Jak wyobrażacie sobie Niebo , Raj ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Jak wyobrażacie sobie Niebo , Raj ?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 79 z 79 ]

77

Odp: Jak wyobrażacie sobie Niebo , Raj ?

Raj ?
Moim zdaniem to wymysł , nagroda która ma być dana za wspieranie danego kościoła lub wykonywania tego co chce dana religia.

Np. każdy dostanie po kilogramie kiełbasy, jak będzie dobrze pracował na myjni u wujka Stefana.
Brzmi atrakcyjnie co ? Tylko moment przyznania nagrody nie nadchodzi nigdy.

Wujek Stefan zbiera owoce na ziemi , ktoś pracuje.
Część owoców trafia do wujka Stefana, to dziwne ze potrzebne mu te ziemskie bogactwa.
To jakby zaprzeczenie tego, że za swą szlachetność też trafi do raju he he.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

Ja tam oczywiście nie wiem czy raj, piekło istnieją. Mam jednak takie doświadczenia życiowe trochę metafizyczne, że trudno mi być sceptycznym wobec wiary, że coś poza życiem fizycznym istnieje. Czasami miałem takie sny, nie dużo, kilka zapewne w ciągu całego życia. M.in. wczoraj. Sen, jak to sen dość bogaty fabularnie ale w pewnym momencie wyszło, że udałem się spać. Czyli spałem i śniłem, że śpię wink No i w tym drugim spaniu, bardziej drzemce poczułem nagle czyjąś obecność. O ile sam sen mi się już prawie zatarł, to cały czas tkwi we mnie mocno to odczucie i świadomość jaką czułem wtedy śniąc, że nie jest to żadna postać ze snu. Nie czułem zagrożenia ale taką lekką grozę i lęk przed tą postacią, która stała przy mnie i położyła na mnie lekko dłonie, i tak stała. Całą siłą woli zmuszałem się, żeby ruszyć głową i spojrzeć na tą postać. To było tak jakbym usiłował zerwać z siebie pęta, takie napięcie. No i oczywiście udało się otworzyłem mocno oczy i... obudziłem się z każdego ze snów smile Leżę i patrzę na okno, gdzie księżyc mocno świecił. 1 30 w nocy. Wstałem oszołomiony, bo czegoś takiego nie czułem od lat. Wtedy w nocy miałem mocne poczucie, że była to jedna z dwóch bliskich mi osób, które kiedyś zmarły, w sumie dość dawno ale obie w sierpniu - wrześniu.
Ot taka historia wink

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

79

Pytanie;nie wydaje wam się,  że nawet jakby istniał raj, jakkolwiek sobie człowiek wyobraża to miejsce, to zawsze mówi się o życiu wiecznym, nie przeraża was to, przecież to musi być horror żyć nie 100 lat ale 10000 a może milion czy więcej,  nieskończenie więcej sad
Straszne to. Jako dziecko już się tego bałam.
Z drugiej strony może tam nic nie ma. Ciach-i ciemność,  nie ma Cie, nic nie ma, osoby, wspomnień - i to też jest straszne.

gg 48623644
Reklama

Posty [ 77 do 79 z 79 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Jak wyobrażacie sobie Niebo , Raj ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018