Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 409 ]

1

Temat: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Witam,
zastanawia mnie dlaczego kobiety (nie wszystkie) odmawiają seksu swoim partnerom. też jestem kobietą, ale nigdy nie zdarzyło mi się odmówić. Ani obecnemu parterowi, ani byłemu. Moje przyjaciółki też mają raczej duże potrzeby seksualne, więc nie wiem skąd się biorą narzekania wielu mężczyzn na to, że ich kobiety nie mają ochoty. Jak to u Was wygląda? macie mniejszy apetyt niż Wasi partnerzy, czy słabnie on proporcjonalnie do długości związku? A może jeszcze coś innego ma na to wpływ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

ja odmawiam głównie ze zmęczenia,rok temu urodziłam drugie dziecko i od tej pory moja chęć na seks bardzo spadła,wcześniej nie było z tym problemu,mogliśmy uprawiać go codziennie:)oczywiście w miarę możliwości

3

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Nie pomogę w rozwiązaniu tej zagadki big_smile na 7 miesięcy mojego obecnego związku "odmówiłam" facetowi dwa razy - raz jak bolała mnie głowa wink i ogólnie słabo się czułam, drugi raz jak musiałam się czegos nauczyć, a bałam się, że na jednym razie się nie skończy jak już zaczniemy się kochać wink . Ale wydaje mi się, że ja mam akurat duże potrzeby seksualne, a pewnie są kobiety którym wystarczy seks raz w tygodniu i z tego bierze się problem.

4

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Bo czasem jestem zmeczona, bo czasem nie mam po prostu ochoty, bo mam okres. Albo nie mam czasu...
Rzadko sie to zdaza ale sie zdaza. Jak nie mam ochoty to nie mam. I nie wiem gdzie ja kupic big_smile
A jak jestem zmeczona to tez nic na to nie poradze. Pracuje duzo, ucze sie nie zawsze jestem w stanie wytrzymac 10 godzin w pracy, przez 2 godziny gotowac obiad z dwoch dan, ogarnac szybko mieszkanie a potem jeszcze swieza i wypoczeta (!!) miec ochote na igraszki.

5

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Och to taki standard - kobiety odmawiają seksu z byle pierdoły - bo jest na coś/kogoś zła, bo zmęczona, bo się pokłóciła z partnerem, bo szantażem chce coś osiągnąć itp.

6

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ciekawe jest to ze tak duzo o nas wiesz big_smile
A co jak jestem zmeczona to co ma zrobic? Zmusic sie..?

7

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Chodziło mi raczej o wymówkę (mityczny ból głowy), a nie o faktyczne zmęczenie, bo do tego każdy ma przecież prawo.


Czytam i wyciągam wnioski. Same nie raz i nie dwa piszecie (wy jako kobiety), że odmawiałyście seksu, żeby zrobić na złość, postawić na swoim, a czasem nawet same nie byłyście w stanie napisać dlaczego - ot "nie, bo nie". Odmawiałyście, bo partner chciał za często, odmawiałyście, bo nie byłyście usatysfakcjonowane jakością seksu. Wymienić można jeszcze dużo przyczyn - a spora część z nich jest irracjonalna. Powody typu problemy ginekologiczne, faktyczny stres i zmęczenie czy choroba padają stosunkowo rzadko.

8

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Gdzie mysmy tak napisaly?

9

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ten motyw pojawia się w wielu wątkach - ot choćby w wątku "Jestem dziewicą, a mój facet jest 6lat starszy.", gdzie autorka bała się przyznać, że jest dziewicą, a jej partner bazował na fałszywych informacjach, że pierwszy raz ma za sobą. "Paraliżuje mnie SEX", gdzie w sumie nie wiem o co chodzi, ale tytuł mówi sam za siebie. Nie chce mi się obecnie wertować setek tematów i tysięcy postów, ażeby wynaleźć te rodzynki, o których mówię, ale one pojawiają się od czasu do czasu, w różnych tematach, często nie związanych z seksem, a z rutyną w związku, z biernym podejściem kobiet (bo to facet ma zabiegać, a nie kobieta) itp.

10

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

yoghurt007 podzielam Twoje zdanie. Też zawsze sądziłam, że kobiety odmawiają z błahych powodów, albo kiedy są złe itp. Tylko nie rozumiem dlaczego. czy jesteśmy aż tak wredne, że daje nam to satysfakcję? Czy może potrzebujemy jakiegoś poczucia władzy, które zaspokajamy zaciśnięciem nóg? No za cholerę nie wiem po co to. Przecież nawet jeśli jest sie zmęczoną, to co to za problem położyć się na boczku z wypiętym tyłkiem i pokochać na łyżeczki?- zero wysiłku. A kiedy jest się złym na siebie np. po kłótni idealnie można się wyżyć podczas ostrego seksu. A że się nie ma ochoty? Wystarczy dopuścić do siebie partnera, a on już się postara o to, żeby ochota przyszła;) Co do bólu głowy jeszcze- podobno podczas seksu wydzielają się w mózgu hormony łagodzące ból- idealne lekarstwo ;D
Więc serio- po co to wszystko? Co osiągamy zamykając cipki na kłódki? Nie dostanie w domu, to poszuka gdzieś indziej i tyle...

