18-te urodziny dziecka. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » 18-te urodziny dziecka.

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 59 z 59 ]

39

Odp: 18-te urodziny dziecka.

Czyli można małym kosztem,w miłej atmosferze spędzić ten jakże ważny dzień w życiu.Pozdrawiam serdecznie,życząc miłego dnia.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

W ubiegłym roku mój syn obchodził swoje osiemnaste urodziny,byla imprezka dla rodziny.Nie jakaś wielka "biba" ale kolacja dla najbliższej rodziny,z tortem, szampanem i nie dużą ilością alkoholu.....było na prawdę przyjemnie.Tydzień później syn zorganizował imprezkę w klubie dla przyjaciół i znajomych,nie pomagałam nic,była pizza ,jakieś przekąski,no i niestety alkohol ale to już chyba stało się normą że na takich imprezach musi być.
Jeżeli chodzi o prezenty to od rodziny dostał pieniążki a od znajomych jakieś skromne upominki.
W przyszłym roku czeka mnie druga osiemnastka,tym razem córki .Planujemy zorganizować to w podobny sposób.

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

41

atina napisał/a:

W ubiegłym roku mój syn obchodził swoje osiemnaste urodziny,byla imprezka dla rodziny.Nie jakaś wielka "biba" ale kolacja dla najbliższej rodziny,z tortem, szampanem i nie dużą ilością alkoholu.....było na prawdę przyjemnie.Tydzień później syn zorganizował imprezkę w klubie dla przyjaciół i znajomych,nie pomagałam nic,była pizza ,jakieś przekąski,no i niestety alkohol ale to już chyba stało się normą że na takich imprezach musi być.
Jeżeli chodzi o prezenty to od rodziny dostał pieniążki a od znajomych jakieś skromne upominki.
W przyszłym roku czeka mnie druga osiemnastka,tym razem córki .Planujemy zorganizować to w podobny sposób.

no i tak najczęściej robi się teraz 18stki

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 
Reklama

42

Dziękuję za porady,skorzystam.Będzie na pewno skromnie,ale uroczyście i wesoło.Bo moja córka,to chodzący uśmiech.Ale,to dopiero za rok....

43

najwazniejsze zeby czula sie kochana.

najwazniejsze jest to ,ze kochana Mami pamieta! big_smile

Reklama

44

A i jeszcze jedno. Możesz pozwolić jej samej organizować tą imprezę. Przecież z pkt. prawnego będzie już dorosła. Powinna uczyć się odpowiedzialności. Niech czuje się w pełni odpowiedzialna za wszystko, a Ty w razie problemów możesz jej pomóc. Pozdrawiam smile

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

45

Dzięki za rady.Impreza za rok,zatem wszystko przed nami.Pewnie córka sama wymyśli plan 18-tki.Z mojej strony-będą pyszności na stole i kolejny słonik do jej kolekcji-zbliża się do 100.Pozdrawiam weekendowo.

46 Ostatnio edytowany przez aleksandra06 (2010-02-12 13:15:42)

ile pieniedzy chcecie przeznaczyc na taka impreze ?

47

Moja córka / średnia /  idąc za modą naszego Krk  i nie tylko ... miała 18tke  w klubie  na 500 osób / ich było solenizantów 6 ro /  koszt wcale nie duży bo lokal był zamknięty , ludzie z dokumenatmi wchodzili tylko zaroszeni .....bez alkoholu !!!!!!!!!!!!!!!

Chipsy, paluszki , cola ale przedewszystkim TAŃCE i dobra zabawa / koszt od osoby 200-250 zł

takie imprezy są w niemczech i stanach  w czym problem a dla Rodziny to jak kto uważa , Kogo i co urządzać

To było w zeszłym roku ..teraz  mam następna córcię i chrzestniaka w kwietniu

Nie wiem czy też chcą , pewno tak !!!
Pomyślcie może warto ????

