Ile i jak trenować? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 191 do 191 z 191 ]

191

Odp: Ile i jak trenować?
kaisa_malene napisał/a:

Postanowiłam trochę o siebie zadbać, bo ostatnio trochę mi się przytyło. W sumie nigdy się jakoś na poważnie nie odchudzałam, ale teraz jakoś nieładnie wyglądam w moich dotychczasowych ciuchach, za "miękka" jestem. Wiem, że podstawa to ruch, ale właśnie jaki i jak często, by pozbyć się tłuszczu, a nie dorobić się mięśni? Czytałam już tak różne opinie na temat odchudzania, że się pogubiłam. Będę wdzięczna za wszelkie rady smile

Tez sie jakos specjalnie nie odchudzalam, ale w pewnym momencie zaczelam biegac 2x w tygodniu po 1 godzinie. Ciało sie wzmacnia, nie ma takiego 'flaczka'. Kupilam tez kettlebella 5kg i obciązniki na kostki po 2kg i cwicze w domu. Sa efekty, cialo wzmocnione.
W lecie jest najlepiej. Szkoda siedziec na silowni jesli jest piekna pogoda. Adidaski i w teren wink

Reklama

Posty [ 191 do 191 z 191 ]

Strony Poprzednia 1 4 5 6

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016