Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 71 ]

Temat: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Zauważyłam ze pojawiły mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami,jaki krem pomoże i zapobiegnie powstaniu nowych?Mam 30 lat,moja skora nie toleruje tłustego kremu.
Po za tym pojawiło mi się dość sporo na policzkach czarnych zaskórniaków co z nimi zrobić i jaki krem pomoże sie ich pozbyc?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

ja proponuję Vichy Aqualia Thermal Riche-mimo, że był to krem do  twarzy to używałam go również pod oczy....w wakacje po wczasach w Grecji. Jak dla mnie ładnie "uwodnił" mi cerę, również pod oczami. Byłam  bardzo zadowolona z tego kremu, doskonale nawilża.
Jeśli chodzi o krem pod oczy to jeszcze takiego nie spotkałam, o którym mogę powiedzieć ze jest świetny. Jeśli chodzi o wspomniany wyżej Vichy to jest również wersja Light, ale ten Riche (bogatszy) ma fajną lekką żelową konsystencję, ja mam suchą cerę i biorę Riche, na pewno  nie jest tłusty

3

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Co do kremów nie pomogę, bo to jeszcze nie mój problem, ale znajoma mojej mamy poleciła jej terapię "olejową" - na wacik odrobina oleju rzepakowego i tym przeciera twarz przed snem. Ponoć za sprawą witaminy E, zawartej w oleju to ujędrnia i napina skórę.

4

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Z Bielendy profesjonalnej dobre są kremy pod oczy liftingujące. Jeszcze słyszałam o roll-on z Garniera ale nie używałam osobiście. Mam je niewielkie więc mam Ziaję rozświetlająco-liftingującą i krem Garnier naturals na dłuższą młodość wink (delikatny bo zmarszczki to nie moje zmartwienie poki co... )

5

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Na pierwsze zmarszczki to kremy regenerujące, nawilżające, odżywiające. Z flosleku masz serię liftingującą Ovalift. Też słyszałam o olejkach, bardzo dużo zwolenniczek olejków jest ale czy działa nie wiem. Systematycznie nie stosuję.

6

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

gratuluję, że masz 30 lat i pierwsze zmarszczki, u mnie to się jednak wcześniej pojawiły. Ja bardzo lubię kosmetyki Clinique, dlatego te stosuję najczęściej, ale myślę, że dobrze by było się poradzić kogoś, szczególnie, że jak piszesz Twoja skóra nie toleruje tłustych kremów, żeby cię nie podrażniło, no i żeby był skuteczny, a jeśli któraś z was chciałaby skorzystać z fachowych porad można się w tym tygodniu wybrać do Starego Browaru w Poznaniu do Douglasa. Tam można będzie umówić się na konsultacje dotyczące pielęgnacji oraz makijażu poza tym można będzie taniej kupić o kilkadziesiąt procent kosmetyki m.in. Collistar i Clarins myślę, że warto byłoby się wybrać, a wy się może wybieracie?

7

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

niestety tak to już jest, że w pewnym wieku nie ma co się łudzić, lepiej nie będzie tylko inwestować w zabiegi i kremy, jeśli chcemy cieszyć się ładną twarzą, ale moim zdaniem ważne jest, żeby odpowiednio dobrać kosmetyki, dlatego ta wspominana wyżej akcja myślę, jest bardzo dobrym rozwiązaniem i wielu z nas na pewno pomoże, a w tym tygodniu C.H Forum w Koszalinie, wybieracie się? a może któraś była?

8

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
Werona28 napisał/a:

Zauważyłam ze pojawiły mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami,jaki krem pomoże i zapobiegnie powstaniu nowych?Mam 30 lat,moja skora nie toleruje tłustego kremu.
Po za tym pojawiło mi się dość sporo na policzkach czarnych zaskórniaków co z nimi zrobić i jaki krem pomoże sie ich pozbyc?

chirurg plastyk na zmarszczki tongue

9 Ostatnio edytowany przez pusia_6 (2013-04-28 14:05:48)

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
Werona28 napisał/a:

Zauważyłam ze pojawiły mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami,jaki krem pomoże i zapobiegnie powstaniu nowych?Mam 30 lat,moja skora nie toleruje tłustego kremu.
Po za tym pojawiło mi się dość sporo na policzkach czarnych zaskórniaków co z nimi zrobić i jaki krem pomoże sie ich pozbyc?

