Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 58 ]

Temat: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witajcie.
Szukam przyjaciółki...
Wynika to z tego, ze wszystkie 'kandydatki na przyjacioki' sa zajete przez siostry, facetow i inne osoby, wiec dla mnie najnormalniej nie mają czasu.

Zaczelam sie przyjaznic z jednym facetem ale stał się moim chłopakiem, z którym od kilku dni nie jestem;(
Jest mi z tym ciężko, bardzo go kocham....
Nie mam kompletnie z kim pogadać, nie mam nikogo.

Zostalam sama, koleżanki są ale to tylko koleżanki, które też nie mają czasu.

Jak skończyła sie szkoła to skończyły sie "przyjaźnie"..
Miałam przyjaciólki - dwie, byłyśmy ze sobą bardzo zżyte przez 3 lata,
tylko, że to zawsze ja ich wysłuchiwałam, wyciągałam na spacery, imprezy, kawe, piwo...
Jedna odkąd zaszła w ciąże zmieniła sie nie do poznania, wyjechała i kontakt sie urwał...
Z drugą nie utrzymuje kontaktu bo przestała mieć dla mnie czas przez swojego 'toksycznego' chłopaka...
Mam strasznego pecha w życiu..

Jestem wesołą dziewczyną, bardzo godną zaufania,
uwielbiam słuchać innych, doradzać i pomagać ale chciałąbym spotkać osobę,
która też chciałaby mnie wysłuchać i gdzieś wyciągnąć na miasto itp...

Mam 20lat, nie chce 'przyjaciółki przez internet'
Chcialabym taką z którą mogę się spotkać, wyjść na spacer, na pogaduchy, na impreze, zrobić babski wieczór, na kawe itd itp to co robią przyjaciółki, osobę, która przede wszystkim także ma wielką chęć "posiadania" prawdziwej przyjaciółki od serca.

Więc jeśli ktoś z wielkopolski także szuka bratniej duszy to proszę pisać .. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Cześć smile
Mam podobną sytuację...
Mam znajomych... ale nie mam prawdziwej przyjaciółki...

Wiele razy sie zawiodłam na ludziach, uczyłam się mieszkałam w internacie, miałam prawdziwe przyjaciółki smile
Ale po szkole nasze drogi sie rozeszły, wróciłam do swojego miasteczka.
Jestem z lubuskiego, ale mam zamiar sie przenieść do Wielkopolski smile
Z kąd dokładne jesteś? smile

Może na forum jest ktoś jeszcze z Gorzowa Wielkoplskiego? smile

3

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej:) ja jestem z Poznania,
chcesz się przenieść do Gorzowa ? smile

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Ja jestem z wlkp smile

5

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

rüsselsheim      pozdrawiamy i  zapraszamy

6

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...
aniela8998 napisał/a:

Hej:) ja jestem z Poznania,
chcesz się przenieść do Gorzowa ? smile

Ja się uczyłam w Gorzowie smile chcę do Poznana się przenieść smile
Ale musze najpierw znaleźć pracę tam smile nie jestem pewna czy się sama utrzymam wink planuję to tak na wiosnę smile

7

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

ahaa rozumiem:) jeśli masz ochote napisz na maila do mnie smile

8

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej mam też podobną sytuacje ... cytuje "jak skończyła sie szkola skończyly sie przyjaźnie" Juz nawet nie pamiętam jak to jest mieć przyjaciółkę taką od serca.Jestem z Poznania,a raczej okolic:DPozdrawiam!

9

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...
aniela8998 napisał/a:

Witajcie.
Szukam przyjaciółki...
Wynika to z tego, ze wszystkie 'kandydatki na przyjacioki' sa zajete przez siostry, facetow i inne osoby, wiec dla mnie najnormalniej nie mają czasu.

Zaczelam sie przyjaznic z jednym facetem ale stał się moim chłopakiem, z którym od kilku dni nie jestem;(
Jest mi z tym ciężko, bardzo go kocham....
Nie mam kompletnie z kim pogadać, nie mam nikogo.

Zostalam sama, koleżanki są ale to tylko koleżanki, które też nie mają czasu.

