drogeryjna, ale Loreal całkowicie spalił mi włosy! sad Najlepsze są farby roślinne, których w drogeriach nie dostaniecie. Ja polecam farbę firmy Color&Soin (do kupienia na Allegro). Teraz używam tylko tej i sobie chwalę. big_smile

74

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?
eleanor31 napisał/a:

Zdecydowanie odradzam Loreala! Może i jest to najlepsza farba drogeryjna, ale Loreal całkowicie spalił mi włosy! sad

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Nie wiem co robiłaś, że L'Oreal spalił Ci włosy yikes, ale ja używałam już różnych farb i za każdym razem wracam do tej marki. Co prawda zwykle sięgam po zmywalną (do 28 myć) wersję Casting Creme Gloss, ale jest to chyba jedyna farba, po której moje włosy pozostają w doskonałej kondycji, a kolor spełnia oczekiwania.

75 Ostatnio edytowany przez eleanor31 (2016-11-30 20:15:13)

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?
Olinka napisał/a:
eleanor31 napisał/a:

Zdecydowanie odradzam Loreala! Może i jest to najlepsza farba drogeryjna, ale Loreal całkowicie spalił mi włosy! sad

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Nie wiem co robiłaś, że L'Oreal spalił Ci włosy yikes, ale ja używałam już różnych farb i za każdym razem wracam do tej marki. Co prawda zwykle sięgam po zmywalną (do 28 myć) wersję Casting Creme Gloss, ale jest to chyba jedyna farba, po której moje włosy pozostają w doskonałej kondycji, a kolor spełnia oczekiwania.

To dobrze, że jesteś z Loreala zadowolona, ja jednak mam z nim bardzo złe doświadczenia. Przez kilka lat rozjaśniałam włosy farbą Loreal Casting i całkiem ją sobie chwaliłam. Potem przeszłam na Loreal Prodigy (konkretnie odcień 9.10 Białe złoto) i to właśnie ta farba doszczętnie spaliła mi włosy. sad Rok temu musiałam więc ściąć na krótko. Teraz już włosy mi nieco odrosły i używam tylko farby roślinnej Color&Soin. Muszę powiedzieć, że ta farba jest rewelacyjna! Włosy są w o wiele lepszej kondycji niż po Prodigy i Castingach, także gorąco polecam!

76

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Z brązów bardzo lubię ten odcień: http://www.i-apteka.pl/product-pol-5513 … =101001301

77

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Ja znalazłam fajne farby w sprayu 1 Day Color. Mozna się fajnie pobawić za małe pieniądze;) Ja mam ciemne włosy i kupowałam niebieską - efekt fajny! I po pierwszym myciu kolor zszedł całkiem.

78

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

U mnie najlepiej się sprawdza Casting ... testowałam już kilka kolorów... i każdy jak dla mnie osobiście super...'Z rudych za to najbardziej byłam zadowolona z preferenca smile

79

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Garnier olia. Nie śmierdzi jak normalne farby i kolor fajnie trzyma wink
kolejna Syoss wink
wypłukiwanie fary zalezy od odcienia i tego jakie masz naturalne. Ja mam swoje blond a od zawsze jestem czerwono-ruda. A czerwienie z każdej firmy wypłukują się po ok 2 tyg wink

80

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Polecam Naturtint - nie niszczy włosów bo nie zawiera całej tej szkodliwej chemii. Można ją kupić w aptekach - w drogerii jeszcze się nie spotkałam.

81

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Moim ostatnim odkryciem jest farba Deli Cameleo z kwasami Omega. Jest niedroga i nie zniszczyła mi włosów, a to u mnie rzadkość w przypadku farb chemicznych.

82

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

ja używam tylko farb l'oreala , trwałe casting gloss  i te do 1-szego mycia na pokrycie odrostu magic retouch

83

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

ja zawsze używam loreal preference. Zawsze wychodzi jak trzeba i genialnie kryje

84

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?
aniulka99 napisał/a:

ja używam tylko farb l'oreala , trwałe casting gloss  i te do 1-szego mycia na pokrycie odrostu magic retouch

Ostatnio kupiłam ten produkt na promocji w Rossmannie, fajna  sprawa z moimi odrostami świetnie sobie poradził, szkoda że po umyciu głowy znika ale na szczęście 1 opakowanie starcza na kilka razy

85

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?
basia.masza napisał/a:
aniulka99 napisał/a:

ja używam tylko farb l'oreala , trwałe casting gloss  i te do 1-szego mycia na pokrycie odrostu magic retouch

Ostatnio kupiłam ten produkt na promocji w Rossmannie, fajna  sprawa z moimi odrostami świetnie sobie poradził, szkoda że po umyciu głowy znika ale na szczęście 1 opakowanie starcza na kilka razy

Też to mam i w sumie odpowiada mi to, że po umyciu to znika, bo myję włosy wieczorem i mam pewność, że pościel się nie wybrudzi, bo ten spray jest trwały, ale to rodzaj makijażu dla włosów (z twarzy tez zmywam na noc).

86

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

Jezeli chodzi o blond to z zadnej farby drogeryjnej nie bylam zadowolona. Przerzucilam sie na troche drozsza, ale i lepsza polke. Farbuje farbami Herbatint albo Color&Soin. To jedyne farby po ktorych wlosy nie wypadaja jak szalone...

87

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?

jeśli chodzi o najbardziej naturalną farbę to polecam Naturtint - nie niszczy włosów, a wręcz je pielęgnuje.

88

Odp: Jaka farba jest najlepsza ?
baarbbara napisał/a:

Ja znalazłam fajne farby w sprayu 1 Day Color. Mozna się fajnie pobawić za małe pieniądze;) Ja mam ciemne włosy i kupowałam niebieską - efekt fajny! I po pierwszym myciu kolor zszedł całkiem.

które masz na myśli? colorista? a to nie działa tylko na jasnych włosach?

Posty [ 66 do 88 z 88 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaka farba jest najlepsza ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024