Soraya Świat natury krem pod oczy - to kosmetyk, który mogę ci polecić. Krem jest przeznaczony dla kobiet 25+  30+, więc w sam raz dla ciebie. Szybko się wchłania, jest lekki i zawiera naturalne składniki: wiesiołka, olejek z róży, a także wit.E, która jest znanym antyoksydantem, czyli świetnie działa na zmarszczki, które już mamy, a także zapobiega powstawianiu nowych smile

10

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

A czy któraś z Was moze stosuje kosmetyki naturalne, eko ?
Czy Waszym zdaniem te przeciwzmarszczkowe, liftingujące działają skutecznie ?

11

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Generalnie jędrność skóry poprawia tzw witamina młodości czyli witamina E - wybieraj więc kremy z jej udziałem. Warto też włączyć ją do diety, natomiast zarówno jako kosmetyk, jak i jako część menu sprawdza się olej rzepakowy - ma najwięcej witaminy E spośród olejów smile

12

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

kosmetyki z retinolem i kwasem hialuronowym dobrze działają na zmarszczki

13

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Bardzo fajne są kosmetyki z nowej serii AA collagen hial. Krem na dzień pozostawia tłustej poświaty a wręcz przeciwnie, stostuję go również jako podkład. Dobrze nawilża oraz po jakimś czasie stosowania można zauważyć widoczne ujędrnienie.

14

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Słyszałam, że na zmarszczki dobre są kapsułki DermVita. Koleżanka po 6-tygodniowej kuracji miała piękną, nawilżoną i gładką skórę.

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

odświeżam trochę smile co aktualnie się u Was najlepiej sprawdza przy pierwszych oznakach starzenia?

16

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Ja polecam kremy marki Vichy, moja mama sobie bardzo chwali te dla dojrzałej cery, a ja z kolei jestem zakochana w linii Idealia, a zwłaszcza serum i żel skin sleep na noc smile Myślę, że na pierwsze zmarszczki jest całkiem spoko,.

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

idealia mi po głowie mocno chodzi, kilka dobrych słów już o tej linii słyszałam smile myślę nad całym zestawem, krem, żel i serum. może jak tak z kopyta ruszę te zmarszczki to  faktycznie jakiś efekt będzie?

18

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Ja osobiście polecam. A cały zestaw to już w ogóle powinien dobrze działać. Moim zdaniem warto stosować kosmetyki z jednej linii.

19 Ostatnio edytowany przez kawa_na_ławęę (2016-08-29 20:31:00)

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

u mnie dosyć wyraźnie widać przełożenie ceny do jakości ich produktów. chociażby kremy, które wystarczają mi na dużo dłużej, niż jakieś drogeryjne zamienniki, których swego czasu próbowałam używać

20

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Polecam na to serum z w witaminą C oraz maska algowa- te dwie rzeczy pomagają spłycić zmarszczki smile

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

z tego co wyczytałam, to mój krem ma w składzie kombuczę-jest to aktywny ekstrakt z herbaty, zdolny wygładzić i rozświetlić skórę, więc może to jest ten magiczny pierwiastek smile

22

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Polecam krem mocno nawilżający Cetaphil. Stosuję kilka miesięcy i efekt jest rewelacyjny. Mam cere mieszaną, problematyczną a po tym kremie znikają wszelkie niedoskonałości, świetnie nawilża, jest odpowiedni pod makijaż. Ja do tego kremu dodaję 3 kropelki witaminy A i 3 kropelki witaminy E. To krem do każdego rodzaju cery. Nie podrażnia, świetnie nawilża, wygładza cere. Wczesniej stosowałam Iwostin Purritin i też się sprawdzał. Dobry jest krem Dermika Biogeniq jednak ja wolę dermokosmetyki.