11

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ale też nie popadajmy w aż takie skrajności. tongue Ja jestem w stanie zrozumieć brak ochoty spowodowany stresem, zmęczeniem czy jakimiś innymi powodami. To normalna rzecz, tak samo jak nie zawsze ma się ochotę poprzytulać, czy porozmawiać, bo woli się obejrzeć ulubiony serial czy ciekawy film. Z tym, ze rozumiem jeśli ma to miejsce na zasadzie wyjątku, a nie reguły i wymówki czy nieracjonalnego zachowania "obejrzał się za inną, to teraz nie dostanie".

12

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Jeśli to się zdarza rzadko, to ok. Ale czy gdyby zdarzało się rzadko facet miałby powód do narzekań? Chyba nie. Myślę, że powodem do narzekań staje się to w momencie kiedy przestaje być rzadkością. A naprawdę często spotykam się z takimi narzekaniami z męskiej strony. I to nawet w związkach o niezbyt długim stażu, więc rutyna i znudzenie raczej tam odpadają. A nie chce mi się wierzyć, że akurat moi znajomi i przypadkowi rozmówcy trafiają akurat na te oziębłe, które nigdy nie maja ochoty...;p

13

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Z wymówkami to i ja miałem do czynienia niejednokrotnie, więc dokładnie wiem do czego pijesz. Często ich uzasadnienie było tak absurdalne, że to się w głowie nie mieści...

14

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Moja K odmawiała mi już sporo razy. Ale tym się nie przejmuje. Miała pewnie swoje powody.

15

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

No właśnie do takich "z dupy" wymówek piję. Bo ciągle zastanawiam się "po co?", "dlaczego?" ,"jaki w tym cel?" i nic sensownego nie przychodzi mi do głowy. dochodzę tylko do wniosku, że kobiety są zbyt skomplikowane i cieszę się, że nie jestem lesbijką big_smile

16

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Zamiast odmowy raczej preferuję "przesunięcie" seksu na rano czy coś. Zdarza się, że jestem zmęczona czy rozdrażniona, ale przecież on też miewa gorsze dni.

Natomiast nie ma mowy o seksie jak się pokłócimy, czy mieliśmy naprawdę "zły dzień". Jeśli mam ochotę go zabić, to nie mam jednocześnie ochoty, żeby się seksić.

17

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Myślę że aby uzyskać w miarę miarodajną odpowiedź na to pytanie - należy podzielić kobiety na dwie grupy: te które używają seksu jako karty przetargowej w swoich manipulacjach i te które tego nie robią. Pierwsza grupa traktuje seks jak handelek - i generalnie podpada mi pod zwykłe prostytutki, tyle że "na legalu." Seksem, jego jakością lub jego brakiem "załatwiają" sobie w pseudozwiązku sprawy, których nie potrafią załatwić werbalnie. Może też się zdarzyć że trafia na tępego gościa, który tylko i wyłącznie w ten sposób chwyta niuanse życia. Generalnie - ich sprawa - jak facet to łyka a tylko narzeka - szafa gra.
Druga grupa kobiet - to normalne babki - oczywiście każda z różnym libido - i każda ma prawo odmówić jeśli zwyczajnie ochoty na seks nie ma w danym momencie.

Co do mężczyzn - pochyliłabym się tu nad dwoma kwestiami - po pierwsze - orgazm u kobiety ma początek "w głowie". Nam nie staje na zawołanie, ale z kolei mamy w tym wypadku tę przewagę ze jak nam klapnie - to nie widać. Druga kwestia - jestem więcej niż przekonana, że zdrowa kobieta z normalnym libido, zakochana w swoim mężczyźnie nie wymyśla powodów "z dupy". Po prostu.

18

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

No ale chwila: jeśli jestem na faceta zła, to chyba trudno ode mnie oczekiwać, że nagle będę miała ochotę na seks z nim...? I to nie jest żadna zemsta, czy manipulacja z mojej strony, ja po prostu nie mam wtedy ochoty. Chociaż w sumie w moim związku ten problem nie istnieje, to raczej mój facet mi odmawia, bo jest zmęczony, bo musi wcześnie wstać rano, a z rana, że musi lecieć załatwić to i tamto, masa wymówek, zawsze czas nieodpowiedni. A jakbym miała czekać aż sam zacznie to bym się nie doczekała...

19

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Nie rozumiem kobiet, które seks traktują właśnie jak swoistą kartę przetargową. Nigdy nie karzę swojego faceta brakiem seksu - z resztą przy moim libido byłaby to kara również dla mnie wink

Zdarzyło mi się odmówić, ale to były naprawdę sporadyczne sytuacje. Powodem bywa zmęczenie lub złe samopoczucie. Chociaż muszę powiedzieć, że seks naprawdę pomaga na ból głowy smile

20

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

mogą być też zaburzenia hormonalne, choroby, które obniżają ochotę na seks.
poza tym..... faceci też odmawiają:) gdy mój mąż jest zmęczony to całuje mnie na dobranoc i zasypia smile dla mnie to całkowicie zdrowe, fakt, uważam za lekką patologie traktować seks jak kartę przetargową.

