Gdzie na wakacje w Polsce? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie na wakacje w Polsce?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 116 ]

39

Odp: Gdzie na wakacje w Polsce?

Ja polecam Mazury. Survivalowy namiot na mazurach. Z dala od miasta, w ciszy i spokoju smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Post przeniesiony:

rehberga napisał/a:

Jakie macie plany wakacyjne na ten rok? Co w Polsce jest wartego odwiedzenia?

41

My za tydzień będziemy już w Górach Stołowych.
Dokładnie wybieramy się do Kudowy Zdroju - wspaniałe miejsce smile
Zahaczymy również o Czechy.

Reklama

42

Saga81 napisał/a:

moje regiony ;D
jak będziecie  miec czas to wpadnijcie do Wambierzyc obejrzeć "śląską Jerozolimę" i szopke ruchomą big_smile

"Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie!"

Johnny Bravo !

43

sarenka1990 napisał/a:
Saga81 napisał/a:

moje regiony ;D
jak będziecie  miec czas to wpadnijcie do Wambierzyc obejrzeć "śląską Jerozolimę" i szopke ruchomą big_smile

O, dziękuję za rekomendację!
Zaraz obadam sobie temat! smile

Reklama

44

to polecam Ci jeszcze -o ile nie mieliście w planach -Sklane Miasteczko w Czechach blisko wioseczki Adrszpach big_smile bo jest również blisko granicy i dojazd łatwy a widoczki super wink

"Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie!"

Johnny Bravo !

45

sarenka1990 napisał/a:

to polecam Ci jeszcze -o ile nie mieliście w planach -Sklane Miasteczko w Czechach blisko wioseczki Adrszpach big_smile bo jest również blisko granicy i dojazd łatwy a widoczki super wink

Skalne Miasteczko jest w planach! smile

Dzięki!

46

A ja mogę z czystym sercem polecić Szczawnicę. Pieniny są bardzo ładne, nie ma takich dzikich tłumów jak w Zakopcu. Ogólnie mogę polecić.

47

Witam! Bardzo podoba mi się ten wątek;-) 
Trudne jest dla mnie polecenie jednego miejsca/regionu w Polsce na spędzenie urlopu letniego,ponieważ u "nas" jest bardzo wiele takich fantastycznych miejsc ;-)) Ja chętnie uciekam z "miasta" do przyrody;-) Od kiliku lat wyjeżdzam nad morze w zachodniopomorskie  do Niechorza / jeszcze tylko 7 dni do wyjazdu :-)),polecam też Rewal, Dziwnów,Kołobrzeg,Gdańsk,Sopot (ale to niestety miasta choć pięknie). Z miejsc nad jeziorem:Mazury (Augustów,Giżycko,Mikołajki ...-jeszcze wszystkich nie odkryłam ;-) oraz wielkopolskie- Powidz,Skorzęcin,lubuskie-Sława, a ostatnio Bieszczady- Polańczyk;-). Jeżeli ktoś preferuje wędrówki górskie, podziwianie krajobrazów to z pewnością będą to Bieszczady (byliśmy tam pierwszy raz teraz w lipcu i jesteśmy oczarowani;-))- Cisna,Wetlina,Ustrzyki Górne,Solina,Polańczyk-cudne miejsca,jeszcze tam wrócimy;-). Wszystkie nasze pasma górskie polecam od Świeradowa Zdroju przez Szklarską Porębę,Karpacz, Kotlina Kłodzka, Beskidy,oczywiście Tatry i Pieniny do których mam nadzieje jeszcze wrócić. Naprawdę w Polsce jest wiele cudownych i urokliwych miejsc na każdą porę roku. Natomiast ciekawym pomysłem byłyby też wycieczki do miast historycznych/"szlaki historyczne- zwiedzanie zamków, pałaców, muzeów itd.-ale raczej uciążliwe z małymi dziećmi czy pieskiem;-). Poza tym polecam wakacje na wsi i wcale nieważne gdzie ;-))
Sprawdza się tu przysłowie :" Cudze chwalicie swego nie znacie"

Miłość szanuje. Kocham cię, więc w ciebie wierzę. Wiem, że jesteś wystarczająco silny, mądry, dobry, żebyś
dokonywał własnych wyborów. Nie muszę za ciebie decydować.
Sam to potrafisz.

