Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,490 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 56,586 ]

77

Odp: Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

No nareszcie odezwała sie ta co założyła ten kramik. cieszymy sie.
Dopadłam  do komputera tylko na chwilę. Muszę leciec do przychodni pokończące sie leki.
Ja nie przepadam za górami chociaz piekne. Byłam kiedys w Zakopanem i w Bukowinie.
Wybrałam sie też do Morskiego Oka. Szłam pod górę te 9 chyba km i przeklinałam swoja głupote
.Nad Morskie oko chyba wołami mnie nie zaciągną.
Góry sa rzeczywiście piekne. Najbardziej podobał mi się spacer Doliną Koscieliską. Piłam wodę ze żródełek. Fajnie.
morze mam na co dzień ,więc wybieram mój kochany Sandomierz i ziemie kielecką. To jest dziwne ale uświadomiłam sobie że w dzieciństwie nie widziałam innej wsi poza właśnie tamtymi rejonami.
Zawsze mówię że jestem dzieckiem miasta
Mieszkając w dzieciństwie w centrum Gdyni nie wyjeżdzaliśmy nigdy na okoliczne czyli kaszubskie tereny.
nie mielismy po prostu do kogo,a krajoznawczych wycieczek wtedy sie nie robiło.
I takim to sposobem naprawde myslałam że krajobraz kaszubski to bardzo płaski teren. Taki widziałam przeżdzajac przez Żuławy ,przez okna pociągu.

no i rozpisalam sie .
lece, napisze jeszcze jak wróce.
Piszcie jakies ciekawe historie

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78 Ostatnio edytowany przez aloeska (2009-03-11 22:28:00)

To chyba ta deszczowa pogoda dzisiaj ale wszystko mi się dziś komplikowało i leciało dosłownie z rąk sad
Do tego uczniowie i rodzice ( miałam dziś zebranie ) jacyś tacy nerwowi. Nie wiem czy mi się mi się wydaje dziewczyny ale odkąd się mówi o tym kryzysie to widzę jakoś tak dookoła siebie dużo więcej agresji. Nawet tacy rodzice, niby nic , a za chwilę się klócą o składkę na wycieczkę itd Widzę, że ludzi ten kryzys dobija. A jak Wam się wydaje ?Ehhh, taki mało optymistyczny dziś miałam dzień - ale może jutro znów zaświeci słońce.

W życiu ważne są tylko chwile ...

79 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-12-01 14:22:00)

smile

Reklama

80 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-12-01 14:22:29)

Pozdrawiam serdeczne dziewczyny smile

81 Ostatnio edytowany przez karmina50 (2009-03-12 14:31:17)

wiadomośc wykasowana przez autorke

Reklama

82 Ostatnio edytowany przez karmina50 (2009-03-12 15:12:48)

post usuniety.błąd

83

chciałam zamieścic link do yu tube. Niestety nie udało mi sie . ale jest na moim blogu,tam mozna odtworzyć.

Spiewa Luciano Pavarotti,arię z opery Donizettiego.
Piekna melodia.

84 Ostatnio edytowany przez lida47 (2009-12-02 10:17:43)

Stęskniłam się trochę za Wami,
I wiecie co? W sobotę planujemy wypad do Warszawy na występ zespołu Omega. Znacie?

(...) niewielu miej przyjaciół, niech będą prawdziwi.

85

Wpadłam tylko na chwilę żeby sie zameldować.
Jakos słabo dzis mysle.

Ja ma tylko domek w małym miescie. ale za to bez kredytu.
ale tez nie mam na remonty.

Nie szukaj w sobie winy ,ludzie nie chcą sie przyjaznić ,po prostu.

Ja mam grupę znajomych razem malujemy. To nas łaczy.   

Spotykamy sie dwa razy w miesiącu i gadamu sobie o naszych sprawach. Też fajnie. Cieszę sie że mam z kim pogadać.

jJutro coś może napiszę więcej.

Trzymajcie się.

86

karmina50 napisał/a:

Ja ma tylko domek w małym miescie. ale za to bez kredytu.

Hihihihi hahaha
to jest dobre big_smile

87 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-09-17 10:44:35)

.
Aha , OMEGĘ pamiętam z końca podstawówki lub początku LO - to był zespół z Węgier, mocno rockowy - o ile pamiętam ..
A z kim \lidio jedziesz, z rodziną ? smile

88 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-12-01 14:23:05)

smile

89

Hej,
o braku szczęścia do przyjaciół, moze później, aż do tego dojrzeję

myśmy kredyt na dom wzięli na dość krótki okres czasu, żeby szybko spłacić, więc zacisnęliśmy pasa, a teraz zaciskamy jeszcze mocniej...