21 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-04-26 19:11:10)

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
red napisał/a:

yoghurt007 podzielam Twoje zdanie. Też zawsze sądziłam, że kobiety odmawiają z błahych powodów, albo kiedy są złe itp. Tylko nie rozumiem dlaczego. czy jesteśmy aż tak wredne, że daje nam to satysfakcję? Czy może potrzebujemy jakiegoś poczucia władzy, które zaspokajamy zaciśnięciem nóg? No za cholerę nie wiem po co to. Przecież nawet jeśli jest sie zmęczoną, to co to za problem położyć się na boczku z wypiętym tyłkiem i pokochać na łyżeczki?- zero wysiłku. A kiedy jest się złym na siebie np. po kłótni idealnie można się wyżyć podczas ostrego seksu. A że się nie ma ochoty? Wystarczy dopuścić do siebie partnera, a on już się postara o to, żeby ochota przyszła;) Co do bólu głowy jeszcze- podobno podczas seksu wydzielają się w mózgu hormony łagodzące ból- idealne lekarstwo ;D
Więc serio- po co to wszystko? Co osiągamy zamykając cipki na kłódki? Nie dostanie w domu, to poszuka gdzieś indziej i tyle...

Wybacz, ale wolę kochać się z facetem jak mam na to pełną ochotę. Jak człowiek jest zmęczony, to może być tak, że ma ochotę tylko na sen... Nie ma co się wtedy zmuszać. Jak jest się złym po kłótni, to lepiej to przemyśleć i przegadać niż wyżywać się w łóżku.. Przynajmniej ja tak wolę najpierw zrobić.
No i wybacz, ale jeżeli kompletnie nie mam ochoty danego dnia na seks, to nawet jak mój facet będzie się do mnie dobierał, to nic nie wskóra. On też tak się kiedyś tym zdziwił, ale powiedziałam mu: "Kochanie, to, żę nie mam ochoty nie znaczy przecież, że mnie nie kręcisz. Kręcisz, ale w tej chwili, co byś nie zrobił, nie nabiorę ochoty". O ile takie sytuacje nie są nagminne to nie widzę problemu. No, ale może czasem męska natura jest jakaś pokrętna i facet pomyśli, że jak raz odmówiłam seksu czy dwa i jak dobierał się, to nadal ochoty nie nabrałam, to pewnie od razu mnie nie kręci tongue. No, ale to, że jednego dnia nie będzie w stanie mnie podniecić, to nie znaczy, że mnie nie kręci. Po prostu nie mam ochoty i już.
No, ale u nas to były sytuacje jednostkowe smile. Mojemu facetowi też zdarzyło się, że nie miał ochoty. Twój post jest strasznie krzywdzący, bo to coś na zasadzie: "Masz 39 stopni gorączki? Co z tego. Wypnij tyłek i daj mu seks. Nie masz prawa odmówić". Ogolnie kochamy się jak tylko możemy i mogłabym to robić praktycznie non stop, ale chyba wiadomo, że każdy może czasem nie mieć ochoty.. Przykro mi, ale nie jestem maszyną..
No, ale jeżeli kobieta non stop odmawia seksu, to wiadomo, że to już nie zmęczenie, tylko jakiś głębszy problem.. pewnie w związku.. albo jej jakiś problem osobisty.. itp.
I na pewno nie odmawiam, by coś osiągnać, to jest akurat dla mnie głupie. Jeżeli odmawiam, to naprawdę nie jest to ciągłe i muszę wtedy naprawdę nie mieć ochoty czy być chora i mieć wtedy ochotę tylko, by facet był obok i podał herbatę.

22

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Poza tym, ludzie!! Gdzie jest napisane że należy w związku uprawiać seks codziennie czy co drugi dzień! Każda para ma swój rytm, a nawet swoje ulubione pory na to, dajcie że żyć i jeśli rozmawiamy o braku ochoty na seks to chyba warto poruszyć raczej abstynencję kilkumiesięczną czy kilkuletnią .

23

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ja poprzedniemu facetowi czasami odmawialam seks,ale to chyba dlatego,ze on mnie az tak nie pociagal hmm
A teraz mam innego partnera...i on jest cudowny w tych sprawach.... I stwierdazm,ze na stres i na bol glowy najlepszym lekiem jest  seks. I nawet to lekarz mi powiedzial,duzo seksu ,malo stresu!  I to dziala. Wiec nawet gdy jestem zmeczona a moj partner zaczyna mnie piescic to ja nigdy nie odrzucam jego  pieszczot.  To mnie odpreza,poprawia humor i daje sily. Wiec kobiety,pozwolcie facetom dzialac!

