Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 48 z 48 ]

39

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

No to młodą masz mamę, skoro dopiero pierwsze zmarszczki. wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

A jaki był wasz pierwszy krem na zmarszczki?

haha, ja zawsze myślałam, że przecież nigdy nie będę potrzebowała kremu! big_smile więc u mnie to było drastyczne przejście z "bez kremu" do już takich konkretnych produktów, ale dopiero kiedy zauważyłam zmarszczki w kącikach ust i przy oczach sad teraz zastanawiam się trochę nad zmianą filozofii w mojej pielęgnacji, żeby wyhamować pojawianie się nowych zmarszczek, no ale zobaczymy jak to pójdzie smile

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma
Reklama

42

a ten slow age to do jakiegoś konkretnego przedziału wiekowego? smile

when it comes to my dreams, I know better than anyone !

43

A jaki masz typ skóry? Bo np. jeśli masz suchą, która najszybciej się odwadnia, a to tu najszybciej się robią zmarszczki i czasem w pierwszej kolejności warto zadbać o odpowiednie nawilżenie np. dobrze działa linourea (nawilża i z tego co pamiętam na pierwsze zmarszczki też może pomóc), warto robić peelingi, ale też zacząć dbać o dietę bo ona też ma znaczenie. tongue

plush napisał/a:

a ten slow age to do jakiegoś konkretnego przedziału wiekowego? smile

wydaje mi się, że taką pielęgnację można stosować w każdym wieku, oczywiście z umiarem smile jak tylko widzimy, że skóra się zmienia, jakieś zmarszczki, czy utrata jędrności no to to będzie już dobry moment myślę by wejść z takim kremem

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

45

właśnie u mnie cera mieszana-tłusta, pod makijaż na dzień muszę mieć coś mega lekkiego, ale sprawdziłam próbkę tego slow age i jest spoko

when it comes to my dreams, I know better than anyone !

46

klaudiaa99 napisał/a:

Moja mama od jakiegoś czasu już używa kremu przeciwzmarszczkowego z bielendy, z serii Neuro hialuron.  Mówi że dobrze nawilża, wygładza i spłyca zmarszczki i wygładza cerę

ja mam z tej marki ale z serii nuro colagen, dobrze nawilża i skóra jest bardziej promienne i ujędrniona

47

Serum Richevon chociaż ma konsystencję jak krem. To najlepszy z kremow do twarzy , jakie testowałam i jeden z przyjemniejszych, jakie znam. Jest drogi, fakt i za to troche odejmujeż oceny, ale działanie jest naprawdę fajne. To taki luksusowy krem, jak z wyzszej połki, choc  jest połka srednia... big_smile
Nawilza, odzywia, pielegnuje - czyli dokładnie to, czego po nim oczekuje...Prasowania zmarszczek nie wygladam, bo raz, ze mam nieliczne, dwa - moim zdaniem to mozna zbadac tylko labolatoryjnie, a nie w lustrze...;)
Podsumowujac - wart przetestowania..

48

A czy któraś z Was iała ten z Dermedic z serii Hydrain3 - nawadniający krem przeciwzmarszczkowy na dzień tak sie nazywa??? Jak on? Dostałam go w prezencie:) nie wiem czy rozpakowywać;)

Posty [ 39 do 48 z 48 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016