Jak oczyścić organizm? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 231 ]

39

Odp: Jak oczyścić organizm?

dzień bez butli wody dniem starconym :-), nawet w zimie nie odmawiam sobie mojej ulubionej ustronianki, terapie też planuje powtórzyć, tak przynajmniej raz w roku dobrze oczyścić sobie organizm i tak jak aspire postawię na sprawdzone kropelki, nawet jedna z koleżanek z pracy namówiłam, jest juz tydzień na kropelkach :-)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

Uważam, że do wszystkiego można się przyzwyczaić, do picia wody bez względu na porę roku także. To tak jak z nawykami. Ja dzięki terapii oczyszczającej firmy Heel zaczęłam pic wodę. Kiedyś w ogóle jej nie ruszyłam, wolałam soki itp. Moja koleżanka także stosuje tę terapię, a to za sprawa mojego dobrego samopoczucia po terapii, gdyż jak stwierdziła dawno nie widziała mnie w tak dobrej formie.

41

lukrecja7777 napisał/a:

Uważam, że do wszystkiego można się przyzwyczaić, do picia wody bez względu na porę roku także. To tak jak z nawykami. Ja dzięki terapii oczyszczającej firmy Heel zaczęłam pic wodę. Kiedyś w ogóle jej nie ruszyłam, wolałam soki itp. Moja koleżanka także stosuje tę terapię, a to za sprawa mojego dobrego samopoczucia po terapii, gdyż jak stwierdziła dawno nie widziała mnie w tak dobrej formie.

Jak sobie pomyśle o piciu niegazowanej wody, gdy za oknem -22 stopnie, to aż mną telepie big_smile Za cholerę nie napije się nic, czego temperatura jest niższa niż jakieś +40 stopni Celsjusza hihih Chociaż urodziłam się w zimie, to jednak powinnam mieszkać gdzieś na pustyni, gdzie jest ciepło - wtedy bym wypijała nawe i 3 litry wody dziennie smile))

Ja też podczas oczyszczania się kroplami heel wyrobiłam sobie zdrowy nawyk picia wody, ale do czasu ............ bodajże do drugiej połowy listopada smile Później zrobiło się już zimno i przerzuciłam się na gorące napoje smile Niemniej uważam, że warto się poddać detoksowi - dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Reklama

42 Ostatnio edytowany przez malgocha78 (2010-01-08 00:08:09)

A dieta cytrusowa?

43

Dieta cytrusowa na ból żołądka? Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie, gdyż cytrusy zawierają dużo kwasów, taka dieta powinna być pod kontrolą lekarza przeprowadzona. Ostatnio pytałam się mojego lekarza o terapię oczyszczania organizmu poprzez homeopatię, potwierdził, że ona nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie pomoże pozbyć się toksyn i przy okazji zwalczyć złe nawyki żywieniowe. Osobiście lekarz ten do homeopatii podchodzi ostrożnie, nie mniej jednak tę terapię sam mi polecił.

Reklama

44

Przy oczyszczaniu organizmu polecam picie dużo wody i seanse w saunie. Zabiegi guamem na ciało tez możecie zdziałać cuda.

45

Do przeczyszczenia organizmu bez zbędnych kilogramów polecam : herbatkę senesową... smak okropny ale herbatka skuteczna...
a jeżeli nie przełamiesz się i nie wypijesz tego okropieństwa to polecam tabletki senesowe... mniej skuteczne ale tez w jakiś sposób przeczyszczają organizm.
Dieta kopenchańska bardzo skuteczna,
picie duzej ilosci wody i herbatek ziołowych.
Sport smile

Zawsze wychodziłam 13 dnia każdego miesiąca na balkon.
    Patrzyłam w jedna gwiazdę i miałam nadzieję,że on w tym samym czasie patrzy na tę samą..
                                                                                 neutral

46

a.braciak napisał/a:

A czy ktoś czytał publikacje Tombaka? rewelacja smile

Tak kiedyś czytałam jego książki. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że elementy metody Tombaka, metoda Słoneckiego i jeszcze wielu innych mądrych ludzi, czy też wspomniana wyżej metoda homeopatyczna bardzo pomaga. A najtrudniej jest się przekonać, bo trzeba nieźle się napracować żeby efekt był widoczny, zmienić nawyki, żywienie, systematycznie stosować kurację i dosyć długo czekać na efekty. Łatwiej łyknąć tabletkę przecież.