24

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ja myślę, że jeżeli kobieta za często odmawia seksu, ale nie z powodów manipulacyjnych, tylko tych "z dupy", to może w dużej mierze świadczyć o tym, że facet jest kiepski. Nie wyobrażam sobie, żeby normalna kobieta odmówiła dawki dobrego orgazmu, natomiast tak, która go nie ma odmawia bardzo często.

25

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
Teo napisał/a:

Ja myślę, że jeżeli kobieta za często odmawia seksu, ale nie z powodów manipulacyjnych, tylko tych "z dupy", to może w dużej mierze świadczyć o tym, że facet jest kiepski. Nie wyobrażam sobie, żeby normalna kobieta odmówiła dawki dobrego orgazmu, natomiast tak, która go nie ma odmawia bardzo często.

Jasne Teo, przecież zawsze i wszystko jest winą faceta. A kobiet kiepskich w łóżku zwyczajnie nie ma, prawda? I to się dzieje w tej rzeczywistości alternatywnej, w której żyjesz....

26

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
Vuk napisał/a:
Teo napisał/a:

Ja myślę, że jeżeli kobieta za często odmawia seksu, ale nie z powodów manipulacyjnych, tylko tych "z dupy", to może w dużej mierze świadczyć o tym, że facet jest kiepski. Nie wyobrażam sobie, żeby normalna kobieta odmówiła dawki dobrego orgazmu, natomiast tak, która go nie ma odmawia bardzo często.

Jasne Teo, przecież zawsze i wszystko jest winą faceta. A kobiet kiepskich w łóżku zwyczajnie nie ma, prawda? I to się dzieje w tej rzeczywistości alternatywnej, w której żyjesz....

A Ty jak zwykle o "dupie maryni"... Temat jest jaki? Nooo? Ooo? Taaaak!  O KOBIETACH odmawiających seksy, a nie o mężczyznach. I Autorka pytała się, dlaczego KOBIETY odmawiają seksu, a nie ich partnerzy. I ja się wypowiedziałam, jakie mogą być prawdopodobne powody odmowy przez KOBIETY seksu.

Przesiadywanie na forum kobiecym i burzenie się na każdym kroku, że większa racja występująca tutaj jest zawsze po stronie kobiet, jest tak idiotyczne, że aż śmieszne... Vuk, ogarnij się.

A co do Twojego zapytania, nie, nie zawsze wina leży po stronie mężczyzny, ale jeżeli facet nie jest zadowolony z seksu z daną kobietą to go po prostu nie uprawia z nią, a nie się zastanawia czemu ona mu odmawia, nie?

27

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
Teo napisał/a:

Ja myślę, że jeżeli kobieta za często odmawia seksu, ale nie z powodów manipulacyjnych, tylko tych "z dupy", to może w dużej mierze świadczyć o tym, że facet jest kiepski. Nie wyobrażam sobie, żeby normalna kobieta odmówiła dawki dobrego orgazmu, natomiast tak, która go nie ma odmawia bardzo często.

Facet jest tak dobry, jak dobra jest jego partnerka. Jedna będzie zachwycona, a druga znudzona tym samym facetem. Kwestia tego, aby uświadomić partnera w swoich potrzebach i upodobaniach, pokazać co i jak. Nie jesteśmy wybrykami natury i nie czytamy w myślach. Jeśli kobiety udają orgazm (nie mówią o swoich potrzebach, kłamią na ich temat), a potem mają pretensje do faceta o słaby seks, no to wybacz, ale w moim odczuciu wina leży po stronie kobiety.

28

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Mówię o normalnych kobietach, które nie czują potrzeby udawania orgazmów. Jest wielu facetów, którzy chcą jedynie "zamoczyć", dla których gra wstępna to fanaberia kobiety i którzy uważają, że już sam fakt iż raczyli włożyć swojego członka powinien powodować niepojęty zachwyt.

29

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

W temacie nie jest wprowadzony podział na normalne i nienormalne kobiety....

30

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Co nie zminia faktu ze sa i takie i takie smile

31

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Nigdy nie zdarzyło mi się odmówić chyba , że partner był pod wpływem alkoholu to tak.

32

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
red napisał/a:

Witam, Jak to u Was wygląda?

u mnie brak ochoty na seks spowodowała antykoncepcja i problemy związkowe...

33

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
Sadie napisał/a:

Co nie zminia faktu ze sa i takie i takie smile

Do tego zmierzałem.

