Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 184 ]

77

Odp: Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Dziewczyny, czytam to i nie wierzę, że można zaufać reklamom tabletek. Od tabletek się nie chudnie:) Pokochajcie siebie i zacznijcie zdrowy tryb życia, waga zejdzie sama. M<nie pomógł taniec, relaksujesz się, ruszasz, a po takim pozytywnym wysiłku i dawce pozytywnej energii nawet nie ma się ochoty na czekoladę albo frytki smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Zycie było by piękne i łatwe, gdyby były takie cudowne tabletki.. niestety prawda jest taka, że nie ma takich. A jak się od jakiś chudnie to można mieć pewność, że powodują jakiś drastyczne skutki uboczne..
Polecam wizytę u dietetyka i więcej ruchu smile

79 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-21 12:45:43)

Ja postawiłam na Green-Foffee-Plus i się opłacało suplement działa rewelacyjnie. Oczyszcza mój organizm z toksyn i to naprawdę czuć oraz stopniowo obniża moją wagę. Polecam bo naprawdę warto. A suplement znalazłam i zamówiłam na spam

Reklama

80

Ja wspomagająco przy odchudzaniu stosuję C.L.A. z zieloną herbatą Gal. W połączeniu z właściwą dietą wykazuje działanie wspomagające proces redukcji tkanki tłuszczowej. pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a także pomaga utrzymać prawidłowe stężenie glukozy we krwi oraz prawidłową masę ciała.

81

Nie no... nigdy nie zdecydowałabym się na zakup nieznanych tabletek w necie. Sorry, ale dla mnie to głupota i zwykłe lenistwo. Owszem, biorę detocell, ale nie traktuję go jak "diety cud". Wiem, że od niego nie schudnę, jedynie mogę wspomóc dietę i ćwiczenia.

Reklama

82

Jak odchudzanie, to dla mnie po prostu staranie się jeść zdrowiej, często, wtedy już tak nie chcę się podjadać itp. Wtedy łatwiej schudnąć. Ćwiczenia też mile widziane, chociaż dieta chyba ważniejsza jak to mówią, bo ja praktycznie na samej diecie, na zdrowszym jedzeniu, zbilansowanym schudłam ładnie, a prawie nie ćwiczyłam wtedy. W tabletki na odchudzanie za bardzo nie wierzę, jedyne co kiedyś spróbowałam, to saszetki aqua slim, a co lepsze po tym jeszcze większy apetyt miałam, chyba więcej jadłam, więc efektu zero. Dziękuje za coś co pobudza jeszcze bardziej mój apetyt, tak nie powinno być, a przecież nie wymagałam od tego wiele. Ogólnie ja raczej nie mam zamiaru stosować suplementów diety, z tego co wiem są nieprzebadane, więc to trochę taki strach jak podziałają na organizm. Spokojnie jak mam schudnąć, to schudnę bez tego, a wolę nie podejmować tego ryzyka. Nie ma co też wierzyć, że to jakieś cuda, często kosztują duże pieniądze, a z tego co czytam, to niewiele dają albo dają, bo jest dieta i inne. Wiadomo, nie ma co liczyć na same tabletki, ale ja też uważam, że bez tych tabletek te osoby pewnie schudłyby tyle samo dzięki samej diecie. Dlatego szkoda mi kasy z portfela, nie wierzę w to specjalnie.

A tabletek, które wręcz nie są suplementami, ale np jakieś Meridy czy coś- słyszałam o tym i tego już tym bardziej nie warto. Niszczy to zdrowie, więc to prawie to samo moim zdaniem jak być chorym i schudnąć z choroby, jak dla mnie nic fajnego. Schudnąć i czuć się nieźle, dobrze czy bardzo dobrze to jest fajne, ale np schudnąć i potem mieć problemy ze zdrowiem, no nie jak dla mnie. Na pewno nie warto po nie sięgać, nie róbcie tego. Szkoda zdrowia.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

83 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-06-06 22:15:13)

Ja stosuję suplement diety, w którego skład wchodzą naturalne składniki i jestem z niego zadowolona. Pracuję bardzo dużo, często po powrocie do domu jestem tak zmęczona, że od razu kładę się spać. Taki tryb życia nie sprzyja również zrównoważonej diecie. Tylko dzięki temu suplementowi wciąż noszę 38, dlatego nie zgadzam się z tą lawiną negatywnych komentarzy na temat suplementów diety.

