ksztaltne kobiety kusza nawet w ubraniu ? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#39 2012-09-15 23:36:15

nihilista
Zbanowany

Re: ksztaltne kobiety kusza nawet w ubraniu ?

Postaw na diete Dukana a przybedzie ci i kilogramow i adoratorow.

"Odebranie sobie życia niweluję przyjemność kpienia sobie z niego". - E. Cioran

#40 2012-09-15 23:37:49

mysza93
Słodka Czarodziejka

Hahaha ale ja nie piszę, że nie mam adoratorów XD tylko, ze z wynika z tego co piszecie, że taka kobieta o mojej posturze nie może pociągać zbytnio XD

A tak w ogóle jak czytam o tej diecie to ona jest na schudnięcie a nie przytycie - a nie o schudnięcie mi chodzi. Dobranoc idę spać smile

Ostatnio edytowany przez mysza93 (2012-09-15 23:40:40)

Nie wiem czy istnieje cokolwiek, bo przecież nie zaznałam nicości. Zatem poddaję w wątpliwość to co jest, bo nie widzę tego, czego nie ma :-)

#41 2012-09-15 23:38:46

Remi
Net-Facet

mysza93 napisał:

Nie no bez jaj aż tak wysoka nie jestem XD 169 XD ale to chyba i tak jak na kobietę wysoka big_smile

Założysz korki i masz wysokość przeciętnego faceta. Nieźle.
Wniosek - nie krzykliwa i nie złośliwa, haha
wink
Osz kurcze - kokietka smile

Ostatnio edytowany przez Remi (2012-09-15 23:39:33)

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#42 2012-09-15 23:41:32

wieloowocowy
Net-Facet

Jak waży przy tym wzroście 50-55 kg, to niech się nie waży tyć. wink

#43 2012-09-15 23:59:28

szanties
Dobry Duszek Forum

Waga nic nie ma do atrakcyjności raczej coś tam może mieć , ale nie przesadzajcie.

Seksapil to przede wszystkim sposób poruszania się , mimiki , wzrok a potem uroda. Dlatego najseksowniejsze kobiety są najczęściej w sposobie bycia wulgarne , a nie ładne czy delikatnie kobiece.

Oczywiście , że kobieta chuda może być atrakcyjna , oczywiście ,że tak ...ale to nie jest wątek o tym wink

Tylko o o kształtach ,które po prostu są seksowne dla mężczyzny bo tak już jesteśmy zaprogramowani

Klepsydra bo podświadomie facet wie ,że duże piersi - kobieta wykarmi potomstwo
szersze biodra - urodzi dużo dzieci , wszystko powiązane jest z czystym biologicznym sensem populacji ludzkiej czyli ciągłość gatunku, takie kobiety zawsze będą atrakcyjniejsze dla samca alfa ,dlatego bo on podświadomie wie ,że taka samica da mu żywe i zdrowo potomstwo

Tak samo nam kobietą podobają się najczęściej i najbardziej mężczyźni z pokaźną żuchwą i delikatnym zarostem - bo to jest cecha ukazująca siłę, kiedyś pierwotny samiec łupał orzechy taką szczeną i pomagał kobiecie w dokarmianu potomstwa -

I W TYM CAŁY SEKRET ,ŻE KRĄGŁA KOBIETA GENETYCZNIE DAJE STABILIZACJE

#44 2012-09-16 00:05:48

wieloowocowy
Net-Facet

Waga ma o tyle do atrakcyjności, że ma związek z figurą. Nie każdy lubi szerokobiodrzaste Brazylijki. :]

Natomiast na pewno nie zgodzę się z tym, że seksapil to wulgarny sposób bycia. Wręcz przeciwnie, to subtelna, kobieca zalotność - uśmiech, spojrzenie, sposób mówienia, poruszania się, reakcje i masę innych niuansów.

szanties napisał:

Tak samo nam kobietą podobają się najczęściej i najbardziej mężczyźni z pokaźną żuchwą i delikatnym zarostem - bo to jest cecha ukazująca siłę, kiedyś pierwotny samiec łupał orzechy taką szczeną i pomagał kobiecie w dokarmianu potomstwa -

I W TYM CAŁY SEKRET ,ŻE KRĄGŁA KOBIETA GENETYCZNIE DAJE STABILIZACJE

Też nie najlepszy przykład. Jeśli chodzi ci w tej kwestii o analogię, to raczej trzeba tu pisać o facecie w dobrym samochodzie, z dobrze prosperującą własną firmą i sporą sumką na koncie.

