Gdzie na wakacje w Polsce? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie na wakacje w Polsce?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 95 z 95 ]

77

Odp: Gdzie na wakacje w Polsce?

Witam, w tym roku marze o górach, żeby wypoczynek był przede wszystkim aktywny. Zarezerwowałam nocleg w hotelu Kasprowy bo miał najciekawszą ofertę, ale wcześniej tam nie byłam. Macie jakieś doświadczenia?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

A co sądzicie o Podkarpaciu ?. Ja uwielbiam tamte okolice a szczególnie Bieszczady w które jeździłam z rodzicami już od dziecka.  Jak chcę się trochę bardziej rozerwać to wtedy zatrzymuje się na jakiś czas w Rzeszowie. Biorę zawsze hotel blisko rynku żeby wszystko mieć pod ręką (mam swój ulubiony od lat Fryderyk). W sumie można powiedzieć że w tym województwie czuję się jak w drugim domu. Teraz w lipcu będę w Ustrzykach Dolnych :-)

79 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-06-07 10:09:31)

Ja lubię góry, ale mam znajomych, którzy wolą poleżeć i odpocząć, dlatego chyba niedługo pojedziemy nad polskie morze, przeglądamy właśnie oferty noclegów na [spam]. Chyba się na domek zdecydujemy, bo to zawsze taniej w kilka osób. Oczywiście nad morzem też można aktywnie wypoczywać, ale także poleżeć na plaży, pochodzić do lokalnych restauracji, także każdemu powinno się podobać. Co do miejscowości - ciągle się wahamy poza Sopotem, gdzie jest co robić, ale ludzi jest trochę, a nad jakąś mniejszą miejscowością.

Reklama

80

Wypad pod namioty w jakieś ładne miejsce smile A jeśli i to mieliście, to możecie wprowadzić jakieś elementy surviwalu. To świetne frajda i pouczające doświadczenie.

,,W dzień, gdy najsilniejsza światła moc, ma miłość się ukrywa, bo jest sową. Nigdy, nigdy się nie dowiesz, jak wielki to ptak, bo w twym sercu gniazdo wije wróbel."

81

Elementy survival to super frajda! Ze zwykłego wypadu do lasu robi się wyprawa na miarę dżungli amazońskiej!

82

No dokładnie i wcale nie trzeba się daleko ruszać smile Dobre buty, plecak i w drogę smile

,,W dzień, gdy najsilniejsza światła moc, ma miłość się ukrywa, bo jest sową. Nigdy, nigdy się nie dowiesz, jak wielki to ptak, bo w twym sercu gniazdo wije wróbel."

83

Witam, może ktoś mi podpowie gdzie jest fajne sprawdzone miejsce od paru lat zwiedzam Polskę i wyjeżdżam z mężem w miejsca nam jeszcze nie odwiedzane, szuka w sieci ale powiem wam że to taka średnia podpowiedż, ponieważ wszystkie strone internetowe to zrobione są na cudeńka, a rzeczywistość czasami jest marna, lubię zwiedzać i być w dobrym pensjonacie czy hotelu bo jak pogoda nie dopisze to trzeba coś robić marza mi się gory ale chyba nie takie daleki gdyż mieszkam w zachodniopomorskim.Proszę może coś polecicie.

84

Od dawna już jestem fanką Bieszczad i zawsze będę je polecać. Plusem jest to, że mam blisko więc mogę odwiedzać je w każdej wolnej chwili:). Lasy, rzeczki, strumyki, połoniny i mnóstwo wspaniałych zabytków. Jeżdżąc w tamte rejony uciekam od codzienności i hałasu. Te góry po prostu mają swój niepowtarzalny klimat, do którego zawsze chętnie wracam. Pozdrawiam.

[tu był nieregulaminowy link]

85

Kasandra5 napisał/a:

(...) a rzeczywistość czasami jest marna, lubię zwiedzać i być w dobrym pensjonacie czy hotelu bo jak pogoda nie dopisze to trzeba coś robić marza mi się gory ale chyba nie takie daleki gdyż mieszkam w zachodniopomorskim.Proszę może coś polecicie.

Jeśli góry, to szczerze polecam Góry Stołowe i jakiś urokliwy pensjonat w Polanicy albo Kudowie. Nie znam chyba ani jednej osoby, która wyjechałaby stamtąd zawiedziona. Niestety od Ciebie to będzie kawałek drogi, choć i tak bliżej niż na przykład w Beskidy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

86

Ze swojej strony polecam Sudety, a w szczególności rejony Kotliny Kłodzkiej. Malowniczo, piękna przyroda... W okolicy jest nawet dawna kopalnia uranu - można zwiedzać z przewodnikiem i są trasy o róznych poziomach trudności <3

He was long gone when he met me
And I realize the joke is on me!

