Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Strony 1 2 3 41 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 2,665 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-04-20 10:27:08)

Temat: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

kochałam się ze swoim facetem... on doszedł poza mną ale zaraz zaczeliśmy kochać się dalej... czego mam się spodziewać???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

To zależy czy masz dni płodne czy nie... ciąża jak najbardziej możliwa.... więc psychicznie się na to nastaw.

3

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

hmm jeśli nie planujesz ciąży to trzeba było pójść do lekarza po tablętkę 72h PO. a jeśli chcesz mieć dzidzię to czekaj, myslę że szanse są.

4

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

oczywiście szanse są
napisałaś, że się z nim kochałaś, on doszedł poza ale już wcześniej plemniki miały mozliwości
no i drugi raz zaraz także daje dużo szans

5

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?
aniolciemnosci napisał/a:

kochałam się ze swoim facetem... on doszedł poza mną ale zaraz zaczeliśmy kochać się dalej... czego mam się spodziewać???

U mnie bylo to prawie to samo tylko ze nie poza mna tylko we mnie...Dostalam krwawienie (nie wygladalo to jak mieisaczka) po 27 dniach od poprzedniej miesiaczki...Moj partnet stwierdzil ze mi piersi urosly..sa troche nabite ale mnie nie bola...namawia mnie na robienie testu ale ja sie uparlam ze nie zrobie nie wiem moze podswiadomoscia sie boje<mysli>On by chcial miec dziecko ja tez ale chyba nie tak bardzo jak on...jakbym byla to bym sie ucieszyla...

6

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

W ciaze mozna zajsc, jezeli uprawia sie sex bez zabezpieczenia, i jezeli sa to dni plodne. a zeby wiedziec czy sa to dni plodne trzeba miec regularne cykle, i obserowac je.
Zastanawia mnei dlaczego niektore osoby pytaja, czy moga byc z ciazy, skoro wspolzyly, i to bez zabezpieczenia? to ze wspołzyły bez zabezpieczenia, to jzu powoduje, ze mozna byc w ciazy

7

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?
ikaa napisał/a:

W ciaze mozna zajsc, jezeli uprawia sie sex bez zabezpieczenia, i jezeli sa to dni plodne. a zeby wiedziec czy sa to dni plodne trzeba miec regularne cykle, i obserowac je.
Zastanawia mnei dlaczego niektore osoby pytaja, czy moga byc z ciazy, skoro wspolzyly, i to bez zabezpieczenia? to ze wspołzyły bez zabezpieczenia, to jzu powoduje, ze mozna byc w ciazy

Wiem ze osoby ktore wspolzyly bez zabiepieczenia moga zajsc w ciaze...Tylko ze ja tyle razy z miom partnerem wpolzylam bez zabezpieczenia za kazdym razem dostawalam okres spoznial sie ale pojawial...

8

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

No bo tutaj to jzu jest loteria. Nie mozna jednoznacznie pow czy sie zajdzie w ciaze czy nie, chyba ze sie ma pewnosc, ze to nie byl dzien plodny czy nieplodny

9

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

w moim prypadku chyba nie da sie obliczuc kiedy sa dni plodne...od kiedy pierwszy raz dostalam miesiaczke zawsze mi sie spozniala.

W jakim tygodniu ciazy mozna zauwayc u kobiety zmiany ciala tzn. powiekszenie piersi, przytycie....i takie inne??

10

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

wg mnie nie można precyzyjnie określić zmian, bo każda kobieta i każda ciąża jest inna

11

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

maja1989 a dlaczego nie zrobisz testu ? Albo wóz , albo przewóz smile Nic tego nie zmieni , że to odciągniesz , a tylko szybciej poznasz odpowiedz i albo sie uspokoisz , albo zaczniesz się oswajac z myślą , że bedziesz mamą.Bez sensu jest takie podejście , że "boje się".
Takie "gdybanie " a może jestem , a może nie jestem , a zawsze się udawało , to moze teraz też się uda...są naiwnie głupie.
Tak jak pytania , czy mogę być w ciąży na forum ...przeciez nikt nie jest jasnowidzem , ani nie potrafi testować na odległość.
W każdym przypadku da si e określic dni płodne , niezaleznie od tego ,czy cykle sa regularne , czy tez nie.Wystarczy odrobina chęci i systematyczna obserwacja smile

12

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

dodam jeszcze, że każdego czynu ponosi się konsekwencje i trzeba sie z nimi liczyć, bo sex to nie temat zabroniony i wstydliwy tyle sie idzie o nim dowiedzieć
a kto już taki krok postanawia zrobić i to bez zabezpieczenia to trzeba tez brać pod uwagę że może być "wpadka" (no również przy tabsach sie można z taka sytuacja spotkać , no ale nie w tym rzecz tutaj)
a powiedz mi koleżanko ile masz lat?ciekawa jestem
czego sie można spodziewać po współżyciu?? odpowiedz: WSZYSTKIEGO taka prawda trzeba myśleć przed a nie po ...