Ostatnio edytowany przez wieloowocowy (2012-09-16 00:08:17)

#45 2012-09-16 00:19:23

truskaweczka19
100% Netkobieta

Mysza, Mysza, są gusta i guściki smile

Ja osobiście wolę te kształtne kobiety jak chodzi o wizualność, w sensie, takie jak na teledysku, choć wiadomo, to, że kobieta będzie szczuplejsza i drobniejsza nie czyni jej niekształtną. A ja lubię takie, bo sama mam szerokie biodra, figurę takiego jabłka, trochę więcej w brzuszku, a szczuplejsze nogi smile

No i też sporo kobietek przewyższam, bo widuję wiele takich 155- 165 cm, a ja mam 170 cm, ale bez przesady, gigantem nie jestem, też uważam, że średni wzrost smile A waga nie jest dokładnym odzwierciedleniem, ja dążę do 55 kg, ale zadowoli mnie też 60 smile No, ale każdy ma inną budowę, ja przy takiej wadze np nie będę chudziutka, a inna może być (co oczywiście nie jest niczym złym, zależy co kto woli).

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-09-16 00:21:04)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#46 2012-09-16 00:22:24

szanties
Dobry Duszek Forum

Koleś może nie jesteś po prostu samcem alfa ?

Jestem akurat biologiem , i mówie o tym , jak jest w życiu jak jesteśmy genetycznie zaprogramowani. Oczywiście są wyjątki.

Ja nie wyglądam jak prawdziwie krągła kobieta, ale to nie oznacza ,że nie będę mieć dzieci czy nie będę wzbudzała zainteresowania u innych.Oczywiście ,że wzbudzam i podobam się mężczyznom .
ale to nie zmienia faktu ,że genetycznie mężczyźni raczej wolą inny typ budowy ciała niż mój.

Oczywiste jest to ,że będę miała powodzenie , ale jeszcze bardziej oczywiste jest to ze gdyby postawić moje ciało obok kobiecych kształtów większość ankietowanych wybrałoby kobiety kształtne dlatego, że FACET GENETYCZNIE JEST ZAPROGRAMOWANY BY WYBRAĆ WŁAŚNIE TAKIE.

Nie, seksapil nic nie ma z delikatnością kobiety.
Być może twój testosteron z mniejszym efektem zmienia się w 2 formę silniejszą, może masz więcej żeńskich hormonów ? - Zgrywam się

Są wyjątki o tym właśnie mówię, jest wiele klas samców każdy ma swoją hierarchię w stadzie , aby zachowana została różnorodność.

Rusz głową bo ja niczemu nie zaprzeczam tylko tłumaczę jak jest.
Możesz mieć swoje zdanie oczywiście , jesteś dla nas dowodem na to ,że jesteś samcem podrzędnym, zresztą jak z mojego badania i założenia wynika, to większość mężczyzn na razie jest za kragłościami , a ty jesteś mniejszością.

MOja hipoteza brzmiała mężczyźni wolą krągłe kobiety , gdyż genetyczne predyspozycje są silniejsze niż moda.

Na razie to ja mam racje i większość

A to ,że wolisz szczupłe babki to bardzo dobrze, różnorodności musi być !

#47 2012-09-16 00:34:06

yoghurt007
net-facet

szanties napisał:

To by wiele wyjaśniało na dobrą sprawę... wink

A wracając do kwestii kształtów - szczupluteńkie też może byś seksowne.....zwłaszcza jak kobieta potrafi fajnie kręcić swoją zgrabną pupką.... big_smile

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#48 2012-09-16 00:40:45

wieloowocowy
Net-Facet

yoghurt007 napisał:

szanties napisał:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

#49 2012-09-16 00:42:23

Przemo77
Net-facet

wieloowocowy napisał:

Przede wszystkim nie jestem dla ciebie "koleś". Reszty tego bełkotu nawet komentować nie będę.