47

karina1 napisał/a:

Przy oczyszczaniu organizmu polecam picie dużo wody i seanse w saunie. Zabiegi guamem na ciało tez możecie zdziałać cuda.

zabiegi czym?? smile
Tak sobie pomyślałam że i mi by dobrze zrobiła kuracja oczyszczająca ;D

48

Przed dietą albo i w trakcie jej dobre na oczyszczenie organizmu z toksyn jest wyciąg z aloesu który można kupić w aptece kosztuje ok. 50 zł i warto też jeżeli ktoś spożywał przed dietą słone bądź ostre pokarmy w dużej ilości to warto także brać tabletki ( także do kupienia w aptece ) albo jeść dużo rzeczy moczopędnych by ''wywalić'' z organizmu nadmierną ilość wody która nagromadziła się. Później lepiej i szybciej można schudnąć wink Sama kiedyś miałam problemy ze schudnięciem i okazało się, że najpierw to muszę wodę z organizmu usunąć.

49

Pozbyć się wody? Ja myślałam, że oczyszczanie polega na wyrzuceniu z organizmu toksyn, właśnie poprzez picie dużej ilości wody smile ide dziś do apteki i popytam o coś odtruwającego.

50

Anastazjo nie chcę ci nic narzucać, ale może zapytaj w aptece o te kropelki heel o których dziewczyny sie tu wypowiadają. Nie wiem czy jest to najlepsza terapii oczyszczająca, ale napewno narazie jedyna która tak rewelacyjnie mi pomogła. Problemy ze snem zniknęły, humor powrócił, energii ma za stu. Rewelacja :-)

51

W końcu się dziś nie wybrałam sad Jutro już na pewno się wybiorę. A te krople to jak się stosuje? Bo właśnie  coś do picia bym chciała najbardziej

52

Masz 3 buteleczki kropli. Z każdej buteleczki wkraplasz określoną ilość kropli do wody mineralnej niegazowanej w butelce 1,5-litrowej. Możesz to popijać przez cały dzień, jednak najlepiej jest abyś wypijała po 0,5 litra tej wody z kroplami trzy razy dziennie. Na plus przemawia fakt, że krople te nie są drogie i starczają aż na 3 tygodnie detoksu, chociaż zalecane jest aby oczyszczanie trwało 6 tygodni.

53

Byłam w aptece ale tych kropli nie mieli. Aptekarz polecił mi jakieś ziółka do picia ale to nie dla mnie smile mi lekarstwo musi smakować tongue

54

Z tego co wiem bardzo dobry sposobem na oczyszczenie organizmu z toksyn jest zielona herbata. Jeśli lubisz ten rodzaj herbaty możesz ją śmiało popijać i dzięki temu Twój organizm będzie oczyszczony. Innym dobrym sposobem na to, żeby oczyścić się z toksyn jest herbata z pokrzywy. Chyba najbardziej skuteczny i najbardziej znany mi sposób na oczyszczenie organizmu. Wiem też, że niektórzy w celu oczyszczenia stosują głodówki jednodniowe. Prawie nic nie jedzą ( no może z wyjątkiem winogron ) i piją bardzo dużo wody.
Ale ziółka chyba będą najbardziej skuteczne i najbezpieczniejsze;)
Szkoda tylko, że tobie lekarstwo musi smakować wink

55

hehe a no właśnie smile problematyczna jestem. I co do herbaty też mam 'ale' bo uwielbiam herbatkę ale normalną. Zieloną piłam raz w życiu i ten raz wystarczył ;] z pokrzywy jeszcze nie  - a to nie dobra jest?? smile

56

Ja ujmę to tak.... herbata zielona naprawdę oczyszcza organizm, no może nie w 100%, ale jest bardzo pomocna w całym procesie detoksykacji. Poza tym herbatę zieloną powinno się pić gorzką - posłodzona jest okropna w smaku. Anastazjo, a może zraziłaś się do tej zielonej herbaty bo piłaś ją raz, ale słodką? wink