34

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Witam ciekawy waszych opinii (jako tych z drugiej strony ) przeczytałem wszystkie wpisy i właściwie nic z nich nie wynika . U mnie jest właśnie taki problem właściwie już nawet nie z częstymi odmowami ale z całkowitą oziębłością ( sex raz na 3-4 mc ) totalna poracha . wiem 17 lat po ślubie ogień wygasł . Właściwie to wypróbowałem już wszystkiego i zastanawiam sie czy jest sens ciągnąć to dalej . Powiecie że sex w związku to nie wszystko niby tak ale nie odpowiada mi opcja białego małżeństwa i coraz bliżej jestem do podjęcia decyzji o rozstaniu ,nie chce dowartościowywać się gdzieś na boku bo to nie o to chodzi .
Złotym radą z góry dziękuje były rozmowy (schemat: rozmowa, tydzień dwa fajnie potem 2 mc ciszy,znowu rozmowa .... ) , romantyczne kolacje , wspólne wypady  (rzadko z której coś wynikło ) , zmiana własnego wizerunku ,atrakcyjny facet dobrze ubrany zadbany siłownia i takie tam ( nic) , nawet nie pisze o jakiś różnych eksperymentach czy urozmaiceniach  w łóżku (choć samo to ze do czegoś dochodziło było samo w sobie urozmaiceniem )nawet posunąłem sie do tego że zasugerowałem zachowaniem że mam czy raczej rozglądam sie za kimś na boku ( właściwie to stale jest bardzo zazdrosna o mnie jak by mogła to na sznurku by mnie prowadziła taki pies ogrodnika, ale też nie przyniosło to żadnego efektu ) .Teraz jest może i zabawna sytuacja bo odechciało mi sie chcieć jak pomyśle że znowu usłyszę jakąś wymówkę to od razu przechodzi ochota ,a ona jest raczej zadowolona z takiego obrotu sprawy .
Może wy kobiety coś pod powiecie .

35

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
takija napisał/a:

Teraz jest może i zabawna sytuacja bo odechciało mi sie chcieć jak pomyśle że znowu usłyszę jakąś wymówkę to od razu przechodzi ochota ,a ona jest raczej zadowolona z takiego obrotu sprawy .

Łącze się z Tobą w bólu. Co prawda temat jest o kobietach, ale i niestety tacy mezczyzny również nie zdarzają i mam to "Szczescie", że i na mojego faceta nic nie działa.
Kiedys potrafilismy się kochac codziennie plus do tego pieszczoty w ciagu dnia i wszystko nagle tak z dnia na dzien przestało istnieć. On sie tłumaczy tym, ze jest zmeczony, ze nie ma ochoty, ze nie czuje takiej potrzeby. Doszło do tego, ze stwierdzil, ze zalezy mi TYLKO na jednym big_smile kochamy sie co prawda raz na ok 2 tyg, w porywach wiatru do 3-4tyg, ale dla mnie jest to zdecydowanie ZA MAŁO biorac pod uwage, ze kilka miesiecy temu potrafilismy codziennie. Oczyweiscie pomijam juz tutaj calowanie, przytulanie, pieszczoty, bo to to już nawet nie wiem co to jest. Całowanie jest tylko wtedy, kiedy do czegos dochodzi (oczywiscie z mojej inicjatywy, bo on sue swoja wykazuje raz na ruski rok), a i tak nie zawsze, bo najlepiej to on by chcial "Wejsc, zrobic swoje i wyjsc". No ale ja juz sie przyzwyczilam, a raczej odzwyczailam poniekad od seksu i juz coraz mniej mi tego brakuje.
Dodam, że mieszkamy razem.
Takze jak widac nie tylko baby są takie skąpe big_smile

36

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
Mika09 napisał/a:
takija napisał/a:

Teraz jest może i zabawna sytuacja bo odechciało mi sie chcieć jak pomyśle że znowu usłyszę jakąś wymówkę to od razu przechodzi ochota ,a ona jest raczej zadowolona z takiego obrotu sprawy .

Łącze się z Tobą w bólu. Co prawda temat jest o kobietach, ale i niestety tacy mezczyzny również nie zdarzają i mam to "Szczescie", że i na mojego faceta nic nie działa.
Kiedys potrafilismy się kochac codziennie plus do tego pieszczoty w ciagu dnia i wszystko nagle tak z dnia na dzien przestało istnieć. On sie tłumaczy tym, ze jest zmeczony, ze nie ma ochoty, ze nie czuje takiej potrzeby. Doszło do tego, ze stwierdzil, ze zalezy mi TYLKO na jednym big_smile kochamy sie co prawda raz na ok 2 tyg, w porywach wiatru do 3-4tyg, ale dla mnie jest to zdecydowanie ZA MAŁO biorac pod uwage, ze kilka miesiecy temu potrafilismy codziennie. Oczyweiscie pomijam juz tutaj calowanie, przytulanie, pieszczoty, bo to to już nawet nie wiem co to jest. Całowanie jest tylko wtedy, kiedy do czegos dochodzi (oczywiscie z mojej inicjatywy, bo on sue swoja wykazuje raz na ruski rok), a i tak nie zawsze, bo najlepiej to on by chcial "Wejsc, zrobic swoje i wyjsc". No ale ja juz sie przyzwyczilam, a raczej odzwyczailam poniekad od seksu i juz coraz mniej mi tego brakuje.
Dodam, że mieszkamy razem.
Takze jak widac nie tylko baby są takie skąpe big_smile

Hmmm z tego co piszesz to u was ten problem pojawił praktycznie z dnia na dzien. I to jest dosć dziwne.
Może w życiu Twojego faceta wydarzyło się coś złego? Albo ma problemy w sferze zawodowej o których nie chce mówić?