A Omega to raczej zespół mojego męża (jest nieco starszy ode mnie), ale kto nie słuchał "Dziewczyny o perłowych włosach", nawet obecna młodzież. Szukając jakiegoś ich utworu w necie, znalazła się informacja, że nie tylko jeszcze koncertują razem, ale nawet, że w Polsce! Postanowiliśmy więc "zaszaleć", choć z natury jesteśmy spokojni. Tak więc w sobotę odwiedzamy rodzinę w stolicy i z jej częścią wybieramy się na koncert do sali kongresowej -tylko jak tam się ubrać? Przyznam, że nigdy tam nie byłam

A jak Wasze plany na najbliższe dni?

90 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-12-01 14:23:38)

Ach ! Zapomniałam, że "Dziewczyna o ......." to ich mega przebój. No jasne, że słuchałam. smile
Dobrej zabawy na koncercie !!! smile

91

Jak fajnie, że znalazłam ten "kącik" smile
Bałam się, że na forum piszą same młode kobiety.
Ja niedawno skończyłam 47 lat, mam dwoje wnucząt...7 letniego pierwszaka i 3 letnią rozrabiaczkę wink
Bardzo szybko zostalam (mimo własnej woli) babcią.
Fakt ten bardzo mnie dobił.
Nie chodzi o bycie babcią...tylko o wczesne ojcostwo mojego syna...na szczęście wszystko układa się dobrze.
Pozdrawiam moje równiesnice i zapowiadam, że będe tu częstym gościem cool

"Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud...."

92

Teraz sobie popiszę. Jesli chodzi o nasz domek to też mielismy kredyt. ale mielismy nieprawdopodobne szczęscie. Bralismy kredyt jeszcze przed przełomem 89 roku, a w poczatkach lat 90-tych kiedy pieniądz sie zdewaluował i  tracił na wartosci my spłacilismy od razu cały kredyt, to wyceniając dzisiaj byłoby może jakieś dziecięc tysięcy. Ale to była taka sytuacja w latach powojennych jedna,taki był moment w wartości pieniadza. Chociaż raz skorzystaliśmy z sprzyjajacej sytuacji. Bo potem już nigdy nic nam sie nie udało.
Na kryzysie straciłam troche.

Czy pracuje ,no pewnie i nic mi sie nie udaje.
Zaczęłam trzeci pejzaz ,moze ten wyjdzie. Poprzednie dwa zamalowałam .Chciałam troche pomalowac morze,ale to nie jest łatwe jesli chodzi o nasz kochany Bałtyk.
Może dlatego marynistów polskich można policzyć na palcach jednej reki. tych dobrych oczywiscie.
Naprawde ja znam trzech, a mam wiedzę na ten temat.

Ja na pewno nie bede czwartą. Pewnie bede w grupie wielu kiczarzy.
Na pewno wróce do lądowej stylistyki, jeśli można tak powiedzieć.

Morze to nie dla mnie.

Oczywiscie cos zamieszczę na blogu , nawet nieskończone , ale to jeszcze nie teraz.

Mężczyzni są okropni ,moj mąż chce decydować czy w ogródku kwiatki czy trawnik.Pokłóciłam sie.
Zamknełam się w pracowni i mam go w nosie.

Omega -ja tylko znam piosenkę , ,,dziewczyna o perłowych włosach,, innych nie znam. Może też ładne. Zyczę przeżyć na koncercie

93

Acha,witamy nową koleżankę.  Mamy nadzieje że lubisz pisac.  pisz jak najczęściej.

94

Ide pichcic obiad,musze przerwac robotę.
Do kitu z taką pracą.

potem jadę pozbyć się gotówki czyli zapłacić rachunki. 

Trzymajcie sie.
Mam nadzieję że coś dzisiaj dopiszecie.

95

Nie mogę się rozpisywać, ale nie wytrzymałam, żeby tu nie zajrzeć smile
A skoro zajrzałam i przeczytałam, musiałam się zalogować i skrobnąć choć słówko !

Karmino, nie daj się, walcz o własny ogródek  big_smile
Przepraszam, muszę już lecieć. Do jutra.
Upiekłam sernik, na 18 przychodzą znajomi (małżeństwo po bardzo poważnych przejściach).

Witam serdecznie Puszku M. smile

Ps. 40+ , piszcie, gdzie się podziewacie ?

96

Witam i żegnam jednocześnie,

szykujję się na jutrzejszy wyjazd na koncert do stplicy.
Wrażenia opiszę po powrocie.