Wieloowocowy - pomijając słowo "koleś" gdzie Ty tu widzisz w wypowiedzi Szanties - bełkot?
Ona pisze Ci o faktach naukowych . O czymś co natura przez tysiące lat zaprogramowała niejako w naszych umysłach i podświadomości.
Naukowo można z dużym prawdopodobieństwem wskazać np jedną kobietę (spośród kilku )- którą możesz być zainteresowany nie wiedząc zbytnio(lub nie potrafiąc tego logicznie wytłumaczyć) dlaczego akurat tą...

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

#50 2012-09-16 00:57:13

Remi
Net-Facet

yoghurt007 napisał:

szanties napisał:

A wracając do kwestii kształtów - szczupluteńkie też może byś seksowne.....zwłaszcza jak kobieta potrafi fajnie kręcić swoją zgrabną pupką.... big_smile

Nawet nie zaprzeczę, bo wiem że tak czasem bywa wink

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

#51 2012-09-16 00:58:12

szanties
Dobry Duszek Forum

wieloowocowy napisał:

Po pierwsze, to dziewczyna nie potrafi poprawnie się wysłowić w rodzimym języku. A po drugie, w prostacki sposób próbuje mnie obrazić. smile Cóż, ocenianie kogoś, kogo się w życiu nie widziało i klasyfikowanie go jako samca alfa bądź nie, na podstawie jego gustu, dotyczącego płci przeciwnej jest po prostu żałosne. I z nauką nie ma na pewno nic wspólnego. smile

No tak , urażona duma wink Radzę zmienić miejsce komentowania bo zbyt delikatny jesteś wink

Po prostu stwierdzam naukowy fakt. No być może z polszczyzną jestem na bakier, ale wybacz od zawsze interesowały mnie nauki ścisłe.

Poza tym ja Cię nie obrażam , tylko piszę Ci o czym może świadczyć Twoje zachowanie to po 1 , po 2 wystarczy przeczytać jakiś podręcznik z gimbazy biologiczny, aby zrozumieć to o czym piszę tutaj.

Ja tego sobie nie wymyśliłam niestety ,ani tego nie dowiodłam, gdyby tak było na pewno dziś bym nie siedziała na tym forum , tylko liczyła zera, opalając się pod  palmą wink

To o czym mówię , to czysty biologiczny dla ciebie bełkot, ale no widzisz...badany wielokrotnie i przez wiele, wiele lat.

I to właśnie on jak mówi kolega wyżej , pozwoliłby mi wybrać  z tłumu kobietę najatrakcyjniejszą DLA WIĘKSZOŚCI , ALE PAMIĘTAJ NIE DLA WSZYSTKICH.

Gdybym szła Twoim tokiem myślenia, to powinnam być na siebie obrażona , za to ,że nie nazwałam się najatrakcyjniejszym mięsem dla faceta ... no niestety pogodziłam się z tym, że genetycznie mam mniejsze szanse na bycie naj, ty też się z tym pogódź wink

Jestem atrakcyjną kobietą, ale myślę trzeźwo i wiem ,że są jeszcze bardziej atrakcyjne.
Więc nie rozumiem Twojego oburzenia, po prostu czas poczytać trochę książek wink

Ostatnio edytowany przez szanties (2012-09-16 01:12:13)

#52 2012-09-16 01:16:58

Przemo77
Net-facet

Wieloowocowy - przeczytałem wypowiedź Szanties i nadal nie widzę w niej nic obraźliwego. Fakt że trochę pisze naukowym językiem (choć w potocznym rozumieniu a nie stricte naukowym) i odnosi się do Twojego miejsca w "stadzie" jest może zabawny ale chyba nie powinieneś wszystkiego brać tak dosłownie do siebie wink.
Więcej luzu wink

Mi się np podobają dziewczyny o zaokrąglonej sylwetce wink a tzw "wieszaki" czyli wysokie i bardzo chude  zdecydowanie mniej wink
Ale to tylko mój prywatny gust wink
I pisząc - "podobają mi się" mam na myśli tylko pierwszy kontakt i stronę wizualną. To co ktoś ma w głowie kręci mnie zdecydowanie bardziej ... wink
Przez co np mogę uważać koleżankę Szanties za bardzo sexy mimo że nie jest (jak sama mówi) Kobietą o "bujnych kształtach"  wink