37

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Być może kwestia zamieszkania razem smile

Ale ludzie, przede wszystkim ze sobą ROZMAWIAJCIE o tym...

38

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Shiva, próbowalam z nim rozmawiac na ten temat, ale skutki tego napisalam już wyżej. Znam go i wiem, że nie ma żadnych problemow, o wszystkim akurat mi mowi i co do tego jestem w 100% przekonana. Na boku tez raczej nikogo nie ma smile rzeczywiście duzo pracuje i malo się widujemy, ale jednak chcialabym aby troche wiecej uwagi mi poswiecal i tego sie domagam i wymagam od niego. Nie musimy sie codziennie kochac, wystarvczy, że mnie przytuli, pocaluje. Niekiedy jak się ubiore w sexi bielizne, przygotuje kolacje, swiecie, wino, to sie skusi na seks, ale to tez nie zawsze. Stwierdzil tez, źe jest za stary na takie rzeczy i go to nie podnieca ani nie pociaga tak jak kiedys. Ma 26 lat, a ja 24. Nie wiem co o tym myslec, ale już odpuscilam, bo nie chce go do niczego zmuszac. Ktos napisze, ze raz na 2 tyg to i tak duzo. Owszem było by nawet duzo, gdyby to ON wyszedl z inicjatywa, a nie kochal sie tylko dlatego, zeby miec spokoj. Raz pomyslalam sobie, ze sama przestane sie starac, zaczne byc bardziej niedostepna i moze to go niezaniepokoi i zacznie sie bardziej przymylilac, ale gdzie... wytrzymalam ponad miesiac tongue i oczywiscie przez ten czas nie było seksu, calowania, niczego.

39

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Mika09, powiem Ci co ja bym pomyślała w takiej sytuacji: czułabym się:
odrzucona,
być może zdradzana,
niepotrzebna,
nieatrakcyjna
i potrzebująca bardzo szczerej rozmowy z partnerem.

40

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Tak sie właśnie czuję, choc juz lecze sie z tego powoli, jeśli mozna to tak nazwac. Odpuscilam i zobaczymy, jakl długo on wytrzyma, bo ja wytrzymam, postaram sie przynajmniej. Akurat cieplo sie zrobilo, to zaczne ubierac spodniczki, spodenki, i udawac niedostepną dla niego, jesli bedzie chcial mnie przytulic, pocalowac, to starac sie jakos "odepchac go". Chce, zeby zaczal sie starac, jak kiedys. Nie wierze w to, ze facet w wieku 26 lat nie ma potrzeby seksu. Ogolnie w naszym zwiazku jest OK, rozmawiamy ze soba, ale tematy o seksie zawsze koncza sie klotnia lub ewentualną jego poprawa, która oczywiscie nie nastepuje. Zobacze co z tym fantem zrobic, jak skonczymy remontowac dom. Powiedzial, że po remoncie to sie zmieni, ciekawe :]

41

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ogolnie w naszym zwiazku jest OK, rozmawiamy ze soba, ale tematy o seksie zawsze koncza sie klotnia lub ewentualną jego poprawa, która oczywiscie nie nastepuje.   Czyli nie jest OK.  Bo  dlaczego możecie poruszać tyle tematów a tak ważny jak seks, nie? Warto się nad tym zastanowic i podjąć odpowiednie kroki....

42

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ja już myslalam nawet o specjaliscie, ale wiem, ze by mnie wysmial i powiedzial, ze jak mi malo to zebym szukala sobie faceta, ktory bedzie chcial sie codziennie kochac skoro ja mam takie potrzeby.
Fakt, jedynie w tym temacie nie mozemy sie dogadac, a tak to jest OK. Jesli ja nie mam ochoty, to nie czepiam sie, ale jesli mija juz kolejny tydzien, a ja juz nie wytrzymuje, to zaczynam inicjowac cokolwiek i wtedy slysze "kochanie zmeczony jestem" ,"kochanie nie dzisiaj" , "kochanie pozniej" i tak w kolko. W sumie nie probowalam jeszcze zaspokajania sie samej przy nim, moze to by na niego zadzialalo? sprobuje jeszcze tego, a jak nie, to wytrzymam do konca tego remontu, duzo nie zostalo i jesli wtedy niv sie nie zmieni, to niestety ale wtedy podejme odpowiednie kroki, choc bedzie szkoda sad

43 Ostatnio edytowany przez red (2012-04-28 15:12:27)

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

A może kup sobie wibrator? Powiedz, że bardzo go kochasz i nie chcesz go zdradzać ani szukać innego faceta, ale masz swoje potrzeby i skoro on nie chce ich zaspokoić, to zrobisz to sama? Może stanie się zazdrosny o zabawkę i weźmie się w końcu do dzieła?;)

A próbowałaś go rozpalić dobrym oralem? Jaki facet odmówi kiedy kobieta zejdzie mu między nogi i zafunduje ładne fellatiow ramach gry wstępnej? wink