Wróciłam z zajęć  malarskich, nawet jestem zadowolona. Choć Karminie do pięt nie dorastam.
Odpoczywajcie i piszcie, żebym miała co czytać po powrocie.

97

Dzisiaj czas poświęcony chyba dla rodziny,dlatego pusto w naszej kafejce..

Mój mąz oglada  ciągle te zimowe sporty więc spędzam czas przy komputerze.

Biję się z myślami czy iść upiec jakieś ciasto ,mam wątpliwości ,bo jednak kalorie ,a powinnam mocno ograniczyć.
Powinnam powiedzieć że od poniedziałku ograniczę.
ale mam za słabą wolę.

Co Lido robiłaś na malarskich zajęciach, napisz coś o tym.

Myślałam dzisiaj o naszej kafejce i mam taką myśl żebysmy od czasu do czasu podyskutowały o jakims problemie . niekoniecznie poważnym

Ja przez pewien czas uczestniczyłam w pewnym forum dla kobiet . ale po miesiącu już to stało się nudne ,uczestniczki  nie rozmawiały dosłownie o niczym. Ich wpisy ograniczały sie do wymiany uprzejmosci,prawiły sobie komplementy, troche o rodzinie i tak nic ciekawego.
Jakiś temat zawsze by się przydał. Napiszcie co o tym sadzicie.

Ja proponuję na wstępie o muzyce, Lida wraca z koncertu więc bedzie okazja.Napiszemy co kazda lubi. Można znależc wiele  muzyki na yu tube.I można przekazać do tej muzyki linki.

98 Ostatnio edytowany przez aloeska (2009-03-15 11:44:18)

Super pomysł ! Ja generalnie zawsze lubiłam bardzo muzykę klasyczną, szczególnie  Annie Sophie Mutter, uważam, że "dziewczyna" ma ogromny talent i jak widzę jej kariera świetnie się rozwija. Tutaj kilka linków. Ciekawe czy Wam przypadnie do gustu :

http://www.youtube.com/watch?v=SvEdtyHhvDs

http://www.youtube.com/watch?v=3I3R1H6q … re=related

99

Obejrzałam i wysłuchałam .Nie znałam tej skrzypaczki.
Gra pieknie. Podobało mi się .
Swietnie że nie jestem sama z ta miłoscia to muzyki powaznej.

100

http://www.youtube.com/watch?v=jrjl7HWjMjw

to jest link do arii z opery Opowiesci Hoffmana.
Uwielbiam Marię Callas. Daje śpiewanym przez siebie ariom coś bardzo indywidualnego.

101

Witam pięknie.Chciałabym dołączyć do miłego grona koleżanek,po 40-ce.Mogę?Będzie mi miło.Pozdrawiam i życzę samych przyjemności z pisania.

102

witamy,  cieszymy sie że jest nas coraz wiecej

103

Selena oczywiście- zapraszamy tutaj wszystkie babeczeki po 40 smile Ja niestety zaglądam najrzadziej- mam problemy z siecią jeszcze. Ale to tylko kwestia czasu smile Ale myślę o Was. Karmina - Calleas jst cudowna !!! Bardzo dziękuje, za przypomnienie tej opery. Ja muzykę klasyczną próbowałam wpoić rodzinie. Dlatego zawsze u nas w niedzielę, przy obiedzie leci coś klasycznego. Siadamy wspólnie i w tle leci np. Bach albo Mutter. Bardzo się to u nas przyjęło. To sprawia, że obiad jest mimo ,że  nawet skromny to w takiej wyjątkowej otoczce. Raz nawet kiedyś się spieszyłam i zapomniałam i córka mi zwróciła uwagę : jak to mamo, tak bez muzyki dzisiaj ? Także jestem dumna ,ze zaszczepiłam trochę pasji do takiego rodzaju muzyki i mojemu dziecku. Ale ja to nie tylko klasykę lubię. Uwielbiam też Krystynę Jandę, a szczególnie taką jedną piosenkę : A ja jestem proszę Pana na zakręcie. I żeby nam było miło dziś wieczorem. To dedykuję to wszystkim dziewczynom dziś w naszej netkafejce.

http://www.youtube.com/watch?v=P2rgRgR4LCg

I jestem ciekawa jakich utworów słucha reszta koleżanek smile

104

Witam, jestem tu pierwszy raz i cieszę się, że taka grupa jest na tym forum. To znaczy prawde mowić załapałabym się nie tylko do 40+ ale i do 50+ i nawet do 60+... Ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :-)
Przeczytałam posty od poczatku grupy i widze, że rozmowa zeszła na muzykę, więc powiem, że lubię słuchać folku irlandzkiego i podobne klimaty - szkockie, celtyckie...
Pracuję, mam tez ogród do zaopiekowania.