23

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Sprawdzałam sobie skład i raczej nie nałożyłabym go na twarz. W skladzie są gliceryna na drugim miejscu i sporo silikonów. Będą blokowały wchłanianie dobrych skladników na twarz. Sama polecam raczej serum Richevon. Jest naturalne w składzie, zawiera w sobei same naturalne esencje i nie ma w sobie:
parabenów
silikonów
czy też parafiny i wazeliny

Czytajcie składy ! To,że coś jest dermokosmetykiem nie zawsze musi być dobre

24

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
nette napisał/a:

Sprawdzałam sobie skład i raczej nie nałożyłabym go na twarz. W skladzie są gliceryna na drugim miejscu i sporo silikonów. Będą blokowały wchłanianie dobrych skladników na twarz. Sama polecam raczej serum Richevon. Jest naturalne w składzie, zawiera w sobei same naturalne esencje i nie ma w sobie:
parabenów
silikonów
czy też parafiny i wazeliny

Czytajcie składy ! To,że coś jest dermokosmetykiem nie zawsze musi być dobre

Nie poleciłam dermokosmetyku bo mi się nazwa podoba a dlatego, że miałam problemy z cerą a te kremy te problemy rozwiązały. Dermoceutyki Iwostin  Purritin przeznaczone są własnie do cery mieszanej i przetłuszczającej się skłonnej do zmian trądzikowych. Redukują wydzielanie sebum i z pewnością pomimo składu nie zapychają cery a ją odblokowują.  Natomiast drugi krem, który poleciłam  czyli Cetaphil  jest kremem mocno nawilżającym, niezapychającym. Ja mam w domku teraz Cetaphil Da Ultra a cere mam wysoce problematyczną i ten krem jest dla mnie zbawienny. Zgadzam się, że należy czytać skład, i że nie wszystkie dermokosmetyki są godne polecenia ale akurat te testowałam dosć długo i dlatego z czystym sumieniem polecam.

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

dziewczyny, też nie ma co gdybać o kosmetyku. jeśli rzeczywiście nakładałaś krem na twarz i coś było nie tak to byłaby to sugestia godna uwagi, ale jeśli tylko rzucasz słowa na wiatr, że byś go nie nałożyła, bo to i tamto noo to takie argumenty są dla mnie raczej słabe i trochę niepotrzebnie robią zamieszanie.

26

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

u mnie od paru miesięcy na tapecie vichy ale liftactiv smile na razie serum ale myślę o kremie na dzień, parę zmarszczek już miałam i autentycznie się spłycają a przecież o to chodzi

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

też widzę jak te kremy rzeczywiście spłycają zmarszczki, u mnie niby pierwsze i pewnie nikt poza mną ich nie zauważa, ale dla mnie był to już taki moment, kiedy wiedziałam, że z mocniejszą pielęgnacją trzeba wkroczyć smile

28

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Cetaphil zawiera w sobie oleje mineralne.Również zastanawiałam sie nad kupnem ale jak wczytałam sie w skład to dziękuję....Coś co ma olej mineralny nie wnika w skórę głębiej a jedynie działa na zewnątrz. Na naskórek Rówiez ma to pewne działanie nawilżające ale na zasadzie,ze nie pozwala wydostawaniu się skłory z twarzy ( po prostu tworzy coś w rodzaju torebki ochronnej na skórze).
Jeśli chodzi o mnie to również miałam do czynienia z serum Richevon, używam i jest skuteczne. Mniejsze zmarszczki są zmniejszone.
Z innych kosmetyków przeciwzmarszczkowych mogę polecić: kosmetyki firmy Vianek, Sylveco i całą biochemię urody.

29

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Może warto już zaczać interesować się medycyną estetyczną choć uważam, ze na botoks to może za wcześnie. Choć wypełnianie bruzd tym jest płytsza tym łatwiej wypełnic  pzodrawiam

30

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Wg mnie medycyna estetyczna to ostateczność. Efekt liftingu teraz można uzyskać przez systematyczne stosowanie kremów, które poprawiają wygląd naszej skóry. Osobiście używam kremu z Vichy i moje rysy twarzy zdecydowanie zostały wygładzone.

31

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

U mnie też Vichy aktualnie. Bardzo go lubię, bo przyjemnie nawilża i napina skórę. smile

32

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
bluepearl napisał/a:

U mnie też Vichy aktualnie. Bardzo go lubię, bo przyjemnie nawilża i napina skórę. smile

A stosujesz całą serię czy tylko wybrane produkty?

