Jak oczyścić organizm? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 229 do 232 z 232 ]

229

Odp: Jak oczyścić organizm?

Moi rodzice od paru lat w ten sposób dbają o zdrowie z bardzo pozytywnymi
skutkami (u taty np.: zniknęły plamy wątrobowe, a mamie - problemy z nadciśnieniem).
Tata kiedyś stosował głodówki, a mama - która nie ma siły do tak
drastycznych metod - dietę warzywno-owocową . Poza tym oboje biorą  [spam].
Sama również ostatnio zaczęłam ponieważ miałam problemy z wypróżnianiem i u mnie ten błonnik  również dał dobre efekty.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

230

Nie przemawia do mnie jakieś ostre oczyszczanie organizmu. W zeszłym roku próbowałam się "odtruwać" pijąc więcej wody, zielonej herbaty i herbat ziołowych. Odstawiłam kawę i alkohol, nie jadłam białego pieczywa i żywności wysokoprzetworzonej. Za to jadłam dużo warzyw i owoców i piłam świeże soki, dietę miałam bardziej płynną niż stałą. Pomogło smile

[tu był nieregulaminowy link]

231

fobia napisał/a:

Nie będę się rozpisywać i wnikać w szczegóły.Zadam po prostu pytanie: jaką dietę stosować,alby oczyścić organizm (przede wszystkim jelita) z wszystkich szkodliwych toksyn?
Chciałabym też ,aby dieta ta pozwoliła utracić kilka kg wink.
A!I wszystko poza dietą Kopenhaską (kiedyś jej próbowałam).
Z góry dziękuję wink.

A może spróbować po prostu coś naturalnego na przeczyszczenie? smile Salicortex na przykład, można go dorwać tutaj po dobrej cenie:

sklep.labofarm.pl/index.php?p28,salicortex-20-tabletek

Reklama

232

Jednorazowe oczyszczanie jelit nie ma sensu, a  przede wszystkim jest zbyt gwałtowne dla organizmu. Najlepiej jest regularnie oczyszczać jelita np. dzięki piciu takich ziół jak rumianek czy mięta. Dobrą jakościowo mięte w swojej ofercie ma herbapol lublin, od dawna kupuje ziółka z tej firmy i jestem zadowolona.

Posty [ 229 do 232 z 232 ]

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016