13

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Trche dziwne podejście, kochają sie niektórzy bez zabezpieczenia- nie potrafią pomyśleć o tym przed, a po tylko stres i zgrzytanie zębami neutral

14

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Nokia dokładnie potem tylko płacz i zgrzytanie zębów.. naprawdę czasem pozazdrościć takiego myślenia...

15

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

1.Mam wystarczajaco lat by myslec o dziecku
2.To maja byc wasze odpowiedzi
3.Myslalam przed i po
4.Chcialam sie tylko wiecej dowiedziec,po to wlasnie sa fora by zadawac pytania jak sie czegos do koncanie wie
5.Oczekuje sie normalnej odpowiedi, a nie czepiania sie byle czego
6.Dzieki za odpowiedzi smile

16 Ostatnio edytowany przez baraBarbara (2009-04-25 06:58:48)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

no ale czasem ręce opadają jak sie czyta czego mogę sie spodziewać PO ?? no trochę logiki w to włóż a będzie okey

17

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Slyszalam rowniez o zabarwnieniach na twarzy u kobiet w ciazy wiecie moze mniej wiecej w jakim czasie sie one pojawiaja??

18

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

mojej przyjaciołce wyszły plamki natwarzy w 7 miesiącu ;] i zostały jej po ciąży ...

19

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Nie wiem dlaczego oceniacie kogoś kto potrzebuje porady przecież to forum po to jest, nieważne czy myślała czy nie po prostu potrzebowała wsparcia od nas a nie oceny czy zrobiła dobrze czy źle.

20

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Liza dziewczyny nie oceniał czy zrobiła źle czy dobrze. Ale takich tematów jest kilkanaście. To raz. A dwa skąd my, na forum możemy wiedzieć czy zaszła w ciążę. Chyba sama wie, że skoro uprawiała seks bez zabezpieczenia to może zajść w ciążę, prawda? A nie lepiej zrobić test, albo iść do ginekologa? Wróżkami to my nie jesteśmy wink

21

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Przeniesiony post anika1

anika1 napisał/a:

Wiem, ze jestem nieodpowiedzialna... uprawialam seks na 5 dni przed okresem i boje sie, ze zajde w ciaze, jak myslicie to bardzo prawdopodobne? teoretycznie mam dni nieplodne i nigdy nie mialam problemow z nieregularnym okresem..

22

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Witam! Mam mały problem, otoz kochałam sie z chłopakiem w ostatni dzień mojej miesiaczki (i w1 dzien kiedy mialam przyjac 1 tab Novinette po 7dniowej przerwie to jest 3 opakowanie ) pękła nam prezerwatywa, w ciagu drugiego opakowania anty bralam antybiotyki... jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? okres trwał 3dni... proszę o wymienienie sie doswiadczeniami z gory dziekuje i czekam na odpowiedz

23

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

justynkaaaa, teoretycznie zawsze jest możliwość zajścia w ciążę, ale u Ciebie to bardzo mało prawdopodobne.

24

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

She- no tak wiem ale czytałam, że takie czynniki jak branie antybiotyków w czasie stosowania tab anty albo palenie papierosow(a palę) zwiększa ryzyko...

25

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Z kolei fakt, że było to w ostatnim dniu okresu to ryzyko zmniejsza. Jeżeli Cię to bardzo niepokoi idź do lekarza albo poczytaj o badaniu beta hcg, bo tutaj nikt nie stwierdzi, czy jesteś w ciąży czy nie.