A co do naparu z pokrzywy........ to powiem DZIĘKUJĘ big_smile Dla mnie nie ma chyba nic bardziej obrzydliwego w smaku.......... no może poza siemieniem lnianym. Suszonej pokrzywy to ja używam do płukania włosów po umyciu, bo przeciwdziała tłuszczeniu włosów, wzmacnia cebulki włosowe i w ogóle ogranicza ryzyko wystąpienia łupieżu. Ta tak pokrótce do czego używam pokrzywy big_smile

W kwestii detoksu to wolę pozostać przy kroplach i butelce wody. No nic złego się nie stanie jak się włączy do tego soki warzywne, tylko takie własnoręcznie robione i jakiś sport, np. "jazdę" na orbitreku - człowiek jak się poci, to wydala z organizmu cały syf smile

57

A nie pamiętam czy słodzoną, ale pewnie tak - zwykła słodzę to i tą posłodziłam. 
Dzięki za ostrzeżenie co do pokrzywy wink heh
Ja znalazłam w końcu w gamie Plusssza - tabletki na detox:) i też zaczęłam biegać na bieżni ;] - to chyba mój najlepszy zakup big_smile

58 Ostatnio edytowany przez klaudia84 (2010-04-13 16:29:36)

Nawet nie wiedzialam, że Plussssz też jest na oczyszczanie organizmu smile A co do tej bieżni, to zazdroszczę Ci takowej big_smile Ja mam póki co tylko orbitreka, ale przydałby mi się jakiś inny sprzęt aby wyćwiczyć inne partie mięśni smile Tylko podejrzewam, że bieżnia + orbitrek = zagracony cały mój pokój haha........ najwyżej spałabym na ziemi big_smile

Ostatnio jeden z domowników kupił mi herbatkę z pokrzywy i sama nie wiem po co... kiedyś jak herbata była zimna, to podstawiłam ją pieskowi pod nos, to nawet pies się nie chciał tego chwycić, co on normalnie wszystko pożera, włącznie z butami big_smile

Ja obstaje przy kroplach, ale od siebie polecam tak apropo's ćwiczeń zażywanie godzinę przed treningiem L-karnityny....... można dłużej ćwiczyć i człowiek jeszcze bardziej się poci smile

59

Co do Plusssza to mają taki co właśnie nazywa się Detox.
A bieżnia - na prawdę warto - długo szukała, bo jednak w sklepach są strasznie drogie.. znalazłam nową, sprowadzaną reeboka - za 1.600zł także cena ok smile  Orbitrek też świtena sprawa - wydaje mi się, że na nim ćwiczysz chyba wszystkie partie?
A L-karnityna to w czym jest?

60

Co do plusssza detoks to jakoś nastawiam się sceptycznie patrząc na jego skład, to zastanawiam się co miałoby pomóc w oczyszczaniu organizmu? Żurawina, która głównie pomaga przy przeziębieniach i zapaleniu pęcherza? A co to ma wspólnego z oczyszczaniem organizmu? Poza tym są tam praktycznie same witaminy. Wole już wspomniane tu wyżej krople homeopatyczne.

Z tego co wyczytałam głównym źródłem karnityny w żywności są mięso i przetwory mleczne. Najbogatsze w karnitynę są baranina, wołowina, wieprzowina  i ryby. Mniej L-karnityny zawiera mięso z drobiu. Pokarmy pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce) zawierają tylko śladowe ilości.

61

Z tego co o tym Plussszu czytałam to pomóc ma ekstrakt z opuncji figowej, który działa antyoksydacyjnie ( łagodzi objawy kaca big_smile). A tu piszą, że żurawina również ma podobne działanie : http://polki.pl/odzywianie_artykul,10011896.html  "Odtruwa organizm, reguluje przemianę materii, wspomaga odchudzanie" - także może jednak coś w tym jest.
Co do L-karnityny - to jednak najedzenie się przed treningiem mięsa nie jest dobrym pomysłem wink

62

Anastazja napisał/a:

Co do Plusssza to mają taki co właśnie nazywa się Detox.
A bieżnia - na prawdę warto - długo szukała, bo jednak w sklepach są strasznie drogie.. znalazłam nową, sprowadzaną reeboka - za 1.600zł także cena ok smile  Orbitrek też świtena sprawa - wydaje mi się, że na nim ćwiczysz chyba wszystkie partie?
A L-karnityna to w czym jest?