Ostatnio edytowany przez Przemo77 (2012-09-16 01:24:01)

Chcę wiedzieć , nie tylko wierzyć... Nauka zawsze wygra z wiarą.
Bóg- mityczna fantasmagoria stworzona przez człowieka. Tak samo prawdziwa jak smoki , elfy i krasnoludki...
GOTT IST TOT - Fryderyk Nitzche

#53 2012-09-16 01:33:16

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

Proszę o trzymanie się głównego tematu wątku i kulturalną wymianę zdań, nie musicie się ze sobą zgadzać, ale to nie znaczy, że macie się wzajemnie obrażać. Jeśli poziom dyskusji nie zmieni się na bardziej kulturalny, będziemy zmuszone wątek zamknąć, a tymczasem cały ten off-top usuwam. Pozdrawiam, Mod. Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

#54 2012-09-16 08:35:11

Dagger
Net-Facet

yoghurt007 napisał:

Dagger napisał:

Brazylijki mmmmm, palce lizać ( i nie tylko)tonguesmile.

Pfffyyy, Brazylijki.....

POLKI ! big_smile

Polki ogólnie ładne są, złego słowa powiedzieć nie mogę. Chociaż gustu to naszym rodaczkom brakuje. Gdyby tak policzyć, to pewnie połowa Polek ma zafarbowane włosy na rudo big_smile. Więcej polotu Wam trzeba.

Był ktoś z Was we Włoszech, Hiszpani, Grecji? Tam to są dziewczyny big_smile.

Chociaż w PL też takie są, zwłaszcza taka jedna ^^.

#55 2012-09-16 10:09:04

mysza93
Słodka Czarodziejka

Remi napisał:

mysza93 napisał:

Nie no bez jaj aż tak wysoka nie jestem XD 169 XD ale to chyba i tak jak na kobietę wysoka big_smile

Założysz korki i masz wysokość przeciętnego faceta. Nieźle.
Wniosek - nie krzykliwa i nie złośliwa, haha
wink
Osz kurcze - kokietka smile

No tak - cała ja XD

Nie wiem czy istnieje cokolwiek, bo przecież nie zaznałam nicości. Zatem poddaję w wątpliwość to co jest, bo nie widzę tego, czego nie ma :-)

#56 2012-09-16 10:16:10

modzia
Netbabeczka

Bycie sexy mniej lub bardziej, czy nie bycie wcale.. to chyba pojęcie względne. Jedni wolą Mercedesy a inni Jaguary, co nie znaczy nie może im się też podobać Kia big_smile Mój tyłek i biust jest porównywalnie wielki do atutów pań z teledysku. Dla mnie jest to wadą, dla mojego faceta zaletą.. Autorka oceniła tak jak to widzi, ja obiektywnie uważam że są atrakcyjne pomimo że nie mają figurki Anji Rubik. Ale Anję Rubik też uważam za seksowną kobietę. Przeważnie jest tak, że szczupłe najeżdżają na te pełniejsze że są spasłe, grube itd. i odwrotnie. Nie mówimy o ekstremalnych sytuacjach, gdzie kobiety na śniadanie zjadają 5 hamburgerów i potem wyglądają wiadomo jak. Chociaż dla kogoś taka babka też może być seksowna.

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

#57 2012-09-16 11:16:07

paulla777
Przyjaciółka Forum

Remi napisał:

Duże jest piękne, małe i chude jest złośliwe i krzykliwe...
wink

a ja myslalam, ze małe jest piekne:)
Na powaznie, wolę wysoka i smukła Adrianne Lime niz klepsydre Kim Kardashian- moze ktos kojarzy?
Chłopaki, he, te laski piekne wszystkie, ktore widzicie w telewizji sa wybrankami. . . Nawiązuje tu do Brazylii, bo ostatnio widzialam program dokumentalny i w zyciu bym nie pomyslala, ze Brazylijki sa takie brzydkie i niezadbane. . .
Nasze Polki, Hmmm, mozna zauważyć z roku na rok różnice na naszych ulicach- coraz wiecej kobiet, zazwyczaj tych mlodych jest bardziej zadbanych, lepiej ubranych, umalowanych, jest coraz lepiej.
Zgodzę sie tutaj z kims, ze nasza polska uroda sama w sobie jest bez szału, co nie znaczy, ze brzydka...
Opinia? To smutna prawda- za granicą uchodzimy za latwe, ale nie tylko my:)

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

#58 2012-09-16 11:43:36

Kobra99
Przyjaciółka Forum

Mi się podobają szczupłe dziewczyny, do takiej figury zawsze dążę. Gdy otyle dziewczyny mówią, ze lubią siebie, akceptują i dobrze się czuja w swoim ciele (Oby tak było!!)  nie chce mi się w to wierzyć. Dziewczyny z kształtami - tak, ale to na tych szczuplutkich wszystko ładnie wygląda. Kwestia gustu.
Uważam, ze polki są ładne i maja dobry gust w kwestii ubioru. Osobiście bardzo podobają mi się jednak kobiety z ciemna karnacja. Ktoś tu wspomniał o Włoszkach. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, ze we Włoszech rzadko można spotkać ładną kobietę... Za to Włosi za nami szaleją !smile. Co do Brazylijek zgadzam się z moja przedmówczynią:) Uważam, ze bardzo ładne są hinduski, Pakistanki (do pewnego wieku, potem większość tyje niemiłosiernie).
Co do kwestii, ze polskie kobiety za granica uważane są za łatwe... Racja, niestety i bardzo nad tym ubolewam, ze mamy taka opinie sad

Największą sztuką jest przejść przez piekło i nie stać się diabłem

#59 2012-09-16 12:12:20

Glock
Zbanowany

paulla777 napisał:

Nawiązuje tu do Brazylii, bo ostatnio widzialam program dokumentalny i w zyciu bym nie pomyslala, ze Brazylijki sa takie brzydkie i niezadbane. . .

tak jakby polki były piękne i zadbane, tyle juz powinnaś wiedzieć że to nie kwestia narodowości tylko kultury osobistej, byłaś kiedyś w Brazylii?

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

#60 2012-09-16 12:24:51

fairytale
Przyjaciółka Forum

Zacznijmy od tego, że z tego co mi wiadomo to te wszystkie brazylijki czy wenezuelki w większości są  po operacjąch tyłka i cycków, pewnie dlatego panowie tak się jarają ich kształtami.
Zresztą gdzieś tam czytałam, że tam najwięcej operacji plastycznych się wykonuje, glównie też dlatego panie z tych krajów startują w wyborach miss i je wygrywaja... Radze sobie na ten temat poczytać wink

Polki są naprawdę ładnymi dziewczynami i zadbanymi i nie są tak sztuczne jak kobiety z innych krajów, bo przeciętnej polki nie stac na jakieś super zabiegi. Moja znajoma ktora mieszka w Szwecji mówi, że tam dziewczyny wykonują wiele zabiegów i używają bardzo dużo kosmetyków.

Według mnie polki są naprawdę ładne, codziennie widuje kilka ladnych i naturalnych kobiet. Niestety nie mogę tego powiedzieć o facetach... Zwłaszcza w moim mieście. Bo w innych jest już na szczęście lepiej i jest więcej zadbanych panów, bo u mnie to same łysole, źle ubrane do tego big_smile

Ostatnio edytowany przez fairytale (2012-09-16 12:27:50)

#61 2012-09-16 12:43:43

tommy88
Netchłopak

Ja tam lubię bardziej zgrabne sylwetki niż krągłe. Nie przepadam za figurą w stylu Kim Kardashian. Prędzej umówiłbym się z jakimś wieszakiem, bo to dla mnie jest bardziej kobiece, a poza tym zmieści się na mój motocykl big_smile. O grubaskach nie wspominam, bo to jest śmiech na sali i z łożka wygoniłbym szybciej niż by do niego wlazła tongue. Jest również dużo więcej tych moich wymagań, ale nie będę o tym lepiej pisał....