48

A co powiecie na przykład na to zeby w lato podczas urlopu wyjechac np.na turnus odchudzający ?
Moim zdaniem to super rozwiązanie i ja powaznie sie nad tym zastanawiam.

49

patryckab napisał/a:

A co powiecie na przykład na to zeby w lato podczas urlopu wyjechac np.na turnus odchudzający ?
Moim zdaniem to super rozwiązanie i ja powaznie sie nad tym zastanawiam.

To zalezy co kto lubi wink ja np. w wakacje nie potrafiłabym sobie odmówić dobrego regionalnego jedzenia, ale szacun za pomysł ;D

Johnny Bravo !

Jak ktoś ma dylemat gdzie się wybrać w Polskę to polecam Podlasie. Piękny zakątek, ciekawy z wielu względów: tygiel kulturowo-religijny, piękna przyroda, spokój. Byliśmy tam z żoną kilka lat temu na urlopie i na pewno kiedyś wrócimy

51

w Polsce do Gdańska - za grosze można dolecieć RyanAirem (skyfly.pl/ryanair), bez korków, bez stresu i bardzo przyjemnie.

52

Książ i Zamek Czocha. Raz, że mega zamki, dwa, że okolica przepiękna.

One day you will be mine...

53

ja byłam w stosunkowo wielu zakątkach Polski, ale ostatnio bardzo mi się spodobał Lublin. Super zabudowania klimat, zamek przepiękny wg mnie. Zatrzymałam się w fajnym hotelu, super sympatyczna obsługa się czułam jak w domu (a byłam służbowo i trochę się stresowałam ogólnie sprawami zawodowymi) jakby ktoś się wybierał to polecam Hotel piano. Poza tym fajna restauracja na starym mieście z polskim jedzonkiem, ale niestety nazywa mi z głowy wyleciała, dopiszę jak sobie przypomnnę;)

54

póki co to jestem obsesyjnie zakochana w polskich i słowackich tatrach. tak coś czuje, że i w tym roku się tam wybiorę.

55 Ostatnio edytowany przez Vian (2015-04-07 11:49:12)

Widzę, że jakaś Czytelnika polecała Kudowę. Jeździłam tam przez jakiś czas, bo i góry i do Czech blisko. Aktualnie "przerzuciłam" się na Beskid. Zazwyczaj wybieram piesze wędrówki i noclegi w schroniskach, a jeżeli już zatrzymuję się gdzieś stacjonarnie to w Krynicy <ciap! - reklamom dziękujemy>
Chociaż może w tym roku wybiorę się na długi weekend nad morze? Jakie miejscowości polecacie? Najlepiej, jak najmniej ludne big_smile

56

Ja to uwielbiam wyskoczyć nad jakieś jeziorko w Bory Tucholskie. Cisza i spokój:) Żeby bardziej się wyszaleć to kierunek morze

57

A ja polecam Szczawnicę. Miejsce urocze. Dla rodzin z dziećmi ale też na romantyczny wyjazd we dwójkę smile z mężem bedziemy tam już 3 raz. Fajny pomysł na wypad weekendowy również smile uwielbiam szzególnie tam spacerować bo widoki są nieziemskie! No i można też spędzić aktywnie tam czas a niekoniecznie tylko leżąc i podziwiać smile

58

Polecam gdanisk a dokładnie willa bea super domek letniskowy niedaleko morza można świetnie spędzić czas w ciszy i spokoju wszędzie blisko gdzie tylko się chcę w tym roku właśnie z mężem chcemy tam pojechać super klimat naprawę polecam! Moim zdaniem niebo na ziemi!

59

Gdańsk faktycznie może być fajny ale chyba tam jest bardzo dużo ludzi niestety zawsze..Jeśli chodzi o mnie to w tym roku się zdecydowałam pojechać z moim chłopakiem do Zakopanego. Słyszałam właśnie, że tam są świetne góry i jeszcze ten zjazd na takich sankach hihi Ktoś tam już był i może to właśnie kojarzy to?