Anastazjo, wklejam Ci treść o l-karnitynie...

Specjalnie dobrana, wysoce skuteczna kombinacja wspomagająca redukcję tłuszczów, termogenezę wewnętrzną i stymulację energetyczną, na bazie naturalnych surowców. Stanowi kombinację naturalnych składników: guarany będącej źródłem kofeiny zwalczającej zmęczenie, poczucie wyczerpania i stymulującej pracę mózgu, synefryny (Citrus Aurantium) będącej źródłem efedryny przyśpieszającej proces przemiany materii, spalania tłuszczy i wspomagającej przyrost mięśni, oraz salicyny (White Willow Bark) będącej naturalnym źródłem aspiryny, bardzo skutecznie wspomagającej termogenezę wewnętrzną. Wszystkie te skuteczne substancje razem tworzą mocny termogenny spalacz tłuszczy.

Tak, więc l-karnitynę uważa się powszechnie za tzw. TERMOGENIK, czy przyspieszacz spalania tłuszczu, który nie jest groźny dla organizmu. L-karnitynę możesz kupić w aptece, aczkolwiek ich jest tak dużo, że trzeba wiedzieć jaką kupić - chodzi tutaj o jej moc. Ja mam l-karnitynę w takich ogromnych tabletko-kapsułkach, które ssie sobie jak cukierek godzinę przed treningiem na orbitreku. A co do ćwiczeń na orbitku, to rzeczywiście ćwiczy się sporą ilość mięśni i wbrew pozorom można na nim wykonywac kilka zestawów ćwiczeć (np. ćwiczenia w pozycji pochylonej do przodu, do tyłu, przy lekko zgiętych nogach, bez rąk etc.). Jedna jest wada orbitreka, a mianowicie średnio on rzeźbi mięśnie brzucha, tzn. jak ktoś ma "boczki" to je zrzuci, ale na brzuchu to "kaloryfera" mieć nie będzie big_smile Za to nogi, pupa, klatka piersiowa, ręce i plecy fajnie się kształtują, oczywiście przy regularnym (czytaj. codziennym) treningu tongue

Wracając jednak do detoksu, to woda z kroplami, zdrowe jedzenie, sport i to chyba tyle, ażeby być szczupłym i zdrowym big_smile

63

To poszukam tej L-karnityny big_smile brzmi baaardzo zachęcająco - a najbardziej ten urywek: "wspomagająca redukcję tłuszczów" heh
Ja zostanie przy tym Plussszu, będę starała się jak najczęściej biegać big_smile i pić dużo wody - a no i cytrusy podobno też dobre.

64

jak tam Wasze kuracje? dają efekty? smile

65 Ostatnio edytowany przez kalinia (2010-05-12 23:01:08)

Moja kuracja jest banalnie prosta. Piję na przemian herbatę Fitea Intensywne spalanie (Pu-erh, l-karnityna, chrom), a po 5 dniach Spalanie i oczyszczanie na bazie zielonej herbaty. I tak na zmianę do osiągnięcia założonej wagi. Wysiłek żaden a mnie ubyło przez ostatnie 3 tygodnie 5 kg. Chciałabym jeszcze ze 2 zrzucić, bo kupilam sobie fajną sukienkę na wesele ale przezornie o rozmiar mniejszą:)

66

Witam
kalinia mam do Ciebie prośbę - możesz mi napisać w jakiej postaci stosujesz Pu-erh, l-karnityna, chrom - jako herbatę czy jako kapsułki ? ponieważ Pu-erh kupuję jako czerwoną herbatę, ale jest jej kilka rodzajów - natomiast w internecie znalazłam jako kapsułki. Wiem że to banalne pytanie, ale proszę rozpisz to odpowiednio - bardzo Cię o to proszę.
Serdecznie pozdrawiam Kasia

67

A od kiedy to czerwona herbata jest odpowiednim środkiem do oczyszczania organizmu? Czerwona herbata jest pijana przy odchudzaniu, a moje drogie detoks a odchudzanie to dwie zupełnie różne rzeczy. Spadek wagi może być paradoksalnie efektem uboczym detoksu, bo jak wiadomo oczyszczanie to dieta + niezliczone ilości wody (głodówkom mówimy STOP). W przypadku kropli heel oczyszczone zostają nie tylko jelita, ale i m.in. nerki. A puerh, l-karnityna i chrom to zestaw wyjątkowo odchudzający, bo:

- l-karnityna to termogenik, czyli spalacz tłuszczu,
-pu-erth reguluje pracę jelit,
- chron hamuje apetyt m.in na słodycze (węglowodany).