26

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Niestety z tym muszę trochę poczekac ponieważ od tego stasunku minęło dopiero 3 dni, a test wykrywa zapłodnienie dopiero najwczesniej po 6 dniach. Dziekuje za pomoc;) jeszcze trochę pomęczę się z trudnymi myślami smile

27

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

a masz objawy ciążowe?? zrób test i wszystko będzie jasne!

dziewczyny, nie każda ciąża wygląda tak samo, nie każda kobieta ma takie same objawy, a sposoby na zajście w ciążę także zależą od wielu rzeczy!!! pomyślcie o ludziach którzy się starają, specjalnie nie zabezpieczają się w żaden sposób a i tak nie mogą spłodzić potomka.. zajście w ciążę to nie taka prosta sprawa!!!! po prostu trzeba uważać, ponosić odpowiedzialność za siebie i akceptować pewne konsekwencje. jedynym skutecznym zabezpieczeniem chroniącym przed ciążą jest abstynencja, a tabletki, spirale, prezerwatywy, nigdy nie dadzą 100 % pewności.. trzeba znać swoje ciało, pilnować metod zapobiegania zajścia w ciążę, a jak już się coś przydarzy to bezwzględnie udać sie po tabletkę PO, gdy oczywiście nie jesteście gotowe na bycie mamą!

pamietajcie że seks to nie tylko przyjemność i buzujące hormony ale także odpowiedzialność!

28

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Papierosy zwiększają ryzyko zachorowania na zakrzepicę, a nie zajścia w ciążę.
Co do antybiotyków to nie wszystkie obniżają skuteczność działania tabletek. To raz. A dwa - powinno się stosować dodatkowe zabezpieczenie podczas brania antybiotyków i 7 dni po jego zakończeniu. Więc policz sobie jak to wypadło w Twoim przypadku.

29

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Mozesz byc w ciazy

30

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Zawsze stosujemy prezerwatywy dodatkowo, ale tym razem gumka pękła. Na ulotce z tab anty wyraźni pisało że takie rzeczy jak alkohol czy papierosy zmniejszają zabezpieczenie. Ogólnie jestem senna a nie mam ochoty na jedzenie, ale to są dopiero 4 dni od tamtego stosunku, a objawy przecież nie wystepują tak szybko (?)

31

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?
ela_2704 napisał/a:

Hej, czy jeżeli zdarzyło mi się zapomnieć jednej tabletki po stosunku jest szansa na ciąże?

32

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?
noelle87 napisał/a:

szansa na ciążę jest zawsze!

33

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

dodam jeszcze, że ostatnio czuje się troche gorzej, tzn niedobrze mi i mam plamienia, a czytałam, że ok 6 dnia od zapłodnienia takie plamienia występują.

kiedy mogłabym zrobić test? żeby wyszedł prawidłowy wynik? dziś jest dopiero 7 dzień, więc to chyba troszkę za szybko. jak myślicie?

34

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Z tego, co pamiętam to test po 10 dniach.
W którymś podobnym wątku ktoś pisał ile, poszukaj ja Ci się chce, może przy okazji dowiesz się jeszcze czegoś co Cię zainteresuje smile

35

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

dokładnie. ok 10 dni po.

ale UŻYJ WYSZUKIWARKI- ONA NIE GRYZIE a możesz poczytać tam o wielu kwestiach zanim znowu zaczniesz o coś pytać.

36

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

czytałam i piszą bardzo różnie dlatego postanowiłam zapytać.

37

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

żadna z nas nie jest specjalistką, najlepiej idź do lekarza. poza tym każda kobieta ma inny organizm, każda inaczej reaguje na pewne sprawy. trudno takie rzeczy wyjaśniać przez internet! najlepiej idź do apteki i zapytaj farmaceutę o taki test wink poda Ci cenę i wszystkie szczegóły

38

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Cześć mam pytanie czy jak kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 5 dni przed okresem to mogłam zajść w ciąże???? dziwnie sie czuje! mdli mnie boli mnie pod brzusze i jajniki ale nie ciagle ból przychodzi na chwile i boli mnie głowa mam podpuchnięte oczy jestem blada prosze o pomoc!!!!!! i z góry dziękuje!

39

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

moglas zajsc w ciaze
ale te objawy to mi wygladaja na objawy zblizajacego sie okresu
a jesli jzu to na objawy ciazy jest zdecydowanie za wczesnie ;]

40

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Ale miałam okres ale trwał tylko 3 dni a kochałam się z chłopakiem miesią temu wiec mogła bym juz bys w 2 3 tygodniu!!!! a w tych tygodniach juz chyba sa jakies objawy co nie?