84

nie dzialaja na mnie zadne tabletki

85 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-06-06 22:11:33)

Niestety nie mam czasu na zdrowe odżywanie i aktywność fizyczną, dlatego muszę wspomagać się suplementami diety. Stawiam na przyspieszenie metabolizmu, który nie funkcjonuje tak jak dotychczas, Uważam, że jest to bardzo istotne zwłaszcza w wieku 40+. Dla mnie ważne jest, aby taki suplement składał się przede wszystkim z naturalnych składników. Po dłuższych testach i weryfikacji postawiłam na spam. Jest to optymalny produkt, gdyż ma w składzie opuncję i algi brunatne, a same tabletki nie podrażniają organizmu. Organizm dobrze je toleruje. Jak ktoś będzie zainteresowany mogę opisać dokładniej działanie tego produktu, bo co nieco już się dowiedziałam. Najważniejszą informacją, jest chyba to, że z miesiąca na miesiąc ubywa mi centymetrów w biodrach i udach.

86

Samymi tabletkami nic nie zdziałasz. Żeby schudnąć potrzebne jest mądre odżywianie, ruch, dbanie o regularne i zdrowe posiłki. Oczywiście dobre tabletki mogą być bardzo korzystne. Trzeba tylko wybrać te co mają sprawdzony i naturalny i zdrowy skład. Takimi tabletkami są np Magic Kaps. Zawierają tylko naturalne składniki, bazujące na koncentracie z kapusty i innych warzyw.  Ja dzięki nim i mądrzejszemu odżywianiu schudłam 8 kg.

87 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-06-05 16:30:08)

alusia111 napisał/a:

ja nie wierzę w takie coś jak tabletki na odchudzanie

A ja wierzę, sama wypróbowałam na sobie i teraz wiem jakie mają działanie. Wcześniej myślałam dokładnie tak jak Ty. Na spam  przeczytałam artykuł o Acai Berry 900 i postanowiłam kupić te tabletki. Stosowałam ok. 2 miesiące i 5 kg mniej.

88

Też nie uznaje chemii. O wiele lepsze są ćwiczenia zgrane z dietą. Ciężko ustalić coś co pasowałoby do siebie, a jednocześnie nie wpaść w pułapkę "cudownych metod" działających na każdą, niezależnie od wzrostu, wieku czy wagi. Koleżanka ostatnio poleciła mi taki kanał YouTube, MartaKasiaShow.

Sporo tam porad, też nieco praktycznych, a z tego co wiem, obie Panie pracują w Warszawie i mają raczej potwierdzone kompetencje. Znacie może jeszcze jakieś miejsca, gdzie można poczytać sprawdzone porady, a jednocześnie nikt nie usiłuje na każdym kroku wciskać jakichś cudownych produktów, czy uniwersalnych diet-cud?

89

Tabletki na odchudzanie są okej ale jako uzupełnienie diety oraz ćwiczeń smile a nie magiczny środek który pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy siedząc na 4 literach big_smile

90 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-10-07 10:20:45)

Jak dla mnie, póki co, to najlepszy jest Asystor Slim Cellu. Wspomaga odchudzanie i jednocześnie redukuje cellulit  i w dzień jak i w nocy. Stosuję go od ponad 3 miesięcy i muszę przyznać, że zaskakująco dobrze działa smile Cellulit naprawdę się zmniejszył. Musicie pamiętać, że są dwie tabletki żółta (rano, podczas śniadania)  i niebieska (wieczorem, podczas kolacji/podwieczorku). Preparat tani nie jest ale można kupić go sporo taniej przez internet. Ja skorzystałam z spam zapłaciłam ponad 14 zł mniej niż w innych aptekach smile

91 Ostatnio edytowany przez Marcjano (2014-08-14 09:03:33)

Oj tam tani jest. Skład szału nie robi, ale akurat zawiera składniki, których wpływ faktycznie udowodniono. Na pewno wspomoże. Jest kilka składników głównie ziołowych, którym udowodniono że wpływają faktycznie na redukcję tłuszczu, a są i takie krzykliwe które tego wpływu nie mają np. l-karnityna.

92

To ja już nie wiem, zgadasz się ze mną czy nie? big_smile Ja przyznam, że naprawdę mi pomógł. Oczywiście nie samymi tabletkami człowiek żyje, bo jeszcze chodzę na tzw. cycling, więc ćwiczę ale takie wspomaganie diety, odpowiednie rzecz jasna, naprawdę daje radę.

93

Zgadzam się:) Asystor slim zawiera składniki, którym udowodniono wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Natomiast nie zgodziłem się, że jest drogi. Skuteczne preparaty z reguły kosztują powyżej 100 zł.