33 Ostatnio edytowany przez mir30 (2016-10-11 12:53:50)

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Nie przepadam za vichy. Z uwagi na silikony zawarte w kosmetykach a silikony mnie zapychają. Tak więc staram sie unikać kosmetyków z ich zawartością. Mogę polecić natomiast wspomniane tutaj serum Richevon. Jest naturalne, polskie . Nie zawiera silikonów. I w porównaniu z kremami Vichy o wiele lepiej nawilża. Jest dosć lekkie tak wiec za dnia nakładam samo na twarz bez kremu ( dobrze nakłada się na nie makijaż). Wieczorem z kremem.
Działanie jest ok , faktycznie niweluje drobne zmarszczki

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

może nie wsadzajmy wszystkich produktów do jednego worka. ja używam idealii i jakoś nie zauważyłam, żeby ten krem zapychał moją skórę

35

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

A może spróbuj kremu z linii enzymacid ericson laboratoire? Jak już stosować to najlepiej coś, co działa smile

36

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Kupiłam Liftactiv. Póki co jestem w fazie testów. Jedyne co mogę na razie powiedzieć to, to że moja skóra jest super nawilżona przez cały dzień smile

37 Ostatnio edytowany przez małagonia (2016-11-13 13:45:17)

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Jeśli masz cerę tłustą i pierwsze zmarszczki, to polecam kosmetyki Elixir by Nature z serii Pure Control. Ja mam krem oczyszczająco-odmładzający i serum. Szybko się wchłaniają, nie zostawiają tłustej warstewki, nie zapychają porów, a skóra jest przyjemnie nawilżona. Do tego są to kosmetyki na bazie naturalnych składników. Polecam. Jest też cała seria Time Stop, która jest do skóry starzejącej się.

38

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Moja mama od jakiegoś czasu już używa kremu przeciwzmarszczkowego z bielendy, z serii Neuro hialuron.  Mówi że dobrze nawilża, wygładza i spłyca zmarszczki i wygładza cerę

39

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

No to młodą masz mamę, skoro dopiero pierwsze zmarszczki. wink

40

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

A jaki był wasz pierwszy krem na zmarszczki?

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

haha, ja zawsze myślałam, że przecież nigdy nie będę potrzebowała kremu! big_smile więc u mnie to było drastyczne przejście z "bez kremu" do już takich konkretnych produktów, ale dopiero kiedy zauważyłam zmarszczki w kącikach ust i przy oczach sad teraz zastanawiam się trochę nad zmianą filozofii w mojej pielęgnacji, żeby wyhamować pojawianie się nowych zmarszczek, no ale zobaczymy jak to pójdzie smile

42

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

a ten slow age to do jakiegoś konkretnego przedziału wiekowego? smile

43

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

A jaki masz typ skóry? Bo np. jeśli masz suchą, która najszybciej się odwadnia, a to tu najszybciej się robią zmarszczki i czasem w pierwszej kolejności warto zadbać o odpowiednie nawilżenie np. dobrze działa linourea (nawilża i z tego co pamiętam na pierwsze zmarszczki też może pomóc), warto robić peelingi, ale też zacząć dbać o dietę bo ona też ma znaczenie. tongue

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
plush napisał/a:

a ten slow age to do jakiegoś konkretnego przedziału wiekowego? smile

wydaje mi się, że taką pielęgnację można stosować w każdym wieku, oczywiście z umiarem smile jak tylko widzimy, że skóra się zmienia, jakieś zmarszczki, czy utrata jędrności no to to będzie już dobry moment myślę by wejść z takim kremem

45

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

właśnie u mnie cera mieszana-tłusta, pod makijaż na dzień muszę mieć coś mega lekkiego, ale sprawdziłam próbkę tego slow age i jest spoko

46

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
klaudiaa99 napisał/a:

Moja mama od jakiegoś czasu już używa kremu przeciwzmarszczkowego z bielendy, z serii Neuro hialuron.  Mówi że dobrze nawilża, wygładza i spłyca zmarszczki i wygładza cerę

ja mam z tej marki ale z serii nuro colagen, dobrze nawilża i skóra jest bardziej promienne i ujędrniona