87 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-06-28 11:02:59)

Na wakacje w Polsce, to tylko w góry! Nasz polskie góry są najpiękniejsze. Najpierw jeździłam tam z rodzicami, potem kolonie, obozy, następnie wyjazdy ze znajomymi, wyjazdy studenckie, a teraz wyjazdy z rodziną. W Polskich górach byłam w bardzo wielu miejscach i chętnie do nich wracam. Najbardziej jednak ukochałam sobie Bieszczady. Od jakiegoś czasu jeżdżąc w góry, ale nawet gdzies indziej np. weekendowy wyjazd na Mazury, to noclegu szukam na [uporczywy, przemycany z wielu kont, spam] Fajna i wygodna strona, na której znajdziesz intresujące cię miejsce.

88

zawsze mysle o jakims wyjezdzie poza Polske, ale nie ma tego zlego - ja w tym roku z rodzinka do krynicy morskiej tongue ceny nie sa jakies zawrotne a przy dwojce dzieci to tez jest wazne. my sprawdzamy hotel continental, jesli pogoda sie popsuje, to zawsze maja jeszcze aquapark, zajmie dzieciaki a i doroslym da chwile reklasku wink))

89

To ja zapraszam w najbliższy weekend na festiwal balonowy do Szczecinka. A szczególnie na nocny pokaz w piątek, gdzie w takt muzyki rozświetla się i gaśnie kilkanaście balonów. No i ten widok gdzie po niebie majestatycznie sunie kilkadziesiąt balonów o różnych kształtach i kolorach. Bajka...

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

90

bbasia napisał/a:

No i ten widok gdzie po niebie majestatycznie sunie kilkadziesiąt balonów o różnych kształtach i kolorach. Bajka...

Nad moim niebem w ubiegłym roku miałam okazję obserwować takie cudo i bardzo polecam, bo efekt jest niesamowity. Jeśli więc ktoś będzie w okolicach Szczecinka, to zachęcam do skorzystania z zaproszenia Bbasi.
Za to pokaz muzyczny niespecjalnie mnie zachwycił, a w każdym razie spodziewałam się czegoś atrakcyjniejszego. Być może jednak po prostu źle trafiłam hmm.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

91

Bardzo fajnym miejscem na wakacje są oczywiście mazury. Można robić wiele różnych rzeczy. Pływać, biwakować, żeglować. Ja zawsze wybieram tą ostatnią opcję i wypożyczam łódź w Ryniu w Korsarzu i pływam po jeziorze smile

92

Podobają się mi Mazury po sezonie, nie lubię tłoku za to uwielbiam długie spacery i spokojne zwiedzanie. Jeszcze we wrześniu planuje wypożyczyć autko z Avis i pojechać na Mazury.
Tym co nigdy poza sezonem, ale również w sezonie  nie byli na Mazurach chce uprzytomnić, że bez samochodu nie bardzo się da zwiedzać. No chyba, że chce się utknąć w takich Mikołajkach, gdzie na zwiedzanie wystarczy moim zdaniem 2-3 godziny. Mój plan podróży to Giżycko, Sztynort i ukryty pałac Lehndorfów. Po powrocie podzielę się wrażeniami smile

93

Tatry, Zachodnie i Wysokie - jedyna miłość. mimo że tłumy turystów w sezonie, spanie na podłodze i zabronione na terenie TPN namioty.

94

Jeszcze Sandomierz i okolice są podobno warte polecenia.

95

Jak nad morze, to polecam Mierzeję Wiślaną. Krynica Morska dla tych, którzy chcą poszaleć, a Kąty Rybackie, jeśli chcą odpocząć.
Nad jezioro - polecam Kociewie lub Suwalszczyznę. Na Kociewiu, niedaleko tego słynnego domku do góry nogami w Szymbarku, jest fajny ośrodek nad jeziorem - Twardy Dół. Bardzo czysta woda, swoje molo, kąpielisko itp. Na Suwalszczyźnie byliśmy, piękne jeziora, ale nie pamiętam nazwy miejscowości, bo to była jakaś malutka wioska.

Posty [ 77 do 95 z 95 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie na wakacje w Polsce?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016