94

Ok, teraz rozumiem. smile No właściwie w porównaniu do cen ok. 100 zł to rzeczywiście cena za  Asystor nie jest wygórowana. Choć i tak przyznać muszę, że jak zaczęłam kupować przez internet to płacę dużo mniej smile smile

95 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-10-06 16:41:47)

A ja znalazłam świetny sposób. Niestety mam taką pracę,że trudno gotować fasolki czy latać za owocami (czasem brakuje czasu na sen).
Nie ufam tabletkom i magicznym proszkom (chińszczyzna mnie przeraża). Poczytałam o błonniku i stwierdziłam że to jest to! Kupowałam różne, ale tylko naturalne i trafiłam. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że płacę ale za najwyższą jakość. Czyste nasiona,super pęcznieją. Skończyły się dręczące zaparcia i wzdęcia, cera się poprawiła i mam mnóstwo energii. Znalazłam nawet czas i chęci na ćwiczenia. Oprócz produktu dostałam wiele porad i sposobów na zadbanie o zdrowie. Jako jedyni nie sprzedają tylko nasion (wszędzie tylko komercha) ale również informacje co dalej! Biorę od 8 m-cy i czuję się rewelacyjnie. Poleciła mi błonnik koleżanka a teraz ja polecam innym. Dla podjadających między posiłkami polecam, uczucie sytości towarzyszy mi cały dzień i już nie mam tego problemu. Sprawdzone -polecam ;-)

Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu forum - spam.

96

Ja za każdym razem jak chcę schudnąć, przynajmniej z tych kilogramów "wodnych" to biorę Cellasene. Drogie, ale u mnie okazały się skuteczne. Zjechałam 3 kg.

97

Mi w odchudzaniu pomógł proszek zasadowy. Nie jest to żaden cudowny środek. Proszek zasadowy po prostu wspomaga naturalne procesy oczyszczania i spalania tłuszczu które zachodzą w każdym organizmie. Dzięki niemu poprawiłam pracę swoich jelit, zapomniałam o zgadze i niestrawności, po prostu czuję się i wyglądam świetnie.

98

Ja jestem sceptyczna jeśli chodzi o wszelkie "odchudzające" specyfiki. Pomijam już nawet kwestie kupowania czegokolwiek z nieznanych  źródeł, bo wiadomo, że można tylko zdrowie stracić. Obserwuje swoje klientki i widzę, że najważniejszą sprawą jest uregulowanie pory posiłków, zwiększenie spożycia płynów (90% pije za mało), odstawienie żywności wysoko przetworzonej i chociaż minimalna aktywność fizyczna.

99

Nie no wiadomo że najgorzej jest kupować z nieznanych, niepewnych  źródeł, dlatego warto mieć sprawdzony sklep z pewnymi produktami.

100

Popieram. Jeśli już brać suplementy to najlepiej zalecane przez np. lekarza, specjalistę, dietetyka. Nie ma co się faszerować nieznanymi specyfikami. No a poza tym - bez diety i ćwiczeń i tak w niczym nie pomogą smile

101

wiadomo, ze nic same suplementy nie zdzialaja.. trzeba ruszac czterema literami

102 Ostatnio edytowany przez plipli (2015-01-05 18:31:18)

Jestem ciekawa, ile z osób piszących, że tabletki na odchudzanie nie działają próbowała je. Bo co nie przeglądam forów to pojawiają się notorycznie hejtowskie wpisy, że nie działają. I żadnych konkretnych argumentów. Prosiłabym więc o jakieś naukowe potwierdzenia wyniki badań, bo inaczej Wasze wypowiedzi nie mają sensu. Żeby nie być gołosłowna przytaczam wyniki badań, z których wynika, że takie tabletki jakąś tam skuteczność mają.

103

A gdzie są autorzy tych badań, miejsce gdzie zostały wykonane, metodologia, informacje o próbie? Takie badania to i ja mogę opublikować za 15 minut.

104

Najazd akwizytorow.

