Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 152 z 174 ]

115

Odp: Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Istnieje wiele tabletek na odchudzanie, natomiast z własnych doświadczeń wiem, że nie wszystkie są skuteczne. Zmagałam się z dużą nadwagą ale zawsze pojawiał się efekt jojo ... dopiero po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że diety + nieodpowiednie tabletki na odchudzanie nie gwarantują mi tego co chce. Dopiero kiedy postanowiłam regularnie spożywać posiłki i włączyłam naturalne suplementy diety z afrykańskiego mango tabletkiodchudzajace.info zauważyłam znaczne zmiany. Mój apetyt się zmniejszył a także zauważyłam dodatkowy przypływ energii nie czułam się podczas odchudzania zupełnie zmęczona. Co miało bezpośredni wpływ na to, że moje odchudzanie było bardzo efektywne - w 4 miesiące pozbyłam się 24kg!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

116

Jeśli chodzi o błonnik to hamuje apetyt ale daje szybki efekt jo jo bo nie zastąpi ograniczenia pustych kalorii tongue

117

A kupiłem sobie te African Mango. Była wyprzedaż na stronie w USA z której zamawiam suplementy. Kosztowało mnie to 2$ za opakowanie 120 kapsułek. Nie zauważyłem żadnego działania.

Reklama

118

Osobiście jak pisałam nie dowierzam takim  suplementom  samo sie nie spali

119

Polecam sok z aloesu . Nie żadne tabletki tylko prawdziwy, naturalny sok z aloesu. Można robić samemu ( trzeba się jednak nastawić na gorzki smak).
Albo kupić w aptece. Aloe Live Bio obecnie jest najbardziej naturalnym sokiem tego typu ponieważ w 99% składa się z naturalnego aloesu. Nie jest również słodzony cukrem ale stewią,która jest jego zdrowym zamiennikiem.
To jaki ma wpływ na odchudzanie pewnie słyszeliście. W sieci są opracowania. Ma super wpływ na trawienie, wspomaga zrzucanie kilogramów. Jest to również naukowo udowodnione ( w przypadku tabletek nie wiemy jak naprawdę się wchłaniają i jak nasz organizm na nie reaguje).

Nie polecam natomiast kupować soku z aloesu w supermarketach ponieważ zawierają zwykle potężne dawki cukru.

120

Mi tam najbardziej smakuje taki w ogóle niesłodzony:)

121

witam  mój problem z nadwagą zaczął się, gdy zaczęłam pracę biurową  zero ruchu . Siedziałam przed monitorem i podjadałam . TO ciasteczko , to paluszki to był taki odruch niekontrolowany  aż w końcu zauważyłam że rozmiaru xs urosłam do m . Przeraziło mnie to, czułam się jak dmuchana poduszka, masakra . Zaczęłam od diet , głodówek , dni oczyszczających no koszmar , ale rewelacji nie było. W aptece farmaceutka poleciła mi Therm Line Fast - kupiłam choć nie byłam przekonana, ale co szkodzi spróbować. Zażywam już 3 tydzień, podjadam marchewki i działa, już mam rozmiar s    Więc ja polecam Therm Line Fast

122 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-10-06 10:11:32)

inna2 napisał/a:

witam  mój problem z nadwagą zaczął się, gdy zaczęłam pracę biurową  zero ruchu . Siedziałam przed monitorem i podjadałam . TO ciasteczko , to paluszki to był taki odruch niekontrolowany  aż w końcu zauważyłam że rozmiaru xs urosłam do m . Przeraziło mnie to, czułam się jak dmuchana poduszka, masakra . Zaczęłam od diet , głodówek , dni oczyszczających no koszmar , ale rewelacji nie było. W aptece farmaceutka poleciła mi Therm Line Fast - kupiłam choć nie byłam przekonana, ale co szkodzi spróbować. Zażywam już 3 tydzień, podjadam marchewki i działa, już mam rozmiar s    Więc ja polecam Therm Line Fast

Therm Line Fast jest bardzo skuteczny, dodatkowo sprawdziłam Prolavia [niedozwolony link] w pracy, kiedy wszyscy podjadają słodkości, ciasteczka itp.. to ja sięgam po słodki, dietetyczny posiłek w postaci owocowego kisielku smile dodatkowy plus to wpływ na regulację pracy jelit! polecam

123

fenix napisał/a:

Osobiście jak pisałam nie dowierzam takim  suplementom  samo sie nie spali

Racja! Podstawą odchudzania jest zdrowa dieta i ruch fizyczny!