44

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

red, moj potrafi odmowic smile twierdzi, ze on nie chce przyjemnosci jednostronnej (wg niego nie sprawia mi przyjemnosci zaspokajnie go hmm ), a probowalam juz nieraz i nie dwa....
Tak chce wlasne zrobic, zaczac zaspokajac się sama przy nim i zobacze jego reakcję, moze to na niego zadziala? a jesli nie to pasuje, naprawde nie mam juz pomyslow. Nigdy nawet nie chcial takiego sponatnicznego seksu gdzies poza domem, nawet odmowil szybkiego numerku, ale to jak jeszcze bylo OK chociaz w lozku tongue

45

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

No to naprawdę masakra. Miejmy nadzieję, że chociaż samozadowalanie go ruszy. Trzymam kciuki wink

46

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Mika09 ! Właśnie przeczytałam o Twoim problemie w.....gazecie:) Kup sobie nowy (majowy) numer gazety psychologicznej "SENS" smile  Jest kilka artykułów o seksie, wypowiadają się seksuolodzy i psychoterapeuci.

47

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ja jestem tępy jakiś, bo w sumie nie rozumiem dlaczego kobiety odmawiają swoim facetom, są niezadowolone z pożycia, a nie chcą zmian za to szukają przygody na boku...

Dla mnie brak w tym jakiejkolwiek logiki, jakiegokolwiek wzorca zachowania, brak możliwości wybrnięcia z sytuacji...

48

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Dlaczego zdarza mi się odmówic facetowi sexu? Kocham sex, ale jesli byli miedzy nami jakies spiecie, takie powazniejsze, to nawet jak sie pogodzimy, przezkilka dni nie mam checi na sex. Musze znów poczuc sie kochana, jedyna wspaniała itp, zanim znów pojde z nim do lozka

49

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Moim zdaniem często to BRAK POROZUMIENIA , czystej......przyjaźni w związku! Tak, trzeba się czasem poniżyć do szczerej rozmowy z nastawieniem, że możemy usłyszeć wszystko smile Że trzeba będzie coś zrozumieć i z czymś się pogodzić. Ale chcemy budować ten związek czy nie? Czy tylko karać partnera bo zostało zachwiane MOJE poczucie ....czego? Bezpieczeństwa? Wygody? Moje Wyobrażenie o Idealnym Związku?  ........

50

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Catwoman to do mnie? Z partnerem duzo rozmawiam, ale slowa to tylko slowa. Ja potrzebuje gestow. Oczywiscie sa wyjatki od reguły, alepo ciezkiej kilkudniowej przeprawie bo takie miwamy, ciezko mi po prostu pojsc z nim do lozka i on o tym wie

51

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
yoghurt007 napisał/a:

Ja jestem tępy jakiś, bo w sumie nie rozumiem dlaczego kobiety odmawiają swoim facetom, są niezadowolone z pożycia, a nie chcą zmian za to szukają przygody na boku...

Dla mnie brak w tym jakiejkolwiek logiki, jakiegokolwiek wzorca zachowania, brak możliwości wybrnięcia z sytuacji...

bo tu nie ma co rozumieć, nie ma co gdybać, każda ze swoich osobistych powodów, ba nawet z lenistwa, z braku uwazności też, wiesz seks mozna uprawiać i co dzień ale i to w końcu robione co dzień staje sie nawykowym odruchem i wcale nie musi dawać wspaniałej przyjemnosci bo troche takie automatyczne i tak samo jak sie odsuwa od seksu to i nawykiem staje się wykręcanie się ciągłym zmeczeniem czy tam bólem głowy...

52

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
Teo napisał/a:

A Ty jak zwykle o "dupie maryni"... Temat jest jaki? Nooo? Ooo? Taaaak!  O KOBIETACH odmawiających seksy, a nie o mężczyznach. I Autorka pytała się, dlaczego KOBIETY odmawiają seksu, a nie ich partnerzy. I ja się wypowiedziałam, jakie mogą być prawdopodobne powody odmowy przez KOBIETY seksu.

A co ma piernik do wiatraka? To kobiety odmawiają wyłącznie z winy mężczyzny? Z własnego np. lenistwa, problemów ze sferą seksualną już nie? No to jest właśnie twoja niedojrzałośc, twój fioł - za wszystko obwiniasz mężączyzn i dodatkowo zawsze doradzasz załatwianie spraw za pomocą awantur (zresztą z twoich wypowiedzi wychodzi, że to akurat twój styl zachowania).

53

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
Koliber napisał/a:

bo tu nie ma co rozumieć, nie ma co gdybać, każda ze swoich osobistych powodów, ba nawet z lenistwa, z braku uwazności też, wiesz seks mozna uprawiać i co dzień ale i to w końcu robione co dzień staje sie nawykowym odruchem i wcale nie musi dawać wspaniałej przyjemnosci bo troche takie automatyczne i tak samo jak sie odsuwa od seksu to i nawykiem staje się wykręcanie się ciągłym zmeczeniem czy tam bólem głowy...