60

Witajcie !

Jesteśmy ze Śląska - z okolic Mysłowic.

W roku 2015 na początku lipca z naszym obecnie 10-miesięcznym szkrabem wybieramy się nad Bałtyk. Celem jest przepiękna i spokojna także w szczycie sezonu miejscowość Dębki w okolicy Karwi.
Rezerwacje już mamy zrobioną.
Będzie to nasz drugi pobyt w Dębkach. Poprzedni pobyt wspominamy bardzo miło. Dlatego bardzo miło będzie wrócić do miejscowości, o której nawet Maciek Maleńczuk nagrał piosenkę

Może ktoś z Was także będzie w pierwszej połowie lipca 2015 w Dębkach i może szukacie towarzystwa dla siebie i dla dziecka ?
Pozdrawiamy
A. i S.

61

Teraz za granicami Polski nie jest zbytnio bezpiecznie, więc polecam nasze ziemie, szczególnie morze, ale poza sezonem, Mazury, wszelkie krainy wielkich jezior, dla lubiących góry Szklarska Porębę latem i Karpacz:-) Są to przepiękne miejsca, a i ceny nie zbijają z nóg:-) My w tym roku w góry:-)

62

Nie ma co panikować z niebezpieczeństwem po za granicami Polski. Te kraje, gdzie może być niebezpiecznie walczą o każdego turysty i, żeby tylko było bezpieczniej. Aktualnie w tym roku wybieram się na mazury byłem tam dwa razy myślę, że warto i wakacje będą udane!

63 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-05-13 14:27:45)

My dwa lata z rzędu jeździmy [spam] w Szczyrku. Wysoki standard oferują. Całej naszej rodzince się tam podoba. Ja to korzystam ze spa, a mąż z dzieciakami szaleje. Także jestem zdania, że w Polsce też można wypocząć. Nie ma to jak nasze piękne tereny. Tam jest ładne i latem i zimą.

64

Polecam Puszczę Augustowska i Suwałki. Mnóstwo jezior i lasów, warto popływać łódką po jeziorze, powędkować, wynająć kajak lub rower i najważniejsze spróbować dobrej ryby.

Rok temu pojechaliśmy ze znajomymi na wakacje do Augustowa. Wybraliśmy się na rejs statkiem po Rospudzie i wynajęliśmy kajaki, urlop spędziliśmy bardzo aktywnie.

Hotel Logos, w którym mieszkaliśmy posiadał ofertę wycieczek jednodniowych do Wilna, więc pojechaliśmy na Litwę. W hotelu jedzenie było bardzo dobre, spróbowaliśmy dań regionalnych, obsługa miła i dobra lokalizacja, polecamy.

Pozdrawiam K smile

65

Właśnie byłam na Mazurach raz, a nie zaglądnęłam do Augustowa - a słyszałam, że jest tam bardzo ładnie wink
Ja mam dosyć blisko do Roztocza i już szykuję lukę w grafiku, żeby się tam wybrać wink

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Ja na mazury wybieram się w  tym roku smile

Nemezys napisał/a:

Właśnie byłam na Mazurach raz, a nie zaglądnęłam do Augustowa - a słyszałam, że jest tam bardzo ładnie wink
Ja mam dosyć blisko do Roztocza i już szykuję lukę w grafiku, żeby się tam wybrać wink

Augustów, posiada w sobie wiele uroku pozbawionego wakacyjnego blichtru smile
Nemezys, przebywając na Roztoczu koniecznie zajrzyj do koników polskich i pozdrów je ode mnie smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

68

Jeśli nikt czy też nic Cię nie trzyma to ja bym się wybrała na małego tripa po różnych miastach Polski. Zatrzymać się jak coś w hotelu albo skorzystać z couchsurfingu. Fajna przygoda. Polecam bo raz tak zrobiłam smile

[tu był nieregulaminowy link]