105

spedzam wieczór przy komputerze więc witam nowa koleżankę. Zawsze cieszymy się kiedy dolacza do nas nowa osoba.

aloesko -Cudownu pomysl tak zachęcać rodzine do muzyki. Mój syn niestety tłukł te swoje rapowe kawałki ,i hip hop. nie dal sie
zreformowac. A dwie córki sa muzykalne i słuchaja muzyki bardzo różnej .
Krystyna janda miała wtedy wspaniały okres jako aktorka i piosenkarka. Uwielbiałam ,,Gumę do żucia,, w jej wykonaniu. oraz ballade o Janku Wisniewskim.Pamietam jakiś jej recital w telewizji ,transmitowali chyba na żywo. Wspaniałe piosenki aktorskie.
Portiso, też mam ogródek
.Chce posiac wczesna sałate w tunelu foliowym,ale czekam na lepsza pogode. Na wybrzeżu wszystko jest pózniej niz w centralnej Polsce.

Dobranoc trzymajcie sie .do jutra.

106 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-12-01 14:24:58)

Cześć smile . Na razie nie mogę skorzystać z Waszych linków, ale jak tylko net mi przyspieszy - nie omieszkam tam zajrzeć.

107 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-12-01 14:25:27)

Aloesko smile - a kiedy będziesz miała bezproblemową łączność ?

108

Trzymamy kciuki aby zabieg był krótki i bez komplikacji. Powodzenia i zdrowia.Będziemy oczywiscie myslały ciepło.
Będzie nam brakowało twoich wpisów.
Ale masz bogate gusta muzyczne. Ja sie muszę przyznac że tez lubie muzyke bardzo rózną, jazz ,rock, klasyczna. Nielubię popu .I jestem już znuzona starymi piosenkami-szczególnie tych z lat 60 i 70. Za bardzo były eksploatowane. Chociaz kiedys je kochałam ,to była moja muzyka.
No cóż co za dużo to niezdrowo

109 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-03-16 11:46:18)

Dziękuję karmino smile. Idę gotować obiady na zapas mojemu mężowi (On dałby sobie radę i nie oczekuje tego ode mnie - ale sam jest bardzo opiekuńczy - a ja na razie "na chodzie" big_smile - więc ułatwię Mu trochę życie).
No, idę wreszcie !!! Cześć smile

110

http://www.youtube.com/watch?v=TXIMA6gTxkE

nie mogłam sie powstrzymac żeby wam nie wkleic tej piosenki.Spiewa francuska aktorka Marie Laforet
i młody Daniel Olbrychski.

Kto pamieta ta piosenke z lat 70-tych?

111 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-03-16 13:33:20)

Witam Panie! smile
nie jest w kategorii wiekowej przypisanej temu watkowi, ale pozwolilam sobie napisac.

czytalam ,ze toczy sie rozmowa o muzyce, a ja muzyke kocham smile

i chcialam polecic Marilyn (widze pewne podobienstwo naszych gustów) oraz pozostalym Paniom liste wykonawców, kotrzy powalaja (przynajmniej mnie) big_smile
oto ona:dodam tylko-  moj mezczyzna twierdzi ze to psychodeliczna muzyka big_smile

1. portishead
2.melanie pain
3. AIR
3. cocorosie
4. ladytron
i wiele innych smile ale na tym zakoncze. sprawdzcie to smile

a i jeszcze jedno - swietliki z lindą - w szcezgólnosci "FINLANDIA"

big_smile

112 Ostatnio edytowany przez Marilyn (2009-12-01 14:26:11)

karmina50 napisał/a:

nie mogłam sie powstrzymac ......//....

Hahaha - ja też nie mogłam się powstrzymać .....  :  a kto lubił zespoły z lat 80-tych ?

np. Kult, Róże Europy, Chłopcy z placu broni, Tilt, Brygada Kryzys, Sztywny Pal Azji ............... itd

113

Tilt jest rewelacyjny! smile
nie pytaaaj mnie, czy naprawde... big_smile oj. dawno nie sluchalam.

114

Ja jednak jestem od was starsza ,  no cóz w latach osiemcdziesiątych nie byłam nastolatką.

To nie jest moja muzyka

Po za tym miałam wtedy małe dzieci i jak sobie przypominam bylam zajeta wyłącznie ich wychowywaniem.
Miałam jakąs totalną przerwe w słuchaniu muzyki.

Posty [ 77 do 114 z 56,586 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,490 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 40+ ... czyli dla dziewczyn po czterdziestce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016