Dobrych pomysłów na 18tke i Wspaniałych wejść w Dorosłość  życzę pozdrawiam  - przysżłe solenizantki  ew,.Mamy takowych imprez

cieplutko pozdrawiam Julia / Mama 3 córek i synka /

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

48

Julia24 napisał/a:

(...) ... miała 18tke  w klubie  na 500 osób / ich było solenizantów 6 ro

Chipsy, paluszki , cola ale przedewszystkim TAŃCE i dobra zabawa / koszt od osoby 200-250 zł (...)

to 500 osob i od kazdej 200 zł..?
to raczej dużo wychodzi.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

49

oazuu napisał/a:
Julia24 napisał/a:

(...) ... miała 18tke  w klubie  na 500 osób / ich było solenizantów 6 ro

Chipsy, paluszki , cola ale przedewszystkim TAŃCE i dobra zabawa / koszt od osoby 200-250 zł (...)

to 500 osob i od kazdej 200 zł..?
to raczej dużo wychodzi.

zgadzam się to raczej drogo , bardzo drogo.

Dla porównania taki sam koszt ponosi Młoda Para zapraszajac dwie osoby na swoje przyjęcie slubne w dobrej restauracji i do tego jedzenia jest co niemiara a nie tylko paluszki....

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

50

Ja zaprosiłam do siebie do domu kilka przyjaciółek i tyle. Żadnej wielkiej imprezy. Troszkę jedzenia, torcik, śmiech, rozmowy... A rodzinnej imprezy też nie miałam, nawet nie pamiętam za bardzo życzeń składanych od rodziny, czyli przeszło bez echa.

51

Witam odświeżam temat mam zorganizować t.z chce zorganizować 18 urodziny dla mojej córki .Proszę o rady by ten wieczór był niezapomniany dla Niej by wyrazić że jest dla mnie ważna i zawsze ma moje wsparcie .

Na razie wydrukowaliśmy zaproszenia i była bardzo zadowolona bo Sama podjęła decyzje które mają być .Dużo przeszła jako dziecko i muszę wszczepić jej trochę wiary w Siebie by uwierzyła w Swoje możliwości i w to że jest dobrym dzieckiem .

Impreza będzie na Auli szkolnej przy DJ .Widzę że sie denerwuje by wszystko wypadło znakomicie.
------------------------
Proszę o pomysły Tamara

Jarosław Iwaszkiewicz
Wierzysz w potęgę miłości, napełnia cię ona do tego stopnia, że nie zostawia miejsca na pytania. I dobrze tak jest. Bo skoro dopuścisz do jednego pytania, jednej wątpliwości, pustka zacznie wkradać się do twojego serca.

52

byłam kiedyś na 18-stce gdzie razem bawiła się młodzież z rodziną. Mimo, iż sama nie jestem za tego typu połączeniem musze przyznać, że tamta była udana, ale chyba to głównie z powodu że w większości wszyscy już wcześniej mieli okazje się poznać a i dorośli w grupie młodzieży nie okazali się sztywniakami tylko całkiem nieźle rozkręcali impreze. Ci pełnoletni pili razem z dorosłymi i nie było żadnej bariery, wszyscy opowiadali kawały, śmiali się itd. (niezależnie od wieku wszyscy siedzieli przy jednym stole). Na innej znowu było podobnie (najbliższa rodzina + znajomi) ale już sztywno. Rodzina przy osobnym stoliku a znajomi osobno. Problem tutaj nie polegał na zachowaniu przez dorosłych "powagi" tylko na znajomych, którzy pochodzili z różnych środowisk i pomimo iż prawie każdy każdego znał, czy to z dawnych lat czy to z widzenia było "drętwo". Za to 18-stka zorganizowana w dyskotece była trafnym pomysłem! Najpierw wszyscy zebrali się w domu solenizantki, wiadomo, na torcik, szampana, życzenia, prezenty;) przy tym pierwsza butelka wódki wypita wspólnie z rodziną solenizantki a później wszyscy(prócz dorosłych) do busa który już czekał i na impreze. Tam czekała już zarezerwowana wcześniej loża.