41

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

no to chyba pora zrobic test? nikt Ci tutaj nie powie czy jestes w ciazy czy nie, test bedzie najlepszym rozwiazaniem
a co do objawow ciazy to jets to sprawa indywidualna, kazda kobieta moze w innym czasie zaczac odczuwac ciaze
zamiast sie stresowac i denerwowac niepotrzebnie, zrob test
byc moze to ze teraz tak sie czujesz to objaw wlasnie tego stresowania, i ze myslisz o tym, ze jestes w ciazy

42

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Wiem ale czy takie objawy jak mam wystepuja w ciąży??? Ciagle jestem nie wyspana boli mnie pod brzusze mdli mnie chce mi się duzo jesc i w jajnikach mnie kuje!!! dzieki za pomoc!

43

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Ile razy napiszesz jeszcze tego samego posta w różnych tematach??
Dziewczyny odpowiadają Ci tutaj, więc nie widzę potrzeby pisania tego samego w każdym temacie o ciąży.

44

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

dobrze nie muśisz się odrazu domnie pluc chciałam wiedziec dziekuje!

45

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Jejku- co się tu dzieje! Ludzie wchodzą to po pomoc, a wy ich odstraszacie! Nie dziwne, że nie piszą więcej postów! Przecież niektóre rzeczy można powiedzieć delikatniej! Ja sama na ich miejscu, gdybym miała problem i od początku spotkała się z taką krytyką to nie chciałabym tutaj ani razu więcej nic napisać!

SORRY ZA OFF TOP ALE NIE MOGŁAM NA TO PATRZEC

46

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Impresja, zwróciłam jej uwagę, bo w każdym temacie dotyczącym ciąży dodała tego samego posta. Wystarczy chyba jeden, nie? smile

47

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Nie o Ciebie mi chodziło Delicious - Ty tutaj robisz swoje;) Ale ok już nie offtopicuję tongue

48

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

przeniesiony post magdzi1

magdzia1 napisał/a:

witam, mam do was pytanie, chciała bym tu przedstawić swój problem: to tak miesiączkę miałam 12maja a od 13maja zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne stediril30 i brałam je tylko tydzień tzn do 20maja to była środa w czwartek, piątek i sobotę współżyłam bez zabezpieczenia (stosunek pełny) i w sobotę po południu dostałam krwawienie chyba z odstawienia, jaka jest możliwość że zaszłam w ciążę i czy w ogóle jest?? jeżeli tak to kiedy powinnam zrobić test?? odpowiedzcie na moje pytania jak najszybciej z góry dziękuję i pozdrawiam

49

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

przeniesiony post Noelle87

noelle87 napisał/a:

hmm bardzo dziwnie potraktowałaś swój organizm tymi tabletkami... gdy je odstawiłaś oczywiście że mogłaś zajść w ciążę nie zabezpieczając się prezerwatywą. zrób test. to jedyna racjonalna rada w tym wypadku.


DZIEWCZYNY GDY WSPÓŁŻYJE SIĘ BEZ ZABEZPIECZENIA TO ZAWSZE JEST SZANSA ZAJŚCIA W CIĄŻĘ!!!!!!!!!!!!

50

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

przeniesiony post magdzi1

magdzia1 napisał/a:

ja te tabletki tak brałam z zaleceń lekarza kazał mi je brać bo podejrzewał jakąś chorobę jajników później okazało się jednak że problem leży gdzie indziej i kazał je odstawić... nie mówił nic o tym że jednak owulację mogę mieć a ja myślałam że owulacji już nie będzie... a teraz to nie wiem... nie wiem co robić ? nie wiem czy powiedzieć o tym swojemu chłopakowi teraz czy dopiero jak będę pewna na 100% i kiedy zrobić test???

51

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

przeniesiony post Ikii

ikaa napisał/a:

no niestety ale moglas zajsc w ciaze
test najlepiej zrobic najwczesniej 2 tyg po niezabezpieczonym stosunku

52

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Przeniesiony post Leoshidia

Leoshidia napisał/a:

Kochałam się ostatnio z moim chłopakiem. Użyliśmy prezerwatywy, nie miał wytrysku, prezerwatywa również była cała po stosunku. Potem uprawialiśmy seks analny, ale bez prezerwatywy, do wytrysku również nie doszło, ale podczas stosunku wydobywa sie płyn z plemnikami w małych ilościach. Czy jest możliwe żebym mogła zajść w ciąże? Mam 18 lat  i współżyje od niedawna, nie wiem co mam myśleć. Moj chłopak mówi ze nie ma takiej możliwości. Okres powinnam miec za 11 dni. A dni niepłodne są ok14 dni przed miesiączką. Ale czy to pewne? Proszę o rade.