47

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Serum Richevon chociaż ma konsystencję jak krem. To najlepszy z kremow do twarzy , jakie testowałam i jeden z przyjemniejszych, jakie znam. Jest drogi, fakt i za to troche odejmujeż oceny, ale działanie jest naprawdę fajne. To taki luksusowy krem, jak z wyzszej połki, choc  jest połka srednia... big_smile
Nawilza, odzywia, pielegnuje - czyli dokładnie to, czego po nim oczekuje...Prasowania zmarszczek nie wygladam, bo raz, ze mam nieliczne, dwa - moim zdaniem to mozna zbadac tylko labolatoryjnie, a nie w lustrze...;)
Podsumowujac - wart przetestowania..

48

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

A czy któraś z Was iała ten z Dermedic z serii Hydrain3 - nawadniający krem przeciwzmarszczkowy na dzień tak sie nazywa??? Jak on? Dostałam go w prezencie:) nie wiem czy rozpakowywać;)

49

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Bardzo dobry krem jest ten z Bielendy z serii Botanic Spa , krem z opuncją figową i aloesem, dla mnie super. nadaje się dla kazdego rodzaju cery, zawiera kwasy omega, witaminy, ma fajna konsystencję i szybko się wchłania

50 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-26 08:16:46)

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Duże znaczenie dla starzenia naszej skóry  mają  flawonoidy, które ułatwiają usuwanie wolnych rodników odpowiedzialnych np. za pojawianie się zmarszczek. Dlatego warto wprowadzić do diety produkty w nie bogate, a są to przede wszystkim owoce i warzywa o barwie czerwonej lub fioletowej, ale również kasza gryczana, kakao, czy soja. Dużo informacji na temat flawonoidowy znajdziecie w tym tekście wstawianie linków na forum jest niezgodne z regulaminem
Dodatkowo mogą one sporo pomóc w walce z łupieżem i zaskórnikami.

51

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Wiem dziewczyny że jak u was się coś sprawdza to od razu pojawia się myśl, że to świetny kosmetyk itd a tym czasem może być tak że on wogóle na mnie czy na inną kobietę nie zadziała> Jak dla mnie to powiny być wszędzie dostępne próbki żeby mozna bylo chociażby zobaczyć czy krem jest bezpieczny i nie uczula bo moja wrażliwa cera nie znosi chemii itd. Staram się szukać kosmetyków z 100% naturalnymi składnikami ale wiecie jak to jest... Może my źle do tego podchodzimy - my kobiety - powinnysmy przede wszystkich szukac takich aktywnych skladnikow roslinnych w kremach i czytac sklady kosmetykow zamiast brac cos "za markę?"

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Kremy przeciwzmarszczkowe od Conny z kawiorem albo śluzem ślimaka na malahit.pl moja bacia i mama uzywaja i sa zadowolone smile

53

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

ja i moja córcia to samo miałyśmy. ile my kremów stosowałyśm, zabiegi itp... skusiłam się na to urządzenie i nie żałuję. odbudowało to skórę, zniwelowało mi zmarszczki a przy tym mam bardzo nawilżoną i zdrową skórę. nie wspomne że naciognęło mi to 2 podbródek i wciągęło worki pod oczami. skóra bardzo napięta, teraz twarz jak pupcia niemowlaczka.  urządzenie w mojej sygnaturce poniżej smile

54

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

ja bardzo lubię nivea lekki przeciwzmarszczkowy smile

55 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-25 19:14:01)

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, tu cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć wink nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. nieregulaminowy link

56

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Sama szukam kremu i będę musiała poprzerzucać sobie wszystkie strony tego wątku big_smile

57

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

W sferze kremów dostępnych w sklepach nie będzie mieć w tym momencie większej różnicy czy wydasz 200 czy 20 zł na krem pod oczy
ważne by był mocno nawilżający i miał wysoki faktor przecisłoneczny. Dobrze by nie był perfumowany bo może powodować opuchnięcia.
A najważniejsze- systematycznie nkładany- czyli 2-3 razy dziennie- delikatnie, bez rozciągania
W przypadku skóry sprawdza się zasada lepiej zapobiegać niż leczyć, więc zadbaj o całą twarz- od demakijażu po systematyczną pielęgnację- jeśli wcześniej tego nie robiłaś.