Jak skończyła sie szkoła to skończyły sie "przyjaźnie"..
Miałam przyjaciólki - dwie, byłyśmy ze sobą bardzo zżyte przez 3 lata,
tylko, że to zawsze ja ich wysłuchiwałam, wyciągałam na spacery, imprezy, kawe, piwo...
Jedna odkąd zaszła w ciąże zmieniła sie nie do poznania, wyjechała i kontakt sie urwał...
Z drugą nie utrzymuje kontaktu bo przestała mieć dla mnie czas przez swojego 'toksycznego' chłopaka...
Mam strasznego pecha w życiu..

Jestem wesołą dziewczyną, bardzo godną zaufania,
uwielbiam słuchać innych, doradzać i pomagać ale chciałąbym spotkać osobę,
która też chciałaby mnie wysłuchać i gdzieś wyciągnąć na miasto itp...

Mam 20lat, nie chce 'przyjaciółki przez internet'
Chcialabym taką z którą mogę się spotkać, wyjść na spacer, na pogaduchy, na impreze, zrobić babski wieczór, na kawe itd itp to co robią przyjaciółki, osobę, która przede wszystkim także ma wielką chęć "posiadania" prawdziwej przyjaciółki od serca.

Więc jeśli ktoś z wielkopolski także szuka bratniej duszy to proszę pisać .. smile

10

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witam!
Też szukam Przyjaciółki można powiedzieć na dobre i na złe. Od czasu jak skończyłam szkołę skończyły się wszelkie znajomości. Praktycznie wszystkie koleżanki po wychodziły za mąż, mają dzieci... A co za tym idzie, mają zwyczajnie swoje rodziny.
I kompletny  brak czasu na pogaduchy i wypady na miasto.

11

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witaj Patrynia90 ,ile masz lat ,skąd jesteś?

12

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Również szukam przyjaciółki, takiej co zawsze można z nią pogadać, pośmiać się a jak serducho boli to i wyżalić , wyskoczyć na kawę czy po prostu powałęsać się. I również nie pamiętam jak to jest mieć taką przyjaciółkę od serca.

13

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

No i jestem i ja smile tez szukam przyjaciolki.... Teraz wychodze za maz i niema mi kto swiadkowac... Powinna robic to najlepsza przyjaciolka ale takowej brak sad Mam 20 lat, jestem mila, chetnie slucham innych, uwielbiam tez opowiadac. Kocham zwierzeta, ksiazki i babskie komedie romantyczne smile

14

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Ankusia gratuluje smile Ja jeszcze za mąż nie wychodze ,jakos mi nie spieszno;P Chętnie bym sie spotkala teraz z moja najlepsza przyjaciółką ...Zostalam sama ,chlopak wyjechał ,a ja nie wiem co z e soba poczać ,szkoda ze jak jak potrzebuje czyjes pomocy to jej nie otrzymuje bo przeciez każdy ma inne ,zajęcia ;/Pozdrawiam !

15

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Dziewczyny przyjażn przychodzi sama niespodziewanie tak poprostu. Jak sie szuka to na pewno się nie znajdzie. Ja swoją przyjaciółkę poznałam przez przpadek smile Zaczełyśmy pracę razem itak to się zaczeło. spędzałyśmy ze sobą w pracy codziennie po 8 godzin, po pracy jeszcze gadałyśmy jak najete i po powrocie do domu przez tel smile. A miałam tak jak wy w szkole pełno znajomyhc, a pozniek kazy rozszedł się w swoje strony, inni pozakładali rodziny i nie mieli czasu. I tak niespodziewanie zaczełam prace w pewnej firmie i się poznałyśmy jakieś 6 lat temu tak więc nie w wieku 20 lat tak jak wy macie. Wszystko jeszcze przed wami. Myślę że takie przyjażnie maja szanse przetrwać dłuzej niz te szkolne, bo jesteśmy starsi i inaczej patrzymy na świat smile Powodzenia i cierpliwości smile

16

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Lost i dobrze ze o malzenstwie jeszcze nie myslisz smile u mnie inna sytuacja, wiele spraw zlozylo sie na taki termin, ale to inna sytuacja (nie, ne ciaza smile )

Co do samotnosci - zastanawialyscie sie kiedys dlaczego tak jest? Ja tak naprawde nie mialam nigdy wianuszka znajomych. Mialam kilka kolezanek ale potem kazdy poszedl w swoja strone. W mojej szkole trzeba byc indywidualista aby cos osiagnoc, wiec znajomosci sa raczej ograniczone i oparte na konsumpcji. Co do pracy to ja akurat pracuje z dziecmi tongue To gdzie niby spotkac kogos otwartego? A moze ja mam kiepski odpychajacy charakter?
Jak myslicie co powoduje wasza samotnosc?