Wiem doskonale, że mam duże wymagania, ale taka to już męska natura.

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

#62 2012-09-16 12:49:39

szanties
Dobry Duszek Forum

fairytale napisał:

Według mnie polki są naprawdę ładne, codziennie widuje kilka ladnych i naturalnych kobiet. Niestety nie mogę tego powiedzieć o facetach... Zwłaszcza w moim mieście. Bo w innych jest już na szczęście lepiej i jest więcej zadbanych panów, bo u mnie to same łysole, źle ubrane do tego big_smile

Niestety to prawda w Polsce brak przystojnych facetów ... nie ma za bardzo w czym wybierać, tym bardziej ,że po prostu o siebie nie dbają. Ubierają byle co, nie czeszą się ... niestety wink

Sama jestem szczupła i lubię to , ale stwierdzam jednak ,że to te krągłości kuszą facetów wink)Nie mówię tu o Grycankach, czy tłustawych świnkach z nadwagą.

No, a my kobiety ... mieszkamy gdzie mieszkamy i dlatego tak. Pewnie siedząc w afryce piłybyśmy dużo mleka żeby być grubymi beczkami, właśnie tam faceci lubią tłuste kobiety ...co obstawiam wiąże się z tym , że po prostu panuje tam głód, a gruba osoba kojarzy się z jedzenie i dobrobytem.

Podobno najchudszym narodem jest Rumunia wink A szczerze myślałam , że to francuski są chudzielcami z wysokim ego wink

Ostatnio edytowany przez szanties (2012-09-16 12:56:01)

#63 2012-09-16 13:01:48

Kobra99
Przyjaciółka Forum

tommy88 napisał:

Ja tam lubię bardziej zgrabne sylwetki niż krągłe. Nie przepadam za figurą w stylu Kim Kardashian. Prędzej umówiłbym się z jakimś wieszakiem, bo to dla mnie jest bardziej kobiece, a poza tym zmieści się na mój motocykl big_smile. O grubaskach nie wspominam, bo to jest śmiech na sali i z łożka wygoniłbym szybciej niż by do niego wlazła tongue. Jest również dużo więcej tych moich wymagań, ale nie będę o tym lepiej pisał....

Kazdy powód jest dobry ;D Grunt, żeby wybrać dziewczynę, która jest w stanie dzielić z Toba Twoje pasje wink Zawsze tez można kupić większy motocykl jeżeli zmieniłby Ci się gust na te bardziej przy kości wink. A ja tam jestem ciekawa Twoich innych wymagań wink

Ostatnio edytowany przez Kobra99 (2012-09-16 13:04:10)

#64 2012-09-16 13:11:35

fairytale
Przyjaciółka Forum

Według mnie kobieta jest piękna jeżeli jest zwyczajnie zadbana no i wiadomo do tego dobre geny wink
Nie lubię u kobiet przesadnej sztuczności, sztucznych piersi i tyłków. Zresztą, duże piersi są według mnie fajne (naturalne), ale duży tyłek... Kojarzy mi się z czymś wulgarnym, trudno mi to wytłumaczć ale... wole normalne pupy smile Wielki tyłek jest według mnie niezbyt atrakcyjny i mam wrażenie, że facetom którym się on podoba mają zwyczajnie ochotę na zabawy analne i klepanie po tylku jak jakąś krowe na wystawie big_smile

#65 2012-09-16 13:19:30

mysza93
Słodka Czarodziejka

yoghurt007 napisał:

szanties napisał:

A co jeśli by była szczupluteńka a nie potrafiła fajnie kręcić pupką? ;p

#66 2012-09-16 13:24:20

Kobra99
Przyjaciółka Forum

hahah, fairytale, zgadzam się z Toba ;D Duze piersi ok, jędrny tyłek jak najbardziej, ale zamiłowań do wielkich d... tez nie czaje wink ale każdy ma inny gust wink.