Ostatecznie nie polecam połączenia rodziny ze znajomymi;)

53

To może teraz ja napiszę o swojej osiemnastce.
Nie miałam imprezy dla znajomych połączonej z imprezą dla rodziny. Uznałam, że dla moich przyjaciół może być to krępujące. Dla rodziny też nie szykowałam osobnego przyjęcia. Po prostu byłam przygotowana na nalot dziadków, ciotek i wujków, więc tort i inne ciacha czekały grzecznie w lodówce a alkohol w barku smile.
Rodzice zaproponowali, że zorganizują mi urodziny w lokalu. Zgodziłam się, pod warunkiem, że nie dostanę od nich żadnego prezentu, ponieważ to wydało mi się wystarczająco kosztowne. Samą imprezę wspominam wspaniale. Żeby było choć trochę niespodzianek, rodzice sami wybrali menu i alkohol. Ale najbardziej zachwycił mnie tort. Dzień przed urodzinami siedziałam w kuchni z moją przyjaciółką. Rodzice gdzieś pojechali. Niedługo wrócili, mama weszła do kuchni w tortem, w kształcie biedronki (a mam na punkcie biedronek prawdziwą obsesję, nie wiedzieć czemu smile ).
Co do prezentu, dostałam pierścionek zaręczynowy mojej mamy, którym zawsze się zachwycałam. To dla mnie najpiękniejszy prezent na świecie.

54 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-06-09 06:24:23)

Jako prezent można dać biżuterię.
Daję gwarancje że nikt nie ma identycznej smile Wszytko wykonuję tylko w jednym egzemplarzu.

Twój post został edytowany a powodem jest reklama. Prosze się zapoznać z regulaminem i nie spamować forum. Moderatorka Agatka

55

Wydaje mi się, że pieniądze od rodziców nie wchodzi w grę. Musi to być coś trwałego, co zapamięta, bo pieniądze zaraz rozpuści i zapomni.

56

ja dostałam na osiemnastkę
-od rodziców laptop, 5000zł, dwutygodniowy lot do Hiszpanii,
-od chłopaka 2 pary dżinsów,szminkę,tusz do rzęs,kolczyki z złota,gitarę
-od dziadków kostium do nurkowania
-od drugich dziadków samsung galaxy s7 edge
-od siostry wielki komplet szklanej biżuterii,voucher na skok z spadochronem
-od przyjaciółki koszulkę z osiemnastką i inne gadżety,lakier do paznokci świecący w ciemności
-od cioci dżinsy z diamentami
-od drugiej cioci telewizor 3d
-od chrzestnej zafundowała mi imprezę, srebrną bransoletkę
-od chrzestnego wrotki,sweterek z przyczepionymi serpentynami
-od pradziadków 350 zł voucher na wizytę u kosmetyczki
-od gości limuzynę (wszyscy dorzucili trochę kasy)

57

exlipse napisał/a:

-od przyjaciółki koszulkę z osiemnastką i inne gadżety,lakier do paznokci świecący w ciemności

Chwalisz się, czy żalisz?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

58

exlipse napisał/a:

to skoro jesteś już wyposażona w gadżety dorosłego człowieka, to teraz kop w du** i radź sobie w dorosłym życiu, zamiast pasożytować na rodzinie.

59

Mój syn nie chce imprezy więc z mężem kupujemy mu kurs sternika motorowodnego. Ostatnio coś przebąkiwał, że chciałby coś podobnego więc mam nadzieję, że mu się spodoba. Zgarnęliśmy jeszcze jakąś zniżkę w Fundacji Kliper w Gdyni, gdzie organizują te kursy więc fajnie.

Posty [ 39 do 59 z 59 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » 18-te urodziny dziecka.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016