17

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

hej smile ja jestem z ostrow wlkp. w poznaniu studiuje zaocznie pedagogike i zazdroszcze pracy  z dziecmi. szukam w przedszkolu ale jest ciezko sad

18

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

ja jestem z poznania, z tym ze nie bardzo moge sie z kolezankami spotykac wiec moge byc interenetową kolezanka:)

19

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hmm,ja tez mialam pare koleżanek i tyle mi w zupełnosci wystarczylo.Wolałam miec kilka zaufanych osób niż duzo znajomych którym i tak nie mogłabym do końca zaufać ...Tylko ,ze własnie kazdy poszedł w swoja stronę.Może powinnam być bardziej otwarta na ludzi w gimnazjum czy liceum ,moze teraz troche tego żałuje ,ale wtedy miałam jedną koleżanke,dwie i to mi wystarczyło.Mam tez czasami coś takiego ,ze wole pobyć sama ,ale to chyba jak każdy .Może tez w jakiś sposób odpycham ludzi...nie wiem ...

20

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Wiecie co czesto jest tak , że jak kończy się szkoła to wszysto się kończy bo każdy ma swój dorosły świat i każdy idzie w swoja strone , jedni wyjeżdzają inni zostają.
Niestety też podzieliłam ten los , że każda z moich przyjaciółek wyjechała do innego miasta.
Zresztą każdy ma mniej czasu  wiem to po sobie , wstane zrobię coś w domu i zaraz biegnę do pracy w weekendy szkoła .

21

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Dokladnie to juz nie te beztroskie czasy ,gdzie spedzalo sie czas w szkole ,a potem czas wolny ,mozna bylo sie spotykac po szkole codziennie...Szkoda ze mimo tego ,ze teraz kazdy ma swój dorosły swiat ,te przyjażnie nie przetrwały...:)

22

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Ehh.. Też wiem co to samotność. Ja mieszkam na wsi, 10 km od miasta. Chodzę do liceum, mam koleżanki, z którymi moge porozmawiać, pośmiać się. Jednak kiedy wracam do domu powraca szara rzeczywistość i... kłótnie z matką i wyzwiska. Mam zaledwie 19 lat, a mam potwornie zniszczone nerwy. Wtedy jak jest źle to powtarzam sobie ciągle "będzie dobrze" , "dam radę". Pozostaje jednak pytanie ile tak można pociągnąć. Ile można sobie wmawiać, że będzie dobrze. Czuję się jakbym z dnia na dzień była co raz słabsza, a w tym roku czeka mnie i matura i prawo jazdy... Jeśli któraś kobietka miała ochotę pogadać, zapraszam ..

23

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej,
również marzę o prawdziwej przyjaciółce. Mam 24 lata i jakoś moje kontakty się pourywały. Miałam jedną przyjaciółkę, ale się strasznie zmieniła. Chciałabym mieć kogoś z kim mogę pogadać, wyjść na spacer, zakupy, o podobnych poglądach.

Magda

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witam serdecznie .
Ja poszukuje kogoś z kim będę mogła porozmawiać na każdy temat.
Kogoś kto mnie wysłucha i będzie potrzebował abym to ja go wysłuchała .
Jestem osobą która nie potrafi bezinteresownie brać, czuje się wtedy delikatnie mówiąc głupio. Głęboko w sercu mam potrzebę niesienia pomocy tym którzy tego potrzebują. Nigdy nie przypuszczałam, ze sama będę potrzebowała troski i opieki. Wysłuchanie i zrozumienie - tak, to właśnie tego mi w ostatnim czasie  potrzebowała brak.
Ktoś kto mnie zna mógłby powiedzieć, że oszalałam. W końcu mam córeczkę i cudownego narzeczonego.  W tym roku zdaje maturę, do której za sprawa moich rodziców jestem perfekcyjnie przygotowana. W tym moim sterylnie czystym świecie brakuje przyjaciół.
Mam 20 lat i zero przyjaciół . Marze o kimś z kim mogłabym się dzielić swoim życiem. Marze o kimś komu będę mogła zaufać .

Mój asres e -mail dostepny jest na moim profilu. Pozdrawiam serdecznie :-D

25

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Nie chcę być obcesowa, ale Twój nick jest bardzo infantylny - Ty też taka jesteś..?

