JAK I GDZIE SZUKAĆ PRACY ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » JAK I GDZIE SZUKAĆ PRACY ??

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

39

Odp: JAK I GDZIE SZUKAĆ PRACY ??

Polecam skorzystać z oferty przyuczelnianego Biura Karier. We Wrocławiu Biura takie funkcjonują przy każdym Uniwersytecie smile np. na Uniwersytecie Ekonomicznym dwa-trzy razy w roku ogłaszany jest nabór na płatne staże - niestety jako nowy user nie mogę tutaj wklejać aktywnych linków, wpisz więc proszę w google "Kuźnia Kadr Wrocław", link z "kuznia4" w nazwie jest aktualny.

Bardzo fajna sprawa, przez trzy miesiące jesteś stażystką zgłoszoną z ramienia uczelni, wypłacane jest Ci wynagrodzenie (za moich czasów było to około 1000zł), u pracodawcy trzeba wyrobić na miesiąc określoną ilość godzin (ok. 6 dziennie), prowadzony jest dzienniczek, organizowane szkolenia, mentoring. Dla najlepszych po skończeniu stażu oferowana jest praca. Tak naprawdę więc okres tych 3 miesięcy można uznać za okres szkoleniowy - z tym że z wynarodzeniem:)

Z tej oferty mogą skorzystać studenci po 3-cim roku studiów a także absolwenci, należy się zgłosić w terminie do 6 miesięcy po obronieniu się.

Natomiast jeśli nie odpowiada Ci staż, to Biuro Karier nadal ma coś w swojej ofercie - tablicę z ogłoszeniami o pracę u zweryfikowanych pracodawców.

:::http://kobiecefinanse.pl::: - mój prywatny blog o oszczędzaniu, planowaniu budżetu domowego i dążeniu do niezależności finansowej - a wszystko to kobiecym okiem wink
Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

pracuj.pl infopraca.pl

znajdzcie sobie takie stanowiska jakie chcialbyscie miec... poczytajcie jakie sa wymagania i pracujcie nad soba by idealnie je spelnic

41 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-29 17:56:57)

Sporo ofert jest tez na stronie spam. Moja kuzynka przez nich znalazła ofertę pracy w biurze. To po prostu trzeba szukac z dnia na dzien sie ogloszenia pojawiaja. Trochę też być bardziej aktywnym. Można pochodzić po firmach. Zostawić CV. Może to też coś dać.

Reklama

42

Ja od 3 miesięcy pracuje w Nobilon. Polecam spróbować, mają placówki w wielu miastach. Co do pracy to nie jest cięzka. Płacą na czas całkiem dobrze to dzięki systemowi prowizyjnemu. Pracuje trzeci miesiąc i jak na razie nie mam na co sie skarżyć zwłaszcza ze wcześniej przez rok nie mogłam znaleźć pracy

43

Ja swoją pracę w zakładzie fryzjerskim w Warszawie znalazłam na gumtree, mąż pracę w drukarni w Wiązownej znalazł po przeczytaniu komentarzy o zakladzie na różnych serwisach i zadzwonieniu tam bezpośrednio big_smile Sposobów jest wiele. PS Żadne z nas na pracę nie narzeka, więc warto było wink

44

Jestem zdania, że warto najpierw zaczepić się "gdziekolwiek" w branży, żeby zdobyć doświadczenie.

Posty [ 39 do 44 z 44 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » JAK I GDZIE SZUKAĆ PRACY ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016