68

Ja uwielbiam czerwoną herbatkę, chociaż początki były masakryczne. Śmierdziała mi takim suchym sianem. Teraz dzień bez czerwonej i zielonej herabty (bo taką też uwielbiam) jest dniem straconym :-) Chrom tez kiedys podjadałam, ale to w okresie kiedy miałam fioła na punkcie odchudzania. Oczyszczanie to co innego - toksyny nie sprzyjają naszemu zdrowiu, terapie heel będę stosować przynajmniej raz do roku bo parę kilo więcej mogę mieć, ale nie chcę żeby jakieś toksyny okradały mnie z energii.

69 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 19:42:11)

Na rynku jest teraz sporo preparatów, które wspomagają oczyszczanie organizmu i spalanie zbędnego tłuszczu.  spam)

70

Zgadzam się smile Najleepiej wybrać się do apteki i zapytać co jest najlepsze. Ja tak właśnie zrobiłam. Jestem już po kuracji ale na pewno będę ją powtarzać. A plusssz to chyba można pić częściej.
W aptece internetowej przyznam nigdy jeszcze nie kupowałam, ale może kiedyś spróbuje smile

71

Panda ja w tym sklepie zamówiłam kiedyś l-karnitynę z CLA i zieloną herbatą. To jest świetny suplement, bo w połączeniu z sensowną dieta i aktywnością fizyczną naprawdę się chudnie. L-karnityna pomaga spalić tłuszcz podczas ćwiczeń, CLA modeluje sylwetkę, a zielona herbata właśnie oczyszcza. Świetna rzecz, bardzo dobre działanie, sklep sprawdzony.

72

Czy ktoś wie, gdzie można kupić japoński produkt (zapomniałam nazwę), w postaci suszonych kuleczek, który oczyszcza przewód pokarmowy? Słyszałam, że przez pierwsze parę dni przyjmowania tego produktu, chodzi się do toalety częściej niż zwykle i w zależności od ilości nagromadzonych złogów waga może znacznie się obniżyć.
Podobno wspaniale pomaga też przy zaparciach....
Szukam go już od jakiegoś czasu, ale jest to chyba nowy produkt na rynku, bo nie mogę na niego trafić. Gdyby ktoś coś więcej wiedział na ten temat, proszę o info.

73 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 19:36:23)

kaśka484 napisał/a:

Witam
kalinia mam do Ciebie prośbę - możesz mi napisać w jakiej postaci stosujesz Pu-erh, l-karnityna, chrom - jako herbatę czy jako kapsułki ? ponieważ Pu-erh kupuję jako czerwoną herbatę, ale jest jej kilka rodzajów - natomiast w internecie znalazłam jako kapsułki. Wiem że to banalne pytanie, ale proszę rozpisz to odpowiednio - bardzo Cię o to proszę.
Serdecznie pozdrawiam Kasia

Herbatka, bo odkąd omal się nie zadławiłam tabletką, staram się ich unikać... Ja kiedyś też zaczęłam od liściastej Pu-erh, ale potem kupiłam gotową herbatkę w saszetkach wygodnych do zaparzania, bo te fusy są okropne. A herbatka to ta, o której pisałam: Fitea Intensywne spalanie, bo ma w składzie wszystko, co trzeba i pu-erh, i chrom, i l-karnitynę. spam

74

A ja polecam natto suszone, które wypróbowałam na własnej skórze; po trzech tygodniach lżejsza sylwetka i poprawa cery...
Hmm, Japończycy to mają te swoje sposoby na zdrowie...

75

Nigdy nie słyszałam o czymś takim ;> wolałabym jednak polskie produkty smile)

76

Dużo wody mineralnej, ćwiczeń i błonnik smile odradzam herbatki przeczyszczające itp bo to zwykła trucizna hmm

Posty [ 39 do 76 z 231 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016