26

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Cześć wszystkim. cierpię na brak przyjaciół, chęć wygadania się.
Ankusia ! Gratuluje big_smile

27

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Czy znajde tu kogos z Gorzowa Wlkp? : )

28

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...
patrynia90 napisał/a:

Witam!
Też szukam Przyjaciółki można powiedzieć na dobre i na złe. Od czasu jak skończyłam szkołę skończyły się wszelkie znajomości. Praktycznie wszystkie koleżanki po wychodziły za mąż, mają dzieci... A co za tym idzie, mają zwyczajnie swoje rodziny.
I kompletny  brak czasu na pogaduchy i wypady na miasto.

29

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witam dziewczyny smile ja również cierpię na brak przyjaciół, nawet nie mam z kim kawki się napić nie mówiąc już o szczerej rozmowie sad Kiedyś było inaczej, przeprowadzka 500 km od rodzinnych stron wszystko zmieniła, chciałam zmienić swoje życie i zmieniłam ale teraz oprócz dwójki dzieci i mojego partnera nie mam nikogo. Mieszkam tutaj od czerwca i nie mogę znaleźć żadnej przyjaciółki a nawet dobrej znajomej. Jest mi ciężko z tą samotnością.

30

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej! Mam 19 lat i w sumie tak jak wy czuje się samotnie. Mam chłopaka, ale jednak czegoś mi brak. Skończyłam szkołę, a wraz z nią skończyły się moje "przyjaźnie". Wszyscy powyjeżdżały na studia bądź nie mają czasu. A odzywają się tylko jak bardzo im się nudzi bądź mają problem. Mieszkam w małej miejscowości (woj. podkarpackie), gdzie więcej jest emerytów, a na "wymarciu" młodych ludzi. Nie jestem zamknięta w sobie, ani jakoś bardzo nieśmiała. Jestem otwarta i lubię się wygadać jak większość ludzi. No właśnie, tylko zbytnio nie mam do kogo. Pozdrawiam smile

31

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Jejku jestem z Gorzowa mój email widocznyl chetnie poznam koleżankę bo nikogo tu nieznam. Jestem wesoła optymista ileż można z chłopakiem rozmawiać więc było by super gdyby ktoś z Gorzowa napisał jestem chętna na spotkanie odrazu. Mam 20lat.

32

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witam!
Mam 23 lata jestem z Woj. Pomorskiego.

33

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Ja rowniez szukam przyjazni, kolezanki do wspolnego spedzania czasu.
Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi
Szukam osob ze Ślaska- najlepiej okolice Raciborza, Rybnika,Gliwic.
Moje gg 46380872

34

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej masz ochote sie poznac? Jestem z Wielkopolski.
     Podaj namiary.
   
     Pozdr

     Monika

35

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej,
ja także poszukuję przyjaciółki, z którą będę mogła spędzać wolny czas i spotykać się na tzw, babskich wieczorach. Mam już co prawda jedną przyjaciółkę, ale nie zawsze się rozumiemy. Ona przez swoją pracę ostatnio bardzo się zmieniła. Szukam kogoś z okolic Gniezna.
Pozdrawiam Was Dziewczyny:)

36

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

hej:) jestem tu nowa i mam taki sam problem jak wy wszystkie...szukam bratniej duszy..:] mam koleżanki ale zawsze marzyłam by mieć prawdziwą przyjaciółkę na którą mogę zawsze liczyć.. z którą mogę pójść na kawę, pośmiać się, zwierzać, powygłupiać, chodzić po sklepach i gadać do woli:) wierzę ze prawdziwa przyjaźń istnieje tylko trzeba ją pielęgnować. pozdrawiam Was i czekam na odpowiedzi Wasze smile

37

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witam,
to mój pierwszy post na tym forum.
Czy jest ktoś z Gorzowa??
Pozdrawiam smile
Magda

38

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Też jestem samotna.. niby mam "przyjaciółki" ale jedna zaręczona i cały czas z facetem a druga ma coraz mniej czasu dla mnie sad Jest ktoś z Zielonej Góry?

39

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

ktoś z raciborza? wink lub okolic?

40

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej wszystkim. Jestem samotna szukam przyjaciółki jedyna. sad ja żadnej Nie mam prawdziwa przyjaźń. Ale chciałabym tego spędzic cały czas i rozmawiac o wszystkim . . Nadal kilka lata szukałam przyjaźń i nie stety i jest ciężko sad sad smutna i samotna cierpienie. . Nudziło mi sie samemu bez przyjaźń sad jak bym z nią pogadać o wszystkim to wtedy zadowolona . Mam 21lat z lublina.  tele 669254762pozdrawiam.