124

najlepsza tabletka to dobry dietetyk i silna wolna

125

Też byłam dość sceptycznie nastawiona do tabletek na odchudzanie. Teraz jednak wiem, że suplementy nas nie odchudzą ale wspomogą naszą drogę w odchudzaniu. Widzałam to po znajomej, która "odchudzała" się już 3 razy z marnym efektem. Teraz postanowiła zdrowo się odżywiać, ćwiczyć i zażywać zielony jęczmień zawarty w green barley slim, o którym często wspominali w tv. Jestem zachwycona jej efektami, w 3 tygodnie schudła 4 kg, dziewczyna maleje mi w oczach:)

126

Nie ma tabletek, które działają na prawdę odchudzająco. Ani tabletek, ani plasterków ani innych cudownych specyfików. Jeśli chce się schudnąć trzeba wziąć d..pę w karby i o siebie zadbać. Mam na myśli odpowiednie zbilansowane jedzenie i aktywność fizyczną. Trzeba zdrowo zacząć żyć i nie opychać się badziewiem. Wszystko inne to ściema i ma efekt, ale placebo. Tak więc kochane kobietki wszystkim odchudzającym się życzę powodzenia.

127

Jesli masz laknienie na czekolade - cos slodkiego to kup sobie wlasnie pod to suplement - np gymnema sylvestre od swansona. Suplementy maja pomagac a nie zrobic cala robote za nas:) dzieki swoim wlasciwoscia moga albo podkrecic nasz metabolizm, oczyszcic organizm lub wlasnie zmniejszyc laknienie. glupota jest myslec ze jedna tabletka zmieni nas bez wysilku. mozna smialo kupowac ale z glowa smile ja polecam produkty swansona. gymnema sylvestre jak pisalam wczesniej, ziarna zielonej kawy, chrom, para farm na oczyszczanie

128

Gymnema mnie zamula straszliwie.

129

niezłe efekty u mnie dał therm line fast. miałam o po nim więcej energii do działania, tłuszczyk szybciej się spalał, a skóra na udach i pupie stała się o wiele gładsza i jędrniejsza. zmiany zauważyłam nie tylko w cm, ale też na wadze. około 7 kg w 5 tygodni. oczywiście nie obżerałam się za bardzo w tym czasie i starałam się więcej ruszać, prawie codziennie jeździłam chociaż pół godziny na rowerze. dla mnie efekty były w 100% zadowalające, bo nigdy nie miałam jakiejś dużej nadwagi. po prostu chciałam się pozbyć kilku cm tu i tam wink

'Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.'

130

Be Slim 3! Bardzo mi pomogły nie podjadać smile Oprócz tego starałam się mniej jeść i regularnie ćwiczyć. Nie wolno zapominać że tabletki mają wspomagać, a nie odchudzać! Jeśli sama nic nie zrobisz to nie schudniesz!

131 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-07-17 20:10:04)

Witam,
Jak czytam o jakiś tabletkach super itp. to słabo się robi. Najlepsza dieta wiadomo - NŻD - czyli Nie ŻREĆ DUŻO!  A, że większość z nas niestety nie ma silnej woli(nie tylko w tych sprawach) najlepsze są mało znane aczkolwiek sprawdzone metody na schudnięcie.
Metoda którą zastosowałam również wymaga przygotowania wewnętrznego i wymaga to silnej woli, ale [przy odrobinie zdecydowania i uporu można na schudnąć bez katowania się ćwiczeniami.
Rok temu skorzystała z usług pewnej firmy zajmującej się Medycyną naturalną [spam] Po rozmowie z lekarzem i przebadaniu rozpoczęłam miesięczną dietę 800 kcal. dziennie bez słodyczy. Schudłam 12 kilo.  Dalej to już praca nad tym, żeby efektu nie zmarnować.  Polecam.

132

Na odchudzanie to jest dieta i aktywność fizyczna. Spalaczy, termogeników i pochodnych jest na rynku zatrzęsienie. Jednak wiara w ich cudowną moc bez diety i ruchu jest naiwna.

"Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań" Gilbert Keith Chesterton

133

A mi sie nie wydaje, że to wszystkie dzięki niemu, bo ma na prawdę mały wpływ. Oczywiście ograniczenie spożywanych posiłków i przestawienie sie na zdrowy tryb to oczywiście podstawa sukcesu, ale ćwiczenia również mają duzy wpływ na samopoczucie i wagę smile

134

Clenbuterol - nieosiągalny w oficjalnym obiegu i zdecydowanie NIE dla "niedzielnych" sportowców.

Vae Victis

135

Ariadnnnna napisał/a:

Jakie to żenujące czytać takie posty. Dlaczego są takie kobiety, które aby schudnąć zrobią praktycznie wszystko prócz ćwiczeń i jedzenia zdrowej żywności? Rusz dupę sprzed komputera a schudniesz. Myślisz, że tabletka zmieni cię w super modelkę bo tak powiedzieli "specjaliści"? Dla kasy człowiek wymyśli wszystko, a naiwni tylko to napędzają.

Są osoby które wcale nie siedzą przed komputerem, wcale się nie obżerają, nie są leniami, a nie mogą zrzucić kilograma. Więc proszę tak nie wrzucać wszystkich do jednego worka.

www.radosnytata.pl Bo ojcem może być każdy, tatą już niekoniecznie wink

136

Czyli jedzą ponad zapotrzebowanie. Magii nie ma.

