Ciekawa, mało znana muzyka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Ciekawa, mało znana muzyka

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 47 z 47 ]

39 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2016-12-31 13:38:07)

Odp: Ciekawa, mało znana muzyka

Planning for burial ciekawe.

Piotr Kurek - Tripartite

Jacaszek - Martwa cisza

Mika Vainio - Stratostaatti

Piętnastka - Czterdzieści cztery

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Steps Ahead - formacja założona przez Mike'a Mainieri. Mieszanina jazzu, rocka, R&B. Jak dla mnie, symbol nowojorskiej muzyki klubowej a kluby NY generują  świetną muzykę, która nie dociera niestety do szerszego odbiorcy. Mainieri założył własną wytwórnię płytowa NYC i dzięki temu dotarł do szerszej publiczności.

41

Moja ukochana płyta "Shadows of The Sun" zespołu; "ULVER – norweski zespół muzyczny założony w Oslo w 1993 roku. Muzycznie początkowo oscylujący wokół black metalu  połączonego z norweską muzyką folkową później wyewoluował w kierunku nowoczesnej muzyki elektronicznej." Całą płytę możecie znaleźć na YT lub Spotify.

Doskonałe do przesłuchania nocą.

Reklama

42 Ostatnio edytowany przez lukas25 (2017-03-05 04:27:59)

marioosh666 napisał/a:

A poza tym to native american music, czyli muzyka indiańska. Najlepiej na żywo. Kiedyś grali przy Metrze Centrum w Warszawie i kupiłem płytę smile

Widzę, że bez hejtu nie mogło się obejść nawet przy wstawianiu linków do piosenek...

Odbiegając, cytat Korwina-Mikke w sygnaturce? smile Swoją drogą, można się czasami pośmiać z tego pana smile

The brain controls every muscle in the body, except for the heart. That, my love, has a mind of its own.

43 Ostatnio edytowany przez lukas25 (2017-03-05 04:09:54)

to teraz dla równowagi coś bardzo pozytywnego:

A jeśli ktoś nie ma nastroju na coś wesołego, to mogę polecić ten kawałek:

Skoro już jesteśmy przy klimacie Islandii (bardzo niszowo):

A może dźwięki fortepianu?

The brain controls every muscle in the body, except for the heart. That, my love, has a mind of its own.
Reklama

44 Ostatnio edytowany przez lukas25 (2017-03-05 04:14:25)

kaisa_malene napisał/a:

Polecam Lindsey Stirling, bardzo zdolna skrzypaczka, która tańczy(!) grając na skrzypcach, na dodatek przerabia w fajny sposób znane piosenki, np. "Starships", "We Found Love", czy ścieżkę dźwiękową z "Władcy Pierścieni". Jestem także zakochana w Saltillo: skrzypce i wiolonczela (tak, uwielbiam instrumenty smyczkowe) w dość "nowoczesnym" wydaniu.

w takim razie, może spodoba Ci się tez to:

Córka Saturna napisał/a:

Moja ukochana płyta "Shadows of The Sun" zespołu; "ULVER – norweski zespół muzyczny założony w Oslo w 1993 roku. Muzycznie początkowo oscylujący wokół black metalu  połączonego z norweską muzyką folkową później wyewoluował w kierunku nowoczesnej muzyki elektronicznej." Całą płytę możecie znaleźć na YT lub Spotify.

Doskonałe do przesłuchania nocą.

ja akurat kojarzę ten zespół, bardzo klimatyczne.

46

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

Posty [ 39 do 47 z 47 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Ciekawa, mało znana muzyka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016