41

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witaj:* mam na imie ewa mam lat 21 mieszkam z lublina. Nie mam żadnej prawdziwej przyjaciółki od 10lata. Jestem smutna i samotna . Szkoda ze nie mam przyjaciółka, ale chciałabYM mieć przyjaciółka.  jestem wesoła dziewczyna i ładna, bardzo mila i zaufania, mam dobra pouczcie humoru i lubie sie śmiać  pomocna. Uwielbiam SŁUCHAĆ innych poradzic pomagać jeżeli ktoś nie chce pomoc to nie zmuszam smile  ale chciałabym sie spotkać osobę na żywo. Szukam prawdziwe przyjaciółkę żeby była mila i Symatyczna oraz szczęśliwego życia. Ja nie lubie tak ktoś mnie zostawić . Wolę zostać najdłużśzej przyjaźnić . Jak znajdziesz dobrej serca dla mnie TYLKO LEPIEJ JEDYNA nie lubie dużo przyjaźń bóje sie plotka łatwo problem tylko jedyna smile to pisz Gg 6655702 i tele plus669254762 ani email. Diabloniewazne@gmail.com.  zapraszam serdeczne :* czekam będe. Nie cierpliwoście :* smile pozdrawiam.

42

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej ! Ja jestem ze Szczecina. Też chętnie poznam nowe osoby, nawiąże nowe znajomości.
Mam 25 lat. Jestem osobą bardzo wesołą i spontaniczną. Niestety gdy studia się skończyły wiele moich koleżanek opuściło to miasto. Chętnie poznałabym jakieś fajne nowe osoby/koleżanki.
Jeśli jest ktoś kto ma ochotę skoczyć na kawę, drinka, na spacer lub poprostu pogadać zapraszam smile moje gg 3626730

43 Ostatnio edytowany przez Nadina (2014-01-17 08:26:56)

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej. Dużo tu nas samotnych, potrzebujących przyjaźni. Też się pod ty podpisuję.
Niedawno się przeprowadziłam i w sumie nawet nie mam z kim kawki wypić.
Sylwia, 28 lat, Poznań
Pozdrawiam

44

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej! Ja też się dołączam. Mam na imię Kasia, mam 19 lat i jestem z Warszawy.

45

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej dziewczyny jestem miła , normalna dziewczyna z okolic Gorzowa wielkopolskiego , szukam fajnej koleżanki , żebym mogła z nia normalnie pogadać wyjść na dwór , zakupy itp , sa tu jakieś normalne dziewczyny Piszczccie moje gg 42796095 smile))

46

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej jestem z lublina sad mam 22lat i zero wgl nie mam przyjaciółkę. Miałam najlepsza koleżanka która zmarła. Jestem samotna i smutna miłsza zawsze sama zakupy i cierpliwa brakuje mi przyjaciółkę. . Nie lubie samotna i sie nudziło. Chętnie prawdziwej przyjaciółka zaufania pomocna wspaniała szczęśliwa i chce być szczęśliwa przyjaźń razem pójdziemy np do kina ani do sklepu po zakupy ani spacery na dłużej dużo. . Lubie z nia śmiać . I tak mam złamana sad jestem ładna dziewczyna i taka samotna sad kto jest z lublina to pisz poznaj ze mną i sie spotkamy :* posiedziemy pizza rozmawiamy smile

47 Ostatnio edytowany przez ineedl (2014-01-26 22:54:55)

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

cześć smile ja akurat mam dwie najlepsze przyjaciółki od serca z którymi jestem zżyta już 14 lat, jednak zaczęłam studia w Poznaniu, poznałam tu kilka fajnych koleżanek, jednak to tylko koleżanki, które często nie mają czasu albo chęci gdzieś wyjść, wiec w sumie nasze wizyty ograniczają sie do spotkań na uczelni,  jeśli ktoś chciałby pogadać to mój numer gg 49774973 lub emial miluska67wp.pl (tylko z @ niestety jako nowy użytkownik nie może wstawić emialma), dodam że mam w tym roku 20 lat smile

48

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Witam, Czy znajdę tutaj może kogoś z okolic Jastrzębia / Żor bądź Pszczyny ?
Służę babskim towarzystwem, Zapraszam samotne duszyczki na priv smile