#67 2012-09-16 13:33:10

yoghurt007
net-facet

mysza93 - ale ty akurat potrafisz kręcić pupką znakomicie tongue

#68 2012-09-16 13:34:52

mysza93
Słodka Czarodziejka

Dzięki Jogurt, ale nie odpowiedziałeś na pytanie tongue

Ostatnio edytowany przez mysza93 (2012-09-16 13:36:47)

#69 2012-09-16 13:42:02

yoghurt007
net-facet

No jak dziewczyna jest chuda, niekształtna, i nie umie się poruszać...to sama sobie odpowiedz na pytanie...

#70 2012-09-16 13:47:50

mysza93
Słodka Czarodziejka

Jogurt jak rozumiesz niekształtną? chodzi o nieproporcjonalność czy niesymetryczność?

#71 2012-09-16 13:52:31

tommy88
Netchłopak

Kobra99 napisał:

tommy88 napisał:

Kazdy powód jest dobry ;D Grunt, żeby wybrać dziewczynę, która jest w stanie dzielić z Toba Twoje pasje wink Zawsze tez można kupić większy motocykl jeżeli zmieniłby Ci się gust na te bardziej przy kości wink. A ja tam jestem ciekawa Twoich innych wymagań wink

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła tongue.

Gust mi się nie zmieni, musi być drobna i już. Grube baby zakłucają aerodynamikę i można się do rowu wpier..... big_smile

Mysza, jak chcesz to yoghurt Cie nauczy kręcić big_smile. Wystarczy poprosić.

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

#72 2012-09-16 13:57:21

mysza93
Słodka Czarodziejka

Tommy88 - ale ja umiem znakomicie kręcić, więc chyba nie muszę korzystać z pomocy Jogurta tongue Tylko tak spytałam czy jeśli jest drobniutka ale nie umie kręcić bioderkami to co z taką biedaczką? tongue

Ostatnio edytowany przez mysza93 (2012-09-16 14:47:14)

#73 2012-09-16 14:00:18

Kobra99
Przyjaciółka Forum

tommy88, ale za to adrenalina większa, a o to chodzi w motocyklach wink

Ostatnio edytowany przez Kobra99 (2012-09-16 14:01:34)

#74 2012-09-16 14:07:08

paulla777
Przyjaciółka Forum

Glock napisał:

paulla777 napisał:

Nawiązuje tu do Brazylii, bo ostatnio widzialam program dokumentalny i w zyciu bym nie pomyslala, ze Brazylijki sa takie brzydkie i niezadbane. . .

tak jakby polki były piękne i zadbane, tyle juz powinnaś wiedzieć że to nie kwestia narodowości tylko kultury osobistej, byłaś kiedyś w Brazylii?

Alez oczywiscie, ze nie bylam i jakbys doczytal, to pisalam o programie dokumentalnym gdzie nie bylo modelek tylko zwykle babeczki Brazylijki na ulicach ..... Nie zobaczylam przez godzine ani jednej tak seksownej i pieknej, o ktorej tu mowicie, Zgodze sie z Toba, ze to nie kwestia narodowosci, a wlasnego podejscia do tych spraw, owszeeem .... Tylko mowiac tu o pieknych Brazylijkach czy tych goracych latino girl, to z tym sie nie zgadzam - niebpodoba mi sie wielka trzesaca galareta czy dwumetrowe biodra, a kolezanka wyzej dobrze napisala, ze te piekne latynoski sa zazwyczaj z mega tapeta na twarzy i przynajmniej dwoch zabiegach operacyjnych. Czyli bez szalu.... Mnie natomiast powala uroda Rosjanek - sa naprawde cudowne ( wiadomo nie kazde ), delikante, zmyslowe.... Sa gusta i gusciki wink W Rosji bylam wink

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

#75 2012-09-16 14:07:25

yoghurt007
net-facet

mysza93 napisał:

Jogurt jak rozumiesz niekształtną? chodzi o nieproporcjonalność czy niesymetryczność?

Jedno i drugie.

#76 2012-09-16 14:18:02

szanties
Dobry Duszek Forum

Kobra99 napisał:

hahah, fairytale, zgadzam się z Toba ;D Duze piersi ok, jędrny tyłek jak najbardziej, ale zamiłowań do wielkich d... tez nie czaje wink ale każdy ma inny gust wink.

To nie nam ma się podobać, tylko Panom wink

Stopka forum