137

facetJAKwielu napisał/a:
Ariadnnnna napisał/a:

Jakie to żenujące czytać takie posty. Dlaczego są takie kobiety, które aby schudnąć zrobią praktycznie wszystko prócz ćwiczeń i jedzenia zdrowej żywności? Rusz dupę sprzed komputera a schudniesz. Myślisz, że tabletka zmieni cię w super modelkę bo tak powiedzieli "specjaliści"? Dla kasy człowiek wymyśli wszystko, a naiwni tylko to napędzają.

Są osoby które wcale nie siedzą przed komputerem, wcale się nie obżerają, nie są leniami, a nie mogą zrzucić kilograma. Więc proszę tak nie wrzucać wszystkich do jednego worka.

Cześć,

a czy kiedykolwiek były u dietetyka? Każdej z tych osób można pomóc. Zapraszam do kontaktu.

138

Cześć wam! Widzę mamy tutaj owocną dyskusję. Na początku chciałam powiedzieć, że TAK BYŁAM U DIETETYKA i sam mi poradził tabletki na odchudzanie z zieloną kawą iq green. A byłam u niego bo niemogłam poradzić sobie z moją dietą, która zakłada, że nie mogę jeść po godzinie 18 no i nie dawałam rady. dietetyk powiedział mi że coś z zieloną kawą na pewno mi pomorze. I powiem szczerze, że teraz jem 5 posiłków dziennie o stałych porach a ostatni właśnie o 18 wink

139

Polecam gotowe detoxy, które świetnie oczyszczają organizm i przyspieszają przemianę materii.

140

Ja na odchudzanie polecam Therm Line Man, dla facetów. Mój mąż bardzo na nich schudł. Sama zaczęłam stosować tabletki z tej linii i widzę efekty. Polecam każdej kobiecie serię dla facetów jeżeli chcecie odchudzić jakiegoś misiaczka.

141

Najważniejsze to równowaga. Umieć się zmusić do spaceru kilka razy w tygodniu (np. chodzenie do pracy na piechotę jest super rozwiazaniem) i odmówić sobie podjadania wieczorem. Tak naprawdę najwazniejsze jest wyrobienie stałych nawyków, a efekty muszą się poajwić choćby po pół roku.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. - Paulo Coelho

142

Ja już od roku tak robię, że spaceruję sobie, do tego biorę naturalne suplementy z jagód Akai i widze, że tak niewielkim nakładem sił schudłam kilka kg.

143

Ale tak naprawdę tabletki to tylko dodatek. Trzeba dużego samozaparcia aby schudnąć. Nie mówię tu o ciągłym głodzeniu się czy maksymalnym wysiłku fizycznym. Wystarczy być konsekwentną w swoim działaniu, a efekty przyjdą same.

144

na samych tabletkach się nie schudnie! one mogą jedynie wspomagać odchudzanie, spalanie. ćwiczenia i odpowiednia dieta to podstawa

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"
chcesz pogadać- GG 56542064

145

Ja tam nie wiem czy te tabletki dobrze dzialaja moja starsza siostra jakis czas temu lykala te tabletki Asystor Slim to ja tylko brzuch zawsze bolal i w sumie zadnego jakiegos widocznego efektu. Chyba nie ma drogi na skroty, trzeba pocwiczyc i dobrze sie odzywiac zeby schudnac wink

146

a słyszałyście może o tabletkach iq green? w swoim składzie mają zieloną kawę i kwas z yerba mate..

147

pisałam o nich kilka postów wyżej powinny być na prawdę OK !

148

Nie bedzie jakims tam wielkim odkryciem ze wiele kobiet ma problem ze zrzuceniem tzw. "kolejnych kilogramow". Ja wlasnie stanelam przed takim troche wyzwaniem. Ze przez miesiace szlo jak z platka i gubilam systematycznie wage, ale od kilku tygodni ten proces jakby ucichl i w tym moj problem, dlatego desperacko troche (bo mam do zrzucenia jeszcze troche zbednej masy) szukam pomocy w jakims srodku wink troche poczytalam ten watek, ale malo jest konktetow i przykladow na to ze ktos faktycznie schudl od danego preparatu wink pozdrawiam

149

To proste. Bo nie ma takich preparatów. Legalnych, które dają jakieś niesamowite rezultaty:)
Jak długo się odchudzasz? Może dać sobie spokój na 2-3 tygodnie od diety. To jest dobra strategia na rozkręcenie metabolizmu. Nie znaczy to, że masz się objadać, ale zwiększyć trochę kaloryczność.

150

cześć no bo samo branie suplementów nic nie daje , powinnaś może przejść na ćwiczenia kardio i interwałowe - crossfit ? Bo nawet jak ja bralam Perfect Slim - suplement na odchudzanie , to instruktor mi powiedział , że muszę zmienić też plan treningu , ze zwykłej siłowni najlepiej na crossfitowe cwiczenia .

I dopiero po takiej kombinacji zrzuciłam kolejne kilogramy ...

151

Samo jedzenie tabletek bez ćwiczeń i odpowiedniej diety nie sprawi, że kilogramy będą same lecieć, takie złudne przekonania.

152

Tabletki odchudzające odchudzają kiesznie wink

Posty [ 115 do 152 z 174 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016