49 Ostatnio edytowany przez Paaulinaa (2014-04-22 20:49:38)

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Też chciałabym znaleźć jakąś koleżankę, a może i nawet przyjaciółkę w Gorzowie Wielkopolskim.
Jak na razie mieszkam 70 km od Gorzowa, ale co tydzień przyjeżdżam na Weekend do narzeczonego, do Gorzowa Wlkp. Przyjeżdżam w piątek po południu, a w niedzielę wieczorem jadę do domu, tyle że w soboty On pracuje no a ja siedzę w domu i się nudzę, bo nie mam się z kim spotkać ani pogadać...
Za rok przeprowadzam się do Gorzowa Wlkp. i chciałabym już kogoś znać, a nie tylko mojego K.

50 Ostatnio edytowany przez panda996 (2014-04-22 21:00:40)

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej, ja niestety jestem z Kołobrzegu, a to trochę daleko od was, ale chętnie z wami popiszę jeśli macie ochotę. szukam kogoś, z kim będę mogła popisać o wszystkim i o niczym. Potrzebuje osoby, której będę mogła się wyżalić jak i oferuję wysłuchanie drugiej osoby big_smile

51

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

A może jest ktoś mieszkający bliżej Wrześni??
Szukam miłej ,sympatycznej koleżanki a być może i w przyszłości przyjaciółki z którą będę mogła pogadać , wyjść na kawę itp smile
Odezwijcie się dziewuszki , bo nie mogę uwierzyć,że jest nas tak mało z tych okolic smile

52

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hejka wink
ja też jestem z Wielkopolski smile
i tak samo brakuje towarzystwa... Koleżanki są,ale nie mają czasu ...
Piszcie wiadomości jak któraś chciałaby pogadać smile

53

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

A ja jestem z Gorzowa smile w sumie to jeszcze nie bo dopiero za miesiąc będę mieszkać. No więc tak, nikogo tam nie znam... a poznałabym normalną dziewczynę do pogadania jazdy na rolkach, rowerze bądź biegania smile) lub ćwiczeń z chodakowską big_smile może nawet wybiorę się w końcu na siłownie bo samej to jakoś tak mi dziwnie. Wiolka

54

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Chyba dużo jest takich osób jak Ty na tym forum sad

Podobnie jak Ty szukam przyjaciółki i chciałabym taką, z którą mogłabym wyjść na kawę, do kina, na rower, na disco itd., z którą mogłabym się widywać jak często się da, z którą poruszałam poważne tematy o naszym życiu i też te mniej poważne smile

Niestety nikt tutaj nie jest z moich okolic. Mieszkam w Bolesławcu (woj. dolnośląskie).

Życzę Ci znalezienia prawdziwej przyjaciółki. Teraz o wszystko jest tak ciężko: ciężko znaleźć właściwego mężczyznę i równi ciężko o znalezienie prawdziwej przyjaciółki.

Pozdrawiam!

55

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Hej dziewczyny, ja jestem z okolic Poznania, mam 22 lata, jeżeli któraś chciałaby pogadać albo się spotkać albo cos w tym stylu to chętnie.

Pozdro
Julia

56

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Cześć wink chętnie poznałabym nowe koleżanki ze Śląsk w wieku 20-25 lat
Okolice Jastrzębia, a od października Sosnowiec/Katowice/Gliwice
Zapraszam na email lizzie_15@op.pl smile

57

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...
Wioluska23 napisał/a:

A ja jestem z Gorzowa smile w sumie to jeszcze nie bo dopiero za miesiąc będę mieszkać. No więc tak, nikogo tam nie znam... a poznałabym normalną dziewczynę do pogadania jazdy na rolkach, rowerze bądź biegania smile) lub ćwiczeń z chodakowską big_smile może nawet wybiorę się w końcu na siłownie bo samej to jakoś tak mi dziwnie. Wiolka

Hej, jestem w podobnej sytuacji co Ty kilka miesięcy temu wink zaaklimatyzowałaś się już w Gorzowie?

58

Odp: Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

znam to skąś czasem czuje sie tak samo samotna a o przyjaciul jest bardzo trudno tak naprawdę niektóre osoby nawet nie znają słowa ,,Przyjaźń "

Posty [ 58 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Marze o prawdziwej przyjaciółce i wciąż szukam...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024