Mówisz, że nie ma co rozumieć, a postaw się z tej drugiej strony. Załóżmy, że masz faceta. Starasz się inicjować zbliżenia, wprowadzać jakieś zmiany, dbać o grę wstępną i nastrój, a on nie chce, odmawia i słyszysz milion wymówek. Oczywiście uważa on, że wasz seks jest słaby, że nudny, ale zmian wprowadzać żadnych nie chce, na seks godzi się okazjonalnie, bez jakiejś radości czy większego zainteresowania. Za to ogląda się za innymi, podrywa, flirtuje, mówi "o mogłabyś ubierać się tak tamta", "mogłabyś mieć fryzurę jak tamta".

Jakbyś się czuła?

54

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Catwomen, dzieki, chyba skocze po ta gazete, albo postaram sue upolowac ja necie, moze tam cos bedzie napisane smile
U mnie poki co bez zmian, ale staram sie juz byc oschla, niedostepna i mam nadzieje, ze chociaz to zadziala smile

55

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Oooo właśnie, a co powiecie na problem: gdy facet odmawia seksu kobiecie..? Powiem szczerze, że raczej ja i moje koleżanki mamy bardziej tego typu problem niż odwrotnie...

56

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ale czy ty i twoje koleżanki próbujecie coś działać w tym kierunku, czy zgodnie z większością czekacie aż facet coś zacznie działać?

57

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Mika09, to dla Ciebie:) http://zwierciadlo.pl/2012/bez-kategorii/kochanek-nie-idealny

58

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Catwomen, w sumie mojego nie mozna zaliczyc do zadnego kolesia tongue bo on ani nie lubi szynkich numerkow, ani długich stosunkow, nie skupia sie ani na sobie ani na mnie, bo nie czuje takiej potrzeby. W ogole odmawia mi seksu, a jak juz do czegos dochodzi to jest tak jak napisalam - byleby wejsc, zrobic swoje i wyjsc i miec swiety spokoj. No ale moze ta moja niedostepnosc sie uda i zadziala:)

59

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ja w sumie to nie mam pojęcia dlaczego odmawiam swojemu facetowi... Może dlatego, że ciągle mnie boli podczas stosunku i tylko z tym mi się seks kojarzy. hmm

60

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

msmonika a byłaś z tym u lekarza? chociażby ginekologa? To może być od suchości pochwy po tyłozgięcie macicy....

61

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Tak byłam... ginekolog powiedział mi, że mam taką pochwę hmm A co do suchości to jest to dodatkową przyczyną (tak mi się wydaje) ale kompletnie nie wiem jak to mam leczyć, bo nie mogę stosować żadnych nawilżaczy bo zaraz jakieś paskudztwo do mnie się przyczepia... ech

62

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

msmonika a bierzesz pigułki hormonalne? Bo to może być główna przyczyna....a jeśli nie, warto spróbować z żelami nawilżającymi naturalnymi. Na pewno się z partnerem dopasujecie, kwestia i "podejścia" (pieszczot) i trochę pomocy naturze smile (nawilżacz)

63

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Ja z moim partnerem nie mam takich problemów. Zazwyczaj nie mamy ochoty na sex w tym samym czasie . Może zdarzyło mi się mu odmówić z 3 razy a to ze względu na zmęczenie .

64

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?
yoghurt007 napisał/a:

Mówisz, że nie ma co rozumieć, a postaw się z tej drugiej strony. Załóżmy, że masz faceta. Starasz się inicjować zbliżenia, wprowadzać jakieś zmiany, dbać o grę wstępną i nastrój, a on nie chce, odmawia i słyszysz milion wymówek. Oczywiście uważa on, że wasz seks jest słaby, że nudny, ale zmian wprowadzać żadnych nie chce, na seks godzi się okazjonalnie, bez jakiejś radości czy większego zainteresowania. Za to ogląda się za innymi, podrywa, flirtuje, mówi "o mogłabyś ubierać się tak tamta", "mogłabyś mieć fryzurę jak tamta".
Jakbyś się czuła?

aaa...ale to jest całkiem inna sytuacja, gdyby ze mna nie chciał a flirtował  z innymi to pomyślałabym ze kogoś ma albo ze ja go już nie pociągam

65

Odp: Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

msmonika, ja tez mam czesto bole podczas stosunku, ale ja mam tylozgiecie, czyli to co napisala catwomen i to dosc spore hmm tutaj trzeba dobrac odpowiednie pozycje. Stosowalam tez tabletki anty i suchosci jakos nie mialam, ale to zalezy od organizmu, jak zareaguje. Moze potrzebujecie dłuzszej gry wstepnej? zeli nawilzajacych itp ? mi zele pomagły, jak doskierowala mi suchosc pochwy, czy nawet jak czlonek mojego faceta byl zbyt suchy smile

Posty [ 1 do 65 z 409 ]

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego kobiety odmawiają seksu swoim facetom?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024