53

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

jezeli normalny stosunek uprawialiscie z prezerwatywa, ktora nie pekla, no to nie masz sie o co martwic
jezeli chodzi o stosunek analny, no to w ciaze mozna zajsc, jezeli sperma wyplynie z odbytu i dostanie sie do pochwy, no ale jezeli mowisz ze nie bylo wytrysku, no to szanse sa niewielkie
na przyszlosc uzywajcie prezerwatywy rowniez do stosunków analnych

54

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

wg mnie mało prawdopodobne byś mogła zajść w ciążę, nastepnym razem lepiej dla własnego komfortu psychnicznego stosujcie w obu przypadkach prezerwatywy.

55

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

dziękuję wam za odpowiedzi mam nadzieje ze będzie tak jak mówicie smile

56

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Ojej, jak ja bym już chciała oczekiwać na dobrą nowinę, że jestem w ciąży. A tu kolejny miesiąc i znowu nic.:=(

57

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Celia bo to tak jest jak czekasz to nici...aż tu nagle niespodziewanie:)))

58

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Blacrose, mam nadzieję, że tak będzie,ponieważ chciałabym być już mamą. Jak tu czytam, że dziewczyny obawiają się, że mogą być w ciąży, to aż im zazdroszczę.

59

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Celia a ja Ci zazdroszcze że chcesz Mamą...bo ja na razie nie czuje się na to gotowa...i chciałabym kiedyś chcieć i pragnąć dziecka smile

60 Ostatnio edytowany przez megg (2009-06-23 13:34:11)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

...................

61

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?
ikaa napisał/a:

Zastanawia mnei dlaczego niektore osoby pytaja, czy moga byc z ciazy, skoro wspolzyly, i to bez zabezpieczenia? to ze wspołzyły bez zabezpieczenia, to jzu powoduje, ze mozna byc w ciazy

dokładnie to samo mnie zastanawia. dziewczyny przeciez nigdy nie ma stoo procent pewnosci wiec kazdy kto wspołzyje moze potencjalnie zajsc w ciaze  wink

62

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Megg i chwała Ci za to że nie zaczynasz nowego wątku-bardzo to doceniamy na forum wink

a co do sprawy- testy podobno mogą wykryć ciążę już po 10 dniach, więc wydaje mi się że lekarz również będzie w stanie wykluczyć to lub potwierdzić już teraz! poza tym im bardziej się niepokoisz tym więcej objawów u siebie zauważasz. niestety psychika gra ogromną rolę w działaniu naszego organizmu. nie jestem specjalistą, nie powiem Ci czy jesteś w ciąży czy nie- testy wykazują że nie, miesiączka była, objawy mogą ale nie muszą wskazywać na to że coś się dzieje, najlepiej wybierz się do lekarza, poradzi Ci co powinnaś zrobić i ewentualnie jakie badania gdyby okazało się że to nie jest ciąża.

63

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Co do testów, to tak, jak pisze Noelle - po 10 dniach.
Lekarz jeśli nie wykryje ciąży podczas zwykłego badania to skieruje Cię na USG, a wtedy wiadomo już w bardzo wczesnym stadium.

64 Ostatnio edytowany przez megg (2009-06-23 13:34:38)

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

..........................

65

Odp: Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Według mnie najszybciej jak możesz się dowiedzieć to u ginekologa, nie lubię testów ciążowych nigdy nie dają odpowiedniej pewności.

Zresztą dobrze wiedziałaś, że po stosunku tak czy siak możesz zajść w ciążę ale powiem Wam to jest chyba jak jakaś epidemia!!! Połowa mojej klasy 10 dziewczyn z 20 ( same dziewczyny w klasie ) z byłej szkoły albo już z wózkiem albo oczekują na poród, moje przyjaciółki obawiają się, że są w ciąży. W M jak miłość co druga z Mostowiaków ciężarna no oszaleć można naprawdę, będą musieli otworzyć zdecydowanie więcej klinik położniczych

Ginekolog sam Ci powie czy jesteś w ciąży czy nie. Niektóre dziewczyny podchodzą tak dziecinnie do tych spraw, idą się niby to kochać a później załamane, że w ciąży. Tak jak jedna osoba powiedziała, że można się uchronić przed ciążą tylko w jeden sposób - wypić szklankę wody, nie przed lub po tylko zamiast wink

Posty [ 1 do 65 z 2,665 ]

Strony 1 2 3 41 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mogę być w ciąży? Objawy ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024