105

nie wierzę w moc żadnych tabletek na odchudzanie

106

Hmmm ja jak zaczelam diete stosowalam suplementy. Shake proteinowy, omega3, jakies na skore i typowe na odchudzanie. Zrobilam 2miesiace, plus do tego jadlam tak naprawde tylko warzywa i troche miesa dziennie. Koszt miesieczny wyniosl mnie 200?, i mysle ze tylko to mnie trzymalo przy tak drastycznej diecie. Moglam jesc tylko 600-700kcal. To byly najglupiej wydane przeze mnie pieniadze tak naprawde. Pozniej, dzieki Bogu, poznalam mojego chlopaka i on mnie naprowadzil na to jak i co jesc zeby nie byc glodnym, a chudnac, i co, ile,jak cwiczyc. Na tabletkach przez 2miesiace schudlam 6kg,co wydaje mi sie bylo sama woda, plus efekt tak malej ilosci kalorii dziennie, nie tabletek. Zdrowo sie odzywiajac i regularnie cwiczac w nastepne 5mcy schudlam 19kg, i jestem zdecydowanie za zdrowa dieta i cwiczeniami. Jak dla mnie nie ma czegos takiego jak nie mam kiedy chodzic na silownie. Jest " niechce mi sie tego czasu znalesc". U mnie bywalo tak, ze chodzilam na rano do szkoly,7h, 1,5h trening, i 6h pracy. Bylam poprostu zmotywowana. Teraz juz az tak nie pilnuje sie z dieta, bo jestem z tych 25kg mega dumna, pozwalam sobie na chwile slabosci, ale mimo wszystko dalej cwicze, bo polubilam chodzenie na silownie. W ten sposob warto jest chudnac.
czy zaluje suplementow i wydanych 400?? Nie. Bo pewnie gdyby nie ta wydana kasa, tak naprawde do dzis bylabym wazaca prawie 100kg mloda dziewczyna i bym dalej szukala wymowek...

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

107 Ostatnio edytowany przez kaniarka (2015-02-20 12:33:39)

polskaszarlotka Masz rację te iq green mi pomogły wink Moja dieta była bardzo trudna miałam problem z podjadaniem potrzebowałam szybko zmniejszyć łaknienie i myk udało się:D Teraz ważę o 9 kg mniej niż ponad miesiąc temu baaaardzo jestem zadowolona big_smile

108

Hmm wydaje mi sie, ze na rynku jest sporo roznego rodzaju suplementow diety, ale niestety - nie kazdy na kazdego dziala. Trzeba wyprobowac kilka, bowiem maja rozne sklady przeciez. Mi akurat idealnie podszedl Therm Line Fast - testowalam, bo polecala mi psiapsiola:) Zazywam go od 1.5 miesiaca i polecialam 4kg - wiec efekt super!
Pozdrawiam smile)))

109

Hej laski, a macie jakieś info o takich tabletkach jak carbo blocker od nutree? One ponoć elminują wchłanianie węgli z posiłków, a w sumie to one są sprawcami naszych problemów z utrzymaniem wagi a raczej z jej przyrostem;) w ogóle to wydaje mi się że może być to trafiony pomysł, bo oni na stronce piszą, że jak tabletki nie pomogą schudnąć to zwrócą zainwestowane w nie pieniądze...

Poznaj siebie i rozwijaj skrzydła rozsyłając swoją pozytywną energię w świat.
Ona potem do Ciebie wróci.

110 Ostatnio edytowany przez Martainn (2015-03-20 13:39:02)

Patrząc na skład produktu to on powinien z 15 zł kosztować. Składniki w nim zawarte nie blokują wchłaniania węglowodanów, ale usprawniają parcelację nimi. Ale tak jak napisałem są warte jakieś 5 razy mniej i nie są to składniki cudowne. Mogą pomóc, ale nie zrobią wszystkiego za nas.

111

Ja w takie odchudzanie przez tabletki nie wieże, wydaję mi się, że takie coś może więcej zaszkodzić niż pomóc. Ja jak chciałam zrzucić kilka kilogramów to ruch inne posiłki i dzięki temu jestem teraz zadowolona ze swojej figury i z tego jak wyglądam.

112

Tak bym zaryzykowała stwierdzenie że jeżeli wszędzie piszą że zielona kawa jest taka dobra i skuteczna, to analogicznie myśląc zielona kawa w tabletkach w postaci jakiegoś ekstraktu też powinna być dobra.

113

Niestety powiem tak nie znalazłam cudownych tabletek po których się chudnie nie robiąc totalnie nic (chodzi o dietę i ćwiczenia), mogę jedynie po własnym doświadczeniu stwierdzić że blonnki z ananasem pomaga na ograniczenie apetytu dając uczucie sytości.

114

Musze spróbować ten błonnik z ananasa może się okazać dobrym wyjściem z całej sytuacji. Próbowałam rożnych tabletek, które nic nie dawały, więc musiałam się przejść do dietetyczki, która mi ustaliła dietę i do tego sama sobie ćwiczę teraz, czy to biegam czy jeżdżę na rowerze.

Posty [ 77 do 114 z 184 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016