58

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
samotnykwiat napisał/a:
Werona28 napisał/a:

Zauważyłam ze pojawiły mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami,jaki krem pomoże i zapobiegnie powstaniu nowych?Mam 30 lat,moja skora nie toleruje tłustego kremu.
Po za tym pojawiło mi się dość sporo na policzkach czarnych zaskórniaków co z nimi zrobić i jaki krem pomoże sie ich pozbyc?

chirurg plastyk na zmarszczki tongue

Może najpierw lepiej do lekarza medycyny estetycznej ale tylko lekarza wink

59

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
Małgorzata43 napisał/a:
samotnykwiat napisał/a:
Werona28 napisał/a:

Zauważyłam ze pojawiły mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami,jaki krem pomoże i zapobiegnie powstaniu nowych?Mam 30 lat,moja skora nie toleruje tłustego kremu.
Po za tym pojawiło mi się dość sporo na policzkach czarnych zaskórniaków co z nimi zrobić i jaki krem pomoże sie ich pozbyc?

chirurg plastyk na zmarszczki tongue

Może najpierw lepiej do lekarza medycyny estetycznej ale tylko lekarza wink

Są różne fajne zabiegi na skórę (nie mówię o wstrzykiwaniach czegoś ) ale np derma pen ja robiłam u cudownej pani dr w Warszawie najpierw byłam na bezpłatnej konsultacji na ktorej spokojnie odpowiedziała nawet na moje najgłupsze pytanie hihi smile jeśli jesteś z okolic to pisz mogę polecić smile

60

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Witam! Z tymi kremami naprawdę trzeba uważać. Ja też naszukałam się trochę, bo nie każdy krem toleruję. Ale w końcu znalazłam dla siebie(dzięki mojej znajomej) krem, który dobrze toleruję. Aby efekty były lepsze, to zakupiłam sobie cały zestaw, w który wchodzą trzy kosmetyki. Niestety cena dla niektórych może być zaporowa, bo zestaw kosztuje 367 zł. I nie kupi się tego normalnie w sklepie tylko zamawia mi to znajoma. Taki zestaw starcza mi na około 50 zabiegów, więc dziennie wychodzi niecałe 8 złotych. W skład wchodzi żel do mycia twarzy, kolagen i krem na dzień. Zestaw zalecany jest dla cery zniszczonej, przesuszonej, trądzikowej i bliznowatej. Ja mam przesuszoną, więc na mnie dobrze podziałał. Jest też przyjazny alergikom, ale różnie to bywa. Starałam wyjaśnić Tobie jak najlepiej wszystko co wiem o kosmetykach, których używam. Mam nadzieję, że pomogłam chociaż trochę.

61

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Spróbuj koreańskich lub ze śluzem ślimaka smile

62

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

retinol i kwas hialuronowy wink

63

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Ja na pierwsze zmarszczki poleciłabym Ci Intensive Wrinkle Repair od firmy SIALOR MILANO z włoch. Na swoim przykładzie wiem ze potrafi zdziałać cuda.

64

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?
Werona28 napisał/a:

Zauważyłam ze pojawiły mi sie pierwsze zmarszczki pod oczami,jaki krem pomoże i zapobiegnie powstaniu nowych?Mam 30 lat,moja skora nie toleruje tłustego kremu.
Po za tym pojawiło mi się dość sporo na policzkach czarnych zaskórniaków co z nimi zrobić i jaki krem pomoże sie ich pozbyc?

Na pierwsze zmarszczki polecam koktajle kolagenowe. Świetna sprawa! Ujędrniają skórę, pomagają lepiej ją nawilżyć, a do tego dizałają jeszcze na stawy, włosy i paznokcie. Polecam, zwłaszcza  Collibre. Sama używam i jestem wielką fanką tej marki <3

65

Odp: Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

płaszcz hudrolipidowy z wiekiem nie jest juz taki elastyczny, stad ważne aby przede wszystkim nie przesuszać skory . Na swoja wieczorna pielęgnacje stosuje aloes 98% jest dobry dla skory i włosów

Posty [ 1 do 65 z 71 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Pierwsze zmarszczki jaki krem najlepszy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024