69

Gdy jeździłam jeszcze na wakacje z rodzicami to najczęściej na Mazury pod namiot. Przepiękne miejsca i jeziora. Cisza i spokój. Ale ja najbardziej pokochałam góry. Łażenie po górach, długie spacery. Nawet i w Zakopanem, gdzie przecież jest najwięcej ludzi. Zazwyczaj jeżdżę na prywatne kwatery na obrzeżach miasta lub w okolice, np. do Kościeliska. Ale warto poznać też inne nasze góry. Ja nie byłam jeszcze w Bieszczadach. Uwielbiam też zwiedzać różne zabytki w miastach. Moim zdaniem najlepiej najpierw zwiedzić trochę Polski, a potem wyjeżdżać za granicę. Ale to już jak kto lubi smile

j.marcycha napisał/a:

Gdy jeździłam jeszcze na wakacje z rodzicami to najczęściej na Mazury pod namiot. Przepiękne miejsca i jeziora. Cisza i spokój. Ale ja najbardziej pokochałam góry. Łażenie po górach, długie spacery. Nawet i w Zakopanem, gdzie przecież jest najwięcej ludzi. Zazwyczaj jeżdżę na prywatne kwatery na obrzeżach miasta lub w okolice, np. do Kościeliska. Ale warto poznać też inne nasze góry. Ja nie byłam jeszcze w Bieszczadach. Uwielbiam też zwiedzać różne zabytki w miastach. Moim zdaniem najlepiej najpierw zwiedzić trochę Polski, a potem wyjeżdżać za granicę. Ale to już jak kto lubi smile

Bieszczady to najmniej skażone cywilizacją z polskich gór. Przynajmniej tak je zapamiętałem smile Polecam wdrapanie się na Tarnicę.

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

71

Dzięki smile Jeśli kiedyś tam będę, a mam nadzieję, że tak to na pewno podbiję i to górę big_smile

Ja największe doświadczenie mam z Mazurami, z racji, że mieszkam w okolicy. Polecam głównie małe wioski nad jeziorami.

j.marcycha napisał/a:

Dzięki smile Jeśli kiedyś tam będę, a mam nadzieję, że tak to na pewno podbiję i to górę big_smile

Ja największe doświadczenie mam z Mazurami, z racji, że mieszkam w okolicy. Polecam głównie małe wioski nad jeziorami.

To mieszkasz w pięknych okolicach smile Niezapomniane wrażenia wywarły na mej osobie Roztoczański Park Narodowy i rynek w Zamościu smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

73 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2016-05-15 12:03:16)

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
j.marcycha napisał/a:

To mieszkasz w pięknych okolicach smile Niezapomniane wrażenia wywarły na mej osobie Roztoczański Park Narodowy i rynek w Zamościu smile

Mieszkam na Roztoczu i na Mazury mam cholernie daleko.Skąd Ci Wielbicielu przyszło do głowy,że RPN i Zamość są w okolicy Mazur?
Szczególnie,że tam byłeś.

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile
gojka102 napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
j.marcycha napisał/a:

Mieszkam na Roztoczu i na Mazury mam cholernie daleko.Skąd Ci Wielbicielu przyszło do głowy,że RPN i Zamość są w okolicy Mazur?
Szczególnie,że tam byłeś.

Gojko, zdanie numer 2 nie ma związku kontekstowego ze zdaniem numer 1. Przyznaję, kiepsko wyszło. Nie tłumaczy mnie nawet zmęczenie szarych komórek smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

75

No tak,teraz zrozumiałam,że te dwa zdania nie miały związku smile
Swoją drogą ja też bardzo lubię Roztocze.A kiedy wieczorem jestem na rynku w Zamościu,gdy usiądę w restauracyjnym ogródku,popatrzę na kamieniczki i niespiesznie przechadzających się ludzi to czuję się jak na wakacyjnym wyjeździe.

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile

76

Nigdy tam nie byłam, ale moja przyjaciółka pochodzi z okolic Zamościa i zawsze mówi o nim z wielkim sentymentem. Podobno jest bardzo pięknym miastem i ma wyjątkowy, specyficzny klimat.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 39 do 76 z 116 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gdzie na wakacje w Polsce?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016